IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Доколкото вече го познавам Мирето, ще ходи реципрочно да ги ошамари кандидат зетьовете
    Мармот виждАла ли си скоро?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Мире, две дъщери имаш бре, ако се върнат шамаросани от някой подивял, понеже не може да си озапти ревността, кое предписание ще следваш - бащиното или мъжкото?
      Доколкото вече го познавам Мирето, ще ходи реципрочно да ги ошамари кандидат зетьовете

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Хаха, възможно е, но да не забравяме факта, че никой няма да го допуснат до политиката без компромат, чрез който после да го свалят. Явно каката не се е постарала където трябва и си е изгърмяла патроните преждевременно.

        Другото което ми е интересно, какви са критериите на такива жени палавници за мъжете които избират, защото явно определено се различават от на по-малките (около 20г.)
        Относно каката и на мен ми се мярна подобна мисла навремето. На много стана е тъкала тази кака явно.

        Имам две такива познати и двете 40+

        Едната е българка, другата е испанка. Испанката е брутална в критериите - дължина и фи. Тази е всеядна. Българката беше тази с възрастовите критерии. Тя пък от 35 надоле и тя беше всеядна.

        Което ме поставя и мен в позицията на Миро, но се опитвам да не ги съдя. Тя е ок и това е нейн избор. Съответно разказите ѝ на Тиндър кралица с потенциални 6000 кандидата за секс ѝ повишават самочувствието.

        Всяка събота е по клубове или дискотеки. Рок концерти и прочее мероприятия. Те са цяла женска глутница, имат си и азиатка в групата. И излизат на лов.

        Като представител на хуманитарна професия от антропологическа гледна точка за мен всички са интересни.

        Хората са много различни.
        Last edited by Arana; 16.02.2023, 20:03.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Биеш й два шамара директно.Има два варианта-или ще те напусне(а щом й шарят очите е склонна или към това,или към изневяра),или ще спре да мисли за глупости. И в двата случая ще е по-добре, отколкото да знаеш, че може да ти изневери.
          Мире, две дъщери имаш бре, ако се върнат шамаросани от някой подивял, понеже не може да си озапти ревността, кое предписание ще следваш - бащиното или мъжкото?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Имам разкрепостена позната на 43. За нея мъжете над 35 не съществуват. Вече “не можели”. Представи си за каква страст си говорим. Намира си ги и си ги консумира.

            Има и доста подобни на нея, а сега със социалните мрежи е страшничко.

            Проблемът е, че мъжки и женски сексуален пик и възраст не съвпадат. По средата сложи и една две бременности и …

            Те на една такава палавница не ѝ ли провалиха политическата “кариера” при ремонт на лап топа преди години?
            Хаха, възможно е, но да не забравяме факта, че никой няма да го допуснат до политиката без компромат, чрез който после да го свалят. Явно каката не се е постарала където трябва и си е изгърмяла патроните преждевременно.

            Другото което ми е интересно, какви са критериите на такива жени палавници за мъжете които избират, защото явно определено се различават от на по-малките (около 20г.)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Не може.В тая ситуация се изискват крайни мерки.Това е й тест-ако мъжът не реагира на това женско поведение, то в очите на жената е мухльо.Което прави вероятността от изневяра много висока.
              Може да се регира и без насилие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                И какво от това?Да не би да е щастлива?Това е мъжко поведение, не женско.Жените търсят сериозна връзка. Иначе е ясно,че ще си намери ебачи.Това е най-лесното нещо за една жена.
                Екстра си е мене ако питаш

                Пак ще се обидиш, като ти говоря за различните камбанарии, но сега в големия европейски град е така. Забележи - аз не съдя никого. Всеки си живее лайфа както го разбира.

                Сексът води до освобождаване на ендорфини, окситоцин и адреналин. За някои си е чист спорт.

                След 40 жените отдавна са я реализирали “сериозната” връзка и просто искат да се забавляват. Изкарват пари и си живеят живота.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Може и по-елегантно, без насилие.
                  Не може.В тая ситуация се изискват крайни мерки.Това е й тест-ако мъжът не реагира на това женско поведение, то в очите на жената е мухльо.Което прави вероятността от изневяра много висока.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Имам разкрапостна позната на 43. За нея мъжете над 35 не съществуват. Вече “не можели”. Представи си за каква страст си говорим. Намира си ги и си ги консумира.
                    И какво от това?Да не би да е щастлива?Това е мъжко поведение, не женско.Жените търсят сериозна връзка. Иначе е ясно,че ще си намери ебачи.Това е най-лесното нещо за една жена.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Тука колко си права...преди години едно приятелче бачкаше в сервиз за лаптопи. Въпреки, че не е редно човек да се рови в личното пространство, често се налагаше да се прехвърля информация и неминуемо ставаш свидетел на съдържанието. Голяма част от ремонтите се налагаха заради заливането им с нещо - я кафе, я вода, бира и т.н. Та имаше лаптопи на доста дами и противно на всякаква логика си пазиха интимните клипчета. Ако не съм бил свидетел, никога нямаше да повярвам, че жените държат такова съдържание на личните си устройства и то с тях самите!

                      По-голямата част от записите на жени видимо над 35-40г., бяха с млади лъвчета. А те едва ли са били неомъжени. Просто когато стане дума за секс, младото си е младо. И самия факт, че ги пазят с риск някой да ги види, означава, че определено е имало емоция, както се и виждаше де.
                      Имам разкрепостена позната на 43. За нея мъжете над 35 не съществуват. Вече “не можели”. Представи си за каква страст си говорим. Намира си ги и си ги консумира.

                      Има и доста подобни на нея, а сега със социалните мрежи е страшничко.

                      Проблемът е, че мъжки и женски сексуален пик и възраст не съвпадат. По средата сложи и една две бременности и …

                      Те на една такава палавница не ѝ ли провалиха политическата “кариера” при ремонт на лап топа преди години?
                      Last edited by Arana; 16.02.2023, 19:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        И какво да те прави една на 25 като не си петролен магнат? Голям си ни фантазьор. Пък 40 годишните и те търсят 25 годишни , от 40 нагоре започва женският сексуален пик.

                        Ма знам ли? Похвали като ти излезе късметя.
                        Тука колко си права...преди години едно приятелче бачкаше в сервиз за лаптопи. Въпреки, че не е редно човек да се рови в личното пространство, често се налагаше да се прехвърля информация и неминуемо ставаш свидетел на съдържанието. Голяма част от ремонтите се налагаха заради заливането им с нещо - я кафе, я вода, бира и т.н. Та имаше лаптопи на доста дами и противно на всякаква логика си пазиха интимните клипчета. Ако не съм бил свидетел, никога нямаше да повярвам, че жените държат такова съдържание на личните си устройства и то с тях самите!

                        По-голямата част от записите на жени видимо над 35-40г., бяха с млади лъвчета. А те едва ли са били неомъжени. Просто когато стане дума за секс, младото си е младо. И самия факт, че ги пазят с риск някой да ги види, означава, че определено е имало емоция, както се и виждаше де.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Биеш й два шамара директно.Има два варианта-или ще те напусне(а щом й шарят очите е склонна или към това,или към изневяра),или ще спре да мисли за глупости. И в двата случая ще е по-добре, отколкото да знаеш, че може да ти изневери.
                          Може и по-елегантно, без насилие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Хахаха-и ако изкарат само 5 години заедно какво лошо има?Трябва до гроб ли да са заедно?Между другото май вече имат по 5 години като двойки.
                            Така може

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Наблюдавай ги в течение на времето.
                              Хахаха-и ако изкарат само 5 години заедно какво лошо има?Викаш като станат по на 70 години и жените си тръгнат не си е струвало да имат хубави моменти заедно. И до гроб ли да са заедно?Между другото май вече имат по 5 години като двойки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Покрай празниците, понеже навсякъде софри и пиене, ми беше направило много кофти впечатление как на мои приятели жените шарят с очи. А както знаем, който търси намира. Замълчах си, въпреки, че ми беше доста трудоемко. После се замислих как бих процедирал, ако моята кокона я засека, че има палаво око. Хора сме, но считам, че в присъствието на другия е много унизително да заглеждаш чуждо.
                                Биеш й два шамара директно.Има два варианта-или ще те напусне(а щом й шарят очите е склонна или към това,или към изневяра),или ще спре да мисли за глупости. И в двата случая ще е по-добре, отколкото да знаеш, че може да ти изневери.

                                Коментар

                                Working...
                                X