IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

    Явно няма да вденеш....

    Между наемателка и спътница в животО стои не Балкан, а Вселена разлика. И аз като наемател оценям чистотата и поддържаната бърлога.

    Да, според твоя пример за претопяването....приготви се да бъдеш асимилиран.
    Ох. И тебе ли женати те заряза защото я разнасяш по квартири?
    Можете да си направите група тук във форума. Има и още такива съдби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Защо трябва да е хубав? Не разбра ли, че ако искаш да си във фантазиите на жените, трябва да си едноок, може леко да накуцваш, и задължително да помниш къде си заровил чуждото имане
      Защото не беше сам на Свети Валентин.

      И ми се струва, че е играч.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Защо трябва да е хубав? Не разбра ли, че ако искаш да си във фантазиите на жените, трябва да си едноок, може леко да накуцваш, и задължително да помниш къде си заровил чуждото имане
        То женските фантазии какви извратени са понякога направо е страшно .Като бях студент в доброто старо време се видях с една позната, седнахме на кафе и лафихме.И оная ми разправя,че гаджето й бил някакъв, за който се съмнявала, че бил убил и запалил бившата си приятелка. Но според нея убитата си го заслужавала, щото го ядосвала. Най-вероятно това са си някакви нейни фантазии,но самият факт,че харесва мъж,който според нея е извършил подобно нещо,ме втрещи.И изобщо не й идва на акъла,че и нея може да нарани и убие.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          А ти хубав ли си като мъж? Висок, добре сложен, с професия?

          Защо трябва да е хубав? Не разбра ли, че ако искаш да си във фантазиите на жените, трябва да си едноок, може леко да накуцваш, и задължително да помниш къде си заровил чуждото имане

          Коментар


          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

            Явно няма да вденеш....

            Между наемателка и спътница в животО стои не Балкан, а Вселена разлика. И аз като наемател оценям чистотата и поддържаната бърлога.

            Да, според твоя пример за претопяването....приготви се да бъдеш асимилиран.
            А ти хубав ли си като мъж? Висок, добре сложен, с професия?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Еми не става така. Всеки си има лично пространство.

              Нали си гледал исторически предавания........при сблъсък на 2 народа, този който е по-напреднал асимилира по-изостаналия.

              До сега съм имал 2 наемателки. И двете им хареса как им предавам апартамента, просто защото беше много изчистено, подредено и непретрупано.

              При втората имаше и ремонт и декорация,
              Явно няма да вденеш....

              Между наемателка и спътница в животО стои не Балкан, а Вселена разлика. И аз като наемател оценям чистотата и поддържаната бърлога.

              Да, според твоя пример за претопяването....приготви се да бъдеш асимилиран.
              Last edited by harpiata; 21.02.2023, 11:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

                Евго,Евгооооо....Подготви се психически,че дойде ли "мафията" в приветливото ти апартаментче,всичко ще бъде преобзаведено по неин вкус...Най-вероятно такава участ ще застигне и гардероба ти.....А двата броя немски кристални купи от отминали времена,ще ти ги бие в главата.....
                Еми не става така. Всеки си има лично пространство.

                Нали си гледал исторически предавания........при сблъсък на 2 народа, този който е по-напреднал асимилира по-изостаналия.

                До сега съм имал 2 наемателки. И двете им хареса как им предавам апартамента, просто защото беше много изчистено, подредено и непретрупано.

                При втората имаше и ремонт и декорация,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Миналия сезон гледах "Ергенът" и се впечатлих от Виктор.

                  И си купих 3 нови констюма за топло време. Ризи имам. И ще търся палави котета (малки котета), ще им подарявам по една червена роза, ще ги черпя навън, ще им говоря хубаво, , за отнесени неща, за роматични неща, за чувства и отношения .........ще им предложа ексурзия в чужбина, дано стане........ Весело и непринудено.

                  У нас също е чисто и приветливо. Тези дни от ф.б. групите си купих 2 бр. немски кристални купи (много красиви) от отминали времена за 56 лв с доставката. И ги сложих в хола ми и стана много яко.
                  Евго,Евгооооо....Подготви се психически,че дойде ли "мафията" в приветливото ти апартаментче,всичко ще бъде преобзаведено по неин вкус...Най-вероятно такава участ ще застигне и гардероба ти.....А двата броя немски кристални купи от отминали времена,директно ще ти ги бие в главата.....
                  Last edited by Retro_696; 21.02.2023, 10:47.

                  Коментар


                  • Ти и без пари ли искаш? Хептен си я закъсал тогава....

                    Преди доста години имаше един лаф
                    "без пари и мама на тате не дава"

                    Минутките си зависят изцяло от теб

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      То понеже едно време не са хитрували ... И понеже и сега нормалната отрудена българка не е работна .... Ти не знаеш къде се намираш , ма ич . Ако налиташ на кифляци по добре ходи на компаньонки , правиш квото правиш ,плащаш, ставаш и заминаваш .
                      .......и да ме претупат за няколко минути и чао. И да ми вземат парите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Само да допълня, че днешните жени не са онези трудолюбиви българки от времето на соц-а и от картините на Майстора.

                        Все глегат да хитруват и да работят мъжете.
                        То понеже едно време не са хитрували ... И понеже и сега нормалната отрудена българка не е работна .... Ти не знаеш къде се намираш , ма ич . Ако налиташ на кифляци по добре ходи на компаньонки , правиш квото правиш ,плащаш, ставаш и заминаваш .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                          [/B]

                          Евго, мъжете трябва да работят. Обратното би било лошо за тях.
                          Евгооо кога ще се научиш да не очакваш и ИСКАШ нищо от жената. И всеки път да и се радваш и на глупостта па ако се случи и нещо убаво да и свалиш еверест ... или да я качиш там
                          ПРОМЕНИ СЕБЕ СИ, мисленето. Иначе със тоя ЕГОИЗЪМ си знаеш
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                            Топ съвет от топ инвеститор

                            https://www.youtube.com/shorts/kuA3WvHH5Dc
                            Прав е. Големите надежди/очаквания са оставили не една мома/ерген с празни ръце.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              Само да допълня, че днешните жени не са онези трудолюбиви българки от времето на соц-а и от картините на Майстора.

                              Все глегат да хитруват и да работят мъжете.


                              Евго, мъжете трябва да работят. Обратното би било лошо за тях.

                              Коментар


                              • Топ съвет от топ инвеститор

                                https://www.youtube.com/shorts/kuA3WvHH5Dc

                                Коментар

                                Working...
                                X