IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    На бас, че има и повече желание за секс приятелката ти след като не се бъхти сам сама с всичко в къщи.
    Можем и да се обзаложим ,че има повече желание за секс но не и с него !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Тоя филм на Гай Ричи гледали ли сте го?

      "Укротяване на опърничавата" с Мадона!

      Хахаха бях го забравила филмчето. А ето и обяснението на психолога

       

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


        Акцентът при "изписването на куп безсмислици" от мен би трябвало да пада (за "градивната критика") върху:
        1. болдвания текст 2. неангажиращото ми публиката мнение
        3. намигането в края на мнението.
        4. отстояване твърдото мнение за абсолютната безсмисленост на подобни "дискусии" за навършилите пълнолетие хора.

        ЗА мен няма никакво значение какви са мотивите на хората, които губят времето си тук, както ми е и все едно, когато други хора имат мотивацията си да участват сред губещите времето в тук.
        ​​
        Напипал си нещата. Но има и още мотиви. Два три ника от чужбина пишем, защото се нуждаем от българска среда. А усещам и още един мотив - просто желание за комуникация в съвременна среда. Хората са по-заети и по-затворени - и ако общуването в интернет помага на някой да се чувства по-малко самотен, пак е позитив.

        Отделно са си инвеститорите, на които не пречим. Отделно понаучаваме от тях по нещо за инвестирането.

        Коментар


        • Бановете си ги докарваш със собствени усилия. Задай си въпроса защо ти си с бан и изтрити мнения, а аз само с второто. Не, няма двоен аршин, поне спрямо мен. Няма да разбереш., но както и да е.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Ти търсиш някакви конспирации като фалшиви профили с цел трафик.И изразяваш съмнение в моя профил и в този на Евго, едва ли не нарочно лъже,че си търси приятелка,та да се разгаря дискусия. Ами мога да ти гарантирам, че изобщо не е така и той е реален човек с реална история. Приятели сме във Фейсбук и знам,че историята му е истинска.

            Няма да ти кажа нищо ново, ако повторя част от моята философия.
            С никакви други твои доводи не би могъл да ме впечатлиш, освен с тия, които потвърждават времето, което отделяш за твоето семейство. Евала за което...

            Евго казва ли нещо по въпроса? Добрият пример е пред него. Това е примерът за реален човек, с реална история. Всичко друго, определено като "реално" е от вида "мижи да те лажем"...

            Форумът се посещава от много повече реални хора, с реален живот (като твоя), отколкото са пишещите редовно тук с разни фантасмагорични приумици.
            Last edited by mikomikov; 26.02.2023, 07:18.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


              Акцентът при "изписването на куп безсмислици" от мен би трябвало да пада (за "градивната критика") върху:
              1. болдвания текст 2. неангажиращото ми публиката мнение
              3. намигането в края на мнението.
              4. отстояване твърдото мнение за абсолютната безсмисленост на подобни "дискусии" за навършилите пълнолетие хора.

              ЗА мен няма никакво значение какви са мотивите на хората, които губят времето си тук, както ми е и все едно, когато други хора имат мотивацията си да участват сред губещите времето в тук.
              ​​
              Ти търсиш някакви конспирации като фалшиви профили с цел трафик.И изразяваш съмнение в моя профил и в този на Евго, едва ли не нарочно лъже,че си търси приятелка,та да се разгаря дискусия. Ами мога да ти гарантирам, че изобщо не е така и той е реален човек с реална история. Приятели сме във Фейсбук и знам,че историята му е истинска.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                Общо - взето, различни персонажи....

                Без да визирам конкретни никове, представени тук, мога да допусна, например, че част от тях подготвят дисертационни трудове, в които голяма част от експеримента касае.....

                .......

                Лично и неангажиращо мнение.


                Акцентът при "изписването на куп безсмислици" от мен би трябвало да пада (за "градивната критика") върху:
                1. болдвания текст 2. неангажиращото ми публиката мнение
                3. намигането в края на мнението.
                4. отстояване твърдото мнение за абсолютната безсмисленост на подобни "дискусии" за навършилите пълнолетие хора.

                ЗА мен няма никакво значение какви са мотивите на хората, които губят времето си тук, както ми е и все едно, когато други хора имат мотивацията си да участват сред губещите времето в тук.
                ​​

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  Общо - взето, различни персонажи, или "групи" от персонажи, поддържани от един никнейм, които много умело влизат и излизат в/от ролята на различни лица, сменяйки стила си на писане - всички те ни забавляват, а мотивите им за превъплъщениЯТА са много и най-различни. Т.е. - мотивацията им реално съществува и дори може би е израз на професионални умения от доста висок порядък.

                  Тези хора са ценени в своята гилдия и много от професионалните им умения се базират, именно на възможностите за контакти и предизвикване на дискусии в мрежата.

                  Без да визирам конкретни никове, представени тук, мога да допусна, например, че част от тях подготвят дисертационни трудове, в които голяма част от експеримента касае точно характерите на реална част от съвременното общество - и това се постига, без нито една реална среща, но за сметка на това - с постоянна ангажираност /"висене" на лаптопа... Това беше почти невъзможно преди 15-20 години...

                  Друга група никове, най-вероятно провокират дискусии в търсене на нови характери и персонажи, с което допълнително "зареждат батерията", като впрягат творческото си въображение в сферата на литературния фронт...

                  Трета група никове - просто "убиват" времето, защото тук "купонът тече" и допълнително от своя страна допринасят в търсене на нови модели на отношения между хора, които реално не се познават...

                  Четвърта група и т.н. никове......

                  Това, разбира се - е добре дошло за обслужващите подобен сайт, които пък получават своето възнаграждение за това, че от време на време имат възможността да покажат свой стил, при който - дори да размахат пръст срещу "непослушните" участници в дискусиите, с което по принцип не нарушават експеримента, нито пък експертизата на професионалистите ..

                  Така да се каже - всички печелят.

                  Купонът (си) тече, а лайт-мотива "помагаме на Евго" споява участниците в отделните категории (кой - умен, кой - простеещ, кой - "вулгарен", кой - наивен..., все черти, с които може да се превъплъщават хората, както и само един човек - с различна успеваемост сред лековерната публика, за която чалга-действителността е висша форма на блаженство и в същото време - смисъл на реалния живот.

                  Лично и неангажиращо мнение.

                  Total bullshit.Вкарал си се в някакъв филм. Имах подобни намерения преди време,но се отказах.Основната причина е,че исках да имам още деца и най-вече син,а със съпругата ми няма как да стане,щото вече е на възраст.Но преосмислих нещата и осъзнавам,че не е редно да оставя и нея,и децата.
                  Ти изписа един куп безсмислици,вместо да ме питаш и да ти кажа истината.
                  И никога не съм крил,че и двата профила са мои.Всеки е наясно защо се налага да използвам два профила.
                  Last edited by X_Y; 26.02.2023, 10:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение
                    Миродес, та ти имаш чудесно семейство! Какво ти беше бръмнало миналата година да сменяш жена си за рускиня(или украинка??). Дали не беше преди войната, а като тя започна, ти отмина меракът? Или не ти, а някой друг се точеше за това, как беше?

                    Общо - взето, различни персонажи, или "групи" от персонажи, поддържани от един никнейм, които много умело влизат и излизат в/от ролята на различни лица, сменяйки стила си на писане - всички те ни забавляват, а мотивите им за превъплъщениЯТА са много и най-различни. Т.е. - мотивацията им реално съществува и дори може би е израз на професионални умения от доста висок порядък.

                    Тези хора са ценени в своята гилдия и много от професионалните им умения се базират, именно на възможностите за контакти и предизвикване на дискусии в мрежата.

                    Без да визирам конкретни никове, представени тук, мога да допусна, например, че част от тях подготвят дисертационни трудове, в които голяма част от експеримента касае точно характерите на реална част от съвременното общество - и това се постига, без нито една реална среща, но за сметка на това - с постоянна ангажираност /"висене" на лаптопа... Това беше почти невъзможно преди 15-20 години...

                    Друга група никове, най-вероятно провокират дискусии в търсене на нови характери и персонажи, с което допълнително "зареждат батерията", като впрягат творческото си въображение в сферата на литературния фронт...

                    Трета група никове - просто "убиват" времето, защото тук "купонът тече" и допълнително от своя страна допринасят в търсене на нови модели на отношения между хора, които реално не се познават...

                    Четвърта група и т.н. никове......

                    Това, разбира се - е добре дошло за обслужващите подобен сайт, които пък получават своето възнаграждение за това, че от време на време имат възможността да покажат свой стил, при който - дори да размахат пръст срещу "непослушните" участници в дискусиите, с което по принцип не нарушават експеримента, нито пък експертизата на професионалистите ..

                    Така да се каже - всички печелят.

                    Купонът (си) тече, а лайт-мотива "помагаме на Евго" споява участниците в отделните категории (кой - умен, кой - простеещ, кой - "вулгарен", кой - наивен..., все черти, с които може да се превъплъщават хората, както и само един човек - с различна успеваемост сред лековерната публика, за която чалга-действителността е висша форма на блаженство и в същото време - смисъл на реалния живот.

                    Лично и неангажиращо мнение.


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение

                      А дали и Вергил не е Той??!!
                      Някои хора, надарени с особени комуникационни дарби, се налага да понасят известни личностни превъплъщения на всеки няколко дни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Той е.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение

                          А дали и Вергил не е Той??!!
                          Той е.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Той беше. Налегна си парцалите. Мина̀ му
                            А дали и Вергил не е Той??!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение
                              Миродес, та ти имаш чудесно семейство! Какво ти беше бръмнало миналата година да сменяш жена си за рускиня(или украинка??). Дали не беше преди войната, а като тя започна, ти отмина меракът? Или не ти, а някой друг се точеше за това, как беше?
                              Той беше. Налегна си парцалите. Мина̀ му

                              Коментар


                              • Всъщност, не живял, а роден е по Наполеоново време. Съдя по това, че на надгробната плоча напрадядо ми е записано 1854 -1942. Като сложа средно по 25 години за генерация, излиза, че първия ми дядо е роден около 1800-тната. Само по това се ориентирам за времето по което е живял.

                                Коментар

                                Working...
                                X