IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

    Нямам спомен през живота си да съм ял индийско.
    Наздраве и на теб.
    Казвам само, че начинът на хранене наподобява индийската кухня. При тях в далечни времена яденето на месо е било позволено само на кастата на воините. Затова и сега по инерция, повечето индийци ядат основно зеленчуци в съчетание с яйца и много млечни продукти.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Има бре, ама не карат ски!
      Леля му го водеше с нас на ски в чужбина, ама оная е откачалка!
      зла кучка,
      ставаше ли за това, за което си мисля, че не става?
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        родители няма ли това момче или леля му го е раждала,
        че тя да го възпитава
        Има бре, ама не карат ски!
        Леля му го водеше с нас на ски в чужбина, ама оная е откачалка!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Мани, мани ... Дори веганска храна за кучета видях в едни магазин за домашни любимци.
          Наздраве!
          И к'о си мислят - че те и кучетата им ше живеят по 1000 години - пффф, хахахаха.........

          Аз съм на принципа, че всеки има правото да съсипва здравето си, както намери за добре, НО НЯМА ПРАВОТО да го съсипва на никой друг, вкл. и на собствените си деца !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Индийска кухня
            Наздраве!
            Нямам спомен през живота си да съм ял индийско.
            Наздраве и на теб.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Ааа, да, да... знам, че всеки като прочете 2-3 статии в нета и вече е специалист по темата.

              Ти лишавай няколко години организма си от всевъзможни микроелементи и прочее тогава ще говорим. Сега сигурно гравитираш около 30-те. Тука един юнак около 50-те, дето от 15 год. е спрял дори яйца и млечни продукти, дъни бъбречните кризи една след друга и прочее такива 'благини'.... само с някакви глупости се тъпче, не яде дори питки и баници /заради яйцата/, ама нагъва някакви опаковани протеинови простотии - барчета и тем подобни си мисли, че е много био! Тва е такава промивка...... Био - само кога сам си го засееш, ожънеш и приготвиш!

              А най-тъпото е като виждам точно тия 'вегани' как лишават децата си от разни неща! Имахме една патка в ски-групата, дето беше докарала комплекс в племенника си, защото не му даваше ни тортички, ни пастички.... Детето горкото се оглеждаше кога я няма и ядеше скришом /аз му давах /, а същевременно тая тъпа патка като малка гаранция е плющяла и тортички, и пастички, и всякакви лакомста, а не дава на детето! Откачалки....

              Толко сбъркан и празноглав народ се навъди, че...........
              първо веган
              после сексуално неутрален
              родители няма ли това момче или леля му го е раждала,
              че тя да го възпитава
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Ааа, да, да... знам, че всеки като прочете 2-3 статии в нета и вече е специалист по темата.

                Ти лишавай няколко години организма си от всевъзможни микроелементи и прочее тогава ще говорим. Сега сигурно гравитираш около 30-те. Тука един юнак около 50-те, дето от 15 год. е спрял дори яйца и млечни продукти, дъни бъбречните кризи една след друга и прочее такива 'благини'.... само с някакви глупости се тъпче, не яде дори питки и баници /заради яйцата/, ама нагъва някакви опаковани протеинови простотии - барчета и тем подобни си мисли, че е много био! Тва е такава промивка...... Био - само кога сам си го засееш, ожънеш и приготвиш!

                А най-тъпото е като виждам точно тия 'вегани' как лишават децата си от разни неща! Имахме една патка в ски-групата, дето беше докарала комплекс в племенника си, защото не му даваше ни тортички, ни пастички.... Детето горкото се оглеждаше кога я няма и ядеше скришом /аз му давах /, а същевременно тая тъпа патка като малка гаранция е плющяла и тортички, и пастички, и всякакви лакомста, а не дава на детето! Откачалки....

                Толко сбъркан и празноглав народ се навъди, че...........
                Мани, мани ... Дори веганска храна за кучета видях в едни магазин за домашни любимци.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                  Тц, пукам се да ям яйца. Напоследък ги докарвам около 80-100 на месец.

                  От животински продукти не се лишавам-яйца, сирене, кашкавал, мляко(кисело), масло. Всичко без месо.
                  Индийска кухня
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Имаш ли проблем с паметта? Имах секретарка - май и яйца не ядеше и почна да забравя. Явно нещо по веригата е липсвало като храна.
                    Тц, пукам се да ям яйца. Напоследък ги докарвам около 80-100 на месец.

                    От животински продукти не се лишавам-яйца, сирене, кашкавал, мляко(кисело), масло. Всичко без месо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                      Определено не е така, но не ми се спори. Спрях месо и риба преди няколко години. Жив и здрав съм. Тотална заблуда е, че месо=протеини, т.е че вегани разни(аз не съм) шЕ Омрат без мЯсо. Протеини съществуват и извън животинските видове.
                      Ааа, да, да... знам, че всеки като прочете 2-3 статии в нета и вече е специалист по темата.

                      Ти лишавай няколко години организма си от всевъзможни микроелементи и прочее тогава ще говорим. Сега сигурно гравитираш около 30-те. Тука един юнак около 50-те, дето от 15 год. е спрял дори яйца и млечни продукти, дъни бъбречните кризи една след друга и прочее такива 'благини'.... само с някакви глупости се тъпче, не яде дори питки и баници /заради яйцата/, ама нагъва някакви опаковани протеинови простотии - барчета и тем подобни си мисли, че е много био! Тва е такава промивка...... Био - само кога сам си го засееш, ожънеш и приготвиш!

                      А най-тъпото е като виждам точно тия 'вегани' как лишават децата си от разни неща! Имахме една патка в ски-групата, дето беше докарала комплекс в племенника си, защото не му даваше ни тортички, ни пастички.... Детето горкото се оглеждаше кога я няма и ядеше скришом /аз му давах /, а същевременно тая тъпа патка като малка гаранция е плющяла и тортички, и пастички, и всякакви лакомста, а не дава на детето! Откачалки....

                      Толко сбъркан и празноглав народ се навъди, че...........

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                        Определено не е така, но не ми се спори. Спрях месо и риба преди няколко години. Жив и здрав съм. Тотална заблуда е, че месо=протеини, т.е че вегани разни(аз не съм) шЕ Омрат без мЯсо. Протеини съществуват и извън животинските видове.
                        Имаш ли проблем с паметта? Имах секретарка - май и яйца не ядеше и почна да забравя. Явно нещо по веригата е липсвало като храна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          ами то са вегани и прочее модерни простотии - дето се тъпчат само с картофи и ориз (и никакви протеини)!
                          Определено не е така, но не ми се спори. Спрях месо и риба преди няколко години. Жив и здрав съм. Тотална заблуда е, че месо=протеини, т.е че вегани разни(аз не съм) шЕ Омрат без мЯсо. Протеини съществуват и извън животинските видове.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                            И все пак, зависи какъв субект стои отсреща. Някои жени действително ще загубят уважение на мъжа, ако върши повече работа в кухнята отколкото в леглото.

                            Ако Евго прави баници на първа среща, това е тотално грешен похват. Никоя жена няма да си каже: "Ааа, той ще ми готви, чудесно, взимам го"

                            На Евго препоръчвам да се запознае с ред пил психологията. Може да му помогне в държанието с жените. Има и съдържание на български. Ако желае, мога да му изпратя линк, да не правя реклама на ютуб канала тук.
                            Здравей,

                            не мога да изчета всичко написано уикенда,

                            Това, че си "4 pack" е супер, "6 pack" е за млад и опитен фитнес инструктор.


                            Относно баницата, онзи път преди 2 г я направих, защото и на мен ми се ядеше. И нямаше време да готвя манджи, а мадамата щеше да дойде гладна от провинцията. Можех да направя и пържоли с гъби, при следваща среща с друга мадама това ще сготвя.

                            Нещата с нея хич не потръгнаха, въпреки гинекологичния преглед, който направих,

                            Дрънкаше ми глупости да ме разсейва (за разни баби, за комшийки, че дори е била в католически манастир малко......), не искаше да свири.........отделно има дупка в CV-то и от 2013 г. няма стабилна, постоянна работа. Гледа я баща й и все някой й е виновен. На 25 г. е била хубаво момиче, да я бях срещнал тогава. Не гледа телевизия и не й харесват еротичните филми.

                            Иначе според мен, някой млад дебеланко, на 35-40 г, може да прави секс и да забременява жени. Имам такива познати. Особено на висок мъж много не личи корема. Но наднорменото тегло често е свързано с високо кръвно, по-лесно изморяване и болести на стари години.

                            Поздрави

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                              Да, и аз не го разбирам това вманиачаване. Аз го правех, когато бях студент и що-годе имах свободно време. Въпреки това издържах не повече от 2-3 месеца да броя до калория колко храна ще изям.

                              Още тогава стигнах до извода, че ако тренираш редовно, не ядеш боклуци, а се храниш разумно, е достатъчно за добра фигура и здраве.
                              Предполагам си на около 30 години, плюс минус няколко. Хубаво е,че се поддържаш и не трябва да спираш цял живот. Баща ми е на 80 години и всеки ден прави над 100 лицеви опори и клякания.Даже ги препоръчвам подобни упражнения с тежестта на собственото тяло, щото при вдигането на тежести винаги има риск от контузии. И аз съм си патил от такива контузии, въпреки че не съм вдигал огромни тежести .
                              Освен това трябва да се държиш по-кораво с жените.Уморена или не за жената на първо място трябва да са грижите за домакинството. А и като жена трябва да роди деца. Колкото по-рано и повече, толкова по-добре. Майчинският инстинкт е водещ при всяка жена. Децата ще скрепят и връзката.
                              Най-добронамерено ти го казвам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
                                Да, и аз не го разбирам това вманиачаване. Аз го правех, когато бях студент и що-годе имах свободно време. Въпреки това издържах не повече от 2-3 месеца да броя до калория колко храна ще изям.

                                Още тогава стигнах до извода, че ако тренираш редовно, не ядеш боклуци, а се храниш разумно, е достатъчно за добра фигура и здраве.
                                Естествено.

                                Организмът си има нужда и от мазнини, и от въглехидрати, и от белтъци...... когато го лиши от нещо, а не компенсираш - създаваш дефицити, и променяш начина на работа на функционално свързаните органи, т.е. почти всичко по веригата. Много по-добре е да не пипаш нищо, отколкото да работиш с частично знание! И не само фитнес-маниаците... ами то са вегани и прочее модерни простотии - дето се тъпчат само с картофи и ориз (и никакви протеини)!

                                Познавам хора, които са си навредили от вманиачаване на тема 'дишане', че и там се навъдиха една камара шарлатани или откровени глупаци - в йога-центровете, дето всякакви кифльоци раздават наляво и надясно съвети как да си промениш дишането! А идея си нямат как си вредят по тоя начин... защото освен дробовете и останалите органи превключват на съвсем различен режим - и т.н. и т.н.

                                Коментар

                                Working...
                                X