IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Имам и един познат адвокат, който е разведен. Той е на 63 години, гаджето му на 40.
    От пубертета в андропаузата е състояние за някои индивиди. При тях зрелостта не настъпва в аристотеловия смисъл.

    Освен секс, ядене и спорт, някои други хора се нуждаят и от зрял партньор и другар до себе си.

    Поразсъждавай върху тази мисъл.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Имам и един познат адвокат, който е разведен. Той е на 63 години, гаджето му на 40.
      Гадже или домашна помощница, че има разлика. На тези години...

      Коментар


      • Временно явление е това с "приятелите" ти.
        Смля се да повтаряш едни и същи глупости, сякаш тия двамата са официалната стъкмистика в цялата територия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Ще е интересно да ни разкажеш за тях след десет години или поне след пет.

          Разни хора, разни идеали.
          Имам и един познат адвокат, който е разведен. Той е на 63 години, гаджето му на 40.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Не знам колко е сурова реалността, ама нито един мой приятел разведен или вдовец не се е затюхкал,че се е развел.От двамата ми най-добри приятели единият е разведен,другият вдовец.Първият е на 48 години, а гаджето му е на 23.Вторият пък е на 53 години и си сменя любовниците като носни кърпички.Без обвързане. Имам и още много подобни примери.
            Ще е интересно да ни разкажеш за тях след десет години или поне след пет.

            Разни хора, разни идеали.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Не му отваряй очите на колегата. Остави го да си фантазира. Реалността е доста по-сурова и за двата пола след определена възраст.
              Не знам колко е сурова реалността, ама нито един мой приятел разведен или вдовец не се е затюхкал,че се е развел.От двамата ми най-добри приятели единият е разведен,другият вдовец.Първият е на 48 години, а гаджето му е на 23.Вторият пък е на 53 години и си сменя любовниците като носни кърпички.Без обвързане. Имам и още много подобни примери.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Добро утро,

                това което казваш: "ще започнат най-добрите дни и години във живота му", не е съвсем така.

                В блока ми имаше 2 хубави семества, с по 2 деца, културни, образовани, като за пример. Обаче през 2019 и през 2022 жените им забегнаха при любовник и от тогава мъжете стоят сами на 40 +. И няма шанс да намерят нещо свестно. Също така е малка вероятността жените да се върнат при мъжете си.

                Един друг комшия вика: "Тоя вход е пълен с мастии" и се хили. Преди време имаше други 2 такива.

                Истината е, че днешните българки са комерсиално ориентирани и се интересуват какво те ще вземат и какво те ще получат,

                Поздрави
                Не му отваряй очите на колегата. Остави го да си фантазира. Реалността е доста по-сурова и за двата пола след определена възраст.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                  Женската го консумира след....таковането
                  То, и на търтеят женската му откъсва таковата по времето на таковането и той също дава фира. Добре жените не сме толкова кръвожадни.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    сега се замислям защо не съм виждал богомолец
                    ако някога видя, сигурно ще е гей
                    Женската го консумира след....таковането

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                      Това ти казвам приятелски, налягайте си парцалите, свалете малко гаеда,
                      щото след 40-45 год, тъкмо когато децата са отраснали и ще се запилеят нанякъде (ама те не Ви понасят, искат самостоятелност) един развод е като бездна за Вас.
                      За мъжа не е така, ще започнат най-добрите дни и години във живота му.
                      Добро утро,

                      това което казваш: "ще започнат най-добрите дни и години във живота му", не е съвсем така.

                      В блока ми имаше 2 хубави семества, с по 2 деца, културни, образовани, като за пример. Обаче през 2019 и през 2022 жените им забегнаха при любовник и от тогава мъжете стоят сами на 40 +. И няма шанс да намерят нещо свестно. Също така е малка вероятността жените да се върнат при мъжете си.

                      Един друг комшия вика: "Тоя вход е пълен с мастии" и се хили. Преди време имаше други 2 такива.

                      Истината е, че днешните българки са комерсиално ориентирани и се интересуват какво те ще вземат и какво те ще получат,

                      Поздрави

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        От статистическа гледна точка, това изглежда правилно.
                        Повечето паяци, които виждаш, са женски.
                        Така и не разбрах логическата връзка между първата част на изказването на лирическия герой и граматическия род на лисицата, змията у паякът на испански .

                        Прочее на испански лисицата е в мъжки род

                        Признавам ще ми липсват съветите му

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          От статистическа гледна точка, това изглежда правилно.
                          Повечето паяци, които виждаш, са женски.
                          сега се замислям защо не съм виждал богомолец
                          ако някога видя, сигурно ще е гей
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Питах изкуствения интелект "Какво искат жените" и отговорът му беше следния:

                            -Точното, което жените искат, може да се различава от жена до жена, но в общи линии, много жени търсят любов, уважение, поддръжка, разбиране, взаимна помощ и стабилност.

                            След това зададох същия въпрос за нашенските кокони - "А какво искат българските жени":

                            -Точното, което българските жени искат, може да се различава от жена до жена, но в общи линии, много жени търсят любов, уважение, поддръжка, разбиране, взаимна помощ, както и финансова стабилност и професионално удовлетворение.

                            Щом бота го казва

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
                              *тъпите испанци са сложили паяк във женски род,
                              От статистическа гледна точка, това изглежда правилно.
                              Повечето паяци, които виждаш, са женски.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                                Малей, та ти си вСелена май, а ?
                                Па и она беше адвокат у Спания от Монтанската или Борованската маала, не помня вече, дека пият отело (забранено вино от отел във Франция, действа зле на мозъка) със бурканя.
                                Айде, чакам разяснение, как безработен мъж ще го принудят да изплаща ипотеката:
                                1.Когато са в брак и леко я е пребил и живее другаде.
                                2.Когато са в развод или е подал молба за такъв, ама пак я е наритал за здраве.

                                *тъпите испанци са сложили паяк във женски род,
                                за змията и лисицата е ясно, ама ....
                                А добър ден

                                последващите консулти са платени, джанъм. Не се напиняй.

                                Last edited by Arana; 29.01.2023, 07:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X