IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Т.е. е останал ерген до 45?

    Външния вид е основен фактор за тинейджърки и по-инфантилни жени. Като почнат да работят и се сблъскат с живота, осъзнават, че има и други важни неща. Достатъчно е един мъж "да хваща окото", което лесно се разбира. Ако среща погледи, когато е сред жени, или се случва да го поздравяват непознати, или пък да инициират "размяна на контакти", значи нещата визуално са ок.
    Той самият е егоист и не иска жена и деца. (моят познат)


    Благо Георгиев е с хубава физика и модерна визия и за това му пускат бръмчалките.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Зависи, най-успешните хора са именно такива. Виж за псевдо нарцисите, които имитират поведението им, мислейки, че така ще станат и те успешни...нещата стоят баш както казваш. Разликата, както се вижда е в покритието.
      Това са й поредните измислици.Ето го Благо Георгиев нарцис до безкрайна степен.Жени се прави деца и ги зарязва .И жените ще се избият за него.
      Така че Арана(Селена)представя желаното за действителност.Тъкмо обратното-мъжете без самочувствие са най-малко желани от жените.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Интересна работа имам един съсед пияница и пройдоха пък не е останал сам никога, а познавам над 10 отговорни мъже, които нямат приятелки.Даже на тоя пияницата сегашната му приятелка си заряза мъжа с две деца, само и само да е с тоя.Друг случай един спечели пари от лотарията и се ожени за някаква с деца от друг брак. Оная му взе парите и отиде при един боклук, който редовно я шамаросва,ама оная стои при него.Така че не ми разправяй врели некипели.
        Пияницата и ПРОЙДОХА има време за жените и НЯМА ЗАДРЪЖКИ ДА СИ ИСКА, а тоз с ОТГОВОРНОСТИ от де да намери време за жени.
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Жените бягат от самовлюбени нарциси и егоисти.
          Зависи, най-успешните хора са именно такива. Виж за псевдо нарцисите, които имитират поведението им, мислейки, че така ще станат и те успешни...нещата стоят баш както казваш. Разликата, както се вижда е в покритието.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Тц. Фактор номер едно е надеждността на мъжа. Може ли да си спазва уговорките или е въздух под налягане.

            После идва самоувереността.
            Интересна работа имам един съсед пияница и пройдоха пък не е останал сам никога, а познавам над 10 отговорни мъже, които нямат приятелки.Даже на тоя пияницата сегашната му приятелка си заряза мъжа с две деца, само и само да е с тоя.Друг случай един спечели пари от лотарията и се ожени за някаква с деца от друг брак. Оная му взе парите и отиде при един боклук, който редовно я шамаросва,ама оная стои при него.Така че не ми разправяй врели некипели.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Не е съвсем така.

              Имам един познат, на 45 г. Пари има, работа доста хубава и колата също. Самият той е с голямо его, нахален, напорист, все себе си гледа.

              На 20+ беше страшно симпатичен, както повечето хора и е висок.

              Реалността на 45г е друга: няма приятелка и излиза все с лелки. Подозирам, че и платени услуги ползва.
              Т.е. е останал ерген до 45?

              Външния вид е основен фактор за тинейджърки и по-инфантилни жени. Като почнат да работят и се сблъскат с живота, осъзнават, че има и други важни неща. Достатъчно е един мъж "да хваща окото", което лесно се разбира. Ако среща погледи, когато е сред жени, или се случва да го поздравяват непознати, или пък да инициират "размяна на контакти", значи нещата визуално са ок.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Не е съвсем така.

                Имам един познат, на 45 г. Пари има, работа доста хубава и колата също. Самият той е с голямо его, нахален, напорист, все себе си гледа.

                На 20+ беше страшно симпатичен, както повечето хора и е висок.

                Реалността на 45г е друга: няма приятелка и излиза все с лелки. Подозирам, че и платени услуги ползва.
                Жените бягат от самовлюбени нарциси и егоисти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Външният вид на мъжа естествено е важен за жените. Но наистина не е фактор номер 1 при техният избор.Най-важният фактор е самоувереността на мъжа.
                  Тц. Фактор номер едно е надеждността на мъжа. Може ли да си спазва уговорките или е въздух под налягане.

                  После идва самоувереността.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Външният вид на мъжа естествено е важен за жените. Но наистина не е фактор номер 1 при техният избор.Най-важният фактор е самоувереността на мъжа.
                    Не е съвсем така.

                    Имам един познат, на 45 г. Пари има, работа доста хубава и колата също. Самият той е с голямо его, нахален, напорист, все себе си гледа.

                    На 20+ беше страшно симпатичен, както повечето хора и е висок.

                    Реалността на 45г е друга: няма приятелка и излиза все с лелки. Подозирам, че и платени услуги ползва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Въобще не е някакъв голям фактор външния вид. В сериозна грешка си.
                      Външният вид на мъжа естествено е важен за жените. Но наистина не е фактор номер 1 при техният избор.Най-важният фактор е самоувереността на мъжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Добро утро,

                        аз пък мисля, че в днешния свят една жена ще вземе един мъж заради 2 неща или поне едно от тях:

                        1) мъжка хубост, близка до Холивудската красота. Това повече важи за 20+.

                        2) парите или ако е много бедна и изпаднала, би взела всеки мъж, който ще я измъкне от тежката ситуация.


                        Поздрави
                        Въобще не е някакъв голям фактор външния вид. В сериозна грешка си.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Изобщо не става въпрос за възпитание.Това си е вродено в жените да са пасивната страна в една връзка. Което е един вид тест за мъжете-успех сред жените имат само настойчивите и самоуверени мъже, които не се страхуват да ги заговорят и заяват желанията си.
                          В конкретният случай аз не съм проявил настойчивост към това момиче, защото бяха много близки със сестра ми и тогава смятах,че ако тръгна да я свалям,а тя не е навита,това може да повлияе негативно на отношенията им със сестра ми.Което естествено е било грешка,но тогава още не познавах жените толкова добре. Една жена винаги ще е поласкана от вниманието на мъжа към нея,дори и да не откликне на желанието му за връзка.
                          Виж как сам си каза причината

                          Евго чети внимателно тука. Всеки ред е верен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Изобщо не става въпрос за възпитание.Това си е вродено в жените да са пасивната страна в една връзка. Което е един вид тест за мъжете-успех сред жените имат само настойчивите и самоуверени мъже, които не се страхуват да ги заговорят и заяват желанията си.
                            В конкретният случай аз не съм проявил настойчивост към това момиче, защото бяха много близки със сестра ми и тогава смятах,че ако тръгна да я свалям,а тя не е навита,това може да повлияе негативно на отношенията им със сестра ми.Което естествено е било грешка,но тогава още не познавах жените толкова добре. Една жена винаги ще е поласкана от вниманието на мъжа към нея,дори и да не откликне на желанието му за връзка.
                            Добро утро,

                            аз пък мисля, че в днешния свят една жена ще вземе един мъж заради 2 неща или поне едно от тях:

                            1) мъжка хубост, близка до Холивудската красота. Това повече важи за 20+.

                            2) парите или ако е много бедна и изпаднала, би взела всеки мъж, който ще я измъкне от тежката ситуация.


                            Поздрави

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Не казвам, че ти така мислиш или правиш, казвам ти как се възпитават момичетата и какво им се казва в къщи.

                              Казвам ти защо не ти е дала сигнал въпросната жена.

                              Относно подчертаното изречение - по някаква причина не е посмяла. Зависи и твоето поведение по онова време какво е било.
                              Изобщо не става въпрос за възпитание.Това си е вродено в жените да са пасивната страна в една връзка. Което е един вид тест за мъжете-успех сред жените имат само настойчивите и самоуверени мъже, които не се страхуват да ги заговорят и заяват желанията си.
                              В конкретният случай аз не съм проявил настойчивост към това момиче, защото бяха много близки със сестра ми и тогава смятах,че ако тръгна да я свалям,а тя не е навита,това може да повлияе негативно на отношенията им със сестра ми.Което естествено е било грешка,но тогава още не познавах жените толкова добре. Една жена винаги ще е поласкана от вниманието на мъжа към нея,дори и да не откликне на желанието му за връзка.

                              Коментар


                              • и като кара кола ще си намери жена.
                                Единствения начин е да почне да живее с жена - с първата навита, после може да я сменя с друга навита докато кандиса - ака няма сили за НОВА. Само така може да извади късмет да заживее и с близко до желаната жена
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X