IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Испанката го играе мъж под прикритие и сигурен съм все нещо не и е тамън ,дъно нЕма ...
    То в темата дъно нЕма, ти за испанката се кахъриш .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Екстра си е мене ако питаш

      Пак ще се обидиш, като ти говоря за различните камбанарии, но сега в големия европейски град е така. Забележи - аз не съдя никого. Всеки си живее лайфа както го разбира.

      Сексът води до освобождаване на ендорфини, окситоцин и адреналин. За някои си е чист спорт.

      След 40 жените отдавна са я реализирали “сериозната” връзка и просто искат да се забавляват. Изкарват пари и си живеят живота.
      Да,може и да се съглася с теб.На някои жени след определена възраст просто им се чука. Ей го този уикенд бях на един спа хотел със семейството. И имаше една групичка от 5 жени оувър 40,може и оувър 45.И две от тях ми хвърляха погледи тип "Ела вълчо изяж ме",въпреки че бях с жената и децата. Проблемът на жените в тая възраст е,че рядко някоя е с атрактивно телосложение ,та не са ми интересни.А пък от разговори с приятели и колеги съм установил,че такива жени и на тях не са интересни. Та наистина след 40 години някои жени стават доста сговорчиви за секс, ама са закъснели с десетина години.Или не полагат достатъчно усилия, та да са атрактивни за мъжете.
      Last edited by mirodes; 19.02.2023, 18:09.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Голем си динозавър. Пращат си “снимки” по мрежите. И това ли не знаеш? Испанката преди да е видяла снимката въобще не кълве и не си губи времето.

        Не убивай вестоносеца. Аз само вземам хонорар при разводите
        Испанката го играе мъж под прикритие и сигурен съм все нещо не и е тамън ,дъно нЕма ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          14-ти февруари никога не съм го чувствала друг празник, освен Трифон Зарезан. Виж, за 8-ми март на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието съм му създавала усложнена обстановка с разните му китки, които сам си е навивал на пръста, че трябва да ми купи, не дай си Боже да са живи - тогава и да се грижи за тях.
          Сега му е лесно - подарява ми орхидеи, а аз дори и при най-голямо желание от моя страна, не успявам да ги унищожа. Поливат се 1 път на 2 седмици, като им уцелиш мястото цъфтят обилно, рядко им махаш излишни листа...
          Наздраве
          Всяко правило си има изключения.Повечето жени,които познавам си празнуват Свети Валентин.
          Наскоро четох едно есе на един австрийски философ,че жените ценели всички жестове на мъжа, свързани със сексуално привличане и,че помнели всеки миг, в който мъж им е правил комплимент или ги е свалял, пак защото било свързано със сексуалното привличане.
          За съжаление му забравих името иначе щях да дам линк към есето му.Направо е скандално и ще предизвика буря от негодувание сред жените във форума. Става въпрос за австрийски философ, който се самоубива на 25 години или дори по-млад.Ако някой му знае името да го каже.
          Сетих се -казва се Пол Вайнингер и творбата е"Пол и характер ".
          Last edited by mirodes; 17.02.2023, 18:58.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Това ти е мъжка гледна точка. За жените подобни празници са много важни и очакват точно на 14-и февруари и 8-и март да получат жест на уважение от страна на партньора.Пък дори и едно цвете да е.
            14-ти февруари никога не съм го чувствала друг празник, освен Трифон Зарезан. Виж, за 8-ми март на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието съм му създавала усложнена обстановка с разните му китки, които сам си е навивал на пръста, че трябва да ми купи, не дай си Боже да са живи - тогава и да се грижи за тях.
            Сега му е лесно - подарява ми орхидеи, а аз дори и при най-голямо желание от моя страна, не успявам да ги унищожа. Поливат се 1 път на 2 седмици, като им уцелиш мястото цъфтят обилно, рядко им махаш излишни листа...
            Наздраве
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • https://www.youtube.com/watch?v=EbRD...el=Germanylive След 17 - та минута. Статистика на бездетни жени 35 - 49 годишни в Германия. 7 % чистачки 15% продавачки, готвачки 47% артистични и творчески професии Даааа. Умнокрасивите не щат да се размножават

              Коментар


              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                Като приспаднем рожден и имен ден(ако има), то в останалите 361/2 дни нищо ли не трябва да очакват? Кучета ги яли.
                Значи все пак Ратко е бил прав.......как си прекарал на 14 февруари,

                Коментар


                • Като приспаднем рожден и имен ден(ако има), то в останалите 361/2 дни нищо ли не трябва да очакват? Кучета ги яли.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
                    Тоя Св.Валентин е някъкъв измислен празник в края на зимата, хората да се събудят и въодушевят, белким почнат да потребяват повече.
                    Така е и със 8 март.
                    Хелуин - също.
                    Ако ти, ще трябва да чакаш 14 Фев или 8 Март да обърнеш ПО-специално внимание на жена си, или Гергьовден да хапнеш агнешко, се пиши бегал ....
                    Това ти е мъжка гледна точка. За жените подобни празници са много важни и очакват точно на 14-и февруари и 8-и март да получат жест на уважение от страна на партньора.Пък дори и едно цвете да е.

                    Коментар


                    • А що си мислиш, че чакам празник или повод да и обърна внимание?
                      Празниците нямат общо със стимулиране на потреблението. Добре, косвено имат, не пряка връзка, щото всеки ще подари букет(или каквото и да е) на любимата си (мале какъв букет)
                      Last edited by harpiata; 16.02.2023, 21:51.

                      Коментар


                      • Тоя Св.Валентин е някъкъв измислен празник в края на зимата, хората да се събудят и въодушевят, белким почнат да потребяват повече.
                        Така е и със 8 март.
                        Хелуин - също.
                        Ако ти, ще трябва да чакаш 14 Фев или 8 Март да обърнеш ПО-специално внимание на жена си, или Гергьовден да хапнеш агнешко, се пиши бегал ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                          Имахме много задушевен.....хм, ще го нарека разговор.


                          С рози, с червено вино, на свещи......романтика и любов!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Ще ни кажеш ли как прекара на 14.2.2023?
                            Имахме много задушевен.....хм, ще го нарека разговор.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                              И до секс не се налага да опира в дискотеката.
                              Ще ни кажеш ли как прекара на 14.2.2023?

                              За колегите:

                              аз и на младини, на 20+, не харесах да ходя по дискотеки. Не обичам тупа лупа и ги избягвах.

                              Такива незадоволени бърмчалки, за които Arana говори, също не са ми по вкуса.

                              Коментар


                              • И до секс не се налага да опира в дискотеката.

                                Коментар

                                Working...
                                X