IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Не е така, защото аз никога не се сравнявам с другите хора. Независимо дали е по богатство, обществено положение, жени и така нататък. Единствено ме интересува моето положение. Парите ми стигат да водя начин на живот, който ме удовлетворява ,така че изобщо не ми създава дискофорт, че някои хора са по-богати от мен.
    Такова ми е било мисленето цял живот и не смятам да го променям.
    Ако някой има много пари-ами негови са си.Ако обеднее, аз няма да имам полза от това,а ако забогатее още повече, аз няма да търпя негативни последици. Защо трябва тогава да ме бърка финансовото състояние на други хора,та чак и да нямам самочувствие ако съм сред богати хора.
    Капсуловането е хубаво нещо, ако човек е изградил живота си. Минусът му е, че пречи на развитието и ако имаш нереализиран потенциал, след време може да съжаляваш за сегашните си решения.

    Колкото и да не ни се иска - конкуренцията ни е заложена в ДНК-то. Затова е хубаво от време на време, мислено да се поставяш в различни ситуации - така се разбира дали начина на живот, който водиш наистина те устройва или умееш да се самозалъгваш. Ако не го направиш навреме, има други външни фактори, които ще те поставят в такава ситуация и тогава няма да си подготвен.

    Ако се чудиш какво имам предвид, най-елементарното - децата и жената. Попадайки в среда, където другите семейства имат възможности, а вие не - като глава на семейството ще бъдеш пряко порицаван. И дори да не го изкажат гласно, много вероятно е първосигнално да си помислят, че искат като другия татко. И там твоите логични аргументи и доводи няма да минат. В природата на жените е да искат и изискват. Не искам да ти развалям рахата, но в случая е добре да бъдеш поне 1 крачка напред. Така думата ти ще има реална тежест.

    И въпреки, че тук говорим персонално, това се отнася също за мен и за всички останали мъже. Без нашия стремеж, светът е за никъде, а комфортната зона е най-лошото нещо в което мъжът може да заседне, погледнато през призмата на времето.
    Last edited by Bad_Bear; 20.02.2023, 12:20.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      В случая не ставаше въпрос за богатство, а за липса на пари. Ти не чувстваш проблем с липсата на пари, затова вътрешно не те гложди - такава е средата ти.

      Ако живееше сред милионери с текущия ти доход, рано или късно съмненията във възможностите, щяха да се прокраднат и да подкопаят самочувствието ти. Тогава действията и думите ти ще се обуславят от новия ти mindset и да се чувстваш като загубеняк. Не е случайна приказката по-добре пръв на село, отколкото последен в града!

      При някои програмисти положението е по-сложно, защото им липсват етапи от цялостното емоционално развитие. И там рядко има кеш, който да го компенсира.
      Не е така, защото аз никога не се сравнявам с другите хора. Независимо дали е по богатство, обществено положение, жени и така нататък. Единствено ме интересува моето положение. Парите ми стигат да водя начин на живот, който ме удовлетворява ,така че изобщо не ми създава дискофорт, че някои хора са по-богати от мен.
      Такова ми е било мисленето цял живот и не смятам да го променям.
      Ако някой има много пари-ами негови са си.Ако обеднее, аз няма да имам полза от това,а ако забогатее още повече, аз няма да търпя негативни последици. Защо трябва тогава да ме бърка финансовото състояние на други хора,та чак и да нямам самочувствие ако съм сред богати хора.
      Last edited by mirodes; 20.02.2023, 12:03.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Чак пък пораженчески да мисли някой,който не е богат и да му липсва самочувствие, е доста пресилено.Всичко си зависи от човекя.Ето и аз не съм богат, пък сам можеш да прецениш дали имам самочувствие и разсъждавам пораженчески. Същевременно познавам един програмист ,който като разговаря с жена се изчервява и сигурно е девствен на 35 години.А заплатата му е тройно по-висока.
        В случая не ставаше въпрос за богатство, а за липса на пари. Ти не чувстваш проблем с липсата на пари, затова вътрешно не те гложди - такава е средата ти.

        Ако живееше сред милионери с текущия ти доход, рано или късно съмненията във възможностите, щяха да се прокраднат и да подкопаят самочувствието ти. Тогава действията и думите ти ще се обуславят от новия ти mindset и да се чувстваш като загубеняк. Не е случайна приказката по-добре пръв на село, отколкото последен в града!

        При някои програмисти положението е по-сложно, защото им липсват етапи от цялостното емоционално развитие. И там рядко има кеш, който да го компенсира.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Добро утро,

          потвърждавам написаното от Миродес.

          Имам двама приятели от фейсбук. И двамата спортуват много от 20-годишни и са доста добре. Единят са го канили за статист, гладиатор в исторически продукции, а другият прилича на Christian XXX, вижте го в гугъл.

          И двамата не са добре с парите, изкарват колкото са себе си, изобщо не можем да говорим, че ще глези жената със скъпи бутици и екскурзии в чужбина. Иначе са стабилни момчета (твърди, корави), но не могат да намерят нормална жена за връзка, както и аз не мога.

          Просто българката е с промит мозък и е комерсиално ориентирана. С тия селфита и корекции направо им хлопа дъската, една баница не могат да направят.

          И за да си намери човек половинка, трябва малко да отстъпи и да превъзмогне егоизма си.

          Не опаковката е важна, а съдържанието.
          Затова ти казах-купи си някоя спортна кола Мерцедес, БМВ или Ауди (ако имаш пари може да скочиш и на Порше, Ферари, Ламборгини)и ще станеш доста атрактивен за жените. В Ютуб има клипове как мъже заговарят непознати жени и ги канят на среща.И всички жени им отказват.
          Но след това мъжът се качва в спортна кола и жените си променят мнението за среща.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Не от българката, а от mindset-a.

            Мъж, който не изкарва пари, както и да изглежда, му липсва самочувствие и разсъждава пораженчески. На жените не им трябва много за да го надушат. Мъже, които са загубили битката, още преди да се включат в нея, няма как да заслужат уважение => симпатии.

            Ако не вярваш в написаното, накарай твой познат, който разполага с пари, докато сваля жени да казва, че работи за 1000лв заплата. Гарантирам ти, че това няма да повлияе особено на атрактивността му. Именно заради притежанието на начин на мислене, който показва, че отсреща стои личност, умееща да си решава проблемите.
            Чак пък пораженчески да мисли някой,който не е богат и да му липсва самочувствие, е доста пресилено.Всичко си зависи от човекя.Ето и аз не съм богат, пък сам можеш да прецениш дали имам самочувствие и разсъждавам пораженчески. Същевременно познавам един програмист ,който като разговаря с жена се изчервява и сигурно е девствен на 35 години.А заплатата му е тройно по-висока.
            Last edited by mirodes; 20.02.2023, 11:38.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Добро утро,

              потвърждавам написаното от Миродес.

              Имам двама приятели от фейсбук. И двамата спортуват много от 20-годишни и са доста добре. Единят са го канили за статист, гладиатор в исторически продукции, а другият прилича на Christian XXX, вижте го в гугъл.

              И двамата не са добре с парите, изкарват колкото са себе си, изобщо не можем да говорим, че ще глези жената със скъпи бутици и екскурзии в чужбина. Иначе са стабилни момчета (твърди, корави), но не могат да намерят нормална жена за връзка, както и аз не мога.

              Просто българката е с промит мозък и е комерсиално ориентирана. С тия селфита и корекции направо им хлопа дъската, една баница не могат да направят.

              И за да си намери човек половинка, трябва малко да отстъпи и да превъзмогне егоизма си.

              Не опаковката е важна, а съдържанието.
              Не от българката, а от mindset-a.

              Мъж, който не изкарва пари, както и да изглежда, му липсва самочувствие и разсъждава пораженчески. На жените не им трябва много за да го надушат. Мъже, които са загубили битката, още преди да се включат в нея, няма как да заслужат уважение => симпатии.

              Ако не вярваш в написаното, накарай твой познат, който разполага с пари, докато сваля жени да казва, че работи за 1000лв заплата. Гарантирам ти, че това няма да повлияе особено на атрактивността му. Именно заради притежанието на начин на мислене, който показва, че отсреща стои личност, умееща да си решава проблемите.
              Last edited by Bad_Bear; 20.02.2023, 11:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Нека пред някое заведение да спре някой обикновен автомобил и от него да слезе мъж с добре поддържано тяло ,а същевременно да спре "Ферари "и от него да слезе някой дебелак, пък да видим кой ще привлече повече женско внимание.
                Добро утро,

                потвърждавам написаното от Миродес.

                Имам двама приятели от фейсбук. И двамата спортуват много от 20-годишни и са доста добре. Единят са го канили за статист, гладиатор в исторически продукции, а другият прилича на Christian XXX, вижте го в гугъл.

                И двамата не са добре с парите, изкарват колкото са себе си, изобщо не можем да говорим, че ще глези жената със скъпи бутици и екскурзии в чужбина. Иначе са стабилни момчета (твърди, корави), но не могат да намерят нормална жена за връзка, както и аз не мога.

                Просто българката е с промит мозък и е комерсиално ориентирана. С тия селфита и корекции направо им хлопа дъската, една баница не могат да направят.

                И за да си намери човек половинка, трябва малко да отстъпи и да превъзмогне егоизма си.

                Не опаковката е важна, а съдържанието.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                  Да, браво и аз проблем нямам.
                  Говоря хипотетично, щото много мъже имат, ама те са си виновни.



                  Снощи стигнах до прозрението, защо женствеността и нежността изчезват при 42г-50г. жени, а стават едни резки, войствени, агресивни, решителни ;
                  При условие, че естрогена си остава достатъчно във менопаузата.

                  Ами просто природата ги подготвя да могат да се оправят и сами във живота.
                  Понеже допреди 100-150 год мъжете рядко са доживявали над 50год и вече ги е нямало, я убити, я умрели, я със болест.
                  В имотната тема лъсна, че не си учил география. Тук лъсва, че не си учил биология. И в двете теми лъсна потресаваща награмотност в текстовете, защото правиш по три правописни грешки на фраза.

                  Какво точно правиш в този форум?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Хаха ох, жива да не бях. Добре, това си е твое мнение.
                    Нека пред някое заведение да спре някой обикновен автомобил и от него да слезе мъж с добре поддържано тяло ,а същевременно да спре "Ферари "и от него да слезе някой дебелак, пък да видим кой ще привлече повече женско внимание.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Външността на мъжа е само един от критериите на жените за подбор на мъже.Така че някой мъж може и да е дебел и неподържан, ама общественото положение или парите,а често и двете в комбинация, го правят атрактивен за жените.
                      Докато за мъжете външността на жената е основният критерий,по който си подбира жени.
                      Хаха ох, жива да не бях. Добре, това си е твое мнение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Не ми отговори на един въпрос по-долу . Грозните мъже какво да ги правим? Визирам неподдържаните, дебели и т.н.

                        Това щото много задълбахте във външността на жените, а все пак темата е какво мислят жените.

                        След като изчетох ред комплексарски мнения по-долу (без твоите, които учудващо напоследък са ок) отново ще го кажа и отивам да бачкам.

                        Точно толкова неприятно и непривлекателно е да си имаш работа с изоставил себе си като визия и стил на живот мъж.

                        Тук полът не играе особено значение. Много хора се изоставят с годините - цигари, алкохол, липса на спорт, с две думи ужас.

                        Моя приятелка от студенстските години казваше, че изпада в потрес случайки как дебели мазни чичковци с екстремно самочувствие намират “кусури” на прилични жени.

                        Замислял ли си се над това мъжки качество?
                        Външността на мъжа е само един от критериите на жените за подбор на мъже.Така че някой мъж може и да е дебел и неподържан, ама общественото положение или парите,а често и двете в комбинация, го правят атрактивен за жените.
                        Докато за мъжете външността на жената е основният критерий,по който си подбира жени.И ако една жена е дебела и неподържана,то независимо от положението й в обществото или финансовото състояние, шансовете й сред мъжете доста намаляват.
                        Last edited by mirodes; 20.02.2023, 09:26.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Естествено, че не.Имам чувство за хумор.
                          Не ми отговори на един въпрос по-долу . Грозните мъже какво да ги правим? Визирам неподдържаните, дебели и т.н.

                          Това щото много задълбахте във външността на жените, а все пак темата е какво мислят жените.

                          След като изчетох ред комплексарски мнения по-долу (без твоите, които учудващо напоследък са ок) отново ще го кажа и отивам да бачкам.

                          Точно толкова неприятно и непривлекателно е да си имаш работа с изоставил себе си като визия и стил на живот мъж.

                          Тук полът не играе особено значение. Много хора се изоставят с годините - цигари, алкохол, липса на спорт, с две думи ужас.

                          Моя приятелка от студенстските години казваше, че изпада в потрес слушайки как дебели мазни чичковци с екстремно самочувствие намират “кусури” на прилични жени.

                          Замислял ли си се над това мъжко качество?
                          Last edited by Arana; 20.02.2023, 10:34.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Бе ти всичко ли приемаш буквално?
                            Естествено, че не.Имам чувство за хумор.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Не е сайт за запознанства, та да си качвам много снимки. При положение, че в тоя форум само още двама са с техни снимки,все пак съм разкрил достатъчно за себе си и как изглеждам.
                              Бе ти всичко ли приемаш буквално?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Ти си от "рядкостите".
                                Наздраве!
                                То затова и на басейна ме заглеждат наборките.
                                Ама си оставаме само със заглеждането,щото ходя семейно на тия места.

                                Коментар

                                Working...
                                X