IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Петя от Люлин не е длъжна да ти направи омлет обаче. Забравете ги вече тези работи. Аз затова си го харесвам Евго, който и омлет може да направи на Петя - дерзай, Евго.

    Запиши се на танците.
    Тя щото Петя не е длъжна, затова си стои сама. Няма да слугува на някой си там, много ясно. Но за съжаление сам стои и някой свестен като Евго, защото на Петя и е промит мозъка от новото модерно и иска 10 пъти повече от това, което може да даде.

    Евго, наистина дава грешка със съобщенията. Потърси в нета за танци в зала Христо Ботев, както и в сградата пред 13 блок /студентско общежитие на ТУ/.
    Успех.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

      Мойте колежки, вече минали 30-те, масово не искат деца. Не е да кажеш, че няма от кого, имат си приятели, и пак не искат. Не го разбирам това, но предпочитат да висят в социални мрежи, да ходят по почивки, да гледат сериали, обикалят фризьорски салони, да правят маникюри и т.н. С всичко друго се занимават, но не искат деца. Рано им било.

      Мисля, че голяма част от момичетата на възраст 20-30 години са прекалено разглезени, а раждането и отглеждането на дете е серизоно начинание. Сега приоритет им е да са красиви, да качват снимки и да трупат лайкове в социалните мрежи. Последните страшно много изкривяват представата за реалноста на жените. Всяка си мисли, че заслужава най-доброто, а тя е Петя от Люлин, която един омлет не може да направи иначе с претенции до небесата.

      Горното не важи за всички, има и доста читави момичета, но гореописаната група все повече започва да се разраства.

      Евго трябва да търси жена на места, които се посещават предимно от свестни момичета, а не кафета, барове и дискотеки. Евго, аз на твое място веднага бих се записал на някакви танци. В студентски град се сещам за две места, на които вечер съм минавал и се чува, че играят народни танци. Ако имаш интерес, драсни на ЛС да те упътя.

      Поздрави!
      Петя от Люлин не е длъжна да ти направи омлет обаче. Забравете ги вече тези работи. Аз затова си го харесвам Евго, който и омлет може да направи на Петя - дерзай, Евго.

      Запиши се на танците.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

        Мойте колежки, вече минали 30-те, масово не искат деца. Не е да кажеш, че няма от кого, имат си приятели, и пак не искат. Не го разбирам това, но предпочитат да висят в социални мрежи, да ходят по почивки, да гледат сериали, обикалят фризьорски салони, да правят маникюри и т.н. С всичко друго се занимават, но не искат деца. Рано им било.

        Мисля, че голяма част от момичетата на възраст 20-30 години са прекалено разглезени, а раждането и отглеждането на дете е серизоно начинание. Сега приоритет им е да са красиви, да качват снимки и да трупат лайкове в социалните мрежи. Последните страшно много изкривяват представата за реалността на жените. Всяка си мисли, че заслужава най-доброто, а тя е Петя от Люлин, която един омлет не може да направи иначе с претенции до небесата.

        Горното не важи за всички, има и доста читави момичета, но гореописаната група все повече започва да се разраства.

        Евго трябва да търси жена на места, които се посещават предимно от свестни момичета, а не кафета, барове и дискотеки. Евго, аз на твое място веднага бих се записал на някакви танци. В студентски град се сещам за две места, на които вечер съм минавал и се чува, че играят народни танци. Ако имаш интерес, драсни на ЛС да те упътя.

        Поздрави!
        Не работят личните съобщения нещо. Ако при теб работят, ми напиши двете места за танци.

        Не съм като тях, но в едно отношение може би си приличаме........не искам да го пиша, сещайте се.

        Аз съм учил повече от тях и знам езици. Всеки има своите предимства, а те си падат по кобри по принцип.

        В обобщение, хората имат изкривени и нерални представи.

        Една съученичка навремето ми беше намекнала, че не съм готин, а нейният мъж от почти 30 г и преди и сега не е готин и на нищо не прилича. Но за нея си е готин,

        Поздрави

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Имам няколко колежки от следването - без мъж и без деца, а са образовани и с 2 езика.

          Просто и навремето не бяха разтропани, не са секси, а същевременно са с високи критерии и то за това не е станало.

          Вижте, например, Мартин Камбуров и Кобрата, станаха бащи на 40г, и набързо направиха по 2 бебета. Така че не е страшно толкова,
          И аз станах баща на 40 и 42 години,така че наистина не е късно за мъж и в 40-е си години да стане баща.Ама по принцип на мен изборът ми беше доста по-ограничен,щото младите образовани жени масово се изнасят от по-малките градове в чужбина или към София, а тези,които остават обикновено са заети. Но който търси намира ,така че не трябва да се отказваш.Поне в София имаш голям избор на свободни жени.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Имам няколко колежки от следването - без мъж и без деца, а са образовани и с 2 езика.

            Просто и навремето не бяха разтропани, не са секси, а същевременно са с високи критерии и то за това не е станало.

            Вижте, например, Мартин Камбуров и Кобрата, станаха бащи на 40г, и набързо направиха по 2 бебета. Така че не е страшно толкова,
            Не се успокоявай с това. Ти не си нито Мартин Камбуров, нито Кубрат Пулев - не можеш да се сравняваш с тях. Първо, и двамата имат в пъти повече пари от теб. Второ, и двамата са супер известни. Трето, и двамата са мъжкари, спортисти и т.н. За такива мъже повечето жени ще се избият.

            Сега като се замисля, ти наистина ли се сложи до Кобрата, който два пъти се е бил за световната титла в тежка категория?
            Last edited by Kaizen9; 28.03.2023, 19:44.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Ми ти като не дойде да го научиш Евго да увеличи раждаемостта така ще да е
              Мойте колежки, вече минали 30-те, масово не искат деца. Не е да кажеш, че няма от кого, имат си приятели, и пак не искат. Не го разбирам това, но предпочитат да висят в социални мрежи, да ходят по почивки, да гледат сериали, обикалят фризьорски салони, да правят маникюри и т.н. С всичко друго се занимават, но не искат деца. Рано им било.

              Мисля, че голяма част от момичетата на възраст 20-30 години са прекалено разглезени, а раждането и отглеждането на дете е серизоно начинание. Сега приоритет им е да са красиви, да качват снимки и да трупат лайкове в социалните мрежи. Последните страшно много изкривяват представата за реалноста на жените. Всяка си мисли, че заслужава най-доброто, а тя е Петя от Люлин, която един омлет не може да направи иначе с претенции до небесата.

              Горното не важи за всички, има и доста читави момичета, но гореописаната група все повече започва да се разраства.

              Евго трябва да търси жена на места, които се посещават предимно от свестни момичета, а не кафета, барове и дискотеки. Евго, аз на твое място веднага бих се записал на някакви танци. В студентски град се сещам за две места, на които вечер съм минавал и се чува, че играят народни танци. Ако имаш интерес, драсни на ЛС да те упътя.

              Поздрави!
              Last edited by Kaizen9; 28.03.2023, 20:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Напротив-много сме зле.Коефициентът на плодовитост в област Сливен е 2.60,в София 1,35.Като се има предвид ,че в област Сливен има и българки,а в София и циганки,то реално КП на циганките в област Сливен е над 3,а този на българките в София не повече от 1.1.Или два пъти по-нисък отколкото е необходимо само да се запази броят на населението. Т.е в София, където е съсредоточена голяма част от образованите млади българи,раждаемостта е трагична, а висок естествен прираст имат хора,които или ще са безработни или ще работят възможно най-неквалифицираният труд.И такова ли бъдеще очаква България?
                Имам няколко колежки от следването - без мъж и без деца, а са образовани и с 2 езика.

                Просто и навремето не бяха разтропани, не са секси, а същевременно са с високи критерии и то за това не е станало.

                Вижте, например, Мартин Камбуров и Кобрата, станаха бащи на 40г, и набързо направиха по 2 бебета. Така че не е страшно толкова,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Напротив-много сме зле.Коефициентът на плодовитост в област Сливен е 2.60,в София 1,35.Като се има предвид ,че в област Сливен има и българки,а в София и циганки,то реално КП на циганките в област Сливен е над 3,а този на българките в София не повече от 1.1.Или два пъти по-нисък отколкото е необходимо само да се запази броят на населението. Т.е в София, където е съсредоточена голяма част от образованите млади българи,раждаемостта е трагична, а висок естествен прираст имат хора,които или ще са безработни или ще работят възможно най-неквалифицираният труд.И такова ли бъдеще очаква България?
                  Ми ти като не дойде да го научиш Евго да увеличи раждаемостта така ще да е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Не точно, ама като гледам не сме толкова зле.

                    Евростат: Българките са най-младите майки в Европа

                    Жените в Европа раждат първото си дете все по-късно: според европейската статистическа агенция Евростат в Европейския съюз станалите за първи път майки са били на средна възраст от 29,7 години през 2021 г., съобщи в. “Франкфуртер рундшау“.

                    Според сравними резултати, налични от 2013 г. насам, средната възраст на раждащите за първи път непрекъснато нараства, като през 2013 г. е била 28,8 години.

                    През 2021 г. средната възраст на жените при първото им раждане е била особено висока в Испания и Италия (31,6 години за всяка), следвани от Люксембург (31,3 години) и Ирландия (31,2 години). За разлика от тях, жените в източноевропейските страни от ЕС раждат първото си дете сравнително рано, а най-рано - в България (26,5 години), съобщава ДПА.

                    За да не намалява населението на държава без имиграция, се смята, че е необходимо коефициентът на плодовитост на населението да бъде над 2,1 живородени деца на жена, т.е. математически трябва да се раждат около 2,1 деца на жена. Във всички страни членки на ЕС коефициентът на плодовитост през 2021 г. е бил значително по-нисък от това равнище, като средно жена от ЕС е имала 1,53 деца през 2021 г.

                    В България коефициент на плодовитост през 2021 г. е достигнал 1,58 живородени бебета на жена, наддавайки спрямо 1,56 бебета през 2020 г., и възстановявайки нивото си в сравнение с предпандемичната 2019 година.
                    Напротив-много сме зле.Коефициентът на плодовитост в област Сливен е 2.60,в София 1,35.Като се има предвид ,че в област Сливен има и българки,а в София и циганки,то реално КП на циганките в област Сливен е над 3,а този на българките в София не повече от 1.1.Или два пъти по-нисък отколкото е необходимо само да се запази броят на населението. Т.е в София, където е съсредоточена голяма част от образованите млади българи,раждаемостта е трагична, а висок естествен прираст имат хора,които или ще са безработни или ще работят възможно най-неквалифицираният труд.И такова ли бъдеще очаква България?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Средната възраст за раждане на дете в Испания е 32 години. В България 28,ама заради един определен етнос.Иначе за българките е над 30.
                      Не точно, ама като гледам не сме толкова зле.

                      Евростат: Българките са най-младите майки в Европа

                      Жените в Европа раждат първото си дете все по-късно: според европейската статистическа агенция Евростат в Европейския съюз станалите за първи път майки са били на средна възраст от 29,7 години през 2021 г., съобщи в. “Франкфуртер рундшау“.

                      Според сравними резултати, налични от 2013 г. насам, средната възраст на раждащите за първи път непрекъснато нараства, като през 2013 г. е била 28,8 години.

                      През 2021 г. средната възраст на жените при първото им раждане е била особено висока в Испания и Италия (31,6 години за всяка), следвани от Люксембург (31,3 години) и Ирландия (31,2 години). За разлика от тях, жените в източноевропейските страни от ЕС раждат първото си дете сравнително рано, а най-рано - в България (26,5 години), съобщава ДПА.

                      За да не намалява населението на държава без имиграция, се смята, че е необходимо коефициентът на плодовитост на населението да бъде над 2,1 живородени деца на жена, т.е. математически трябва да се раждат около 2,1 деца на жена. Във всички страни членки на ЕС коефициентът на плодовитост през 2021 г. е бил значително по-нисък от това равнище, като средно жена от ЕС е имала 1,53 деца през 2021 г.

                      В България коефициент на плодовитост през 2021 г. е достигнал 1,58 живородени бебета на жена, наддавайки спрямо 1,56 бебета през 2020 г., и възстановявайки нивото си в сравнение с предпандемичната 2019 година.
                      Жените в Европа раждат първото си дете все по-късно: според европейската статистическа агенция Евростат в Европейския съюз станалите за първи път майки са били на средна възраст от 29,7 години през 2021 г., съобщи в. “Франкфуртер рундшау“. Според сравними резултати, налични от 2013 г. насам, средната възраст на раждащите за първи път непрекъснато

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Те за това си стоят сами........защото не им се слугува и са егоистки.

                        Има мъже, които се хващат с жени "извън репродуктивния период". За да не стоят сами и да скърца леглото.
                        А ти защо си стоиш сам?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Абе тя не мое да държи права линия по улицата ще се грижи за чааве при това САМА. 50% от така наречените жени за никъф чеп не стават, още 40% сал за френска
                          Те за това си стоят сами........защото не им се слугува и са егоистки.

                          Има мъже, които се хващат с жени "извън репродуктивния период". За да не стоят сами и да скърца леглото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            При мен са рекордьори по късни раждания. Почват от 40 нагоре. Когато ходих на курса за бременни се чувствах като извънземно с моите 30. Всичките бяха на 40-40+

                            Съответно най-добрите клиники за фертилност. Не казвам дали е добре или зле, просто е факт.

                            В България също има изместване. Моя близка роди първото на 37. Всичко е ок слава Богу.
                            Средната възраст за раждане на дете в Испания е 32 години. В България 28,ама заради един определен етнос.Иначе за българките е над 30.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Добро утро,

                              аз съм гледал различни предавания през годините по темата.

                              Наскоро казаха, че българката вече не ражда на 25г за първи път, а на 37 г. и много често остава с едно дете.

                              Също казаха, че след 42г жената зачева много трудно. И дори да роди на 40 г. или на 41 г. трябва да взема хормони, за да не загуби бебето.

                              Една лекарка допълни, че хората отлагат репродукцията си, с което много влошават нещата.


                              Аз ако бях стара мома, на 40г или на 38-39г, "веднага щях да отворя вратите на крепостта" на 2-метровия пич от вчерашния ми разказ или на който и да е мъж, стига да е сносен и приемлив от български етнос,
                              Абе тя не мое да държи права линия по улицата ще се грижи за чааве при това САМА. 50% от така наречените жени за никъф чеп не стават, още 40% сал за френска
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Да, Арана. Има такива случаи, но те са единици. Колкото е по-късна възрастта на зачеване, толкова и вероятността за проблеми е по-голяма.
                                Наздраве!

                                С мой познат лекар сме си говорили, че възрастта, при която се ражда първо дете в България се е изместила от около 25 години към 30 години за дамите. Предполагам, че и в другите държави е така. Медицината в областта на човешкия стерилитет много напредна и сега при добро желание и наличие на финансов ресурс, повечето хора могат да се сдобият с наследник.
                                При мен са рекордьори по късни раждания. Почват от 40 нагоре. Когато ходих на курса за бременни се чувствах като извънземно с моите 30. Всичките бяха на 40-40+

                                Съответно най-добрите клиники за фертилност. Не казвам дали е добре или зле, просто е факт.

                                В България също има изместване. Моя близка роди първото на 37. Всичко е ок слава Богу.

                                Коментар

                                Working...
                                X