IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Мироооооо, виде ли бре?! Ей го и интелектът ти го рече
    Питай го тоя "интелект"дали хомосексуализма е психично заболяване?Може да го питаш и дали има разлика в Ай Кю между различните раси.Аз знам какъв ще е отговорът-политкоректен.
    Иначе жените сте ясни-уж много харесвате добрите момчета, а се чукате с лошите.И аз като ученик рецитирах Шекспир на жените ,ама не ме отразяваха. Откакто направих мускули и взех да гледам лошо половият ми живот рязко потръгна.
    Last edited by mirodes; 28.02.2023, 21:23.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Тоя"ИИ"са го натъпкали с политкоректни идиотщини."Стереотипи,основани на полова принадлежност"и тем подобни глупости. Що във войната в Украйна се бият само мъже, а доколкото има жени те не са в бойните части.Значи стереотипът, основан на полова принадлежност,че във войните се бият само мъже е изцяло верен.
      Други участници във форума може и да подиграват,но знаеш, че аз нямам такава намерения. И съвсем добронамерено ти казвам,че жените уважават мъже, които отстояват тия"полови стереотипи ".Все по-често наблюдавам коли да карат жени,а до тях седнали мъже на тяхната възраст, най-вероятно съпрузи или гаджета.Е какъв мъж е тоя,който поверява живота и здравето на семейството си на жена,вместо той да кара?По същия начин и с домакинската работа-това си е женско задължение.Моята жена отглежда децата и въпреки това се грижи изцяло за домакинството. А вие дори нямате деца и вършиш нейната работа. Замисли се над думите ми.
      Мироооооо, виде ли бре?! Ей го и интелектът ти го рече

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Липсата на въображение се оказва пагубно върху нивото на чувството за хумор. Трудно се разчупват рамки и се преминават определени граници.
        Наздраве!
        не знам, кое поражда хумора,
        но за мен най-ценен е непосредствения, прост и здрав хумор на хората от народа
        ако е съчетан със съответният югозападен или северозападен говор, гарантирано се сцпевам
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

          Хахах, това ме разсмя, подсети ме да се допитам до изкуствения интелект, какво мисли по темата за домакинската работа. Ето резултата:








          Сега ви е лесно - питате изкуственият интелект дали да измиете чиниите в къщи, без след това си действие да загубите мъжествения облик в очите на нежната си половинка. Късметлии.
          Поради липсата на това чудо на технологиите, преди повече от 20 години по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието нарина сумата му пари за закупуването и инсталирането на първата съдомиялна в кочинката.
          Наздраве!
          Last edited by tnm; 28.02.2023, 21:10.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

            Хахах, това ме разсмя, подсети ме да се допитам до изкуствения интелект, какво мисли по темата за домакинската работа. Ето резултата:




            Тоя"ИИ"са го натъпкали с политкоректни идиотщини."Стереотипи,основани на полова принадлежност"и тем подобни глупости. Що във войната в Украйна се бият само мъже, а доколкото има жени те не са в бойните части.Значи стереотипът, основан на полова принадлежност,че във войните се бият само мъже е изцяло верен.
            Други участници във форума може и да подиграват,но знаеш, че аз нямам такава намерения. И съвсем добронамерено ти казвам,че жените уважават мъже, които отстояват тия"полови стереотипи ".Все по-често наблюдавам коли да карат жени,а до тях седнали мъже на тяхната възраст, най-вероятно съпрузи или гаджета.Е какъв мъж е тоя,който поверява живота и здравето на семейството си на жена,вместо той да кара?По същия начин и с домакинската работа-това си е женско задължение.Моята жена отглежда децата и въпреки това се грижи изцяло за домакинството. А вие дори нямате деца и вършиш нейната работа. Замисли се над думите ми.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Че ти кво очакваш, майка й да я сватосва?!?
              На 35 си е самостоятелен човек, който сам си определя битието. И, ако ме питаш, е права, че да не иска да се срещате.
              В скоро време ще станем като в Поднебесната. Там родата организира на младежите "срещи на сляпо" /май така му викат/. Родителите на момчето и момичето им заплащат вечеря в ресторант и там младите се срещат за първи път. Ако си допаднат, продължават да се срещат. Ако ли не - родителите търсят други кандидати.
              На един мой познат брата е женен за китайка и беше много впечатлен от тази традиция, която била сравнително нова.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                Това е нещо като форумния ГПЧат - пускаш 2 фрази и то ти изплюва хисторито + бъдещето.

                Хахах, това ме разсмя, подсети ме да се допитам до изкуствения интелект, какво мисли по темата за домакинската работа. Ето резултата:









                Last edited by Kaizen9; 28.02.2023, 21:00.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  самоиронията е висшето в хумора
                  Липсата на въображение се оказва пагубно върху нивото на чувството за хумор. Трудно се разчупват рамки и се преминават определени граници.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Сега има ергени и от новия тип:

                    познавам двама лекари, наближават 40 г., единят търси тунингована тигрица, която да опитоми от години и ми е казал, че не чука.

                    Другият има много хубава кариера и е пич (с хубав гардроб, дори има леки корекции по лицето, спортува), обаче няма приятелка и живее с коте сфинкс.
                    евго, с този най-добре не контактувай
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Е, кво да ги жалим сега, та да не ги отказваме?

                      Един мъж за да стане такъв, първо трябва да се научи да носи на бъзици. После, ако усвои и самоиронията, току-виж му потръгне приказката с женското. То и Юлката тва се опитва да обясни по заобиколно-директен начин, че акцента сега е само на визията, затва младежта недоволства. Така, че - добре дошъл и да свиква
                      самоиронията е висшето в хумора
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Е, какво се оплакваш?

                        Написаха ти СВ-то, направиха ти и психо-профил... при това безплатно!

                        Вече можеш да кандидатстваш за работа, да изкараш шофьорски курс... всички врати пред теб са отворени!

                        Това е нещо като форумния ГПЧат - пускаш 2 фрази и то ти изплюва хисторито + бъдещето.

                        Хахаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
                          Да обобщя, че до момента бях Евго, Цецо и фейк профил на жена ми, освен това съм и льольо, не знам какво е ирония и чехльо и жена ми ме командори както си иска.
                          Е, какво се оплакваш?

                          Написаха ти СВ-то, направиха ти и психо-профил... при това безплатно!

                          Вече можеш да кандидатстваш за работа, да изкараш шофьорски курс... всички врати пред теб са отворени!

                          Това е нещо като форумния ГПЧат - пускаш 2 фрази и то ти изплюва хисторито + бъдещето.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Дори и така да е , на наредена среща от майка й няма да отиде.
                            И що да не отиде?Не се знае къде може да се срещне подходящият човек.Ако е самотна и си търси мъж това е една пропиляна възможност.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                              Нали не биеш, че аз съм кондора. .

                              Да обобщя, че до момента бях Евго, Цецо и фейк профил на жена ми, освен това съм и льольо, не знам какво е ирония и чехльо и жена ми ме командори както си иска.
                              Не си. Той беше простакер. Ти си възпитан човек. Тук на някои участници възпитанието им се струва също “женска” черта, а простотията “мъжественост”, но ти не се впечатлявай особено.
                              Last edited by Arana; 28.02.2023, 19:54.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Но се тормозела, че няма мъж и деца.
                                Дори и така да е , на наредена среща от майка й няма да отиде.

                                Коментар

                                Working...
                                X