IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    що бе, наясно сме. Ходите като папуаси ама и това ще премине

    А това с наболите бради е още от когато си ходил прав под масата.


    Хаха, сега е модерно всички да са като клонинги. И да липсва индивидуалност. Затова се правят прически, пускат се бради, оформят се вежди. Скоро ще почнат и друго да си бръснат. Гледайки отстрани как масово мъжете се вглъбяват във външния си вид, което е проява на женско поведение, неусетно почват да добиват и женски маниери - селфита, пози, реакции. Уви, създавайки огромни дефицити на мъжко поведение, както сме писали тука - старата школа, макар и вече на възраст ще се котира, именно заради него.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      каизерчо, сега ако кажеш, че си правиш костата на кокче или опашчица и ще ме спечелиш безусловно
      иначе тая мода с брадите, точно за това е измислена, да придава мъжество, там където недостига
      Няма да те спечеля тук. Късо подстриган съм. Отстрани и отзад 0.5, отгоре я има 2см, я не.

      Не нося впити панталони, но не и много широки. С тесен крачол.

      Други въпроси?

      Пп: Кайзер е бира, Кайзен е японска философия.
      Last edited by Kaizen9; 12.05.2023, 12:07.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Аз съм с гола глава и пускам брада. Не я оформям, а като порасне много я бръсна.
        А и аз съм от по-старата генерация.Нито модерните мъжки прически одобрявам,нито епилирането на мъжете,нито пък татуировките.Татуировките са символ на затворниците. На затворниците ли трябва да се подражава?
        педантично оформената брада и прическа вървят с чифт впити панталони,
        достатъчно къси за да видиш цялата шарка на цветните чорапи
        препоръка е

        Коментар


        • каизерчо, сега ако кажеш, че си правиш костата на кокче или опашчица и ще ме спечелиш безусловно
          иначе тая мода с брадите, точно за това е измислена, да придава мъжество, там където недостига
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Обаче на стар мъж брадата хич не стои хубаво.

            При младите е добре, особено ако е по модните тенденции. Катинарче също е хубаво,

            Евго, всички тук знаем, че си млад мъж.

            Вероятно имаш и брадичка (тип "катинарче") - както внушаваш, че е модно.

            Въпрос: не мислиш ли, че сте като "две капки вода" със Сокола? (Меди Доган имам предвид)

            ..., не отричам естетиката за определени кръгове от обществото, но малко ме смущава приликата... , което е съвсем произволно твърдение.

            Катинарче? Красив и изящен!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

              Аз съм ходил прав под масата в средата на 90те. Тогава не помня помня да е било модерно мъжете да си оформят брадите.

              Малко по-късно, в началото на новия век вече ходих да се бутам при батковците и какичките. Имаше само един в квартала, който си пускаше брада и много добре си спомням как чух едни момичета да си говорят и да му се присмиват на брадата.
              Има разлика между оформените бради и наболите. Моята е такава и не я оформям, а като стане голяма я бръсна изцяло. 90-е години ги нямаше тия оформени бради, а на мъжете с наболи бради им казваха "елегантно небрежен ".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                що бе, наясно сме. Ходите като папуаси ама и това ще премине

                А това с наболите бради е още от когато си ходил прав под масата.
                Аз съм ходил прав под масата в средата на 90те. Тогава не помня помня да е било модерно мъжете да си оформят брадите.

                Малко по-късно, в началото на новия век вече ходих да се бутам при батковците и какичките. Имаше само един в квартала, който си пускаше брада и много добре си спомням как чух едни момичета да си говорят и да му се присмиват на брадата.

                Коментар


                • ха ха
                  Анди и жените ли "фризеристи" искат или МЪЖЕ?
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                    В днешно време важна е и фризурата. Ако си с дълга неподдържана коса и с гладко избръснат, не става. На някои хора им отива де. Но сега е модерно късо подстриган отзад и отстрани, отгоре по-дълга коса и добре оформена брада.

                    Ратко и Арана са от друга генерация и не разбират какво се котира на пазара на любовта сред 20-40 годишните.

                    Майка ми, а още повече баба ми, като ме видят с брада ми казват да св обръсна. Приятелката ми като ме види без брада ми казва- ужас, не те харесвам така.
                    Обаче на стар мъж брадата хич не стои хубаво.

                    При младите е добре, особено ако е по модните тенденции. Катинарче също е хубаво,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      В днешно време важна е и фризурата. Ако си с дълга неподдържана коса и с гладко избръснат, не става. На някои хора им отива де. Но сега е модерно късо подстриган отзад и отстрани, отгоре по-дълга коса и добре оформена брада.

                      Ратко и Арана са от друга генерация и не разбират какво се котира на пазара на любовта сред 20-40 годишните.

                      Майка ми, а още повече баба ми, като ме видят с брада ми казват да св обръсна. Приятелката ми като ме види без брада ми казва- ужас, не те харесвам така.
                      +1

                      И аз съм ги забелязал тези тенденции. Още през 90-те години се подстригвах отстрани 0 номер, отгоре като шапка.

                      Но днес е малко по-друго, отстрани нула номер или първи номер, отгоре повече коса, колкото имаш, При много бяла коса, може и боядисана с боя Loreal за мъже, кестенява.

                      Аз съм ви казвал, че на срещите жените много често хич не идват нагласени, а обикновени, като за пазар при последната среща. Само аптекарката се гласеше поради огромните финанси, с които разполага. Аз много често ходя костюмиран на работа и тези неща ги знам и разбирам какво трябва да е,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                        В днешно време важна е и фризурата. Ако си с дълга неподдържана коса и с гладко избръснат, не става. На някои хора им отива де. Но сега е модерно късо подстриган отзад и отстрани, отгоре по-дълга коса и добре оформена брада.

                        Ратко и Арана са от друга генерация и не разбират какво се котира на пазара на любовта сред 20-40 годишните.

                        Майка ми, а още повече баба ми, като ме видят с брада ми казват да св обръсна. Приятелката ми като ме види без брада ми казва- ужас, не те харесвам така.
                        Аз съм с гола глава и пускам брада. Не я оформям, а като порасне много я бръсна.
                        А и аз съм от по-старата генерация.Нито модерните мъжки прически одобрявам,нито епилирането на мъжете,нито пък татуировките.Татуировките са символ на затворниците. На затворниците ли трябва да се подражава?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                          В днешно време важна е и фризурата. Ако си с дълга неподдържана коса и с гладко избръснат, не става. На някои хора им отива де. Но сега е модерно късо подстриган отзад и отстрани, отгоре по-дълга коса и добре оформена брада.

                          Ратко и Арана са от друга генерация и не разбират какво се котира на пазара на любовта сред 20-40 годишните.

                          Майка ми, а още повече баба ми, като ме видят с брада ми казват да св обръсна. Приятелката ми като ме види без брада ми казва- ужас, не те харесвам така.
                          що бе, наясно сме. Ходите като папуаси ама и това ще премине

                          А това с наболите бради е още от когато си ходил прав под масата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Може.Аз си изглеждам достатъчно добре, та явно го пропускам тоя факт като нещо естествено и обръщам внимание върху облеклото.Но ако е някой дебелак или хърба явно ще прави негативно впечатление.
                            наблюдавай като минаваш покрай жените как реагират
                            гледай, когато са 2 или повече и една от тях те забележи първа,
                            как почти едновременно с нея се обръща и другата
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Може.Аз си изглеждам достатъчно добре, та явно го пропускам тоя факт като нещо естествено и обръщам внимание върху облеклото.Но ако е някой дебелак или хърба явно ще прави негативно впечатление.
                              В днешно време важна е и фризурата. Ако си с дълга неподдържана коса и с гладко избръснат, не става. На някои хора им отива де. Но сега е модерно късо подстриган отзад и отстрани, отгоре по-дълга коса и добре оформена брада.

                              Ратко и Арана са от друга генерация и не разбират какво се котира на пазара на любовта сред 20-40 годишните.

                              Майка ми, а още повече баба ми, като ме видят с брада ми казват да св обръсна. Приятелката ми като ме види без брада ми казва- ужас, не те харесвам така.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                първото, което вижда жената е силуета, виждат дори с периферното си зрение,
                                после погледа е винаги към лицето.
                                някои силуети ги пропускат,
                                ако искаш да ти видят дрешките, трябва да приближиш фронтално
                                Може.Аз си изглеждам достатъчно добре, та явно го пропускам тоя факт като нещо естествено и обръщам внимание върху облеклото.Но ако е някой дебелак или хърба явно ще прави негативно впечатление.

                                Коментар

                                Working...
                                X