IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мире, ще ти е скучно без форума. Тука си е вид отдушник. С толкова останало свободно време, все нещо ще избие в един момент и ще стане по-лошо.

    Питай Ендера какво се случва, когато на хиперактивно дете му вземат играчката. При възрастните не е много по-различно. Така, че седи си тука и бъди малко над нещата.

    Коментар


    • Ами направо ме банвай-обидните коментари за мен и семейството ми не ги триеш, а аз като се защитя и веднага следва бан.
      И без това нямам намерение повече да пиша във форум,в който се толерират обиди към семейството ми.
      Ако някой знае да ми каже как да си изтрия профила, щото не виждам такава опция в менюто.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975

        Браво-
        Щото не го вземам насериозно, бе човеко. Много се впрягаш за щяло и нещяло ти. Една жена, те е калибрирала преди да си мигнал два пъти. Сега ако жената е с ниско самочувствие си е нейн проблем.
        Last edited by Arana; 12.03.2023, 11:52.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Сериозно? Ей това народът много се филмира.
          'ората искат ентъртеймънт
          няма да се обяснявам повече.
          всеки има право да вярва каквото си пожелае
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            чакай сега, нали казваш че били гребкини?
            преди време когато се заяхдажме с един участник
            той беше пуснал подправена картинка с уж мои лични
            аз дори се сещам и кой му е помогнал да подправи картинката
            но не съм обидчив.
            а това, че ники се лови често за тая сламка, показва, че се колебае на кой бряг да застене
            Сериозно? Ей това народът много се филмира.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Интересно как пък ти идват на акъла подобни мисли?Май ще се окаже прав Ники относно направени неприлични предложения на мъже в тоя форум от твоя страна.Щото на нормален мъж няма как да му хрумне подобно нещо.
              чакай сега, нали казваш че били гребкини?
              преди време когато се заяхдажме с един участник
              той беше пуснал подправена картинка с уж мои лични
              аз дори се сещам и кой му е помогнал да подправи картинката
              но не съм обидчив.
              а това, че ники се лови често за тая сламка, показва, че се колебае на кой бряг да застене
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Не виждаш ли че си търси винаги неква невзрачна жертва да доминира над нея.
                Иначе как ще блесне? Ама на много грешно място се пробва .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Хайде, сега..., крокодили. Може ли така да приказваш за самодивите!? Всъщност, голяма чест е да те поканят на техните сборища.
                  Наздраве!
                  Не виждаш ли че си търси винаги неква невзрачна жертва да доминира над нея.
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Ти кучето със салам плашиш
                    То зависи и от дамите де,не съм на 24 години, а на два пъти по-толкова,та станах и аз претенциозен.100 килограмова фея и крокодил самодива няма как да ми привлекат вниманието. Сещам се за една случка преди няколко години.В Пловдив имаше някакво състезание по гребане и аз вечерта отидох в един нощен бар и там имаше едни гребкини, май бяха холандки. И все ме гледаха и ми се усмихваха, ама то на тия гърбовете им бяха два пъти колкото моят,а на канадска борба от раз щяха да ме бутнат.Та пасувах,както и останалите мъже в заведението.
                    Хайде, сега..., крокодили. Може ли така да приказваш за самодивите!? Всъщност, голяма чест е да те поканят на техните сборища.
                    Наздраве!

                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      смях или страх
                      Смяхо-страхотия. На една командировка на север влизаме в един бар. Кълна ти се, че ни обслужи типичната баска кръчмарка - копие на кръчмарката от “Шрек” дето си харесваше оня разлигавения принц. Усещането е същото.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        ако беше поддат, тия със сигурност щеха да те изблудстват на заерда
                        Интересно как пък ти идват на акъла подобни мисли?Май ще се окаже прав Ники относно направени неприлични предложения на мъже в тоя форум от твоя страна.Щото на нормален мъж няма как да му хрумне подобно нещо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Пепел ти на устата, сега като си я представих сценката как ще заспя бре, таласъм ?
                          смях или страх
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            ако беше поддат, тия със сигурност щеха да те изблудстват на заерда
                            Пепел ти на устата, сега като си я представих сценката как ще заспя бре, таласъм ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Ти кучето със салам плашиш
                              То зависи и от дамите де,не съм на 24 години, а на два пъти по-толкова,та станах и аз претенциозен.100 килограмова фея и крокодил самодива няма как да ми привлекат вниманието. Сещам се за една случка преди няколко години.В Пловдив имаше някакво състезание по гребане и аз вечерта отидох в един нощен бар и там имаше едни гребкини, май бяха холандки. И все ме гледаха и ми се усмихваха, ама то на тия гърбовете им бяха два пъти колкото моят,а на канадска борба от раз щяха да ме бутнат.Та пасувах,както и останалите мъже в заведението.
                              ако беше поддат, тия със сигурност щеха да те изблудстват на заерда
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                На 25 е Благовещение и дамите в бяло излизат от вдън горите Тилилейски. Да не вземат да го поканят на ядене, пиене и прочие, че при тях връщане назад няма.
                                Наздраве!
                                Ти кучето със салам плашиш
                                То зависи и от дамите де,не съм на 24 години, а на два пъти по-толкова,та станах и аз претенциозен.100 килограмова фея и крокодил самодива няма как да ми привлекат вниманието. Сещам се за една случка преди няколко години.В Пловдив имаше някакво състезание по гребане и аз вечерта отидох в един нощен бар и там имаше едни гребкини, май бяха холандки. И все ме гледаха и ми се усмихваха, ама то на тия гърбовете им бяха два пъти колкото моят,а на канадска борба от раз щяха да ме бутнат.Та пасувах,както и останалите мъже в заведението.

                                Коментар

                                Working...
                                X