IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Не, учудване. Чудя им се на някои жени как забравят да се държат с достойнство, а после се сърдят, че ги третират като парцали.
    Е то жени е силно казано, тези които ми се "слагаха" бяха в диапазона 20-27г. И както установихме и с други съфорумци, че при днешната младеж женската част в момента е по активната и нападателната.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Сарказъм ли долавям?
      Не, учудване. Чудя им се на някои жени как забравят да се държат с достойнство, а после се сърдят, че ги третират като парцали.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Стига бе, верно?
        Сарказъм ли долавям?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Така и предполагах, но си имай едно на ум, че бая интриги се въртят. Къде на шега, къде на майтап да не стигнат приказките до жена ти(прилично изопачени) и да стане конфузна ситуация.

          На мен ми се е случвало, нормалното уважително поведение спрямо колежки, да се изтълкува погрешно и съответно да дойдат да ми се катерят по бюрото, па слушай после приказки и интриги.
          Стига бе, верно?

          Коментар


          • Жена усеща нещо студено и ръбесто вътре в себе си,докато съпругът й я опипва и му казва:"Скъпи,би ли свалил пръстена си,защото не ми е конфортно ".А мъжът отговаря:"Пръстенът не е на ръката ми,а часовника".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

              Евго спря с ъпдейтите по въпроса с търсенето на мома и в тази тема никой не пише от няколко дена.

              Не му завиждай на твоя съученик от Чехия. Той демонстрира волен живот в социалните мрежи, но в реалния живот всичко може да е мнгого различно и животът му да се развива в съвсем друга посока. Понякога, даже нерядко, ако питаш мен, хората са склонни да представят живота си в социалните мрежи такъв, какъвто не е. Колкото по-неудовлетворен живот живеят в реалността, толкова повече гледат да изпъкнат в социалните мрежи.

              Твоят съученик може само да се снима с тези манекенки и да имитира живот на мачо, но реално дори една целувка да не е получил от тези манекенки. Не казвам, че такава е ситуацията, но аз винаги имам едно на ум, тъй като толкова много примери съм видял с хора, които познавам в реалния живот, имитиращи съвсем различен живот в социалните мрежи.

              Преди години бях гледал един клип, който ми направи много силно впечатление. Гледай го.
              Супер клипче. Мерси, че го постна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                не съм се набил
                опитвам се да откажа накавръка от зеленото
                защото е голям карък и влезе ли на зелено
                целия бранш ще повлече
                +100

                хубаво правиш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo

                  А ти как се наби на лош строител, след като имаш доста успехи до момента?
                  не съм се набил
                  опитвам се да откажа накавръка от зеленото
                  защото е голям карък и влезе ли на зелено
                  целия бранш ще повлече
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Прави си.

                    Но за да започне нещо такова, трябва да има "очен" контакт, една усмивка, едно харесване или нещо да прехвърчи.

                    А старите моми са студени като снежни кралици. Женените жени са лицемерни, на думи много се обичат, а зад гърба си се плюят една друга.

                    Евго, обобщенията ти на база личен опит - не водят до верни изводи.

                    Има "стари" моми, които НЕ са студени като Снежни кралици.

                    Също така, НЕ всички женени жени са лицемерни.

                    Как пък все попадаш на неподходящи? Не мога да разбера логиката. Оставам с впечатлението, че и "старите" моми, които познаваш, както и женените жени - всички те са ОК за околните, но не и за теб.

                    Търси ключето към женските сърца в твоето мислене, без да подценяваш дамите.

                    Не можеш да ме убедиш, че всички дами са "криви", каквито ти ги възприемаш по условие!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Прави си.

                      Но за да започне нещо такова, трябва да има "очен" контакт, една усмивка, едно харесване или нещо да прехвърчи.

                      А старите моми са студени като снежни кралици. Женените жени са лицемерни, на думи много се обичат, а зад гърба си се плюят една друга.
                      евго, да не работиш в някоя фабрика за чорапи
                      изцяло женски колектив и никоя да не става
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        И това го има.Аз говоря за жени на 45 плюс.Но ти като си ерген със собствено жилище може да се възполваш и да прекараш по-засуканите колежки.Те може да имат дъщери,племеннички,съседки,които да те харесат.Един приятел така беше прекарал една негова колежка и после дъщеря й му се натискаше. И то доста красиво момиче. Момиче в смисъл на 28 години, той тогава беше на 46.Ама нищо не стана, щото той се хвана с една 22 годишна.
                        Прави си.

                        Но за да започне нещо такова, трябва да има "очен" контакт, една усмивка, едно харесване или нещо да прехвърчи.

                        А старите моми са студени като снежни кралици. Женените жени са лицемерни, на думи много се обичат, а зад гърба си се плюят една друга.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Жените над 45г свалят гарда, защото вече не са в силна позиция. Отделно са улегнали и с житейски опит. А много често мъжът им не си изпълнява задълженията.

                          Много често такава жена подлъгва мъж - 10 години по-малък. Но не може да му роди деца. Аз също работя в женски колектив и са ОК.

                          Дори е по-добре с лели отколкото със стари чичовци, но е по-хубаво ако има 1-2 мъже на твоите години, с които да имате сходни интереси и цели.
                          И това го има.Аз говоря за жени на 45 плюс.Но ти като си ерген със собствено жилище може да се възполваш и да прекараш по-засуканите колежки.Те може да имат дъщери,племеннички,съседки,които да те харесат.Един приятел така беше прекарал една негова колежка и после дъщеря й му се натискаше. И то доста красиво момиче. Момиче в смисъл на 28 години, той тогава беше на 46.Ама нищо не стана, щото той се хвана с една 22 годишна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Мисълта ми е , че жените харесват инициативата в мъжа,а одобряват и майтапи на сексуална тема. Естествено завоалирани,но веднага се включват в разговора. Та ако някой мъж работи в женски колектив или има служебно досег с жени,не му е никакъв проблем да свали някоя от тях. И твоят случай също го потвърждава.
                            Друг въпрос е,че като преспиш с някоя жена може да си позволиш насаме или по телефона и по-вулгарни шеги.Аз съм си правил експеримент в тая насока да пробвам да говоря все по-вулгарни думи, докато прекрача границата и ми кажат стоп.Ама за мое учудване при някои жени граница няма и се кефят и на най-грубите и вулгарни шеги.
                            Колкото и да си говорим, че познаваме женската психика ,никога един мъж не може на 100 процента да знае какво мислят жените.Едноименният филм с Мел Гибсън доста ясно потвърждава това.
                            Жените над 45г свалят гарда, защото вече не са в силна позиция. Отделно са улегнали и с житейски опит. А много често мъжът им не си изпълнява задълженията.

                            Много често такава жена подлъгва мъж - 10 години по-малък. Но не може да му роди деца. Аз също работя в женски колектив и са ОК.

                            Дори е по-добре с лели отколкото със стари чичовци, но е по-хубаво ако има 1-2 мъже на твоите години, с които да имате сходни интереси и цели.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo

                              Вече нямам и не бяха в напреднал стадий, слава Богу.
                              Ще имаш пак , за съжаление прогресират отново независимо от операцията . Приятелка моя има същия проблем .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Така и предполагах, но си имай едно на ум, че бая интриги се въртят. Къде на шега, къде на майтап да не стигнат приказките до жена ти(прилично изопачени) и да стане конфузна ситуация.

                                На мен ми се е случвало, нормалното уважително поведение спрямо колежки, да се изтълкува погрешно и съответно да дойдат да ми се катерят по бюрото, па слушай после приказки и интриги.
                                Мисълта ми е , че жените харесват инициативата в мъжа,а одобряват и майтапи на сексуална тема. Естествено завоалирани,но веднага се включват в разговора. Та ако някой мъж работи в женски колектив или има служебно досег с жени,не му е никакъв проблем да свали някоя от тях. И твоят случай също го потвърждава.
                                Друг въпрос е,че като преспиш с някоя жена може да си позволиш насаме или по телефона и по-вулгарни шеги.Аз съм си правил експеримент в тая насока да пробвам да говоря все по-вулгарни думи, докато прекрача границата и ми кажат стоп.Ама за мое учудване при някои жени граница няма и се кефят и на най-грубите и вулгарни шеги.
                                Колкото и да си говорим, че познаваме женската психика ,никога един мъж не може на 100 процента да знае какво мислят жените.Едноименният филм с Мел Гибсън доста ясно потвърждава това.
                                Last edited by mirodes; 29.04.2023, 15:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X