IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дете пита баща си:"Защо е обичайно жената да готви по време на брака?".А бащата отговаря:"По закон затворникът трябва да се храни ".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение


      Мечо-ти го каза,богатите мъже и красивите жени не ги съдят. Съответно жените и мъжете.
      Така че ти като жена си много по-склонна да пренебрегнеш недостатъци на top G мъжете. Както аз като мъж бих бил по-благосклонен към красива жена..
      То това е така, откак свят светува. Както монетата си има стойност, така и хората.

      Дори в Щатите съм гледал пранкове как на публично място инсценира припадане човек от ниската прослойка на обществото и всички го подминаха, нищо че стоеше проснат на земята. Сигурно минаха над 30 секунди докато някой все пак реши да отдели секунди от ценното си внимание, ей така да провери дали случайно не е умрял. Същия експеримент на същото място го повториха само, че този път с добре облечен с костюм мъж, привидно принадлежащ на висшата прослойка. За същите 30 секунди около него се събра тълпа от непознати, които се опитваха да му помогнат и да го питат как е. Смятам, че ситуацията е достатъчно показателна как хората определят стойността на база на външен вид/благосъстояние и съответно емпатията която изпитват.
      Last edited by Bad_Bear; 22.04.2023, 19:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Няма как да ме убедиш,че едно и също поведение трябва да се тълкува по различен начин, само защото единият бил богат и с принос за обществото. По тая логика ако такива хора извършат престъпление, трябва да им се налагат по-леки присъди.
        Tова ли си разбрал? Само това? Никъде не твърдя подобно нещо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Остави. Аз се отказвам

          Мачът печели служебно наш Миро.
          Няма как да ме убедиш,че едно и също поведение трябва да се тълкува по различен начин, само защото единият бил богат и с принос за обществото. По тая логика ако такива хора извършат престъпление, трябва да им се налагат по-леки присъди.

          Коментар


          • Грешка

            Коментар


            • Българките са станали толкова меркантилни, че са готови и богат дебелак да вземат и старчок милионер.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                Мислих точно това да пиша, но ще го разберат двама души.
                Остави. Аз се отказвам

                Мачът печели служебно наш Миро.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Хахаха-и кога тъп човек е водил дадено общество?Не знам за такъв в световната история .
                  Виж как сам си отговаряш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Чудесно. Остава Евго да си редуцира IQ-то наполовина, да си направи изкуствени зъби като на катър и да намери пиян татуист с тремор, да го поукраси с графити и пещерни рисунки.

                    П.С. А! И да си изхвърли костюма от абитуриенския бал.
                    Хахахахахаха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Нищо не прощавам. Описвам факти. Той и Стив Джобс в личния си живот беше уникално говедо, но пиша от устройство създадено от фирмата му.
                      Мислих точно това да пиша, но ще го разберат двама души.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Чудесно. Остава Евго да си редуцира IQ-то наполовина, да си направи изкуствени зъби като на катър и да намери пиян татуист с тремор, да го поукраси с графити и пещерни рисунки.

                        П.С. А! И да си изхвърли костюма от абитуриенския бал.
                        Изкуствените зъби и татусите определено ще са в плюс при свалката на жени,но няма нужда чак дотам да се стига.Четирите мъжки качества,които се харесват на жените са самоувереност на първо място,стилно и модно облекло, добре поддържана фигура, финансово състояние.
                        Та моя съвет към всеки мъж би бил да си поддържа фигурата,да се облича модно и стилно,да има самочувствие и да демонстрира финансовите си възможности. Най-добре с някоя по-лъскава кола. Защото за жените тя е символ на богатството на мъжа.И успехите сред жените няма да закъснеят.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
                          Така че щом това се харесва на жените, значи всеки мъж,който иска да има успех сред жените трябва да действа по същия начин.
                          Чудесно. Остава Евго да си редуцира IQ-то наполовина, да си направи изкуствени зъби като на катър и да намери пиян татуист с тремор, да го поукраси с графити и пещерни рисунки.

                          П.С. А! И да си изхвърли костюма от абитуриенския бал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Дотук добре. И още един въпрос: кой трябва да води едно общество?

                            Умните или тъпите?
                            Хахаха-и кога тъп човек е водил дадено общество?Не знам за такъв в световната история .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Има. Голямо.
                              Мечо-ти го каза,богатите мъже и красивите жени не ги съдят. Съответно жените и мъжете.
                              Така че ти като жена си много по-склонна да пренебрегнеш недостатъци на top G мъжете. Както аз като мъж бих бил по-благосклонен към красива жена.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Естествено, че не ми харесва, че нямаме правителство. А няма правителство по една причина-на председателя на партията, спечелила изборите са му казали от едно място, че задължително трябва да прави правителство с втората по сила парламентарна група. Ама те не искат .Или ще му приемат подкрепата единствено при тяхно правителство.
                                Така че очаквам да има правителство с втория мандат.
                                Дотук добре. И още един въпрос: кой трябва да води едно общество?

                                Умните или тъпите?

                                Коментар

                                Working...
                                X