IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Може.Аз си изглеждам достатъчно добре, та явно го пропускам тоя факт като нещо естествено и обръщам внимание върху облеклото.Но ако е някой дебелак или хърба явно ще прави негативно впечатление.
    В днешно време важна е и фризурата. Ако си с дълга неподдържана коса и с гладко избръснат, не става. На някои хора им отива де. Но сега е модерно късо подстриган отзад и отстрани, отгоре по-дълга коса и добре оформена брада.

    Ратко и Арана са от друга генерация и не разбират какво се котира на пазара на любовта сред 20-40 годишните.

    Майка ми, а още повече баба ми, като ме видят с брада ми казват да св обръсна. Приятелката ми като ме види без брада ми казва- ужас, не те харесвам така.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      първото, което вижда жената е силуета, виждат дори с периферното си зрение,
      после погледа е винаги към лицето.
      някои силуети ги пропускат,
      ако искаш да ти видят дрешките, трябва да приближиш фронтално
      Може.Аз си изглеждам достатъчно добре, та явно го пропускам тоя факт като нещо естествено и обръщам внимание върху облеклото.Но ако е някой дебелак или хърба явно ще прави негативно впечатление.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Жените първо гледат облеклото на един мъж.Не само дали е с чисти дрехи и обувки, но и как е облечен.Ако е чист,спретнат и с модерни дрешки и обувки шансовете му значително се увеличават.
        първото, което вижда жената е силуета, виждат дори с периферното си зрение,
        после погледа е винаги към лицето.
        някои силуети ги пропускат,
        ако искаш да ти видят дрешките, трябва да приближиш фронтално
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          ама как ги измисляте тия критерии!?
          Жените първо гледат облеклото на един мъж.Не само дали е с чисти дрехи и обувки, но и как е облечен.Ако е чист,спретнат и с модерни дрешки и обувки шансовете му значително се увеличават.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            ако беше добавил и раница на гърба,
            щях да съм напълно сигурен, че описва някой сектант
            Оня ден пред входа двойка свидетели на Йехова се пробват да влязат. Дрънкат обичайните си глупости. Оглеждам ги зверски и казвам, че съм православна с изявен руски акцент - понякога си правя гаргара с подобни. Боязливо се разбягаха на секундата. Голям майтап беше. Всяка легенда трябва да се ползва по предназначение

            Сега по една от кабеларките точно върви кръвожаден сериал с милото име “наздоровя”.
            Last edited by Arana; 12.05.2023, 09:34.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Уникум нали но за някои е нацелило ваксата брокерчето. Спретнатите хора са приятни.
              ако беше добавил и раница на гърба,
              щях да съм напълно сигурен, че описва някой сектант
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                ама как ги измисляте тия критерии!?
                Уникум нали но за някои е нацелило ваксата брокерчето. Спретнатите хора са приятни.

                Коментар


                • Евгич, ако ме харесваше, сериозно бих се замислил за причините да ме харесваш... (многоточие, с намигане към "харесваните" от теб съфорумЦИ и към фитнес-манЯците, които дори не подозират, че са толкова харесвани от Евго...)



                  ...........

                  Евго, ако се присъединиш (но ти си предубеден и едва ли желаеш контакти с жени!!!) - към мнението на колегите, че шансът ти да се запознаеш с жена е по-голям, ако я разсмееш (отколкото, ако си сериозен и дори - костюмиран), ето ти още един пример:

                  В ранния следобед влизам в магазин на една от известните вериги за хранителни стоки и мисля какво бих хапнал с удоволствие... Отдавна не бях ял телешко варено. С тая мисъл застанах пред съответния щанд. Продавачката ме фиксира и гледам - приближава с дежурната си вежлива (но все пак "служебна") усмивка. Поздрави ме и попита какво желая...

                  Телешкото беше нарязано на достатъчно едри шайби, според мен, за да се вижда, че месото е качествено и прясно (с еднакъв цвят)... Казах й, че искам от телешкото и го посочих, а тя попита колко ще желая.

                  Първото парче беше около 200 гр. и посочих второ. Погледнах везната. Сочеше точно.499 гр.
                  Тя, разбира се зададе ("задължителния" напоследък) въпрос:

                  - Така добре ли е? - пита ме тя.

                  - Каква точна ръка имате и същевременно - толкова добра интуиция! Как разбрахте, че бях решил да взема под 500 грама!

                  И се изкефих на непринудения й смях, съвсем различен от сдържаната, "служебна" усмивка.

                  (стига да желаеш да разсмееш една привлекателна млада дама - не мисля, че е трудно. Трудно е, да я "респектираш" със сериозен вид.., при което поне трябва да си облечен в костюм, с вратовръзка, тракащи обувки..., и не ми казвай, ако се носиш из града с костюм и маратонки ...).


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                    И конкретно, накараш ли я да се разсмее, е твоя във 2/3 от случаите.
                    Отделно, ако обичаш децата, лъхащ на свежест, със чисти обувки, риза и щедър, се клони към 90%.
                    Естествено, процентите са различни за 30-40 и 50 годишните дами.
                    ама как ги измисляте тия критерии!?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      +1

                      Точно така, умението да водиш непринудени и закачливи разговори с жени в много важно.
                      И конкретно, накараш ли я да се разсмее, е твоя във 2/3 от случаите.
                      Отделно, ако обичаш децата, лъхащ на свежест, със чисти обувки, риза и щедър, се клони към 90%.
                      Естествено, процентите са различни за 30-40 и 50 годишните дами.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Бъркаш. Много зрели и много полезни съвети. Адмирации за Мико.

                        Изчервих се!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Не ми допада този формат да ме анализират така, на сляпо.

                          Повече ми харесват мненията на Миродес, Кайзен и Лошия мечок,

                          Евго, на мен също не ми допада да говориш за всички дами, че "не допускат мъжете". Това е твоя теза, срещу която заставам с примери от ежедневието.

                          Правиш опити да те "допусне" някоя (твои думи) и тя не те "допуска".

                          Очевидно някъде грешиш, в усилията ти да бъдеш "допуснат".

                          Още повече си в грешка, когато смяташ, че участниците, мненията на които харесваш - смятат (като теб), че съвременните жени масово не "допускаЛИ" мъжете до себе си.

                          Евго, съвременните дами (най-общо - от твоята таргет-група) допускат мъжете до себе си! (лични впечатления)

                          С това изречение най-малкото искам да те обидя, Евго, нито пък желая да правя толкова гадни неща, като това - да те "анализирам". Не мога дори да си помисля това - да анализирам някого!

                          Уважавам всички тук и, когато имам времето - опитвам да помагам със съвети, които не са ангажиращи за никого.



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Не ми допада този формат да ме анализират така, на сляпо.

                            Повече ми харесват мненията на Миродес, Кайзен и Лошия мечок,
                            Не всичко, което е приятно е вярно и не всичко, което е вярно е приятно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Бъркаш. Много зрели и много полезни съвети. Адмирации за Мико.
                              Не ми допада този формат да ме анализират така, на сляпо.

                              Повече ми харесват мненията на Миродес, Кайзен и Лошия мечок,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Чета ги по диагонал и не ги харесвам никак. Казвам Ви честно,
                                Бъркаш. Много зрели и много полезни съвети. Адмирации за Мико.

                                Коментар

                                Working...
                                X