IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Направо изпадам в потрес

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Уникален текст.Шекспир наистина е гений.Само дето не си му разбрала смисъла. Мъжете имат изгода колкото се може по-малко жени да са девствени,та да могат да правят секс с тях по-лесно. Не мога да се изразявам като Шекспир естествено, ама думи с подобен смисъл и аз съм казвал на девствените ми съученички, за да ги навия да правим секс .
      Само че едно е да бъдеш с някоя жена само заради секса(тогава естествено не е ок да е девствена),друго да се ожениш за нея.
      Я аз не съм го разбрала мастер Шекспир, я ти не си го разбрал .

      Шекспир говори чрез героите си и го е казал ясно и точно още през неговия си век (ражда се в 16ти и умира в 17ти век!!!) кое си требе да се каже ясно и точно.
      Last edited by Arana; 29.03.2023, 17:08.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

        Ама ти яко набра. Що първо брак и после секс? Това не е ли отживелица, както твърдиш е отживелица жената да отговаря за домакинството? Сега ти се връщаш в 10ти век май.
        Не ме четеш внимателно ти мене. Бъзикам го Евго, че иска най-доброто и от двата модела, хем душата в рая, хем меча докрая.

        Иска я девствена, ама да я опита преди брака. Ами ако не я хареса? Къде го дават така?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

          Опасно е това с девствеността. Да не се окаже, че на онзи свят те очакват ислямски фундаменталисти...
          Хахаха и да се трансформираш в някоя ми ти хурия - мани, мани, че там имаше известни технически тънкости в “онзи” рай.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

            Сега се сетих за една случка. Бях слушал някаква да обяснява какво искат жените в секса и казваше нещо от сорт:. Погалете вашата партньорка по бедрото, питайте дали й харесва, ако да, продължете. Така ще сте сигурни, че действиятя ви й харесват.

            И аз млад и неопитен още. С мадамата почваме и я питам така харесва ли ти? а така? По- бързо искаш ли? Така удобно ли ти е? Исках да съм сигурен, че всичко, което правя й харесва. И тя накрая ми вика, "абе ще само ще ми говориш ли или ще ме е*еш."

            Така, че действай без много приказки.
            А ти на колко години за пръв път би дуспа?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Нищо няма да й прошепваш, ами започваш да я целуваш,да я галиш,да я събличаш и така нататък. Ако не се съпротивлява значи го иска и няма нужда от обяснения.
              то и ако се съпротивлява, пак това значи.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Тя не е сексуална жена и не вървеше да и прошепна:

                "Зайо, много си сладка, хайде да ходим в спалнята, нямам търпение"
                Нищо няма да й прошепваш, ами започваш да я целуваш,да я галиш,да я събличаш и така нататък. Ако не се съпротивлява значи го иска и няма нужда от обяснения.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  не
                  освен това евго е делови човек
                  не бих се учудил ако занесе и той една чашка с матрЯл на доктора
                  За какво да му го нося?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Абе ти учил ли си непипала да прави френска - 3 часа се мъчи, 3 дена ми беше син, 3 седмици ме болеше. Не бих повторил никогиш. Като я усетиш че не мое, па Ко нема и желание - луп, луп и кой откъде е... Една и надървен я изхвърлих и си ударих една. Бях студент още. Ако те иска и харесва жена чудеса ще направи, Ко е залюхана и страда от зверски предразсъдъци грам ти не трябва. Цял живот ще тъпчеш в нищото - цък,цък, язък
                    как ги учиш
                    на морков ли им показваш
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Гладен_Брокер Разгледай мнение

                      Брато, на глас съм се смял, разбираш ли колко е зле положението
                      не
                      освен това евго е делови човек
                      не бих се учудил ако занесе и той една чашка с матрЯл на доктора
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Абе ти учил ли си непипала да прави френска - 3 часа се мъчи, 3 дена ми беше син, 3 седмици ме болеше. Не бих повторил никогиш. Като я усетиш че не мое, па Ко нема и желание - луп, луп и кой откъде е... Една и надървен я изхвърлих и си ударих една. Бях студент още. Ако те иска и харесва жена чудеса ще направи, Ко е залюхана и страда от зверски предразсъдъци грам ти не трябва. Цял живот ще тъпчеш в нищото - цък,цък, язък
                        Тази дето я изхвърли какво не й беше наред?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Тя не е сексуална жена и не вървеше да и прошепна:

                          "Зайо, много си сладка, хайде да ходим в спалнята, нямам търпение"
                          Сега се сетих за една случка. Бях слушал някаква да обяснява какво искат жените в секса и казваше нещо от сорт:. Погалете вашата партньорка по бедрото, питайте дали й харесва, ако да, продължете. Така ще сте сигурни, че действиятя ви й харесват.

                          И аз млад и неопитен още. С мадамата почваме и я питам така харесва ли ти? а така? По- бързо искаш ли? Така удобно ли ти е? Исках да съм сигурен, че всичко, което правя й харесва. И тя накрая ми вика, "абе ще само ще ми говориш ли или ще ме е*еш."

                          Така, че действай без много приказки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                            Мъжът трябва да е активният, ако чакаш жената да направи първата крачка, ще има да чакаш
                            Тя не е сексуална жена и не вървеше да и прошепна:

                            "Зайо, много си сладка, хайде да ходим в спалнята, нямам търпение"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Хахаха-викаш щом не съм си търсел жена,която да е правила свирки на десетки мъже,то съм неуверен в себе си.Или съм комплексиран,щото не съм се оженил за два пъти разведена жена.
                              Абе ти учил ли си непипала да прави френска - 3 часа се мъчи, 3 дена ми беше син, 3 седмици ме болеше. Не бих повторил никогиш. Като я усетиш че не мое, па Ко нема и желание - луп, луп и кой откъде е... Една и надървен я изхвърлих и си ударих една. Бях студент още. Ако те иска и харесва жена чудеса ще направи, Ко е залюхана и страда от зверски предразсъдъци грам ти не трябва. Цял живот ще тъпчеш в нищото - цък,цък, язък
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                В крайна сметка, ако е искала да се жени за мен, трябваше да се прежали.

                                Подозирам, че и розичката не е била чиста и гладка (което не е ОК за мен).


                                Аз ако бях жена......друго щях да направя. Веднага да разкопчая панталоните на мъжа,
                                и продължава сериала, аааааа припадам
                                Подозирам че сериите ще свършат с болднатото някой ден

                                Коментар

                                Working...
                                X