IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Абе ти учил ли си непипала да прави френска - 3 часа се мъчи, 3 дена ми беше син, 3 седмици ме болеше. Не бих повторил никогиш. Като я усетиш че не мое, па Ко нема и желание - луп, луп и кой откъде е... Една и надървен я изхвърлих и си ударих една. Бях студент още. Ако те иска и харесва жена чудеса ще направи, Ко е залюхана и страда от зверски предразсъдъци грам ти не трябва. Цял живот ще тъпчеш в нищото - цък,цък, язък
    Тази дето я изхвърли какво не й беше наред?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Тя не е сексуална жена и не вървеше да и прошепна:

      "Зайо, много си сладка, хайде да ходим в спалнята, нямам търпение"
      Сега се сетих за една случка. Бях слушал някаква да обяснява какво искат жените в секса и казваше нещо от сорт:. Погалете вашата партньорка по бедрото, питайте дали й харесва, ако да, продължете. Така ще сте сигурни, че действиятя ви й харесват.

      И аз млад и неопитен още. С мадамата почваме и я питам така харесва ли ти? а така? По- бързо искаш ли? Така удобно ли ти е? Исках да съм сигурен, че всичко, което правя й харесва. И тя накрая ми вика, "абе ще само ще ми говориш ли или ще ме е*еш."

      Така, че действай без много приказки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

        Мъжът трябва да е активният, ако чакаш жената да направи първата крачка, ще има да чакаш
        Тя не е сексуална жена и не вървеше да и прошепна:

        "Зайо, много си сладка, хайде да ходим в спалнята, нямам търпение"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Хахаха-викаш щом не съм си търсел жена,която да е правила свирки на десетки мъже,то съм неуверен в себе си.Или съм комплексиран,щото не съм се оженил за два пъти разведена жена.
          Абе ти учил ли си непипала да прави френска - 3 часа се мъчи, 3 дена ми беше син, 3 седмици ме болеше. Не бих повторил никогиш. Като я усетиш че не мое, па Ко нема и желание - луп, луп и кой откъде е... Една и надървен я изхвърлих и си ударих една. Бях студент още. Ако те иска и харесва жена чудеса ще направи, Ко е залюхана и страда от зверски предразсъдъци грам ти не трябва. Цял живот ще тъпчеш в нищото - цък,цък, язък
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            В крайна сметка, ако е искала да се жени за мен, трябваше да се прежали.

            Подозирам, че и розичката не е била чиста и гладка (което не е ОК за мен).


            Аз ако бях жена......друго щях да направя. Веднага да разкопчая панталоните на мъжа,
            и продължава сериала, аааааа припадам
            Подозирам че сериите ще свършат с болднатото някой ден

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo
              ".

              Казах й, че съм готов да се оженя за нея, но да работим за бебенце и да се потръди от лекар. Иначе нямам интерес от другите варианти.

              И на другия ден тая ме изтри от ф.б. и не съм се занимавал с нея.

              .
              Брато, на глас съм се смял, разбираш ли колко е зле положението

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                В крайна сметка, ако е искала да се жени за мен, трябваше да се прежали.

                Подозирам, че и розичката не е била чиста и гладка (което не е ОК за мен).


                Аз ако бях жена......друго щях да направя. Веднага да разкопчая панталоните на мъжа,
                Мъжът трябва да е активният, ако чакаш жената да направи първата крачка, ще има да чакаш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo

                  Това е история от 2016 г.

                  Колеги сме от един ВУЗ, тя е една година по-малка, запознахме се в елмаз.

                  2 пъти сме ходли на кино, няколко пъти на кафе и навън, един път е идвала у нас накрая.

                  Тя обаче е много хитра, искаше да правим срещите късно в 5 часа следобед, за да може да се прибере към 6-6:30 у тях.
                  Беше ходила във Франция за няколко дни и дори една тениска от 5 евро не ми донесе (от тези, които се продават на туристите).


                  Гледахме "Гръцка сватба 2" и след филма както се разхождахме, тя ми предложи да се оженим. Казах й "ОК", но все пак ще го обсъдим.

                  И като дойде у нас, аз я попитах "Не искаш ли да бъдем заедно и в интимния смисъл", а тя "Предпочитам да се отложи".

                  Казах й, че съм готов да се оженя за нея, но да работим за бебенце и да се потръди от лекар. Иначе нямам интерес от другите варианти.

                  И на другия ден тая ме изтри от ф.б. и не съм се занимавал с нея.


                  Много ми харесва, че леко ги натискаш.
                  Прекалено делово подхождаш.Не че жените не искат тия неща,но се плашат ако им се кажат директно. Затова действаш,без да питаш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                    Еми, това "искаш ли да бъдем заедно в интимния смисълъл" хич не ми звучи добре. Много си културен. Що не й предоожи да нощува у вас, имаш серизони намерения, не си сериен изнасилвач, няма да я нараниш и т.н. Да я предразположиш с думи. Да се почувства на сигурно място с теб. Жените обичат с ушите, мъжете с очите.
                    В крайна сметка, ако е искала да се жени за мен, трябваше да се прежали.

                    Подозирам, че и розичката не е била чиста и гладка (което не е ОК за мен).


                    Last edited by Evgo; 29.03.2023, 16:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo

                      Това е история от 2016 г.

                      Колеги сме от един ВУЗ, тя е една година по-малка, запознахме се в елмаз.

                      2 пъти сме ходли на кино, няколко пъти на кафе и навън, един път е идвала у нас накрая.

                      Тя обаче е много хитра, искаше да правим срещите късно в 5 часа следобед, за да може да се прибере към 6-6:30 у тях.
                      Беше ходила във Франция за няколко дни и дори една тениска от 5 евро не ми донесе (от тези, които се продават на туристите).


                      Гледахме "Гръцка сватба 2" и след филма както се разхождахме, тя ми предложи да се оженим. Казах й "ОК", но все пак ще го обсъдим.

                      И като дойде у нас, аз я попитах "Не искаш ли да бъдем заедно и в интимния смисъл", а тя "Предпочитам да се отложи".

                      Казах й, че съм готов да се оженя за нея, но да работим за бебенце и да се потръди от лекар. Иначе нямам интерес от другите варианти.

                      И на другия ден тая ме изтри от ф.б. и не съм се занимавал с нея.


                      Много ми харесва, че леко ги натискаш.
                      Еми, това "искаш ли да бъдем заедно в интимния смисълъл" хич не ми звучи добре. Много си културен. Що не й предоожи да нощува у вас, имаш серизони намерения, не си сериен изнасилвач, няма да я нараниш и т.н. Да я предразположиш с думи. Да се почувства на сигурно място с теб. Жените обичат с ушите, мъжете с очите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        Опасно е това с девствеността. Да не се окаже, че на онзи свят те очакват ислямски фундаменталисти...
                        Благата ракия мюсюлмани ли са я пили?Или нашите предци?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                          Цитат на Шекспир за девствеността:

                          “…Да видим. Моят съвет е — не чакайте оня, който никога няма да ви я поиска! Девствеността е стока, която губи от залежаване: колкото повече стои на склад, толкоз повече й пада цената. Отървете се от нея, додето я търсят! Не изпускайте момента!
                          Опасно е това с девствеността. Да не се окаже, че на онзи свят те очакват ислямски фундаменталисти...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Бабината ти трънкина и на тебе. Девствена е. Първо брак и после секс. Хайде холан с двойния аршин. Елмаз още ли съществува, че ме досмеша.
                            Ама ти яко набра. Що първо брак и после секс? Това не е ли отживелица, както твърдиш е отживелица жената да отговаря за домакинството? Сега ти се връщаш в 10ти век май.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                              ЕЛЕНА

                              Да пази Бог бедната ни девственост от тези майстори на подкопи и пробиви! Няма ли някаква военна хитрост, с която девствениците да могат да надделеят над мъжете?



                              ПАРОЛ

                              Те могат да надделяват над тях само като падат под тях. И обратно, ако отблъскват всичките им пристъпи, търпят поражение. Защото стратегията на природата не иска да се опазва девствеността, а да се загубва. Колкото повече жени губят девствеността си, толкоз по-голям става броят на девствениците. Нито една девственица не се е появявала на тоя свят, без преди това друга да е загубила своята девственост. Това, от което вие сте направена, е материал за произвеждане на нови девственици. Девствеността, ако се загуби веднъж, може да се възпроизведе десет пъти, а ако се опазва всеки път, се загубва безвъзвратно. Студена спътница е тя — прогонете я, дорде е време!



                              ЕЛЕНА

                              Ще си я пазя още малко, дори с риск да ми остане завинаги.



                              ПАРОЛ

                              И ще сглупите. Това е против природния закон. Който говори в защита на девствеността, напада майка си и, значи, извършва най-страшна проява на непокорство към родител. Жените, които се опазват девствени, са също като тези, дето се обесват, и трябва, като тях, за тежко престъпление срещу природата да бъдат погребвани край пътищата, далеч от осветената пръст. Девствеността като сиренето поражда червеите си, самоизяжда се докрай и умира от собствената си гордост. Освен това девствеността е заядлива, надута, ленива и пълна със себелюбие, което е най-тежкият грях според Писанието. Стига сте я пазили — от това ще имате само загуба! За година тя се удвоява — не е лошо нарастване на основния ви капитал, който при това ще пострада съвсем малко! Махайте я, ви казвам!



                              ЕЛЕНА

                              Но как трябва да постъпи една жена, за да я даде на мъж по свой избор?



                              ПАРОЛ

                              Да видим. Моят съвет е — не чакайте оня, който никога няма да ви я поиска! Девствеността е стока, която губи от залежаване: колкото повече стои на склад, толкоз повече й пада цената. Отървете се от нея, додето я търсят! Не изпускайте момента! Остарее ли, става като стара аристократка, която, макар да се докарва много, не може да си докара нито един обожател: заприличва на тези скъпоценни брошки и зъбочистки, които отдавна са излезли от мода. Слушайте мене: от състаряването стават по-хубави вината, но не и женските бузки. Презрялата девственост прилича на сушена круша — грозна на вид, суха на вкус. Ей Богу, точ в точ, сушена круша! Някога е била сочна, а сега посочете ми за какво може да послужи!
                              Уникален текст.Шекспир наистина е гений.Само дето не си му разбрала смисъла. Мъжете имат изгода колкото се може по-малко жени да са девствени,та да могат да правят секс с тях по-лесно. Не мога да се изразявам като Шекспир естествено, ама думи с подобен смисъл и аз съм казвал на девствените ми съученички, за да ги навия да правим секс .
                              Само че едно е да бъдеш с някоя жена само заради секса(тогава естествено не е ок да е девствена),друго да се ожениш за нея.
                              Last edited by mirodes; 29.03.2023, 15:37.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                А на мен няколко жени ми казаха, че почти не са се занимавали с мъже и са почти девствени (не ви лъжа, правеха се на непорочни и моралистки). С тях нищо не стана и до сега са госпожици на 34г. и на 37 г.

                                Една друга бивша приятелка, с която съм бил на 10 срещи, така и не ми пусна. Възможно е да е девствена, на 43 г. Защото е голям егоист и едва ли е пуснала на мъж. Не е сексуална, въпреки че е образована и богата.
                                Как така 10 срещи и не ти пусна?

                                Интересно ми е къде са били тези срещи, викал ли си я у вас да гледате филм. Ако всички срещи са били навън, донякъде обяснява нещата. Жената няма да ти каже, хайде да ходим у вас да мачкаме чаршафите.

                                Ако е идвала у вас, пробвал ли си да скъсиш дистанцията. Филмче на дивана, масажче нещо? Почерпи ли я едно питие да се отпусне? Вероятно и тя е била притеснена.

                                Аз дори леко ги натискам, правят се, че не искат, но всъщност искат, срам ги е да кажат. Малко нахален трябва да си. С този подход е много тънка границата да я отблъснеш, трябва да си сигурен, че го иска. Щом е имало 10 срещи, значи е имала интерес, но помисли какво се е объркало.

                                Коментар

                                Working...
                                X