IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
    Евго, какво стана с тази жена с 10те срещи? Няма ли шанс отново да се срещнете. Щом веднъж е проявила интерс, вероятно пак ще го направи.
    Сигурно вече е омъжена с 2 деца. Седм години са минали.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      все си мисля че ОЧАКВАНИЯТА са му проблема. Не приказките и секса. Може да не е някой гуру ама поне минимума ще го покрие без проблем
      Нима?
      Ако бяха само очакванията, досега да се е задомил.
      Комуникация, подход, разбиране.....тези неща къде ги забравяш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Недей сега усложнява, че Евго е по-добре да си мълчи. Ние сега го учим да ходи, а не да спринтира.
        все си мисля че ОЧАКВАНИЯТА са му проблема. Не приказките и секса. Може да не е някой гуру ама поне минимума ще го покрие без проблем
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Евго, какво стана с тази жена с 10те срещи? Няма ли шанс отново да се срещнете. Щом веднъж е проявила интерс, вероятно пак ще го направи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Някои искат да им говориш мръсотии.
            Ама никога не трябва да я питаш - тя заета со друго ти ще я караш мозъка и да мисли
            Недей сега усложнява, че Евго е по-добре да си мълчи. Ние сега го учим да ходи, а не да спринтира.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Това си е твоя интерпретация на Шекспир в твой си стил. Помагай сега на Евго, че положението е губернаторско.
              Жена му е родила 6 месеца след сватбата. Така че е имало секс преди брака,което в ония времена не е било често срещано. А и е била на 26 години с 8 години по-възрастна от него и според разбиранията на епохата си е била стара мома. И точно такива думи би използвал Шекспир, за да накара девствената стара мома да прави секс с него.Много вероятно е и да се оженил за нея,когато е разбрал, че е бременна, а първоначално да не е имал такива намерения.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Евго, чети го това горното и всяка вечер да го препрочиташ по три пъти. Сутрин при ставане тоже. Мирчо кога е прав е прав.
                Някои искат да им говориш мръсотии.
                Ама никога не трябва да я питаш - тя заета со друго ти ще я караш мозъка и да мисли
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Нищо няма да й прошепваш, ами започваш да я целуваш,да я галиш,да я събличаш и така нататък. Ако не се съпротивлява значи го иска и няма нужда от обяснения.
                  Евго, чети го това горното и всяка вечер да го препрочиташ по три пъти. Сутрин при ставане тоже. Мирчо кога е прав е прав.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Гладен_Брокер Разгледай мнение

                    Припадам
                    Припадай.

                    Не съм чел всички коментари от начало до край.

                    Като си правите шеги, поне пояснявайте.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Хахаха оххххх не мога бе човек, хванах мускулна треска на коремните мускули от смях. Фитнесът пасти да яде.
                      Айде сега не можеш, ще му свикнеш
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        За какво да му го нося?
                        Припадам

                        Ми за да се почерпи бе хахайайайай

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Шекспир е мъж.Разсъждава от мъжка гледна точка. Мъжете искат жени, които да се чукат без обвързане,така че нормално е да се говорят на някоя жена подобни неща, само и само да се навие за секс.
                          Вече ако става въпрос за женитба подобни неща не се говорят, щото там е ясно,че ще се стигне до секс.
                          Това си е твоя интерпретация на Шекспир в твой си стил. Помагай сега на Евго, че положението е губернаторско.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Я аз не съм го разбрала мастер Шекспир, я ти не си го разбрал .

                            Шекспир говори чрез героите си и го е казал ясно и точно още през неговия си век (ражда се в 16ти и умира в 17ти век!!!) кое си требе да се каже ясно и точно.
                            Шекспир е мъж.Разсъждава от мъжка гледна точка. Мъжете искат жени, които да се чукат без обвързане,така че нормално е да се говорят на някоя жена подобни неща, само и само да се навие за секс.
                            Вече ако става въпрос за женитба подобни неща не се говорят, щото там е ясно,че ще се стигне до секс.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                              Късно, на 20 чак ми се отвори парашута. Иначе първото гадже бях на 17г. В малкия град по-трудно ставаха нещата. От целия ми клас на абитуриентската 2-3 да бяха стананали мъже.
                              От моя клас или 2 или 3-ма бяха станали мъже на бала. Не знам с точност. 2-ма бяха хулигани и те бяха станали. А третият беше спортист и го харесваха много жените.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Само дето на бикините ѝ пише прокурор.
                                може да ги е обула обратно
                                или да не се вижда целия надпис, само средните няколко букви
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X