IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

    Благо Джийсъса нямаше ли деца от 4 -5 булки. Е тва е сериозен играч.
    Сериозен играч щеше да е ако ги отглежда после и има пари да плаща. Баш тоя и други като него лев нямат. Тия деца ... сам се цензурирам .. и 10 да направиш, гледай ги после, щото без баща все едно си оставил копилета по улиците. Много такива има "играчи", някои починаха вече. Какво ги чака тия деца сега? А се замисли арабите и мюслите ин дженерал изоставят ли си децата. И в модерна Турция може да имаш две жени, знаеш ли как - с пари. За всяка къща и кола, и във всяка къща прекарваш време по равно. Валията проверява. Само мнооого богати турци го правят това, нашите са шушляци.

    Д ви имам и темата за разговор.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
      Днеска си полафих с една рускиня, позната на половинката ми. Хареса ми, че беше откровена и с типично руския манталитет, макар отдавна да е в България. За тези които не се сещат - нахакано поведение
      Нахакано е прекалено меко определение за тези елементи. По-нагли и арогантни от тях едва ли има. За другото съм долу-горе съгласен, като изключим славянските сравнения.

      Коментар


      • Днеска си полафих с една рускиня, позната на половинката ми. Хареса ми, че беше откровена и с типично руския манталитет, макар отдавна да е в България. За тези които не се сещат - нахакано поведение, пресмятащ поглед и готина славянска визия. Не ми трябваше много време да наклоня разговора в насока финанси за да потвърдим прословутата руска меркантилност.

        Нещата които ми направиха впечатление е, че те не считат за срамно жената да е откровено меркантилна и да пресмята "възможностите" на мъжа. Каза, че е аналогично на мъжките погледи, с които претеглят доколко е красива една жена. Думите й бяха общо взето за разделението между половете и както на нея като жена се пада ролята да е красива, така на мъжа да поддържа благосъстоянието си. Тук не се сдържах и я бъзнах, че за разлика от цифрите в акаунта, които в цял свят означават едно и също, то красотата е обект на субективна преценка и до време, т.е. няма как да се оцени с точност. Но още е млада и едва ли на 100% е вдянала какво имах предвид.

        Отделно, съдейки по начина на живот и мераците на рускинчето, бляновете на средностатистическия българин да се задоми с нещо такова освен, че е доста отвъд финансовите му възможности, но и противоречи на практичността му.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          преди време се редях в аптеката и пред мен един младеж
          поръча на аптекарката пакет кондоми и мента, глог и валериан на капки
          едвам съм се сдържал да не цвиля като кон от смях
          първоначално реших, че ще ги успокоява и после ще ги...
          Сега има виагри всякакви и много мъже вземат, или половинка или цяло хапче.

          Чичото на Миро е от друго поколение и тогава е нямало.

          А Благой с тези татуси много се е загрозил, а иначе е атлетичен и трениран.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Ами продавали са го като много умен, ама с таз физиномия … така или иначе … 550 дѐца си е рекорд за нашето време … и то някакъв хитър холандски пръдльо. Чак до Австралия стигнал.
            Ами ето затова не одобрявам забременяването от донор.Изобщо не го знаят какъв е.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              на холандките сигурно им се вижда като хален делон
              Ами продавали са го като много умен, ама с таз физиномия … така или иначе … 550 дѐца си е рекорд за нашето време … и то някакъв хитър холандски пръдльо. Чак до Австралия стигнал.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Холандското донорче със зурлестата фозиономия от сутрешния ми пост си го слага лкото джобче.
                на холандките сигурно им се вижда като хален делон
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                  Благо Джийсъса нямаше ли деца от 4 -5 булки. Е тва е сериозен играч.
                  Холандското донорче със зурлестата фозиономия от сутрешния ми пост си го слага малкото си джобче.
                  Last edited by Arana; 30.03.2023, 13:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                    Благо Джийсъса нямаше ли деца от 4 -5 булки. Е тва е сериозен играч.
                    Многократно съм го давал за пример,че мъже като Благо са харесвани от жените.
                    Но под харем се разбира да живее с няколко жени едновременно, а той се развежда и забременява нова след това. Но по отношение на жените си е играч.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      За да направи някой мъж харем в общество като нашето трябва да е много сериозен играч както каза Ботата. Ние само си чешем езиците. Никога не съм го казвал насериозно, че аз мога да правя харем. Беше един вид закачка.
                      Не че не ми се иска.
                      Благо Джийсъса нямаше ли деца от 4 -5 булки. Е тва е сериозен играч.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Ми не го вземам на сериозно, ама те чета от появата ти и помня като слон , е как а не те дръпна за опашката при сгоден момент?

                        А пък не можеш да отречеш, че добре си прекарваме тука, защо тази дискусия някой също трябва да я води. Тя е само привидно лековата.

                        Жалко за чичото.
                        За да направи някой мъж харем в общество като нашето трябва да е много сериозен играч както каза Ботата. Ние само си чешем езиците. Никога не съм го казвал насериозно, че аз мога да правя харем. Беше един вид закачка.
                        Не че не ми се иска.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          И защо смяташ,че ме бърка дали някоя жена ще забременее от донор или някой арабин ще има 17 жени?Тия неща по никакъв начин не ме засягат. Просто си коментираме.Недей да вземаш толкова насериозно форума.
                          Има много по-важни неща.Вчера почина чичо ми.Беше стар ерген. И причината да е останал стар ерген е,че ходил с една жена и е искал да си ожени за нея. Но тъй като е нямал сексуален опит се е притеснил и не е могъл да прави секс с нея. Оная му се е подиграла и оттогава той повече с жена не се е срещал. Така че случаи всякакви.
                          Не си мисли, че в отношенията мъж жена доминират мъжете. Напротив-винаги жената решава.
                          Ми не го вземам на сериозно, ама те чета от появата ти и помня като слон , е как да не те дръпна за опашката при сгоден момент?

                          А пък не можеш да отречеш, че добре си прекарваме тука, защо тази дискусия някой също трябва да я води. Тя е само привидно лековата.

                          Жалко за чичото.
                          Last edited by Arana; 30.03.2023, 12:51.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            И защо смяташ,че ме бърка дали някоя жена ще забременее от донор или някой арабин ще има 17 жени?Тия неща по никакъв начин не ме засягат. Просто си коментираме.Недей да вземаш толкова насериозно форума.
                            Има много по-важни неща.Вчера почина чичо ми.Беше стар ерген. И причината да е останал стар ерген е,че ходил с една жена и е искал да си ожени за нея. Но тъй като е нямал сексуален опит се е притеснил и не е могъл да прави секс с нея. Оная му се е подиграла и оттогава той повече с жена не се е срещал. Така че случаи всякакви.
                            преди време се редях в аптеката и пред мен един младеж
                            поръча на аптекарката пакет кондоми и мента, глог и валериан на капки
                            едвам съм се сдържал да не цвиля като кон от смях
                            първоначално реших, че ще ги успокоява и после ще ги...
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Как да не е баща. Всеки един владетел в миналото която и да е област да завладее си хваща поне по една любовница. И сега има такива мъже - търговски директори/представители - във всяка паланка си има по някоя.
                              Па това за донорството - то създава НЕПЪЛНОЦЕННИ дегенерати, често и ЛГБТ++, а другия модел създава ЦАРЕ, ИМПЕРАТОРИ. принцеси, кралици
                              ++++

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Дрън дрън ярина. И двата модела са вредни. Нали знаеш да не ходим по-далеч от мандкаимперия какво е ставало с децата на султана от мъжки поч от другите жени, когато нов млад султан се възкачи на трона?
                                Е там е ставало въпрос за наследяването на империята.В наши дни изобщо е немислимо подобно нещо.

                                Коментар

                                Working...
                                X