IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Аз си давам оценка:

    Не търся голяма мадама, нито силиконка, нито кифла. Търся приемлива жена, от която да имам деца. Преди няколко часа в супера имаше семейство - майка с 2 деца и дебелак. Мъжът беше доста пълен, с лоша физика, към 50 г. И си викам, щом той е успял, трябва и аз да успея. Децата не бяха големи.

    Освен това, миналата година след морето, бях изпечен, късно подстриган и костюмиран. И една колежка ми направи комплимент, че изглеждам страхотно. Така че положението не е толкова зле.

    Иначе си прав, че атлетичните спортисти и фитнес треньори се харчат по-лесно.

    Къде ходи миналата година на море?

    Коментар


    • Евго, баща ти на млади години е опъвал рускините, ти петък вечер си изморен и стоиш вкъщи.

      Остави я тая втора работа, за какво са ти тези пари, като сам няма да ги изхарчиш.

      Казваш, че няма с кого да излезнеш. На две места работиш, нямаш ли готини колеги, които им се излиза да за забавляват?

      Коментар


      • Сори.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

          Ти пък? Сакън! Забавлявам се, че преди малко зверски ме изкараха извън нерви.
          еми тук е да се споделя.
          репликирай понякога, такива работи.
          ти само хвърляш някоя фраза през балкона
          и трябва да гадая, какво и кого имаш предвид
          усложняваш излишно нещата
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
            Гледай че си им като изтривалка и те бъзикат да се почустват добре. Заеби го този форум и отивай навън.
            Евго е готин и носи мъжки на майтапите, за разлика от един елемент обитаващ пространството .
            Заеби това, всички му даваме добри съвети, но той е с бъг в системата и не си взима бележка за нищо. С изключително грешни представи е за реалността и най-вече за хората.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              харпи, влизаш малко в ролята на дядовците коментатори от кукленото шоу
              Ти пък? Сакън! Забавлявам се, че преди малко зверски ме изкараха извън нерви.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Аз си давам оценка:

                Не търся голяма мадама, нито силиконка, нито кифла. Търся приемлива жена, от която да имам деца. Преди няколко часа в супера имаше семейство - майка с 2 деца и дебелак. Мъжът беше доста пълен, с лоша физика, към 50 г. И си викам, щом той е успял, трябва и аз да успея. Децата не бяха големи.

                Освен това, миналата година след морето, бях изпечен, късно подстриган и костюмиран. И една колежка ми направи комплимент, че изглеждам страхотно. Така че положението не е толкова зле.

                Иначе си прав, че атлетичните спортисти и фитнес треньори се харчат по-лесно.

                Сигурно се харчат по-лесно сред 20-25 годишните момичета. Вероятно след това почват да преценяват и други фактори и дебелака почва да става опция. А може дебелака да и е бил баща. Не си живей в измислен свят и се махнни от компютъра . Тук или всички сме женени и няма как да ти дадем акъл защото сме олд скул , или може би някой лузър , който е дошъл да се похвали колко в вървежен и да си легне щастлив. Гледай че си им като изтривалка и те бъзикат да се почустват добре. Заеби го този форум и отивай навън.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                  Какво очакваш , някоя да чукне на вратат и да пита дали може да ползва тоалетната ?
                  Ако щеш вярвай, точно това очаква.

                  Коментар


                  • харпи, влизаш малко в ролята на дядовците коментатори от кукленото шоу
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Боже, имай малко милост към грешната ми душа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                        Абе пак сори, сигурно вече минавам границата. Вероятно каквото си пробвал и не работело като си бил на 25 няма да проработи и на 30. Виж къде си в класациите и си постави изпълними цели. Един колега в България го бъзикахме, че ходеше като гламав по градинките с кучето да си говори с майки с деца. Накрая човека си каза, че стратегията му е да си намери самотна майка която търси баща на детето си и верно успя. Не казвам , че и при теб е така, но ако беше баскетболист на 25 и те снимаха в реклами за крем за бръсненен със сигурност нямаше да го водим този разговор. Просто трябва да прецениш какво би работило за теб и да не се водиш по какво биха направили всички. Ако всеки път като отидеш на бар си тръгваш с гадже, не ми обръшай внимание, ма ако не е така зашо въобше говориш за барове ? Мисли статистика! Няма ли накакви доброволчески организации в БГ ? Жените, които ходят там или са женени за богати и няма какво да правят с времето си , или нямат семейство и няма какво да правят с времето си. И в двата случая се вкарваш в среда където има филтър, който работи за теб ... това го знам пак от тоя съсед , ма за него не проработи. Филтъра с децата обаче проработи.

                        Спирам дотук, надявам се да не съм прекрачил много в личното ти пространство. Ако съм извинявай.
                        Аз си давам оценка:

                        Не търся голяма мадама, нито силиконка, нито кифла. Търся приемлива жена, от която да имам деца. Преди няколко часа в супера имаше семейство - майка с 2 деца и дебелак. Мъжът беше доста пълен, с лоша физика, към 50 г. И си викам, щом той е успял, трябва и аз да успея. Децата не бяха големи.

                        Освен това, миналата година след морето, бях изпечен, късно подстриган и костюмиран. И една колежка ми направи комплимент, че изглеждам страхотно. Така че положението не е толкова зле.

                        Иначе си прав, че атлетичните спортисти и фитнес треньори се харчат по-лесно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Прав си, но в момента съм изморен, нямам и с кого да ходя по баровете.

                          Ще гледам тази пролет да търся само от реалния живот, а не от нета (от където не става).
                          Абе пак сори, сигурно вече минавам границата. Вероятно каквото си пробвал и не работело като си бил на 25 няма да проработи и на 30. Виж къде си в класациите и си постави изпълними цели. Един колега в България го бъзикахме, че ходеше като гламав по градинките с кучето да си говори с майки с деца. Накрая човека си каза, че стратегията му е да си намери самотна майка която търси баща на детето си и верно успя. Не казвам , че и при теб е така, но ако беше баскетболист на 25 и те снимаха в реклами за крем за бръсненен със сигурност нямаше да го водим този разговор. Просто трябва да прецениш какво би работило за теб и да не се водиш по какво биха направили всички. Ако всеки път като отидеш на бар си тръгваш с гадже, не ми обръшай внимание, ма ако не е така зашо въобше говориш за барове ? Мисли статистика! Няма ли накакви доброволчески организации в БГ ? Жените, които ходят там или са женени за богати и няма какво да правят с времето си , или нямат семейство и няма какво да правят с времето си. И в двата случая се вкарваш в среда където има филтър, който работи за теб ... това го разправяше пак същя колега , но за него не проработи. Филтъра с децата обаче проработи.

                          Спирам дотук, надявам се да не съм прекрачил много в личното ти пространство. Ако съм извинявай.
                          Last edited by segato; 31.03.2023, 21:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            Evgo, останал съм с впечатлението че си търсиш гадже. Извинявай ако съм объркал нещо или ако ти нарушавам личното пространство, но ако верно си на пазара , недей да киснеш във форума Петък вечер а бегай навън. Какво очакваш , някоя да чукне на вратат и да пита дали може да ползва тоалетната ?
                            Прав си, но в момента съм изморен, нямам и с кого да ходя по баровете.

                            Ще гледам тази пролет да търся само от реалния живот, а не от нета (от където не става).

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Сигурно са верни тези истории.

                              Аз съм разказвал за луда стара мома от Паспортен отдел, която омотала дядо ми и го развела.

                              Имала големи вързки и й дали апартамент като мома, дано прилъже някой мъж.

                              Дядо ми я оправял от 36-годишна и въпреки това никога не забременяла. Носела й се славата, че е голяма кобра.
                              Evgo, останал съм с впечатлението че си търсиш гадже. Извинявай ако съм объркал нещо или ако ти нарушавам личното пространство, но ако верно си на пазара , недей да киснеш във форума Петък вечер а бегай навън. Какво очакваш , някоя да чукне на вратат и да пита дали може да ползва тоалетната ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                                Като студент в България работех в спедиторска фирма и шофьори на тирове разправяха баси легендите са Съюза ( тогава още беше).Някакъв разправяше , че карал работно облекло за завод и чукал жената на пяртийния секретар срешу празни кутийки от кока кола. При всяко ходене дотам! Оная ги раздавала на приятелки да се прави на популярна а те си ги слагали на витрината на библиотеката в хола да се види , че са пили кока кола. И това жена на партиен секретар , та сметай какво е били надолу. Не ми се струва че лъжеше, много истории и от различни хора бяха. Имаше една бира скара където обядвахме , всеки обяд няколко нови истории.

                                Аз съм нямал взимане даване с рускини та още ме съмняват тия истории
                                Сигурно са верни тези истории.

                                Аз съм разказвал за луда стара мома от Паспортен отдел, която омотала дядо ми и го развела.

                                Имала големи вързки и й дали апартамент като мома, дано прилъже някой мъж.

                                Дядо ми я оправял от 36-годишна и въпреки това никога не забременяла. Носела й се славата, че е голяма кобра.

                                Коментар

                                Working...
                                X