IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Нали виждам как се държат някои жени,които не са правили секс. Изнервени,истерични, злобни.А познавам и мъже, които сигурно са девствени, ама поведението им изобщо не е такова.
    А в самотните мъже онанисти дали си се заглеждал? Там е настъпило такова изменение в психиката, че ти е бедна фантазията. Включително придружено със системно женомразство щото на кривата ракета не ѝ се е отворил парашута.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Да допълня и аз общата картина:

      в София има едно овълчване и опростачване, дори в блоковете няма хубави отношения. И да дойде някоя жена от провинцията, тя си има нейни нрави и разбирания, които са различни от софийските и ако не пуска лесно, трудно ще я вземе някой софиянец. И това че един мъж има жилище и работа, много не ги интересува. Те искат да харчат и са комерсиално ориентирани.

      Относно студентките, навремето пускаха на който решат, дори да не е хубав, на който тя реши и колежките ходеха на работа и гледаха да учат, та не беше лесно да се свали студентка. Харесваха малко по-зрели мъже, последен курс и ако има пари. Две от колежките в групата бяха доста комерсиални за онези времена и спяха с дърти мъже,

      Никога не са ме канили на купон в Студентски град.
      те на купони отличници не канят
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Дали са били малко или много няма значение, няма сега да си меря бройките.Нека не забравяме, че все пак живея в сравнително неголям по население град с не толкова голям избор на жени.Бих казал доста ограничен, щото жените напускат града, за да учат в големите градове или чужбина и повече не се връщат.А тия,които остават в повечето случаи са заети.В София в това отношение сте много привилегировани, щото се стичат жени от цяла България и повечето от тях са там с надеждата да се оженят за някой софиянец.Така че ако си бил обект на засилен женски интерес като студент и след това,при мен не е било така.Аз съм бил свидетел как няколко мъже свалят една мадама от общежитие и тя на никой не върза,а на един купон дойде един пловдивчанин и още същата вечер я изчука. Това важи в пъти повече за София.
        Не очаквам да ме разбереш,щото не си бил в ситуация като моята.
        Да допълня и аз общата картина:

        в София има едно овълчване и опростачване, дори в блоковете няма хубави отношения. И да дойде някоя жена от провинцията, тя си има нейни нрави и разбирания, които са различни от софийските и ако не пуска лесно, трудно ще я вземе някой софиянец. И това че един мъж има жилище и работа, много не ги интересува. Те искат да харчат и са комерсиално ориентирани.

        Относно студентките, навремето пускаха на който решат, дори да не е хубав, на който тя реши и колежките ходеха на работа и гледаха да учат, та не беше лесно да се свали студентка. Харесваха малко по-зрели мъже, последен курс и ако има пари. Две от колежките в групата бяха доста комерсиални за онези времена и спяха с дърти мъже,

        Никога не са ме канили на купон в Студентски град.
        Last edited by Evgo; 30.04.2023, 09:46.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Ти щото си жена си пак категоричен
          Нали виждам как се държат някои жени,които не са правили секс. Изнервени,истерични, злобни.А познавам и мъже, които сигурно са девствени, ама поведението им изобщо не е такова.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Глупости. Един мъж ще си удари една злобарка и ще разпусне напрежението.Ама при жените не е така.
            Ти щото си жена си пак категоричен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
              [/B]

              Да бе не се отразявало. Тотално пощръкляват и двата пола.
              Глупости. Един мъж ще си удари една злобарка и ще разпусне напрежението.Ама при жените не е така.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Хехе сега колега ли стана. Преди беше ти самият .

                То и ти си голем специалист по това какво искали жените .
                Е аз се уча от свалячите. Свалката на жени си е изкуство и се уча от най-добрите. Така че често копирам поведението им.
                Иначе си права,че вече съм специалист по това какво искат жените. Ама кел файда като съм женен
                А и нямам син,на когото да предам тия си знания.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Айде бе. Аз имам 3 колежки дето ходиха на лекар и им препоръчаха ВСЕКИ ДЕН СЕКС. От 100км личеше кой ден не са правили. И 3-те имат по НЯКОЛКО, повтарям НЯКОЛКО нагонозадоволяващи мачовци
                  За какъв проблем са ходили на лекар?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Напротив-жените имат необходимост от секс повече от мъжете.Когато една жена не е правила дълго време секс тя става нервна и заядлива.Докато на мъжете това не се отразява на поведението им.


                    Да бе не се отразявало. Тотално пощръкляват и двата пола.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                      Всъщност, най-общо - жените НЯМАТ необходимост от секс. Никаква необходимост!

                      Все пак, дават си сметка, че някак не се получава да живеят и без мъж...

                      И се почва с компромисите от типа "какво да му дам, колко време да му давам, в края на краищата - да не съм си я намерила на пътя, аз да не съм благотворително дружество, че да гледам на него да му е добре...

                      Като се замислим, любовта е е първите дни и месеци. После тя отстъпва на монотонността и... скуката..., но "чуждото" ни мотивира, като че то е нещо различно...

                      Много зависи от това, в каква семейна среда е израснала жената.
                      Всъщност е индивидуално и зависи на каква възраст са и кога са започнали сексуален живот. За семейната среда е вярно. Ако са я програмирали, че сексът е нещо лошо и мръсно трудно ще се отпусне.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Ти голяма специалистка стана по това какво искат мъжете.Мъжете сме просто устроени-искаме секс,секс,секс. Аз като видя някоя бивша първо се сещам какъв секс сме правили и едва след това къде сме ходили. За останалите подробности не се сещам.Аз досега не съм срещал мъж, който да има против жена да го сваля,включително и плейбои.Както е викал един колега на една жена, която като го е видяла за първи път и й се е приискало да правят секс:"Како що мълча,веднага щях да ти ударя един.....".
                        Хехе сега колега ли стана. Преди беше ти самият .

                        То и ти си голем специалист по това какво искали жените .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                          Всъщност, най-общо - жените НЯМАТ необходимост от секс. Никаква необходимост!

                          Все пак, дават си сметка, че някак не се получава да живеят и без мъж...

                          И се почва с компромисите от типа "какво да му дам, колко време да му давам, в края на краищата - да не съм си я намерила на пътя, аз да не съм благотворително дружество, че да гледам на него да му е добре...

                          Като се замислим, любовта е е първите дни и месеци. После тя отстъпва на монотонността и... скуката..., но "чуждото" ни мотивира, като че то е нещо различно...

                          Много зависи от това, в каква семейна среда е израснала жената.
                          Напротив-жените имат необходимост от секс повече от мъжете.Когато една жена не е правила дълго време секс тя става нервна и заядлива.Докато на мъжете това не се отразява на поведението им.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Всъщност, най-общо - жените НЯМАТ необходимост от секс. Никаква необходимост!

                            Все пак, дават си сметка, че някак не се получава да живеят и без мъж...

                            И се почва с компромисите от типа "какво да му дам, колко време да му давам, в края на краищата - да не съм си я намерила на пътя, аз да не съм благотворително дружество, че да гледам на него да му е добре...

                            Като се замислим, любовта е е първите дни и месеци. После тя отстъпва на монотонността и... скуката..., но "чуждото" ни мотивира, като че то е нещо различно...

                            Много зависи от това, в каква семейна среда е израснала жената.
                            Айде бе. Аз имам 3 колежки дето ходиха на лекар и им препоръчаха ВСЕКИ ДЕН СЕКС. От 100км личеше кой ден не са правили. И 3-те имат по НЯКОЛКО, повтарям НЯКОЛКО нагонозадоволяващи мачовци
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Ти голяма специалистка стана по това какво искат мъжете.Мъжете сме просто устроени-искаме секс,секс,секс. Аз като видя някоя бивша първо се сещам какъв секс сме правили и едва след това къде сме ходили. За останалите подробности не се сещам.Аз досега не съм срещал мъж, който да има против жена да го сваля,включително и плейбои.Както е викал един колега на една жена, която като го е видяла за първи път и й се е приискало да правят секс:"Како що мълча,веднага щях да ти ударя един.....".

                              Всъщност, най-общо - жените НЯМАТ необходимост от секс. Никаква необходимост!

                              Все пак, дават си сметка, че някак не се получава да живеят и без мъж...

                              И се почва с компромисите от типа "какво да му дам, колко време да му давам, в края на краищата - да не съм си я намерила на пътя, аз да не съм благотворително дружество, че да гледам на него да му е добре...

                              Като се замислим, любовта е е първите дни и месеци. После тя отстъпва на монотонността и... скуката..., но "чуждото" ни мотивира, като че то е нещо различно...

                              Много зависи от това, в каква семейна среда е израснала жената.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Дали са били малко или много няма значение, няма сега да си меря бройките.Нека не забравяме, че все пак живея в сравнително неголям по население град с не толкова голям избор на жени.Бих казал доста ограничен, щото жените напускат града, за да учат в големите градове или чужбина и повече не се връщат.А тия,които остават в повечето случаи са заети.В София в това отношение сте много привилегировани, щото се стичат жени от цяла България и повечето от тях са там с надеждата да се оженят за някой софиянец.Така че ако си бил обект на засилен женски интерес като студент и след това,при мен не е било така.Аз съм бил свидетел как няколко мъже свалят една мадама от общежитие и тя на никой не върза,а на един купон дойде един пловдивчанин и още същата вечер я изчука. Това важи в пъти повече за София.
                                Не очаквам да ме разбереш,щото не си бил в ситуация като моята.
                                Разбирам фетиша към "големия" град но относно налитането , няма общо с годините дааже напротив !

                                Коментар

                                Working...
                                X