IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
    От друга страна да си стиснат мъж е много отблъскващо за жените. Помсили дали това не е едно от нещата, което ти пречи в отношенията с нежния пол. Ако първият сигнал, който даваш на една жена е, че си стиснат, съм почти сигурен, че това ги отказва за нещо сериозно.
    Лично съм му писал няколко пъти, че за дамите това е HUGE RED FLAG, но той си знае неговото. Това им говори, че няма да си издържаш семейството.
    Дай му гризкане на моркови, от сой да е, с добра работа.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение





      Много те тормозят тук! Изобщо НЕ си чичак!




      Хубав ден на всички!
      Мнението ми е ,че никой не тормози Евго. Всички се опитват да помогнат както могат. Чичак е за 25 годишните, за 45 годишните е младеж и трябва да знае къде да гледа за да не го подиграват и използват младите девойки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Ти си ми един от любимите колеги тук,
        Аз съм в шах.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

          Нормално е като споделяш толкова много. Замисли се, всеки, които е споделил нещо по-лично е отнасял подигравки. Аз като бях казал, че помагам в домакинството на приятелката ми, някой ми беше написал, че трябвало и в леглото да си разменим активната роля. .

          Миро и той споделяше - и той отнася от форумния хейт.

          Единствения начин е да спреш да пишеш, ама тогава темата няма да е интересна вече.

          Поздрави!
          Ами не е нормално да отнася хейт и подигравки.От теб не съм прочел подигравки или хейт към Евго.Нито пък аз съм го обиждал и подигравал. Напротив и двамата му даваме добронамерени съвети.
          Според мен Евго прекалено сериозно подхожда към първоначалните контакти с жени.А жените обичат неформалните отношения и шеги ,докато се привържат.След това вече може да се говори и брак и деца. Но не трябва да се избързва.
          Last edited by Vergil1975; 13.04.2023, 13:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            ​​​​
            Няколко чичовци си избиват комплексите и си правят шеги на мой гръб.
            Нормално е като споделяш толкова много. Замисли се, всеки, които е споделил нещо по-лично е отнасял подигравки. Аз като бях казал, че помагам в домакинството на приятелката ми, някой ми беше написал, че трябвало и в леглото да си разменим активната роля. .

            Миро и той споделяше - и той отнася от форумния хейт.

            Единствения начин е да спреш да пишеш, ама тогава темата няма да е интересна вече.

            Поздрави!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


              Няколко чичовци си избиват комплексите и си правят шеги на мой гръб.
              Добре бе , отговори ми мъжката , според теб ,що не ти се получава ?! Що нямаш жена , и що седиш на сухо ? ВС ти е 6 ,ние те ебаваме , ама на теб не ти се получава , що ?!
              Отново да кажа , ако си тамън , ще се чудиш кво да правиш вс жени дето ще ти налитат !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                Бре, не думай.
                да, един вече отнесе 'пожеланията"
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                  Няколко чичовци си избиват комплексите и си правят шеги на мой гръб.
                  Бре, не думай.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                    При нас синът Божи - Иисус Христос възкръсна още на 9 април (Холандия, Белгия и тем подобни)...

                    (нищо друго няма да ви споделям...).

                    .......

                    Реших, че все пак мога да споделя нещо: не мога да качвам снимки както преди. Ако можех, щях да изпратя шарени Ейца - да се чукнат желаещите ...

                    Евгич, боядиса ли яйцата?

                    Много те тормозят тук! Изобщо НЕ си чичак!

                    Фитнес-манЯк си отвсякъде! Не обръщай внимание на случайните подмятания! Младеж си, стегнат и костюмиран, в разцвета на силите си!

                    Хубав ден на всички!
                    ​​​​​​​

                    Няколко чичовци си избиват комплексите и си правят шеги на мой гръб.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Да бе да. Нали от София се връщам. Като гарги висят по кафенетата и зяпат. Пълно е.
                      София си е София. На мен любимо занимание ми е да седя в някое кафе и да зяпам готините мадами,които преминават. Ама в нашия град такива са много малко-или са 45 плюс или са още ученички.След завършване изчезват или към големите градове или към чужбина. Пълно е с пенсии по кафетата.Друго си е да мине някоя наточена мадама и да прехвъркнат флуиди във въздуха. Даже и барманките и сервитьорките са някакви крокодили. Не вървят на добре нещата.
                      То тия моите намерения за рускини и украинки бяха не,щото ги предпочитам пред българките,а просто щото изборът на свободни млади жени в градът,в който живея, е минимален.
                      Last edited by Vergil1975; 13.04.2023, 11:06.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
                        Привет, Евго. Пачанга донякъде е прав. Мъжът трябва да е мъж и да дава повече по отношение на това той да осигури жилище, да е с по-големи доходи, да прави подаръци, да плаща сметките по кафета и ресторанти, от време на време почивки и т.н. Жената трябва да дава повече в кухнята, леглото и като цяло домакинството и отглеждането на децата.

                        Сега някои ще кажат, че имам предразсъдъци, това е остаряло мислене и т.н., но аз така виждам нещата.

                        Миро ти е казал, че било добре, че не си под чехъл, но Миро дали кара жена му да плаща почивките в спа хотелите? Или си делят сметката? Останал съм с впечатлението, че е доста ларж с парите и с широки пръсти.

                        Като студент, когато излизах на кафе с някоя колежка, в повечето случаи аз настоявах да почерпя. Не разполагах с много пари, но някак си по-мъжкарско е.Сега като се замисля колко сметки съм плащал и не ме е огрявало Но в никакъв случай не съжалявам.

                        От друга страна да си стиснат мъж е много отблъскващо за жените. Помсили дали това не е едно от нещата, което ти пречи в отношенията с нежния пол. Ако първият сигнал, който даваш на една жена е, че си стиснат, съм почти сигурен, че това ги отказва за нещо сериозно.

                        Поздрави!
                        Така е-ларж съм и каквото изкарам го харча за семейството. И сега за великденските празници съм ги завел на един спа хотел.Не съм тип инвеститор,един живот се живее и според мен няма смисъл да се пести и да се лишаваш от неща, които можеш да си позволиш.
                        Ако се разведа по някаква причина и жена ми поиска да живее в къщата с децата изобщо няма да се колебая и ще се изнеса аз,щото децата ми ще се възползват от това.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Предстоят светли празници и реших да Ви споделя нещо:

                          ..........
                          .



                          При нас синът Божи - Иисус Христос възкръсна още на 9 април (Холандия, Белгия и тем подобни)...

                          (нищо друго няма да ви споделям...).

                          .......

                          Реших, че все пак мога да споделя нещо: не мога да качвам снимки както преди. Ако можех, щях да изпратя шарени Ейца - да се чукнат желаещите ...

                          Евгич, боядиса ли яйцата?

                          Много те тормозят тук! Изобщо НЕ си чичак!

                          Фитнес-манЯк си отвсякъде! Не обръщай внимание на случайните подмятания! Младеж си, стегнат и костюмиран, в разцвета на силите си!

                          Хубав ден на всички!

                          ​​​​​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
                            Привет, Евго. Пачанга донякъде е прав. Мъжът трябва да е мъж и да дава повече по отношение на това той да осигури жилище, да е с по-големи доходи, да прави подаръци, да плаща сметките по кафета и ресторанти, от време на време почивки и т.н. Жената трябва да дава повече в кухнята, леглото и като цяло домакинството и отглеждането на децата.

                            Сега някои ще кажат, че имам предразсъдъци, това е остаряло мислене и т.н., но аз така виждам нещата.

                            Миро ти е казал, че било добре, че не си под чехъл, но Миро дали кара жена му да плаща почивките в спа хотелите? Или си делят сметката? Останал съм с впечатлението, че е доста ларж с парите и с широки пръсти.

                            Като студент, когато излизах на кафе с някоя колежка, в повечето случаи аз настоявах да почерпя. Не разполагах с много пари, но някак си по-мъжкарско е.Сега като се замисля колко сметки съм плащал и не ме е огрявало Но в никакъв случай не съжалявам.

                            От друга страна да си стиснат мъж е много отблъскващо за жените. Помсили дали това не е едно от нещата, което ти пречи в отношенията с нежния пол. Ако първият сигнал, който даваш на една жена е, че си стиснат, съм почти сигурен, че това ги отказва за нещо сериозно.

                            Поздрави!
                            Привет,

                            Изобщо не съм стиснат. Държа се кавалерски винаги.


                            Ти си ми един от любимите колеги тук,

                            Аз също съм плащал доста сметки без да получа нищо в замяна.

                            Имам нещо като лимит: на кафе, на кино, на ресторант (може няколко пъти) + цветя и малък подарък. И ако не стане, не продължавам нататък.

                            Интересното е, че са ми идвали жени у нас.......без да плащам, просто загорели, харесват ме и идват. След като са преценили, че съм надежден и няма риск да им направя нещо лошо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Гладен_Брокер Разгледай мнение

                              Висенето по кафетата е някаква народна черта, която не мога да обясня на нито един чужденец.

                              И в Гърция, и в Турция, че и в Сърбия висят по кафенетата, ама тук е някакси с различна цел, и си личи, и чужденците го усещат, без да разбират.

                              Мадамите 30+ сега да същите, които преди 10 години бяха 20+ и правеха същото. Мадамите 40+ са мадамите 30+ от преди десет години. И да не продължавам. Всичките са готини.
                              Ами спечелихме всички по десет години младост. И Евго включително, но не ги употребява добре тези години, а те са си подарък на времето.

                              И пак ще ти кажа да бе да - не идеализирай нито една турска, гръцка или сръбска “кафеджийка”. Все същата работа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Ей, не я научихте тая простичка истина, че парите не правят човека интересен!

                                И да имаш, и да нямаш пари - трябва да накарате жената да търси вашата компания, не друго.
                                (приказки, маниери, жестове, лафове, отношение...)


                                Пари, пффф...
                                Подкарате ли я с портфейла напред - после ще приличате на жените с изкуствени гърди, които и се оплакват, че само там ги зяпат!
                                Оо, така е, прав си. То само с пари, ако ставаше...идеята ми беше, че стиснатият мъж отблъсква жените.

                                Другата крайност, която ти може би си представи, е жената да гледа на мъжа като на касичка. То това май е по-зле. Баланс трябва да има.

                                Коментар

                                Working...
                                X