IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ленчето Бориславова чакала бебе от годеника си Мирослав Иванов. Тая му сложи рога пред цяла България, ама за него все едно нищо не е станало. Явно това са новите ценности. Само дето в такива случаи вероятността да повтори изневярата е огромна. Щото жените не уважават мъже,които са унижили и те са си затраяли. Имам един съученик,който учеше в чужбина заедно с гаджето си и живееха заедно на общежитие. И един ден я беше хванал на калъп в стаята им.Оная му се беше молила да й прости и той от любов й прости.Само дето след една година пак му изневери.И чак тогава скъсаха.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Несъмнено събитие от галактична величина. Дай Боже всекиму.
      Честит Великден!

      Учителката предлага на децата да играят на букви: тя казва буква, а децата казват дума, която започва с тази буква и я обясняват. Започнали... А, Б и т.н. Децата се поуморили. Стигнали до буква "П". Само Иванчо вдигал ръка. Учителката го посочила със свито сърце: - Кажи, Иванчо. - "Подсъзнание", госпожо. - Браво, Иванчо - отдъхнала си тя - И какво значи "подсъзнание"? - Ами, госпожо, представете си, че по улицата вървят две жени и ядат сладолед. Едната го ближе, а другата го смуче. Коя от двете е омъжена? - Ами - позачервила се учителката - тази, която го смуче... - Не, госпожо. Омъжена е тази, която носи халка, а това дето вие си го мислите - то е подсъзнание.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

        Абсолютно съм съгласен,
        менопаузата и килограмите си вървят,
        а за логореята да не говорим.
        И, това ще мине, ей.
        Междудругото , женското като се поотдалечи от същността си/в правилната възраст/ и заиграе и тестостерона , може да бъде много прямо и принципно ,но може и да бъде мръсник страшен !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Хем ме питаш, хем си недоволна от отговора. Нямаш задоволяване.
          Абсолютно съм съгласен,
          менопаузата и килограмите си вървят,
          а за логореята да не говорим.
          И, това ще мине, ей.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Несъмнено събитие от галактична величина. Дай Боже всекиму.
            Хем ме питаш, хем си недоволна от отговора. Нямаш задоволяване.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Ще се чукам с жената.Като на всеки Великден.
              Несъмнено събитие от галактична величина. Дай Боже всекиму.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Какво е станало?! Ами "наиграха" се - това стана.

                Такива "играчи" рано или късно се срещат челно със стената.

                https://fakti.bg/bulgaria/773100-emi...-iskam-vkashti
                С големи глупости се занимаваме явно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  А ти?
                  Ще се чукам с жената.Като на всеки Великден.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                    Какво е станало?
                    Какво е станало?! Ами "наиграха" се - това стана.

                    Такива "играчи" рано или късно се срещат челно със стената.

                    https://fakti.bg/bulgaria/773100-emi...-iskam-vkashti

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                      Белким избият малко от простотиите в главата му/й на това сбърканото!
                      Какво е станало?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Утре ще се чукаш ли?С яйца.
                        А ти?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                          Белким избият малко от простотиите в главата му/й на това сбърканото!
                          Поне да си беше сменило пола, барем стане шампион у някой женски спорт...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Женски. Не сме толкоз напреднали. А за какво затвор? Изоставам явно.
                            Белким избият малко от простотиите в главата му/й на това сбърканото!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Не почвай пак с твоите глупости, мола ти са, че са светли дати все пак. Малкото останала ми енергийка я влагам в боядисване на яйца, и прочее традиционни християнски дейности.
                              Утре ще се чукаш ли?С яйца.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Има хора, които явно изпитват някакъв вид удоволствие да си дишат миризмите. И не знам дали е съвпадение, че голяма част от тях се возят с градски транспорт, а не пътуват с кола.

                                Иначе много съм се смял на колега от университета, който навремето на бригада в Щатите купи кола от индиец, да я ползва докато е там. Цената беше един път, с малката подробност, че вътре адски смърдеше. Убеден в силата на препаратите, и че след цялостно пране на салона миризмата ще изчезне, сключи сделката без много да му мисли. След трикратно изпиране, оставяйки колата на слънце със затворени прозорци, миризмата се връщаше дотолкова, че биеше през носа в момента на отваряне на вратата. Какво беше правил предходния собственик не знам, ама скункс да се беше изпикал, щеше да се отмирише.
                                Леле

                                Коментар

                                Working...
                                X