IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Пак мизогинията те гони тебе. Най-големият маниак и тъпак тук е донорът мистър пиги. Прочети материала. Жените са били излъгани. Много обичаш да съдиш ти и все другите.

    Това за издръжката е шега. Научи се да хващаш нюансите.

    Съдят го за други работи.
    Е как няма да го съдят. Вместо да лупка БЕЗПЛАТНО той с чикиджийство се занимава, че и му плащат.
    Евго ставай донор - хем ще имаш наследници (поне 10-на) па и пари ще ти дават а не ти да ги издържаш, че и со калпава жена да се занимаваш
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Голяма тъпотия е жена да зачене от анонимен донор, за който си няма и най-малко понятие какво представлява. Но все пак става въпрос за жени.При тях логиката често отсъства.
      И няма как донор на сперма в клиника да бъде съден за издръжка.
      Иначе тоя и Чингис хан ще надмине с тия 550 деца. Увековечил си е гените в бъдещето.
      Пак мизогинията те гони тебе. Най-големият маниак и тъпак тук е донорът мистър пиги. Прочети материала. Жените са били излъгани. Много обичаш да съдиш ти и все другите.

      Това за издръжката е шега. Научи се да хващаш нюансите.

      Съдят го за други работи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
        Ето го съвременният Чингиз хан на наш Миро. Холандец, донор с 550 деца.

        Не ми се мисли за издръжките как ще ги плаща с тази тъпа физиономия.
        Голяма тъпотия е жена да зачене от анонимен донор, за който си няма и най-малко понятие какво представлява. Но все пак става въпрос за жени.При тях логиката често отсъства.
        И няма как донор на сперма в клиника да бъде съден за издръжка.
        Иначе тоя и Чингис хан ще надмине с тия 550 деца. Увековечил си е гените в бъдещето.

        Коментар


        • Ето го съвременният Чингиз хан на наш Миро. Холандец, донор с 550 деца.Бялата раса е спасена.

          Не ми се мисли за издръжките как ще ги плаща с тази тъпа физиономия.
          Guidelines state that donors are not allowed to father more than 25 children or impregnate more than 12 women to prevent inbreeding, incest or psychological problems.
          Last edited by Arana; 30.03.2023, 08:50.

          Коментар


          • На доста хора умуването тук им идва в повече. Ама, живейте си живота, бе хора! Кой (и какво) ви пречи да ГО живеете?

            Дайте, да даваме съвети на другите (как да живеят в наш стил)...Ема, пре-ка-ля-ва-те! (някои)

            Всеки знае себе си. Никого не можем да променим. Той / тя - е този / оная, който / която - е!

            Няма връщане назад но Аз съм този / тази сега В тоя момент. Тук. Другото няма значение. Тук и сега съм този. След малко ще съм друг. Какъвто съм избрал да бъда. Дори, когато съм избрал да съм по-стари, отново аз съм избрал това. И не искам да съм млад. Защо? Не бих знаеш (и можел!) и част от онова, което зная (и мога) в момента.

            Гледаш хоризонта пред себе си и отиваш натам.

            КВо се озъртат някои и дават наставления?

            Живей своя живот. Бъди пълноценен, както ти го разбираш и както на теб ти доставя удоволствие. Развивай се, както намериш за добре. Под слънцето има място за всички.

            Намираш себе си и живееш.

            В тоя смисъл - и един Евго вече е открил себе си и живее своя живот.

            Хубав нов ден, дами и господа! Хубав ще бъде, ако САМИ си го направите такъв!

            така де!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Темата все повече започна да се отклонява от жените.
              Да не кажем, че се обърнала в друга посока...
              Чудничко... какви глупости помнят хората... и ги споделят въодушевено... после анализират, оценяват, осъждат...
              Бъзвъзвратно загубена творческа енергия!

              Хубво е, когато човек има... пари, коли, жени, секс, лайкове...
              Лошото е, ако продължава да иска още и още...
              Тогава имането се превръща в нямане.
              Гениален Оруел би написал:
              ИМАНЕ = НЯМАНЕ
              и би го доказал.
              И ще излезе че... тези, които нямат, имат много повече от тези, които имат...
              Те имат... семейства, деца, любов...

              Коментар


              • Темата все повече започна да се отклонява от жените.
                Да не кажем, че се обърнала в друга посока...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  евго, от толкова ранна възраст ти предлагат
                  никога ли не си се замислял какво е
                  начи ти мома да беше, щеше да си "предала крепостта"
                  Както се казва в една от приказките на Балкантон, "Всеки се харесва някому".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo

                    Сега се сетих, в подготвителен клас.....една съученичка го агитираше да си покаже члена, а тя да му плати и да го видят всички.

                    А той: "Виж сега, ако искаш мога да ти го покажа само на теб в тоалетната, така пред всички не мога."

                    И го бяха приели висше, но не съм го виждал от тогава, няма фейсбук.
                    хулигана е бил съученичката ти
                    по-добре да беше приел пастата от нея
                    препоръка е

                    Коментар


                    • евго, от толкова ранна възраст ти предлагат
                      никога ли не си се замислял какво е
                      начи ти мома да беше, щеше да си "предала крепостта"
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Но не лъжа.

                        Въпреки че беше хулиган, знае отлично английски и просто се беше разхайтил и обсебен от темата за секса.
                        в моето училище им викахме читанки
                        идея нямам кога и как са станали хулигани
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                          Ако искаш вярвай, точно нещо подобно си мислех, че ще кажеш.
                          Но не лъжа.

                          Въпреки че беше хулиган, знае отлично английски и просто се беше разхайтил и обсебен от темата за секса.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo

                            това беше в 9-ти клас

                            Каза ми, че съм хубав, че иска да ме почерпи с торта и после да ме наебе.

                            Каза го спокойно и приятелски. Аз му казах "Не" и после изобщо и двамата забравихме за това.
                            Ако искаш вярвай, точно нещо подобно си мислех, че ще кажеш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Като за девети клас си е ок офертата.
                              малко бавно стоплям...
                              кажи за някои от твоите оферти
                              Last edited by ratten; 29.03.2023, 21:59.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo

                                това беше в 9-ти клас

                                Каза ми, че съм хубав, че иска да ме почерпи с торта и после да ме наебе.

                                Каза го спокойно и приятелски. Аз му казах "Не" и после изобщо и двамата забравихме за това.
                                Като за девети клас си е ок офертата.

                                Коментар

                                Working...
                                X