IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Аз съм в добро здраве и смятам да издържа до тогава. Нямам корем, нито пуша, пия малко само с повод.

    Ако случайно не издържа, имам пари и имущество и брат ми ще им помогне,

    А ти кога смяташ да се заемеш с тези въпроси?
    Евго, какво смяташ ти, няма абсолютно никакво значение. Днес си здрав, утре вече не си и както имаш може да замине всичко покрай едно лечение...
    Опитай да си наредиш живота и направи каквото зависи от теб, а после каквото такова....
    Last edited by polax; 30.03.2023, 12:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

      Това със сватосването не работи. И аз като бях ученик баща ми се опитваше да ме сватосва с дъщери на негови познати. С никоя от тях грам химия не усещах. Как да стане?

      Идеята ми беше, че войната, инфлацията, ИИ и всичко останало трябва да ти е за между другото. Фокусирай се върху основната ти цел - да си намериш жена, която да ти роди едно-две деца. Щото тези деца поне до 18 трябва да го гледаш. Ако и образование трябва да им осигуриш - до към 25 дори. Ако хипотетично днес ти се роди дете, ти до 25-я му рожден ден на колко ще си?

      Поздрави!
      Аз съм в добро здраве и смятам да издържа до тогава. Нямам корем, нито пуша, пия малко само с повод.

      Ако случайно не издържа, имам пари и имущество и брат ми ще им помогне,

      А ти кога смяташ да се заемеш с тези въпроси?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


        Приятел,

        преди 15 г. бях на твоите години, на 29 г и от тогава търся.

        Не ми се иска по цял ден тук да ме коментират. Дори няколко пъти пробвах със сватосване, с препоръчване от родителя на жената и нищо не стана.


        Имам приятели на моите години, които имат същия проблем, въпреки че са доста мачо,

        Единият дори заживя с жена извън репродукцията с 2 деца (но той не ги гледа). А би могъл да забие нещо, неговият тип се търси и се харесва.
        Това със сватосването не работи. И аз като бях ученик баща ми се опитваше да ме сватосва с дъщери на негови познати. С никоя от тях грам химия не усещах. Как да стане?

        Идеята ми беше, че войната, инфлацията, ИИ и всичко останало трябва да ти е за между другото. Фокусирай се върху основната ти цел - да си намериш жена, която да ти роди едно-две деца. Щото тези деца поне до 18 трябва да го гледаш. Ако и образование трябва да им осигуриш - до към 25 дори. Ако хипотетично днес ти се роди дете, ти до 25-я му рожден ден на колко ще си?

        Поздрави!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

          Що си изместваш фокуса върху неща, които не зависят от теб и не можеш да промениш?

          Според мен действай с жените, че времето лети .

          Поздрави!

          Приятел,

          преди 15 г. бях на твоите години, на 29 г и от тогава търся.

          Не ми се иска по цял ден тук да ме коментират. Дори няколко пъти пробвах със сватосване, с препоръчване от родителя на жената и нищо не стана.


          Имам приятели на моите години, които имат същия проблем, въпреки че са доста мачо,

          Единият дори заживя с жена извън репродукцията с 2 деца (но той не ги гледа). А би могъл да забие нещо, неговият тип се търси и се харесва.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Добро утро,

            видях, че сте коментирали донорството с материал от мъжа.

            В България за тази цел използват студенти медици на 20+ и то само няколко пъти, за да не се срещнат в реалния живот брат и сестра един ден.

            Все някаква половинка ще намеря.

            По важни са темата за войната, инфлацията, ИИ и още няколко важни въпроси.


            Поздрави
            Що си изместваш фокуса върху неща, които не зависят от теб и не можеш да промениш?

            Според мен действай с жените, че времето лети .

            Поздрави!

            Коментар


            • Добро утро,

              видях, че сте коментирали донорството с материал от мъжа.

              В България за тази цел използват студенти медици на 20+ и то само няколко пъти, за да не се срещнат в реалния живот брат и сестра един ден.

              Все някаква половинка ще намеря.

              По важни са темата за войната, инфлацията, ИИ и още няколко важни въпроси.


              Поздрави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Точно толкова тъпо, колкото и зачеването в харем . В някои случаи са бездетни двойки, така е налице бащина фигура.

                В други ще растат както и един кош други изоставени от бащите си. Нищо ново под слънцето.
                Ами няма бащина фигура, щото съпруга на майката не му е баща.Въпреки че се води такъв според законодателството.
                Относно децата на разведени родители-надали,когато жените са зачевали от съпрузите и приятелите си са знаели, че в бъдеще ще се разделят. Докато при зачеването от донор още отначало е ясно,че това дете ще расте без баща.
                Иначе за харема в Ютуб има клип как интервюират един мъж от ОАЕ с 17 жени и 84 деца.И като журналиста му каза,че има само една жена оня се спука от смях.
                https://www.youtube.com/watch?v=_49-BeMBIQQ
                Last edited by mirodes; 30.03.2023, 10:58.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Не говоря дали тоя е нарушил закона, а самият факт,че са заченали от анонимен донор. Казвам,че е тъпо да заченат от мъж,за който си нямат и най-малкото понятие.
                  Иначе мен какво ме бърка-да си правят каквото поискат.Децата им ще растат без бащи или ще бъдат отглеждани от мъже,които не са им бащи.Не ми се струва много умно.
                  Точно толкова тъпо, колкото и зачеването в харем . В някои случаи са бездетни двойки, така е налице бащина фигура.

                  В други ще растат както и един кош други изоставени от бащите си. Нищо ново под слънцето.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Аааа има си значение защото си има законова рамка. Той я нарушава системно. Я кажи как се връзва твойта генетична теория с донорството?

                    Тука се използва на̀уката за благородното плодене на изчезващата бяла раса пък ти пак недоволен и пак жените виновни. Га предлагаше хареми можело пък сега не можело, не било ок.

                    Да ти подскажа ли къде те стяга чепика или сам се досещаш?
                    Не говоря дали тоя е нарушил закона, а самият факт,че са заченали от анонимен донор. Казвам,че е тъпо да заченат от мъж,за който си нямат и най-малкото понятие.
                    Иначе мен какво ме бърка-да си правят каквото поискат.Децата им ще растат без бащи или ще бъдат отглеждани от мъже,които не са им бащи.Не ми се струва много умно.
                    Last edited by mirodes; 30.03.2023, 10:17.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Хахаха-за кое са излъгани?Те доброволно са заченали от анонимен донор. Така че дали ще зачене от донор,който е дал сперма за едно дете или за 500 няма никакво значение. Важното е,че е заченала от анонимен донор. За който си няма и най-малко понятие какъв е.
                      Иначе при мен мизогония няма. Напротив-харесвам жените с всичките им недостатъци. Тоя свят има нужда от жени. Бил съм 18 месеца в казармата само в мъжка компания и най-много ми липсваше женската компания.Не говоря само за секс, но и за визия, поведение.
                      Както казва един приятел -добре,че жените са такива, иначе ако разсъждаваха като мъже още да сме девствени.
                      Аааа има си значение защото си има законова рамка. Той я нарушава системно. Я кажи как се връзва твойта генетична теория с донорството?

                      Тука се използва на̀уката за благородното плодене на изчезващата бяла раса пък ти пак недоволен и пак жените виновни. Га предлагаше хареми можело пък сега не можело, не било ок.

                      Да ти подскажа ли къде те стяга чепика или сам се досещаш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Пак мизогинията те гони тебе. Най-големият маниак и тъпак тук е донорът мистър пиги. Прочети материала. Жените са били излъгани. Много обичаш да съдиш ти и все другите.

                        Това за издръжката е шега. Научи се да хващаш нюансите.

                        Съдят го за други работи.
                        Хахаха-за кое са излъгани?Те доброволно са заченали от анонимен донор. Така че дали ще зачене от донор,който е дал сперма за едно дете или за 500 няма никакво значение. Важното е,че е заченала от анонимен донор. За който си няма и най-малко понятие какъв е.
                        Иначе при мен мизогония няма. Напротив-харесвам жените с всичките им недостатъци. Тоя свят има нужда от жени. Бил съм 18 месеца в казармата само в мъжка компания и най-много ми липсваше женската компания.Не говоря само за секс, но и за визия, поведение.
                        Както казва един приятел -добре,че жените са такива, иначе ако разсъждаваха като мъже още да сме девствени.
                        Last edited by mirodes; 30.03.2023, 09:37.

                        Коментар


                        • Ето нещо свежо за сутрешното кафе:
                          СУРОВА НЕЖНОСТ Огромният български актьор, бабаит и секссимвол Гай Юлий Вергов реши да се изповяда само пред читателите на Фейк бюлетин, за да си каже всичко, което му е на сърцето, но така че да не навреди на кариерата и свидетелството си за съдимост.  Той дойде на срещата ни с две пиарки и три адвокатки с големи очила - така е честно, така е коректно спрямо публиката и съдебната система!  "Много уважавам интелектуалки с големи очила. Ако и те ме уважават, никога няма да се самонаранят! Това е мое символ-верую" - призна актьорът с крак на сърцето. (Стъпил на гърдите на една от пиарките си.) След това актьорът въздъхна и започна същинската изповед.  "Никога не съм удрял жени без причина. И даже, когато е имало причина, винаги съм се стараел да запазя самообладание, така че виновната жена да

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Е как няма да го съдят. Вместо да лупка БЕЗПЛАТНО той с чикиджийство се занимава, че и му плащат.
                            Евго ставай донор - хем ще имаш наследници (поне 10-на) па и пари ще ти дават а не ти да ги издържаш, че и со калпава жена да се занимаваш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Пак мизогинията те гони тебе. Най-големият маниак и тъпак тук е донорът мистър пиги. Прочети материала. Жените са били излъгани. Много обичаш да съдиш ти и все другите.

                              Това за издръжката е шега. Научи се да хващаш нюансите.

                              Съдят го за други работи.
                              Е как няма да го съдят. Вместо да лупка БЕЗПЛАТНО той с чикиджийство се занимава, че и му плащат.
                              Евго ставай донор - хем ще имаш наследници (поне 10-на) па и пари ще ти дават а не ти да ги издържаш, че и со калпава жена да се занимаваш
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Голяма тъпотия е жена да зачене от анонимен донор, за който си няма и най-малко понятие какво представлява. Но все пак става въпрос за жени.При тях логиката често отсъства.
                                И няма как донор на сперма в клиника да бъде съден за издръжка.
                                Иначе тоя и Чингис хан ще надмине с тия 550 деца. Увековечил си е гените в бъдещето.
                                Пак мизогинията те гони тебе. Най-големият маниак и тъпак тук е донорът мистър пиги. Прочети материала. Жените са били излъгани. Много обичаш да съдиш ти и все другите.

                                Това за издръжката е шега. Научи се да хващаш нюансите.

                                Съдят го за други работи.

                                Коментар

                                Working...
                                X