IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прав е Мико, че звучи унизително това с пускането...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
      Да "заковеш нещо" - всеки разбира по различен начин...

      Някой може да го тълкува точно като - "да ти пуснат"... Да ти пуснат - това се случва, по-скоро, като да получиш нещо по милостиня. Някой се "смилява" над теб и ти пуска милостиня..., когато - очакващият милостинята няма почти никакъв принос в получаването й. Получаваш милостинята..., вземаш (я)..., топваш (го) по милостиня... Друга разновидност е тая, когато го удряш на молба: "Ама, скъпа, отдавна не сме се чу...." (има предвид факта, че зверски му се еПе..., т.е. -еПе. му се, чак му се ... плаче..., ама що се стига до там е друг дискусионе въпрос...).. Разбира се, в подобна ситуация винаги се постига обратен ефект - тя съзнава, че господства над него: "Скъпи, никакъв шанс за сек...с и днес... " (изброява някакви причини)... и продължава: "между другото, сещаш ли се за онзи случай, когато се ядоса на новата ми страхотен пейзаж и изобщо не пожела да окачиш рамката на стената?"

      Разговорът приключва. Краят на сеПса за деня е повече от очевиден... Може би краят на интимностите е предизвестен и за следващата седмица... Стигне ли се до "пускането" / непускането - нещата (според мен!) - се решават най-добре с.... базата данни!

      Е, не е необходимо да се прави чак Екселска таблица, но знае ли човек какви са възможностите (имам предвид фантазиите) на всеки от нас, вкл. - Евговите. Икономистите трябва да бъдат силни и в статистиката и при обработването на всяка база данни, независимо какви, т.е. - по какъв закон се променят и колко са променливите в нея...

      Базата данни, разбира се - е нещо лично и.няма как да се споделя под формата на отговор на въпроса "какво заковахте по празниците", а и самата същност на разговора говори за липсата на дискретност, която в много случаи не се толерира от дамския състав, но не защото някои дами търсят само бърз сеПс с определен партньор, а по-скоро знаят, че ще получат изслушване и опит за разбиране на споделените проблеми (каквото винаги има), при което няма никакъв шанс да се получи НЕпускането, защото именно "да ти пуснат" е най-доброто изживяване в подходящата обстановка - за част от дамите - до следващата среща в подобна обстановка...

      Начин на мислене е - да бъде "запазено семейството", ако и то да е изчерпало напълно своето съдържание, включително - и ако дамата не получава елементарно уважение, а грубости и дори побой... И тя продължава да "пази семейството" за пред хората, а в същото време живее свой живот....

      (всеки сам живее своя живот, без да изпълнява нечии чужди препоръки или фантазии)

      Все пак, няколко думи на внимание към някоЯ и непредубедената усмивка - често вършат чудеса (противопоставени на строгия и сериозен тон на костюмиран ... , па бил той и абитуриент)


      Здравей Мико,

      може да престанеш да ме анализираш и да ме споменаваш.

      Нито ме познаваш, нито знаеш през какво съм преминал, нито имаш поглед каква е съвременната българка и какви ги върши.

      Ти си от друго време, чети си голямата библиотека вкъщи и не се занимавай с мен.



      ОК?

      Поздрави

      Коментар


      • Да "заковеш нещо" - всеки разбира по различен начин...

        Някой може да го тълкува точно като - "да ти пуснат"... Да ти пуснат - това се случва, по-скоро, като да получиш нещо по милостиня. Някой се "смилява" над теб и ти пуска милостиня..., когато - очакващият милостинята няма почти никакъв принос в получаването й. Получаваш милостинята..., вземаш (я)..., топваш (го) по милостиня... Друга разновидност е тая, когато го удряш на молба: "Ама, скъпа, отдавна не сме се чу...." (има предвид факта, че зверски му се еПе..., т.е. -еПе. му се, чак му се ... плаче..., ама що се стига до там е друг дискусионе въпрос...).. Разбира се, в подобна ситуация винаги се постига обратен ефект - тя съзнава, че господства над него: "Скъпи, никакъв шанс за сек...с и днес... " (изброява някакви причини)... и продължава: "между другото, сещаш ли се за онзи случай, когато се ядоса на новата ми страхотен пейзаж и изобщо не пожела да окачиш рамката на стената?"

        Разговорът приключва. Краят на сеПса за деня е повече от очевиден... Може би краят на интимностите е предизвестен и за следващата седмица... Стигне ли се до "пускането" / непускането - нещата (според мен!) - се решават най-добре с.... базата данни!

        Е, не е необходимо да се прави чак Екселска таблица, но знае ли човек какви са възможностите (имам предвид фантазиите) на всеки от нас, вкл. - Евговите. Икономистите трябва да бъдат силни и в статистиката и при обработването на всяка база данни, независимо какви, т.е. - по какъв закон се променят и колко са променливите в нея...

        Базата данни, разбира се - е нещо лично и.няма как да се споделя под формата на отговор на въпроса "какво заковахте по празниците", а и самата същност на разговора говори за липсата на дискретност, която в много случаи не се толерира от дамския състав, но не защото някои дами търсят само бърз сеПс с определен партньор, а по-скоро знаят, че ще получат изслушване и опит за разбиране на споделените проблеми (каквото винаги има), при което няма никакъв шанс да се получи НЕпускането, защото именно "да ти пуснат" е най-доброто изживяване в подходящата обстановка - за част от дамите - до следващата среща в подобна обстановка...

        Начин на мислене е - да бъде "запазено семейството", ако и то да е изчерпало напълно своето съдържание, включително - и ако дамата не получава елементарно уважение, а грубости и дори побой... И тя продължава да "пази семейството" за пред хората, а в същото време живее свой живот....

        (всеки сам живее своя живот, без да изпълнява нечии чужди препоръки или фантазии)

        Все пак, няколко думи на внимание към някоЯ и непредубедената усмивка - често вършат чудеса (противопоставени на строгия и сериозен тон на костюмиран ... , па бил той и абитуриент)


        Коментар


        • Айде, някой не закова ли нещо покрай 24ти? Знам, че сте скромни, ама трябва и хвалба да има от време на време

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Този път апострофирам само с името, за да не става много дълго.

            Виждам, че си привърженик на идеята за хаоса. В което няма лошо. Само, че не всичко е хаотично. Липсата на разбиране за подредбата на заобикалящия ни свят и събитията които се случват някои го наричат хаос, други съдба. Струва ми се, че наскоро си чел Черният лебед на Талеб. Попил си част от вижданията му относно устройството на вселената, и си изцяло съгласен с непредвидимостта на най-важните за човек събития през живота му.

            В случая равносметката за която говорех дава яснота за посоката в която се движиш. Имаш отправна точка - миналото, междинна точка/настоящето/, следователно можеш да предвидиш с тези си действия/бездействия/, къде ще се позиционираш в бъдещето. Това е най-общо казано. Темата е доста обширна и не мисля, че някой ще убеди другия в правотата си.

            В крайна сметка всичко което не разбираме, ни се струва ирационално. Такова е и поведението на жените, когато нямаме опит, такава е и вселената преди да разберем нейните закони. Но това не означава, че не съществува ред, а че още не сме достигнали нивото да го разгадаем.

            Отзад - напред. Онова, което не разбирам (за мен) НЕ е ирационално. Просто съм решил да не развивам повече от областите на познанието за себе си, или познанията ми да останат съвсем повърхностни... Неоспорим факт е това, че в определени области на познанието нямаме време, за да следим само новостите (десетки хиляди ежедневно), което може да прозвучи някому абсурдно. (обърнете внимание на микробиологията)

            ​​​​​Какво е поведението на дамите - не бих определял еднозначно - точно като неразбираемо, абсурдно, нито като ирационално. Това, че много от дамите са подвластни на свои настроения е напълно в реда на нещата. Това е типично за всеки човек. Как някои мъже тълкуват поведението на някои дами - се залага в ранната детска възраст. Детето в много случаи копира нечие поведение (в семейството, в училището, вън от училището...)

            Законите на Вселената - няма шанс да бъдат "разбрани", защото боравим с нищожната информация, описваща земни "закони", част от които се оспорват за краткия период на съществуването на "разумните" същества, част от които наричаме хора (човеци). Това, че не всички човеци са хора - е отделен въпрос.

            ​​​​​​Фактът (!), че НЕ разбираме вселената, защото тя НЕ е- , нито би могла да бъде предвидима - вече говори за липса на каквато и да е последователност и "ред" във вселената.

            Вселената съществува от няколко десетки милиарда години и, колкото и да скачаме - за нищожно краткото време на нашето съществуване - ако и да обединим усилията на "много" поколения, тези "много" няма как да бъдат дори хиляди, за разлика от периоди от милиарди години, които са "бяло петно" в съзнанието на "човечеството". В това има такъв абсурд, че, т.нар. изследователските методи и "всесилната" статистика са кръгла нула... (дефинирани в последните години микрочастици носят някаква информация за вселената, но на тая база - е невъзможно да се говори за изследване на вселената и за ... подреденост..., а за предвидимост и "ред" - никакъв шанс)...

            Е, как да разберем бялото петно по друг начин, освен като бяло петно? Няма кой да ни "каже" какво се е случило (и случвало), преди десетки милиарди години, в "зората" на възникване на вселената...

            Няма човек, който може да твърди със сигурност, къде точно ще "се позиционира в бъдещето". Каквото и да твърди един човек на база на своите действия (или бездействие) - това няма как да се приеме като бъдещо сигурно събитие.

            "Съществува ред, но ние не сме дорасли до нивото - да го разгадаем" - тази мисъл стои в основата на всяка догма.

            Най-лесно е да разберем вселената, ако изповядваме идеите на някоя религиозна група хора. Не зная някоя от тези групи да фиксира периоди от порядъка на десетки милиарди години...

            Това, че Талеб не е чел моите разсъждения - съвсем не го прави първоизточник и откривател на топлата вода. От друга страна, ние можем да обвиним всекиго в плагиатство, ако е решил да създаде колело по свой начин. Това ме води към единствено "правилния" извод, че съществува точно определен коловоз (ред), който не бива да напускаме, дори в своите мисли!

            Светът е подреден! Всичко е казано!

            Съдбата! Да бе, забравих я! Водеща е. Да де, ама тя отрича хаоса и води до... подреденост.

            Каква "подреденост" има в Съдбата. Низ от събития показва единствено онова, с което се занимаваме (или - НЕ се занимаваме) на определен етап от нашия живот.

            Защо се занимаваме с неща, които не сме "планирали"? Верно, бе! Съдба! И подреденост!

            Боя се, че винаги стигам до твоя извод за подредеността (в частност - до Съдбата, като вид подреденост).

            Все пак, усещането за хаос остава, дори в нашата "подреденост", която в следващия момент от живота си - нарушаваме, защото са изникнали съвсем неочаквано непредвидими събития, които изискват спешно ПРЕнареждане на приоритети и поправка на нашата подреденост.... Баси, Съдба! Ето на - как се самоопровергавам.

            ))

            ​​​​​​​(извинявам се - Талеб не съм чел. Глупостите си ги измислям сам и никой не ми е виновен за това! Съдба!)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              не стига шугъра, пачанчо
              особено ако си деди
              виж, ако си дади, може и да станат нещата
              Грешката е вярна , ама ти не вдяваш , бавни са ти реакциите .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Шугър деди е мечтания образ , ама нейсе , нещо не стига ....
                не стига шугъра, пачанчо
                особено ако си деди
                виж, ако си дади, може и да станат нещата
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Нищо не са две години разлика - това ти е възрастовата група, ма ти си мечтай де. До пет нагоре пет надоле е все тая.

                  Те лелки и ти чичак. Всичко е точно. Къде се тикаш при младите?
                  Шугър деди е мечтания образ , ама нейсе , нещо не стига ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Нищо не са две години разлика - това ти е възрастовата група, ма ти си мечтай де. До пет нагоре пет надоле е все тая.

                    Те лелки и ти чичак. Всичко е точно. Къде се тикаш при младите?
                    Не се тикам при младите. То покрай мен младите жени са рядкост. Все са 45 плюс.Младите бягат по чужбина или големите градове. Не че хептен няма де-познавам две-три свестни жени на по 30-35 години,ама те стават за сериозна връзка каквато естествено няма как да им дам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Аз още и 48 години не съм навършил. Тия на 50 плюс са ми лелки.Пък и достатъчно внимание обръщам на жените на тая възраст.
                      Нищо не са две години разлика - това ти е възрастовата група, ма ти си мечтай де. До пет нагоре пет надоле е все тая.

                      Те лелки и ти чичак. Всичко е точно. Къде се тикаш при младите?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Ми връстнички, бе Мире. Като за мохамед
                        Аз още и 48 години не съм навършил. Тия на 50 плюс са ми лелки.Пък и достатъчно внимание обръщам на жените на тая възраст.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          Има красиви даскалици. Даже от детската градина на децата набелязах една, ама явно е на друга група и не съм я виждал досега. Ако беше учителка на моите деца щях да съм най-активният по мероприятията,които се провеждат там.А досега един път не съм стъпил и все жената ходи.Понякога ги оставям на градината и едната учителка ми прави мохамед, ама е на 50 плюс.С моя късмет все такива ми налитат.
                          Ми връстнички, бе Мире. Като за мохамед

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                            Има красиви даскалици. Даже от детската градина на децата набелязах една, ама явно е на друга група и не съм я виждал досега. Ако беше учителка на моите деца щях да съм най-активният по мероприятията,които се провеждат там.А досега един път не съм стъпил и все жената ходи.
                            ходИ, бе, мирко
                            сега ти е времето
                            като пораснат децата, няма да ти казвам
                            какви родителки ше се налага да гледаш
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              [IMG]https://i2.offnews.bg//events/2017/07/21/661078/phpz3hdb9_559x*.jpg[/IMG]

                              Ратко, за такива даскалици ли питаш?


                              П.С. Форума нещо запецва, когато трябва да вади изображения.
                              има някаква цензура явно
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                мирко, прибва ли се от манифестацията
                                огледа ли сгодни женици
                                Има красиви даскалици. Даже от детската градина на децата набелязах една, ама явно е на друга група и не съм я виждал досега. Ако беше учителка на моите деца щях да съм най-активният по мероприятията,които се провеждат там.А досега един път не съм стъпил и все жената ходи.Понякога ги оставям на градината и едната учителка ми прави мохабед, ама е на 50 плюс.С моя късмет все такива ми налитат.
                                Last edited by mirodes; 24.05.2023, 16:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X