IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Кои лични данни?Не знам за какво говориш.
    Където казвам за кого съм женена. Това е тест
    Last edited by Arana; 10.06.2023, 22:22.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Оф топик. Бъди джентълмен, какъвто си принципно и изтрий репликата с личните ми данни. Споделям с теб и хората тук, но не обичам лични данни да се шматкат насам натам. Предварително благодаря.
      Кои лични данни?Не знам за какво говориш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Не съм конкурентна знам аз
        Ами не си.Щом не си се уредила със самоуверен и властен мъж,значи някоя друга жена го е грабнала.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Естествено, че знам,щото си жена.А всички жени мислят еднакво по отношение на мъжете. Както всички мъже харесват красиви жени,така и всички жени си падат по самоуверени и властни мъже.Еволюционно ви е предопределено.
          А ти си със собствено мнение, щото просто не си намерила достатъчно самоуверен и властен мъж.И това те изнервя.
          Оф топик. Бъди джентълмен, какъвто си принципно и изтрий репликата с личните ми данни. Споделям с теб и хората тук, но не обичам лични данни да се шматкат насам натам. Предварително благодаря.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

            Не се класираш ако не си поне доктор на науките.
            Хич и недей да се редиш на опашка да му переш чорапите.
            Не съм конкурентна знам аз

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Е ти щото си в моята глава и баш знаеш как мисля.

              Последния път като се погледнах още си бях жена. Е, не любимият ти тип безлична слугиня без собствено мнение, но уви и жени като мене има по планетата
              Естествено, че знам,щото си жена.А всички жени мислят еднакво по отношение на мъжете. Както всички мъже харесват красиви жени,така и всички жени си падат по самоуверени и властни мъже.Еволюционно ви е предопределено.
              А ти си със собствено мнение, щото просто не си намерила достатъчно самоуверен и властен мъж.И това те изнервя.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Е ти щото си в моята глава и баш знаеш как мисля.

                Последния път като се погледнах още си бях жена. Е, не любимият ти тип безлична слугиня без собствено мнение, но уви и жени като мене има по планетата
                Не се класираш ако не си поне доктор на науките.
                Хич и недей да се редиш на опашка да му переш чорапите.

                Коментар


                • Чух и гледах най-новия клип на Алисия, в която лирическия герой, вероятен нейн любовник, изразява съмнение, коя е най-добрата????? Какво принизяване на мъжките възприятия за най-добра. В какво би, било ясно в какво трябва да е най-добра тази съвременна жена, за да задоволи изискванията на съвременния мъж??
                  Вероятно лирическата героиня в, която се превлъпщава самата себе си, като певица, си въобразява, че е най-добра, като жена, като домакиня, но и най-добра, като златотърсачка, която иска да се отърси от недадостното си детство, докато е пасяла овците из Вакарел.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    При такова развитие само ракията няма да е достатъчна...ще се меша...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Това е мъжката гледна точка.
                      Ама жените мислят различно,така че важно е какво мислят жените.
                      Е ти щото си в моята глава и баш знаеш как мисля.

                      Последния път като се погледнах още си бях жена. Е, не любимият ти тип безлична слугиня без собствено мнение, но уви и жени като мене има по планетата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Миро, “властен мъж” и “силен мъж” са две много различни понятия. Силният мъж търпи силната жена до себе си и черпи сила от нея, както и тя от него. “Властният мъж” търси подчинена слугиня. Той не е силен. Той е комплексар.

                        Силният мъж може и престилка да сложи в кухнята и пак да е силен. Тука ти се пука схемата.
                        Това е мъжката гледна точка.
                        Ама жените мислят различно,така че важно е какво мислят жените.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Евго е намерил мома?
                          При такова развитие само ракията няма да е достатъчна...ще се меша...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes

                            Думите ти потвърждават това,което научих за жените докато си правех проучванията по темата.
                            Миро, “властен мъж” и “силен мъж” са две много различни понятия. Силният мъж търпи силната жена до себе си и черпи сила от нея, както и тя от него. “Властният мъж” търси подчинена слугиня. Той не е силен. Той е комплексар.

                            Силният мъж може и престилка да сложи в кухнята и пак да е силен. Тука ти се пука схемата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              ще се пие блага ракия в тая тема
                              Евго е намерил мома?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana

                                След минути този пост ще изчезне
                                Прочетохме, давай смело

                                Коментар

                                Working...
                                X