IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Еми не е много нормално да са толкова смотани. Прав си.
    Ами не е.Аз като бях ерген и ходех по такива заведения не е имало случай да не свалям някоя мадама. Естествено не винаги са ми връзвали, ама съм имал и успехи в свалките.Ама ако мъж си стои и не е активен в свалките рядко ще дойде някоя жена да го сваля.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Не е лъжа.Като ходех по пиано барове всеки път имаше компании от мъже и жени поотделно. И вместо да свалят жените мъжете наблягаха на пиенето, а някои може и на други субстанции да са наблягали,щото се хилеха като дебили.
      Еми не е много нормално да са толкова смотани. Прав си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        И тука си имаме местни квартални кръчми, ама жени не идват, коя доде всички и се изреждат (не сме ревниви).
        Добре че има и неревниви жени, като тази. РЕАЛИСТИЧНА СИЛИКОНОВА КУКЛА NATIVIDAD, 157СМ, TANNED SKIN, МЕКА РЕАЛИСТИЧНА TPE КОЖА, 39КГ, ЧЕРНОКОСА, B22 - 3000лв
        Айде пак балкански глупости. Говоря ти за нормално заведение в центъра главо залупена.

        И дали е бар или автобусна спирка мъжете са си активни не гледат като ощипани госпожици.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Странно, но това с липсата на мъжка инициатива си беше проблем в бг и преди 30 години. Тука на иберийския полуостров подобни проблеми местното население що ли си няма?

          При това се опитват масово да им вкарват джендъризъм и пак не им се получава.

          Единственото, което жената тук следва да направи е да седне в някой бар.

          Оня ден се срещам с приятелка ергенка да се видим, води ме на някакъв бар, където бе фрашкано с мъже 40-65 възраст.

          Абе бирата не можахме да си допием. Аз избягах щото я видях накъде върви работата и си я оставих да си ловува - на една жена се падаха средно около четирима мъже.

          Всичките инициативни до дупка. Какво точно ви става в бг не знам.
          И тука си имаме местни квартални кръчми, ама жени не идват, коя доде всички и се изреждат (не сме ревниви).
          Добре че има и неревниви жени, като тази. РЕАЛИСТИЧНА СИЛИКОНОВА КУКЛА NATIVIDAD, 157СМ, TANNED SKIN, МЕКА РЕАЛИСТИЧНА TPE КОЖА, 39КГ, ЧЕРНОКОСА, B22 - 3000лв

          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Странно, но това с липсата на мъжка инициатива си беше проблем в бг и преди 30 години. Тука на иберийския полуостров подобни проблеми местното население що ли си няма?

            При това се опитват масово да им вкарват джендъризъм и пак не им се получава.

            Единственото, което жената тук следва да направи е да седне в някой бар.

            Оня ден се срещам с приятелка ергенка да се видим, води ме на някакъв бар, където бе фрашкано с мъже 40-65 възраст.

            Абе бирата не можахме да си допием. Аз избягах щото я видях накъде върви работата и си я оставих да си ловува - на една жена се падаха средно около четирима мъже.

            Всичките инициативни до дупка. Какво точно ви става в бг не знам.
            Не е лъжа.Като ходех по пиано барове всеки път имаше компании от мъже и жени поотделно. И вместо да свалят жените мъжете наблягаха на пиенето, а някои може и на други субстанции да са наблягали,щото се хилеха като дебили.
            Last edited by mirodes; 22.05.2023, 18:01.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Не, че чакат толкова, колкото търсят сигнал издаващ интерес от отсрещната страна. Напълно логично е, човек да не се вре там, където не е желан. Ако случайно жената те е харесвала, но не го е показала, си е неин проблем. Това, че мъжете напоследък не проявяват инициатива, е следствие на поведението на нежния пол и кофти опита, който са натрупали.
              Странно, но това с липсата на мъжка инициатива си беше проблем в бг и преди 30 години. Тука на иберийския полуостров подобни проблеми местното население що ли си няма?

              При това се опитват масово да им вкарват джендъризъм и пак не им се получава.

              Единственото, което жената тук следва да направи е да седне в някой бар.

              Оня ден се срещам с приятелка ергенка да се видим, води ме на някакъв бар, където бе фрашкано с мъже 40-65 възраст.

              Абе бирата не можахме да си допием. Аз избягах щото я видях накъде върви работата и си я оставих да си ловува - на една жена се падаха средно около четирима мъже.

              Всичките инициативни до дупка. Какво точно ви става в бг не знам.
              Last edited by Arana; 22.05.2023, 17:50.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Всичко е много относително - и аз съм забелязъл, че разни Путьовци се изпожениха и деца имат.

                Нито физиката им е хубава, нито са учили много, нито кариера имат хубава, нито знаят как да се държат (обикновени чехльовци), обаче са успели да прилъжат някоя и си имат тяхното щастие.


                Същевременно в големите градове хората започнаха да се женят късно, което прави нещата трудни. Българката иска да потребява днес и сега и да пътува и да харчи, не я интересува, че мъжът е младичък и има потенциал.
                Тотал грешно мнение. Путьовци са по твоите критерии, а те явно са много грешни.
                Казвал съм ти, разсъжденията ти са като на стара баба.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                  Мъжете само на путьовци и "стъпващи на шията' ли се делят според теб? Нещо в средата няма ли?
                  Всичко е много относително - и аз съм забелязъл, че разни Путьовци се изпожениха и деца имат.

                  Нито физиката им е хубава, нито са учили много, нито кариера имат хубава, нито знаят как да се държат (обикновени чехльовци), обаче са успели да прилъжат някоя и си имат тяхното щастие.


                  Същевременно в големите градове хората започнаха да се женят късно, което прави нещата трудни. Българката иска да потребява днес и сега и да пътува и да харчи, не я интересува, че мъжът е младичък и има потенциал.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Привет,

                    точно така е,

                    Аз бях 1 седмица в чужбина, на гости на племениците ми. Мина много добре, Занесохме им много и скъпи подаръци.

                    На отиване в самолета имаше млад негър с бяла жена. Обаче не разбрах дали жената е българка, защото тя говореше с него на английски и почти нямаше акцент, може да е била някоя чужденка. Не приличаше много на българка външно.

                    Иначе да се държиш с един мъж като снежна кралица е много тъпа стратегия. В днешно време много често отношенията между мъж и жена са подплатени от меракантилен интерес, "няма ли пари, изобщо е извън пазара".

                    Поздрави


                    Ами така е-местните мъже се обличат в поли или са девствени, а негри и араби идват и оправят европейките.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      забелязахме, че липсваш в темата.

                      относно болднатото, тия неща е добре да се споменават,
                      защото някои хора в темата погрешно смятат, че си стиснат и не черпиш
                      Черпя и съм щедър с близките ми,

                      Дори се възмушавам как може.......хора, с които сме контактували много, били са ни гости (вкл. на морето) и приятели, се стискат и не искат да купят нещо за 10-15 лв на едно детенце. Не е въпроса в парите, детето има много играчки и дрехи, а в отношението.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Финансовото състояние е само един от компонентите, които правят един мъж атрактивен за жените. Не им знам отношенията им какви са били и доколко сериозни са били мъжете за постоянна връзка ,а и какви са били по характер, но знам,че ако жените имат предложение за сериозна връзка и брак с качествен мъж по техните стандарти, те в повечето случаи биха приели. Освен ако нямат друг предвид. Те са като маймуните-преди да хванат следващия клон не пускат тоя,който държат.Та ако жена къса с мъж в повечето случаи това означава, че е намерила друг.
                        То и аз имах подобен случай и веднъж един колега ме заведе на вечеря с жена си и нейна колежка.И тя се държа по-сдържано като аз си казах, че се надува.Да ама след време като размислих се усетих, че е чакала аз да проявя инициативата. То вече мъжете чакаме едва ли не като ни видят жените за първи път да ни разцелуват и то на едно определено място. Ама не стават така нещата в повечето случаи, щото жените чакат мъжът да поеме инициативата.
                        Не, че чакат толкова, колкото търсят сигнал издаващ интерес от отсрещната страна. Напълно логично е, човек да не се вре там, където не е желан. Ако случайно жената те е харесвала, но не го е показала, си е неин проблем. Това, че мъжете напоследък не проявяват инициатива, е следствие на поведението на нежния пол и кофти опита, който са натрупали.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Привет,

                          точно така е,

                          Аз бях 1 седмица в чужбина, на гости на племениците ми. Мина много добре, Занесохме им много и скъпи подаръци.

                          На отиване в самолета имаше млад негър с бяла жена. Обаче не разбрах дали жената е българка, защото тя говореше с него на английски и почти нямаше акцент, може да е била някоя чужденка. Не приличаше много на българка външно.

                          Иначе да се държиш с един мъж като снежна кралица е много тъпа стратегия. В днешно време много често отношенията между мъж и жена са подплатени от меракантилен интерес, "няма ли пари, изобщо е извън пазара".

                          Поздрави


                          забелязахме, че липсваш в темата.

                          относно болднатото, тия неща е добре да се споменават,
                          защото някои хора в темата погрешно смятат, че си стиснат и не черпиш
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            В Западна Европа вече е така-тамошните мъже ги скопиха.Напълниха държавите им с диваци от Азия и Африка, които ги хрантутят на социални помощи, те вършат престъпления, ама местните мъже си трайкат. И то не кои да са мъже, а потомците на викингите, които са всявали страх в цяла Европа и на германските племена, които Римската империя не само не е покорила,но те са я превзели.Така че тия процеси си текат.
                            Привет,

                            точно така е,

                            Аз бях 1 седмица в чужбина, на гости на племениците ми. Мина много добре, Занесохме им много и скъпи подаръци.

                            На отиване в самолета имаше млад негър с бяла жена. Обаче не разбрах дали жената е българка, защото тя говореше с него на английски и почти нямаше акцент, може да е била някоя чужденка. Не приличаше много на българка външно.

                            Иначе да се държиш с един мъж като снежна кралица е много тъпа стратегия. В днешно време много често отношенията между мъж и жена са подплатени от меракантилен интерес, "няма ли пари, изобщо е извън пазара".

                            Поздрави



                            Коментар


                            • Изразът "стъпващи на шията" идва от един сакрален момент, когато човекът се изявява като касапин, за да извърши кърваво дело по приношение на жертва. Ако жената е в ролята на жертвен агнец в едни човешки взаимоотношения и това е метафора за вътрешносемеен ред, то следва да очакваме хармония, която блика и от очите на жертвата, и от очите на насилника. Целият животински свят е структуриран йерархично. Ние също не сме в отлика от този порядък, който е властвал до появата на феминизма. Феминизмът е опит за обръщане на ролите на мъжа и жената, като се запазва същият този проклет. Обаче шества по света като борба за равенство между половете. Равенство, равенство, ама мъжете станаха жертвени путьовци, а жените забиват високите токчета по вратовете на мъжете, с което ги убиват още преди да са замахнали с ножа. По всичко изглежда, че тази подредба е обречена, защото моделът излиза от устойчивост и семейният ред се разпада до обезумели за секс жени и мъже с прокиснало либидо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Е в случая който споменах, стана обратното. От надуване на цената, накрая заможните младежи се отказаха и понеже вече няма накъде, си приюти "домашен любимец". Играеше го ледена кралица, но тоя стил не е интересен и може да се върже само някой мъж, който има проблем със самочувствието и не търпи отказ. Още навремето като сме излизали(бяхме в обща компания) съм й казвал, че буустването на егото с мъжки интерес, е нож с две остриета.

                                Но всеки си знае, сам за себе си. Аз съм научил по трудния начин, че ако не действам в настоящето, си прецаквам бъдещето. Важните неща не търпят отлагане и момента за тях е винаги - сега.
                                Финансовото състояние е само един от компонентите, които правят един мъж атрактивен за жените. Не им знам отношенията им какви са били и доколко сериозни са били мъжете за постоянна връзка ,а и какви са били по характер, но знам,че ако жените имат предложение за сериозна връзка и брак с качествен мъж по техните стандарти, те в повечето случаи биха приели. Освен ако нямат друг предвид. Те са като маймуните-преди да хванат следващия клон не пускат тоя,който държат.Та ако жена къса с мъж в повечето случаи това означава, че е намерила друг.
                                То и аз имах подобен случай и веднъж един колега ме заведе на вечеря с жена си и нейна колежка.И тя се държа по-сдържано като аз си казах, че се надува.Да ама след време като размислих се усетих, че е чакала аз да проявя инициативата. То вече мъжете чакаме едва ли не като ни видят жените за първи път да ни разцелуват и то на едно определено място. Ама не стават така нещата в повечето случаи, щото жените чакат мъжът да поеме инициативата.
                                Last edited by mirodes; 22.05.2023, 00:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X