IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
    В памет на една голяма жена и препостнато от друг форум. Почивай в мир, Тина!

    "Когато ТИНА ТЪРНЪР
    напуска първия си съпруг Айк, който е и неин шеф, похитител и брутален насилник, тя се измъква от хотелската им стая в Далас с една единствена мисъл в ума си:
    "Изходът е през вратата."

    В продължение на шестнадесет години
    мъжът й я пребива.

    След поредния побой Тина Търнър измива кръвта от лицето си, увива с наметало окървавените си дрехи, скрива очите си с чифт слънчеви очила и увива с шал главата си, защото отокът е бил толкова лош, че не е могла
    да си сложи перука.

    Тя бяга от хотела, скрива се зад кофите за боклук и след това изтичва до Ramada Inn, където моли за стая.

    Оттам тя бяга през среднощната магистрала, където камиони профучават покрай нея, но никой не спира. В джоба си има само 36 цента, кредитна и карта за отстъпка за бензиностанции Mobil. Напускайки хотела, тя не притежава нищо друго.

    Когато подава молба за развод, тя отправя необичайна молба. Не иска нищо:
    нито правата върху песните, нито колите, нито къщите,
    нито парите. Всичко, което иска е, сценичното име, което бившият и съпруг Айк й дава - Тина, и фамилното му име - Търнър. Това е името, с което светът я познава и запазването му е единственият й шанс
    да спаси кариерата си.

    „Вземи всичко, което съм направила през последните шестнадесет години“,
    казва му тя.
    "АЗ Ще Взема БЪДЕЩЕТО Си..!"

    Нещата са могли да се развият по много начини след това. Могла е да продължава да чисти къщите на свои приятели, за да оцелее,
    могла е да продължава да се храни с купони за бедни. Могла е да работи в неизвестност десетилетия, може би правейки записи за малки лейбъли, които да бъдат оценени от ценителите на винил в Портланд. Могла е да остане във Вегас, където отива за първи път след развода, за да се събере, работейки като шлагерна певица. И, разбира се, като се има предвид това, през което е преминала, тя е могла да не успее.

    Вместо Това, ТИНА ТЪРНЪР Става Най-Голямата Световна РОК ЗВЕЗДА на 80-те години.
    Чернокожата жена на
    средна възраст става
    рок звезда на 42...
    Седнала на върха на 80-те, сякаш това е нейният трон.

    Тя успява да постигне това заради невероятните качества, които притежава (това е жената, чийто лейбъл й дава две седмици, за да запише соловия си пробив.
    Private Dancer става пет пъти платинен) - тя решава да говори публично за брака си изпълнен с насилие и да изгради собствената си идентичност, като по този начин да даде надежда и кураж на безброй жени.
    Тя практикува будизма
    Сока Гаккай Ничирен,
    на който приписва оцеляването си.Нещо,
    което е неприсъщо за чернокожо момиче от Тенеси. Тя остава благочестива и духовно смирена до края. Никога не обвинява или
    не напада бившия си съпруг.

    Вторият брак на ТИНА,
    е с Ервин Бах - немски музикален директор,
    16 години по-млад от нея.
    За него тя каза: „Ервин, който сам по себе си е природна сила, никога не е бил ни най-малко уплашен от моята кариера, моите таланти или моята слава.“

    През 2016 г., след редица здравословни проблеми, бъбреците на Тина започват
    да отказват.По това време
    тя вече се е отказала от американското си гражданство (“Любовта ми и славата ми са извън Америка”, казва в едно интервю) и е швейцарска гражданка. Започнала да се подготвя за асистирано самоубийство (евтаназията е разрешена в Швейцария), когато съпругът й се намесва. Тина казва:
    „Той не искаше друга жена
    или друг живот“.

    Той й дарява един от бъбреците си,купувайки й остатъка от времето й
    на тази земя и може би затваряйки цикъл, който я отвежда от мъж, който я е наранявал почти до смърт,
    до мъж,който е готов да си причини нараняване,за да я спаси от смъртта.

    Родена в семейство на земеделци,като Анна Мей Бълок през 1939 г.,тя умира като Тина Търнър във великолепно швейцарско имение: кралицата на рокендрола; бурята на сцената със свиреп, като дива котка глас; жената с настръхващи кожата сила и способности; ГЛАСЪТ За Вековете... ОЦЕЛЯЛАТА след ужасно малтретиране и защитничката на други в подобни ситуации . Писател и Актриса - ревностен будист, съпруга и майка. Човешко Същество с РЯДЪК ТАЛАНТ и Постоянство, което чрез извънземната си енергия и блясък Се ПРЕВЪРНА ЛЕГЕНДА..! " ПОКЛОН !!!
    Източник:Интернет
    Пожелавам на всички мъже в темата, да са simply the best за жените си.
    Мир на праха й! Голям талант, дар на Човечеството!
    Last edited by Bailor; 27.05.2023, 22:19.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Защо изобщо публикуваш такава дълга статия щом не искаш да се коментира?
      А в такива лицемерни жалейки не участвам.Всеки ден умират по 333 хиляди души. Ако тръгна да ги жаля всички къде ще му излезе края?
      Защото така съм преценила аз . И защото да коментираш мъртвите, а не да им отдаваш почит е проява на много лош вкус. Спри вече да се излагаш ако обичаш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        А млъкни малко де. Отдай почит на изпълнителката. После ще приказваш. Като кречетало си мама му стара. Милиграм такт нямаш.
        Защо изобщо публикуваш такава дълга статия щом не искаш да се коментира?
        А в такива лицемерни жалейки не участвам.Всеки ден умират по 333 хиляди души. Ако тръгна да ги жаля всички къде ще му излезе края?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          16 години търпи да я пребива мъжът й!!!!Пък аз като ги пиша тия неща за женската психика ги изкарваш,че не са верни.
          А млъкни малко де. Отдай почит на изпълнителката. После ще приказваш. Като кречетало си мама му стара. Милиграм такт нямаш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
            В памет на една голяма жена и препостнато от друг форум. Почивай в мир, Тина!

            "Когато ТИНА ТЪРНЪР
            напуска първия си съпруг Айк, който е и неин шеф, похитител и брутален насилник, тя се измъква от хотелската им стая в Далас с една единствена мисъл в ума си:
            "Изходът е през вратата."

            В продължение на шестнадесет години
            мъжът й я пребива.

            След поредния побой Тина Търнър измива кръвта от лицето си, увива с наметало окървавените си дрехи, скрива очите си с чифт слънчеви очила и увива с шал главата си, защото отокът е бил толкова лош, че не е могла
            да си сложи перука.

            Тя бяга от хотела, скрива се зад кофите за боклук и след това изтичва до Ramada Inn, където моли за стая.

            Оттам тя бяга през среднощната магистрала, където камиони профучават покрай нея, но никой не спира. В джоба си има само 36 цента, кредитна и карта за отстъпка за бензиностанции Mobil. Напускайки хотела, тя не притежава нищо друго.

            Когато подава молба за развод, тя отправя необичайна молба. Не иска нищо:
            нито правата върху песните, нито колите, нито къщите,
            нито парите. Всичко, което иска е, сценичното име, което бившият и съпруг Айк й дава - Тина, и фамилното му име - Търнър. Това е името, с което светът я познава и запазването му е единственият й шанс
            да спаси кариерата си.

            „Вземи всичко, което съм направила през последните шестнадесет години“,
            казва му тя.
            "АЗ Ще Взема БЪДЕЩЕТО Си..!"

            Нещата са могли да се развият по много начини след това. Могла е да продължава да чисти къщите на свои приятели, за да оцелее,
            могла е да продължава да се храни с купони за бедни. Могла е да работи в неизвестност десетилетия, може би правейки записи за малки лейбъли, които да бъдат оценени от ценителите на винил в Портланд. Могла е да остане във Вегас, където отива за първи път след развода, за да се събере, работейки като шлагерна певица. И, разбира се, като се има предвид това, през което е преминала, тя е могла да не успее.

            Вместо Това, ТИНА ТЪРНЪР Става Най-Голямата Световна РОК ЗВЕЗДА на 80-те години.
            Чернокожата жена на
            средна възраст става
            рок звезда на 42...
            Седнала на върха на 80-те, сякаш това е нейният трон.

            Тя успява да постигне това заради невероятните качества, които притежава (това е жената, чийто лейбъл й дава две седмици, за да запише соловия си пробив.
            Private Dancer става пет пъти платинен) - тя решава да говори публично за брака си изпълнен с насилие и да изгради собствената си идентичност, като по този начин да даде надежда и кураж на безброй жени.
            Тя практикува будизма
            Сока Гаккай Ничирен,
            на който приписва оцеляването си.Нещо,
            което е неприсъщо за чернокожо момиче от Тенеси. Тя остава благочестива и духовно смирена до края. Никога не обвинява или
            не напада бившия си съпруг.

            Вторият брак на ТИНА,
            е с Ервин Бах - немски музикален директор,
            16 години по-млад от нея.
            За него тя каза: „Ервин, който сам по себе си е природна сила, никога не е бил ни най-малко уплашен от моята кариера, моите таланти или моята слава.“

            През 2016 г., след редица здравословни проблеми, бъбреците на Тина започват
            да отказват.По това време
            тя вече се е отказала от американското си гражданство (“Любовта ми и славата ми са извън Америка”, казва в едно интервю) и е швейцарска гражданка. Започнала да се подготвя за асистирано самоубийство (евтаназията е разрешена в Швейцария), когато съпругът й се намесва. Тина казва:
            „Той не искаше друга жена
            или друг живот“.

            Той й дарява един от бъбреците си,купувайки й остатъка от времето й
            на тази земя и може би затваряйки цикъл, който я отвежда от мъж, който я е наранявал почти до смърт,
            до мъж,който е готов да си причини нараняване,за да я спаси от смъртта.

            Родена в семейство на земеделци,като Анна Мей Бълок през 1939 г.,тя умира като Тина Търнър във великолепно швейцарско имение: кралицата на рокендрола; бурята на сцената със свиреп, като дива котка глас; жената с настръхващи кожата сила и способности; ГЛАСЪТ За Вековете... ОЦЕЛЯЛАТА след ужасно малтретиране и защитничката на други в подобни ситуации . Писател и Актриса - ревностен будист, съпруга и майка. Човешко Същество с РЯДЪК ТАЛАНТ и Постоянство, което чрез извънземната си енергия и блясък Се ПРЕВЪРНА ЛЕГЕНДА..! " ПОКЛОН !!!
            Източник:Интернет
            16 години търпи да я пребива мъжът й!!!!Пък аз като ги пиша тия неща за женската психика ги изкарваш,че не са верни.

            Коментар


            • В памет на една голяма жена и препостнато от друг форум. Почивай в мир, Тина!

              "Когато ТИНА ТЪРНЪР
              напуска първия си съпруг Айк, който е и неин шеф, похитител и брутален насилник, тя се измъква от хотелската им стая в Далас с една единствена мисъл в ума си:
              "Изходът е през вратата."

              В продължение на шестнадесет години
              мъжът й я пребива.

              След поредния побой Тина Търнър измива кръвта от лицето си, увива с наметало окървавените си дрехи, скрива очите си с чифт слънчеви очила и увива с шал главата си, защото отокът е бил толкова лош, че не е могла
              да си сложи перука.

              Тя бяга от хотела, скрива се зад кофите за боклук и след това изтичва до Ramada Inn, където моли за стая.

              Оттам тя бяга през среднощната магистрала, където камиони профучават покрай нея, но никой не спира. В джоба си има само 36 цента, кредитна и карта за отстъпка за бензиностанции Mobil. Напускайки хотела, тя не притежава нищо друго.

              Когато подава молба за развод, тя отправя необичайна молба. Не иска нищо:
              нито правата върху песните, нито колите, нито къщите,
              нито парите. Всичко, което иска е, сценичното име, което бившият и съпруг Айк й дава - Тина, и фамилното му име - Търнър. Това е името, с което светът я познава и запазването му е единственият й шанс
              да спаси кариерата си.

              „Вземи всичко, което съм направила през последните шестнадесет години“,
              казва му тя.
              "АЗ Ще Взема БЪДЕЩЕТО Си..!"

              Нещата са могли да се развият по много начини след това. Могла е да продължава да чисти къщите на свои приятели, за да оцелее,
              могла е да продължава да се храни с купони за бедни. Могла е да работи в неизвестност десетилетия, може би правейки записи за малки лейбъли, които да бъдат оценени от ценителите на винил в Портланд. Могла е да остане във Вегас, където отива за първи път след развода, за да се събере, работейки като шлагерна певица. И, разбира се, като се има предвид това, през което е преминала, тя е могла да не успее.

              Вместо Това, ТИНА ТЪРНЪР Става Най-Голямата Световна РОК ЗВЕЗДА на 80-те години.
              Чернокожата жена на
              средна възраст става
              рок звезда на 42...
              Седнала на върха на 80-те, сякаш това е нейният трон.

              Тя успява да постигне това заради невероятните качества, които притежава (това е жената, чийто лейбъл й дава две седмици, за да запише соловия си пробив.
              Private Dancer става пет пъти платинен) - тя решава да говори публично за брака си изпълнен с насилие и да изгради собствената си идентичност, като по този начин да даде надежда и кураж на безброй жени.
              Тя практикува будизма
              Сока Гаккай Ничирен,
              на който приписва оцеляването си.Нещо,
              което е неприсъщо за чернокожо момиче от Тенеси. Тя остава благочестива и духовно смирена до края. Никога не обвинява или
              не напада бившия си съпруг.

              Вторият брак на ТИНА,
              е с Ервин Бах - немски музикален директор,
              16 години по-млад от нея.
              За него тя каза: „Ервин, който сам по себе си е природна сила, никога не е бил ни най-малко уплашен от моята кариера, моите таланти или моята слава.“

              През 2016 г., след редица здравословни проблеми, бъбреците на Тина започват
              да отказват.По това време
              тя вече се е отказала от американското си гражданство (“Любовта ми и славата ми са извън Америка”, казва в едно интервю) и е швейцарска гражданка. Започнала да се подготвя за асистирано самоубийство (евтаназията е разрешена в Швейцария), когато съпругът й се намесва. Тина казва:
              „Той не искаше друга жена
              или друг живот“.

              Той й дарява един от бъбреците си,купувайки й остатъка от времето й
              на тази земя и може би затваряйки цикъл, който я отвежда от мъж, който я е наранявал почти до смърт,
              до мъж,който е готов да си причини нараняване,за да я спаси от смъртта.

              Родена в семейство на земеделци,като Анна Мей Бълок през 1939 г.,тя умира като Тина Търнър във великолепно швейцарско имение: кралицата на рокендрола; бурята на сцената със свиреп, като дива котка глас; жената с настръхващи кожата сила и способности; ГЛАСЪТ За Вековете... ОЦЕЛЯЛАТА след ужасно малтретиране и защитничката на други в подобни ситуации . Писател и Актриса - ревностен будист, съпруга и майка. Човешко Същество с РЯДЪК ТАЛАНТ и Постоянство, което чрез извънземната си енергия и блясък Се ПРЕВЪРНА ЛЕГЕНДА..! " ПОКЛОН !!!
              Източник:Интернет

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Имам приятели живущи в София, които се разведоха и за няколко месеца се скъсаха от секс. А в сравнение с мен изглеждат като чичковци, нито пък са толкова самоуверени.
                Така че Пачангата е прав,че в София стават много лесно нещата. При мен изборът е по-малък, но да кажем,че имам две-три жени предвид
                И то става въпрос за неомъжени жени за сериозна връзка. За разведени и вдовици изобщо няма и да отварям въпрос, щото такива има много.
                На Евго ги приказвай тия работи обаче.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Так держать, Мире. И за второто ти вервам.
                  Имам приятели живущи в София, които се разведоха и за няколко месеца се скъсаха от секс. А в сравнение с мен изглеждат като чичковци, нито пък са толкова самоуверени.
                  Така че Пачангата е прав,че в София стават много лесно нещата. При мен изборът е по-малък, но да кажем,че имам две-три жени предвид.Без да съм търсил специално.
                  И то става въпрос за неомъжени жени за сериозна връзка. За разведени и вдовици изобщо няма и да отварям въпрос, щото такива има много.
                  Last edited by mirodes; 27.05.2023, 18:45.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Няма да се разведа, защото децата са ми много по-важни от каквото и да е било. Не искам да ги оставям да растат без баща. По принцип говоря,че не ми е никакъв проблем да си намеря жена. И то живущ в по-малък град.Ако се преместя в голям град хептен пък няма да имам никакъв проблем.
                    Так держать, Мире. И за второто ти вервам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Ще се разведеш, както казваше едната ми баба “на мукавей в петък”. Изпускай тука па̀рата и налягай дома парцалите. Ние си те приемаме какъвто си
                      Няма да се разведа, защото децата са ми много по-важни от каквото и да е било. Не искам да ги оставям да растат без баща. По принцип говоря,че не ми е никакъв проблем да си намеря жена. И то живущ в по-малък град.Ако се преместя в голям град хептен пък няма да имам никакъв проблем.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



                        Харесва ми идеята за проверка, дали тенджерата е под налягане...предстои да разберем
                        Пак на грешно място проверяваш. Жената ги решава тези работи, а неговата е ок, доколкото виждам държи здраво волана и няма да допусне ПТП.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                          Еййй все ми нямаш вяра....същият е
                          Вервам ти бе, човек. Проверката е висша форма на доверие

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Жената кичи рога на всякаква дивеч. Не си мисли, че някой понеже бил властен е застрахован. Уважение се губи и към властни хора, много от жените не са жертвите за които ги мислиш и доста цветущо могат да си го върнат на някой деспот.

                            Приятелка на гаджето ми, така "свеждаше глава" с един "властимащ мъжкар", докато оня се биеше по гърдите и го играеше много ербап. Като й писна от изпълненията му и видя, че отношение няма да получи, щото и него така са го учили, че жената "е по-долу", направи няколко нейни маневри. И да видиш от деспотизма как остана само рев и хленчене от наранено его.

                            Това е типичен пример, че независимо дали е мъж, или жена, попадне ли се на свестен човек, не трябва да се мачка с цел да се демонстрира комплексарско превъзходство. Щото на другия отсреща, също може да му заври манджата и да станат работите за резил.
                            Ами щом е ревал ,значи наистина е комплексар.Един истински мъж никога няма да реве за жена-пожелава й всичко най-добро и продължава напред. Ако наистина е такъв за какъвто се представя няма да има никакъв проблем да си намери жена.Всъщност не жена ,а жени.
                            Друг въпрос е,че е бил само позьор и жена му не е имала уважение към него,щом му е правила номера.Властният мъж постига уважението на жените без да ги унижава, да им вика или ги бие.Жените не харесват женски маниери в един мъж.А унижението, викането и боя са си точно женски номера.Един истински мъж има самоувереност и с тази самоувереност постига уважението на жената.
                            Last edited by mirodes; 27.05.2023, 20:04.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Не знам дали говорим за един и същ форум .
                              Еййй все ми нямаш вяра....същият е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Ще се разведеш, както казваше едната ми баба “на мукавей в петък”. Изпускай тука па̀рата и налягай дома парцалите. Ние си те приемаме какъвто си


                                Харесва ми идеята за проверка, дали тенджерата е под налягане...предстои да разберем

                                Коментар

                                Working...
                                X