IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Ти от къде разбираш толкова от коли?

    Предишния път си взех много часове, но не смятам, че е оправдано, след като не ти обясняват нещата как се поддържа една кола и те учат на стара кола без съвременните фукции. И не карате в реални условия при голям трафик.

    Изобщо не пестя както ти смяташ да ти кажа,

    На мен ми беше по-трудно спирането с Ладата (че не трябва да се спира рязко, а леко да се почуква спирачката и да се намалява скоростта). Тръгването го бях научил. А една колежка ми каза, че при баири не може да се кара автоматик и трябва да се премине на ръчна скоростна кутия? Така че може би трябва отново да се науча на кола с ръчна скоростна кутия.
    Това за първи път го чувам, но знам ли, автоматик не съм карал.

    Зависи и какъв автоматик ще е, на мазда автоматика съм чувал, че по баири направо гаснел

    Ако ще караш предимно градско, с автоматик ще се чувстваш по-добре, според мен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Зависи от колата , примерно моя два тона и нещо кош с ръчна да се кара е простотия , то и заводски ръчна няма де
      То и нютоните ако са много, няма как да устиска съединител и маховик. Изобщо от средния сегмент нагоре, вече е немислимо да се взима ръчка. Ако беше някой ентусиаст, да му препоръчаме хот хеч с ръчка, ама в случая...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Това ми напомни един виц. Кара си един човечец Трабантчето по Цариградско и на светофара на Орлов мост какво се заблял, кво направил...и тряс в лъскавия Мерцедес отпред. Припотил се човечеца, че сега хем ще яде бой, хем ще му вземат всичко. За негова изненада като светнало зелено, Мерцедеса отпрашил с мръсна газ напред. Потеглил пак шофьора на Трабанчето и унасяйки се от успокоението, на светофара на софийския пак се натресал в същия Мерцедес отзад. Този път обаче отвътре излязла 2метрова горила. И докато човечеца си казвал последните молитви, мутрата чукнала на стъклото викайки:
        -А бе човек, като ме нема мене, ти как спираш бе?

        Та така, ако имаш затруднения, търсиш някоя кака да й се наденеш
        Чак толкова зле не съм,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Ти от къде разбираш толкова от коли?

          Предишния път си взех много часове, но не смятам, че е оправдано, след като не ти обясняват нещата как се поддържа една кола и те учат на стара кола без съвременните фукции. И не карате в реални условия при голям трафик.

          Изобщо не пестя както ти смяташ да ти кажа,

          На мен ми беше по-трудно спирането с Ладата (че не трябва да се спира рязко, а леко да се почуква спирачката и да се намалява скоростта). Тръгването го бях научил. А една колежка ми каза, че при баири не може да се кара автоматик и трябва да се премине на ръчна скоростна кутия? Така че може би трябва отново да се науча на кола с ръчна скоростна кутия.
          Това ми напомни един виц. Кара си един човечец Трабантчето по Цариградско и на светофара на Орлов мост какво се заблял, кво направил...и тряс в лъскавия Мерцедес отпред. Припотил се човечеца, че сега хем ще яде бой, хем ще му вземат всичко. За негова изненада като светнало зелено, Мерцедеса отпрашил с мръсна газ напред. Потеглил пак шофьора на Трабанчето и унасяйки се от успокоението, на светофара на софийския пак се натресал в същия Мерцедес отзад. Този път обаче отвътре излязла 2метрова горила. И докато човечеца си казвал последните молитви, мутрата чукнала на стъклото викайки:
          -А бе човек, като ме нема мене, ти как спираш бе?

          Та така, ако имаш затруднения, търсиш някоя кака да й се наденеш
          Last edited by Bad_Bear; 06.06.2023, 10:46.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Абе малко е по преминал Джонито, ама нейсе, пират да е

            Тая пари искаше. Беше сменила там всички легла и е изпуснала Илончо. Обаче не й се получи да яхне вълната и да се изкара жертва, ерго тъпичка излезе.

            Какъв пират какви пет лева?
            И аз това се опитвах да обясня, че в конкретния случай с Джони Деп и Мъск не й мина номера. Което няма нищо общо с респекта към мъжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


              Дъри, това, че ти пасва ръчна предавателна кутия (РПК) - не означава, че тя е лесна за превключване от всеки водач на МПС.

              За Евго би било по-лесно да управлява МПС с автоматична предавателна кутия. Защо е така? Превключването при автоматика е безстепенно. Това дава възможност за плавното ускоряване при тръгването на автомобила, което няма как да се получи при автомобилите с "ръчка" (РПК). Разбира се, при РПК има синхронизатори на високите предавки, но потеглянето трябва доста да отиграва, а тук (предполага се!) Евго няма как да задели по-голяма сума за инструктор на МПС...

              Знаем, че Евго е "спестовник", но от сигурност не се пести!
              ,
              Ти от къде разбираш толкова от коли?

              Предишния път си взех много часове, но не смятам, че е оправдано, след като не ти обясняват нещата как се поддържа една кола и те учат на стара кола без съвременните фукции. И не карате в реални условия при голям трафик.

              Изобщо не пестя както ти смяташ да ти кажа,

              На мен ми беше по-трудно спирането с Ладата (че не трябва да се спира рязко, а леко да се почуква спирачката и да се намалява скоростта). Тръгването го бях научил. А една колежка ми каза, че при баири не може да се кара автоматик и трябва да се премине на ръчна скоростна кутия? Така че може би трябва отново да се науча на кола с ръчна скоростна кутия.
              Last edited by Evgo; 06.06.2023, 10:30.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                Мисля, че смяташ автоматичната скоростна кутия за по-лесна за управление ,но грешиш. Поне ,аз предпочитам да карам кола със скорости, нямам проблем с автоматиците ,но обичам да имам скорости

                Дъри, това, че ти пасва ръчна предавателна кутия (РПК) - не означава, че тя е лесна за превключване от всеки водач на МПС.

                За Евго би било по-лесно да управлява МПС с автоматична предавателна кутия. Защо е така? Превключването при автоматика е безстепенно. Това дава възможност за плавното ускоряване при тръгването на автомобила, което няма как да се получи при автомобилите с "ръчка" (РПК). Разбира се, при РПК има синхронизатори на високите предавки, но потеглянето трябва доста да отиграва, а тук (предполага се!) Евго няма как да задели по-голяма сума за инструктор на МПС...

                Знаем, че Евго е "спестовник", но от сигурност не се пести!
                ​​​​​​​,

                Коментар


                • Добро утро,

                  вчера се регистрирах в международния сайт, който Миродес ми препоръча, тиндър нещо не ми тръгва на лаптопа (стигам само донякъде, след кода, на екрана където се пише името и рождената дата и ми забива, не мога да продължа), пробвах и tagged.com, но ми се вижда тъп и няма да влизам там.

                  Относно какво харесват жените, на първо място при съвременната българка е много застъпен егоизма и комерсиалното, не я интересуват нито мускулите, нито голямата "джипка" в гаража на мъжа, иска да се изтъргува скъпо и на богато, вкл. застаряващи попфолк икони на 40+ искат да покоряват Манхатан.

                  По принцип, жените са лицемерни и говорят за гърба си. Обичат да се подмазват на шефовете и понякога правят кариера по онзи начин, лесния. Но е вярно, че не са дървета като мъжете и с тях по-лесно може да се разбереш по много върпоси, може и да отстъпи. Обичат small talk или "пичи мохабети" след определена възраст. Обичат и да набиват канчето на Путьото.

                  Джони от другата тема наскоро писа. че не му трябва палава кака, а иска добра слугиня и прислужница, на 40+ приоритетите вече са други, твърди той.



                  И накрая, изпитвам голям респект и обич към жените, които са ме отгледали.
                  Last edited by Evgo; 06.06.2023, 10:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Щот го казваш ти ли ?
                    Точно така.Нещата,които пиша по отношение на жените не са само мои лични наблюдения,а са доказани в хилядолетната човешка история.
                    Ти постоянно ги оспорваш без никакви аргументи. Колкото да си спориш.
                    Затова ако някой мъж чете темата и иска да има успех с жените ,трябва да се държи с жените както пиша аз,а не както ти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      По въпроса за темата какво искат жените, трябва да се знае,че каквото напишеш ти,точно противоположното е вярно.
                      Щот го казваш ти ли ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Абе малко е по преминал Джонито, ама нейсе, пират да е

                        Тая пари искаше. Беше сменила там всички легла и е изпуснала Илончо. Обаче не й се получи да яхне вълната и да се изкара жертва, ерго тъпичка излезе.

                        Какъв пират какви пет лева?
                        По въпроса за темата какво искат жените, трябва да се знае,че каквото напишеш ти,точно противоположното е вярно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Ще останат доста свободни, не само жени, но и мъже. Помисли от развитието на всечки домакински уреди, колко сме си нужни с жените от преди век? Когато роботи, жени и мъже, придобият перфектните за инстинктите ни форми и материя, както и примерно за мъжете като мен давам пример, изкуствения им вграден интелект може да разговаря с теб всяка вечер по хиляди теми, за разлика от празноглава застаряваща чалгаджийка, която претендира за нов джип порше, а е прехвърлила 40, а от изяви на сцени изглежда на 45 и няма 200 думи в речника, кое ще избереш.?
                          Що ще избираш чакгаджийка бре?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Изобщо не й е била това идеята. Все пак става въпрос за Джони Деп,който е мечта за милиони жени по света.Но той се е оказал със слаб характер и оная е побесняла,че не е мъжът,за когото е мечтаела.
                            Абе малко е по преминал Джонито, ама нейсе, пират да е

                            Тая пари искаше. Беше сменила там всички легла и е изпуснала Илончо. Обаче не й се получи да яхне вълната и да се изкара жертва, ерго тъпичка излезе.

                            Какъв пират какви пет лева?
                            Last edited by Arana; 06.06.2023, 05:53.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Мисля, че смяташ автоматичната скоростна кутия за по-лесна за управление ,но грешиш. Поне ,аз предпочитам да карам кола със скорости, нямам проблем с автоматиците ,но обичам да имам скорости
                              Зависи от колата , примерно моя два тона и нещо кош с ръчна да се кара е простотия , то и заводски ръчна няма де

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Мисля, че смяташ автоматичната скоростна кутия за по-лесна за управление ,но грешиш. Поне ,аз предпочитам да карам кола със скорости, нямам проблем с автоматиците ,но обичам да имам скорости
                                Кой както е свикнал.

                                Аз съм карал само Лади и не знам как е с автоматик. Наскоро се возих в такси в чужбина, имаше екран отпред и се виждаше пътя (маршрута) и колите в близост до таксито, т.е. не трябваше да гледа в огледалото, а да следи монитора до себе си. Те тези коли и паркират по-лесно.

                                Коментар

                                Working...
                                X