IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Аз си казвам моето мнение. Не задължавам никой да се съобразява с него.
    Аз пък например, ако някой ми напише във форума, че съм антипатична, веднага спирам да отговарям на коментарите му. В някои отношения съм доста праволинейна. Ти допускаш отклонения
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Как ми олекна, че и други хора у форума пият червено вино лятото

      Само не знам с кой акъл дадох идеята с пепелниците. Като гледам как се палите, при едно евентуално събиране, трябва да се носят каски...
      Темата с пепелниците отдавна циркулира в този форум. Преди много години тук пишеше един зевзек с ник Космо, та той веднъж сподели как е хвърлил тежък кристален пепелник по една от колежките си. Беше голям специалист на късия разказ.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Според мен е по-добре да не си толкова краен в изказванията си спрямо моралните норми и ценности, които изповядват различните от теб индивиди.
        Наздраве!
        Аз си казвам моето мнение. Не задължавам никой да се съобразява с него.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Ами, тогава ще са млади вдовици Има и такива ,но не знам дали нашите момчета ще харесат подобна перспектива
          Евго, завалията до 30 г. търсил "голяма мадама" каквото и да означава това ,но никоя такава не го е харесала. Днес, търси нещо нормално ама да ражда ,но и такива не го искат. Утре, ще се съгласи и на връсничка само да не живее сам ,е ако съфорумци са прави може да завие и на ляво по същите причини. Когато нямаш правилна преценка за себе си правиш цял живот много грешки и ги повтаряш !!!
          Евго направо ще го втресе от коментара ти
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Е та по-добре ли е жена ми сама да ги гледа?По-добре някой лузър да е до нея,отколкото сама да се бори в живота.
            Това важи и ако се разведа.
            Според мен е по-добре да не си толкова краен в изказванията си спрямо моралните норми и ценности, които изповядват различните от теб индивиди.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Мъка, мъка, мъка!!! Вече съм преминала на бяло вино, но в твоя чест ще си налея чаша червено, ще остържа чубрицата от пастърмата и ще си посипя главата с нея.
              Наздраве!

              П.П. Значи, хипотетично, ти си съгласен децата ти да бъдат отгледани и възпитани от лузър. Мда, кръгът се затваря
              Как ми олекна, че и други хора у форума пият червено вино лятото

              Само не знам с кой акъл дадох идеята с пепелниците. Като гледам как се палите, при едно евентуално събиране, трябва да се носят каски...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Мъка, мъка, мъка!!! Вече съм преминала на бяло вино, но в твоя чест ще си налея чаша червено, ще остържа чубрицата от пастърмата и ще си посипя главата с нея.
                Наздраве!

                П.П. Значи, хипотетично, ти си съгласен децата ти да бъдат отгледани и възпитани от лузър. Мда, кръгът се затваря
                Е та по-добре ли е жена ми сама да ги гледа?По-добре някой лузър да е до нея,отколкото сама да се бори в живота.
                Това важи и ако се разведа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Няма нужда да се връщаш назад, аз ще ти го кажа-мъже,които отглеждат чужди деца са лузъри.
                  Аз не бих го направил. Което не означава, че много други мъже биха постъпили по същият начин.
                  Мъка, мъка, мъка!!! Вече съм преминала на бяло вино, но в твоя чест ще си налея чаша червено, ще остържа чубрицата от пастърмата и ще си посипя главата с нея.
                  Наздраве!

                  П.П. Значи, хипотетично, ти си съгласен децата ти да бъдат отгледани и възпитани от лузър. Мда, кръгът се затваря
                  Last edited by tnm; 28.06.2023, 19:29.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Да й помага в отглеждането на твоите деца!? Твоите деца!?
                    Мързи ме да се върна назад и да прочета в коментарите ти какви са тези мъже, които отглеждат чужди деца.
                    Наздраве!
                    Няма нужда да се връщаш назад, аз ще ти го кажа-мъже,които отглеждат чужди деца са лузъри.
                    Аз не бих го направил. Което не означава, че много други мъже биха постъпили по същият начин.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Е та монахиня ли да стане?Още повече най-вероятно ще имат деца и тия имоти и спестявания ще се ползват и от децата му, които ще ги отглежда жена му.
                      Аз ако умра преди да остарея,не само не съм против жена ми да си вземе друг мъж,но бих искал това да стане,за да й помага в отглеждането на децата.
                      Да й помага в отглеждането на твоите деца!? Твоите деца!?
                      Мързи ме да се върна назад и да прочета в коментарите ти какви са тези мъже, които отглеждат чужди деца.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        И как ще намери балък, който ще отглежда чужди деца?
                        Пълно е с такива.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          Аз ако умра преди да остарея,не само не съм против жена ми да си вземе друг мъж,но бих искал това да стане,за да й помага в отглеждането на децата.
                          И как ще намери балък, който ще отглежда чужди деца?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Няма значение разбира се ,освен ,че после с неговите спестявания и имоти вдовицата ще си живее с някое младо лъвче
                            Е та монахиня ли да стане?Още повече най-вероятно ще имат деца и тия имоти и спестявания ще се ползват и от децата му, които ще ги отглежда жена му.
                            Аз ако умра преди да остарея,не само не съм против жена ми да си вземе друг мъж,но бих искал това да стане,за да й помага в отглеждането на децата.
                            Last edited by mirodes; 28.06.2023, 18:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              И защо трябва да му пука на един мъж дали ще остави млада или стара вдовица?Все пак ще е умрял.
                              Няма значение разбира се ,освен ,че после с неговите спестявания и имоти вдовицата ще си живее с някое младо лъвче

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Ами, тогава ще са млади вдовици Има и такива ,но не знам дали нашите момчета ще харесат подобна перспектива
                                Евго, завалията до 30 г. търсил "голяма мадама" каквото и да означава това ,но никоя такава не го е харесала. Днес, търси нещо нормално ама да ражда ,но и такива не го искат. Утре, ще се съгласи и на връсничка само да не живее сам ,е ако съфорумци са прави може да завие и на ляво по същите причини. Когато нямаш правилна преценка за себе си правиш цял живот много грешки и ги повтаряш !!!
                                И защо трябва да му пука на един мъж дали ще остави млада или стара вдовица?Все пак ще е умрял.

                                Коментар

                                Working...
                                X