IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Нищо не си изпуснал като не си ходил в казарма.
    А такива подробности не знам за оня педал и не ме интересува. Но даже беше женен и се говореше, че и жена му се забавлявала с войници, щото живееха в общежитие до поделението.
    Имаше риск и мен да ме "нападнат" там смръдливи цигани,

    Аз съм Ви разказвал, че на 20+ бях огън, с високо ниво на хормоните, не цепех басма на никой и държах на истината и справедливостта.

    Вземах си изпитите с високи оценки и не съм ходил на повишителни никога.


    Last edited by Evgo; 27.06.2023, 15:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Може и да е учудващо, но едва като започнах да пиша в тая тема,започнах да се замислям по-сериозно за тия неща.И като си избистрих знанията по тия въпроси установих,че съвпадат на 100 процента с житието на познати двойки,а и като се върна в минали връзки установих,че вината си е била изцяло моя, щото не съм бил достатъчно властен.

      "В миналите връзки не си бил достатъчно властен и вината си е била изцяло твоя..."

      При тоя казус излиза, че дамите от миналите ти връзки са били "достатъчно властни", при което са решили, че нямат необходимост от (мекушав) мъж като теб и са те изритали от живота си.

      Следствие първо от горната теза: налагаш извода, че - ако мъжът не е властен, то той има много връзки, които са и краткотрайни! (това не беше ли твоето днешно виждане за връзките с отсрещния пол: много жени и за кратко?)

      Следствие второ от горната теза: ако мъжът е "достатъчно властен", той живее с една дама и развива теории в нета, защото не участва в домакинството и има много време, за да повтаря едно и също, с което се изживява като учител на колебаещи се "половинвековни младежи" с неосъзнат ляв уклон...

      Следствие трето: ако един мъж е доказал на практика чрез всички свои "минали връзки", че е много лошо мъжът да не бъде "властен", то, същият мъж може да придобие качеството - да бъде "достатъчно властен". При това, ако сподели с всички свои минали връзки това новопридобито свое качество "достатъчно властен съм вече!" - същите дами, които са го изритали от живота си (поради слабата му властност) - веднага ще почнат да го ухажват и да го молят да се върне в техния живот? При това той вече, очукан от живота - ще им предостави и своята "достатъчна властност"... Теза за харема на бившите.

      Като разсъждавам, стигам до извода, че се намираш в хипотезата на Следствие второ.

      Въпрос: вече знаем, че към Следствие първо няма да се върнеш, но мислиш ли да опиташ варианта с хипотезата от Следствие трето? Логично е, нали?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        +1

        Добре, че не съм ходил войник, вместо това 2 магистратури завърших, и през 2006г отмениха военната служба.

        Къде точно са го чукали войниците, в някаква тайна стаичка ли?
        Нищо не си изпуснал като не си ходил в казарма.
        А такива подробности не знам за оня педал и не ме интересува. Но даже беше женен и се говореше, че и жена му се забавлявала с войници, щото живееха в общежитие до поделението.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Възможно е.На мен си ми върши идеална работа.
          За 10 години брак нито веднъж не съм готвил,прал,чистел основно(естествено поддържам чисто, не съм мърляч,но имам предвид по-сериозно чистене),гладил или сменял памперси.Нито веднъж жена ми не е дала повод да я ревнувам.
          Пък нека да е манджа с подправки.
          10 години брак с пералнята е скучно явление.

          А разговаряте ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            То ако разчиташ някой на 19 години да стане мъж,то е кауза пердута.Аз от казармата нищо положително не научих.Напротив само неприятности-първо военните са пълни комплексари и си избиват комплексите на подчинените им войници.Второ сред самите войници има пълни отрепки и вероятността да се забъркаш в неприятности е огромна. Естествено аз не мълчах на такива отрепки и имах няколко сбивания(а тогава бях 60 кг и не бях силен като сега).Накрая ходех въоръжен постоянно с два ножа в мен и бях готов на всичко ако ме нападне някой боклук. За късмет ме преместиха в друго поделение.Да не говорим, че е пълно и с педали в казармата.Имаше един офицер го чукаха войниците. И той беше нарочил един войник ,ама оня не откликна на гнусните му предложения. И тоя боклук половин година не го пусна в отпуск.Сред войниците също имаше такива и постоянно доносничеха срещу другите войници.А знам за случаи и на изнасилени войници.
            Изобщо не е такова каквото си го представяш.Аз банкет давах,че излязох жив и здрав и че не се забърках в някое по-сериозно сбиване.
            Със сигурност не това искаш да причиниш на сина си.
            +1

            Добре, че не съм ходил войник, вместо това 2 магистратури завърших, и през 2006г отмениха военната служба.

            Къде точно са го чукали войниците, в някаква тайна стаичка ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Аз съм за, но всичко работи срещу нас.
              То ако разчиташ някой на 19 години да стане мъж,то е кауза пердута.Аз от казармата нищо положително не научих.Напротив само неприятности-първо военните са пълни комплексари и си избиват комплексите на подчинените им войници.Второ сред самите войници има пълни отрепки и вероятността да се забъркаш в неприятности е огромна. Естествено аз не мълчах на такива отрепки и имах няколко сбивания(а тогава бях 60 кг и не бях силен като сега).Накрая ходех въоръжен постоянно с два ножа в мен и бях готов на всичко ако ме нападне някой боклук. За късмет ме преместиха в друго поделение.Да не говорим, че е пълно и с педали в казармата.Имаше един офицер го чукаха войниците. И той беше нарочил един войник ,ама оня не откликна на гнусните му предложения. И тоя боклук половин година не го пусна в отпуск.Сред войниците също имаше такива и постоянно доносничеха срещу другите войници.А знам за случаи и на изнасилени войници.
              Изобщо не е такова каквото си го представяш.Аз банкет давах,че излязох жив и здрав и че не се забърках в някое по-сериозно сбиване.
              Със сигурност не това искаш да причиниш на сина си.
              Last edited by Vergil1975; 27.06.2023, 13:06.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Конкретно този описан от теб е манджа с предозирани подправки.
                Възможно е.На мен си ми върши идеална работа.
                За 10 години брак нито веднъж не съм готвил,прал,чистел основно(естествено поддържам чисто, не съм мърляч,но имам предвид по-сериозно чистене),гладил или сменял памперси.Нито веднъж жена ми не е дала повод да я ревнувам.
                Пък нека да е манджа с подправки.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Ако тоя модел се прилагаше по-често нямаше да има толкова разводи и разбити семейства.
                  Конкретно този описан от теб е манджа с предозирани подправки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Има доста хомо бандити и бисекс мъже, вкл. семейни мъже и много хубаво тренирани младежи.

                    Причините за това са доста и една от тях е - колко е лоша и меркантилна съвременната българка и колко номера прави като я поканиш на срещи.

                    Понякога мъжете се бъзикат, но само на приказки и не правят нищо с мъже.

                    ​​​​​​
                    Връзка се прави от двама. Отговорността ако дори в писанията си я прехвърляш изцяло на другата страна означава, че ти още не си узрял и не си готов за връзка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Казарма трябва ! И да се възпитават момчетата от малки , да бъдат мъже а не 16-тия пол .
                      Аз съм за, но всичко работи срещу нас.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        Добре де, Евго! И все пак много хора създават семейства и правят деца...
                        Не се ли замисляш, по какво се отличават от теб?
                        Намерили са се и са решили да правят семейство, понякога и без любов.

                        В блока ми имаме комшийка на 45 г, симпатична е, не иска и не кани мъже у тях. В неделя си беше надула уредбата и слушаше музика - поп фолк балади и сръбско от 1999 -2000 г., от типа на "Черна роза" (мелодични).

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Има доста хомо бандити и бисекс мъже, вкл. семейни мъже и много хубаво тренирани младежи.

                          Причините за това са доста и една от тях е - колко е лоша и меркантилна съвременната българка и колко номера прави като я поканиш на срещи.

                          Понякога мъжете се бъзикат, но само на приказки и не правят нищо с мъже.

                          ​​​​​​
                          Добре де, Евго! И все пак много хора създават семейства и правят деца...
                          Не се ли замисляш, по какво се отличават от теб?

                          Коментар


                          • Има доста хомо бандити и бисекс мъже, вкл. семейни мъже и много хубаво тренирани младежи.

                            Причините за това са доста и една от тях е - колко е лоша и меркантилна съвременната българка и колко номера прави като я поканиш на срещи.

                            Понякога мъжете се бъзикат, но само на приказки и не правят нищо с мъже.

                            ​​​​​​

                            Коментар


                            • В темата за жените напоследък, мъжете си говорят за пед..ли. Не съм забелязал жените тук некога да се вълнували от тази тематика.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                                Аз вече започвам да се замислям върху някои конспиративни теории. Преди 15 години, когато бях ученик, я целия град, около 70 хил. души, познавах 2-3 обратни.

                                Днес, само докато отида на работа, видях двама. И това е ежедневие. Не знам от женските хормони в месото ли е, кемтрейлс ли е , или нещо друго, но е плашещо колко се увеличиха обратните последните години. Едва ли причината е само във възпитанието.
                                Изобщо не са конспиративни теории.20 процента от младежите в САЩ във възрастта 14-27 г са хомосексуални .При 1 процент за хората над 60 години. 20 пъти увеличение не е случайно, а се дължи на пропагандата от Холивуд.медиите,училището и детската градина.
                                И тук драстично се увеличиха.

                                Коментар

                                Working...
                                X