IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Именно, ама си правиш сметката без кръчмарката

    Пробвай се на твоя връстница с професия да ѝ метнеш пепелника в коша и гледай какво се случва.
    Ако на моя наборка трябва да обяснявам базови неща, като например как се поддържа реда в къщата, значи нещата са много изтървани.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Този е хомо. И му личи.
      Хехе вероятно, в холивуд не е възможно да си известен, ако не си някакъв изкривеняк или извратеняк.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

        То няма, ама почти има един
        Този е хомо. И му личи.
        Answer (1 of 32): He’s super duper gay. I live in LA and I know people who know dudes he’s fucked and I’ve heard it from multiple people. All the models are beards - they are contracted to appear in public as his girlfriend in the old Hollywood publicity quid pro quo style and required to sign ND...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Гледай сЯ , надявам се да не се разчувстваш . Няма такъв мъж дето цял живот да е бил кораво копеле и всички връзки да е приключвал той. По писанията ти за личните ти неща има несъответствия при това не едно ,да коментирам само един факт твой, няма как да съществува дългогодишна връзка в която мъжа да доминира и женската да не се е опитвала да му се качи на главата и да се е стигало до сълзи ,сополи и още нещо .Ти пишеш ,че всичко е по мед и масло 10г . Ми братко , сценарии пишеш за роман , но бъди сигурен ,че няма да се продава , ама хич .
          То няма, ама почти има един

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Добро утро,

            много ми харесва, че двамата по-млади колеги тук обичат реда вкъщи и са перфекционисти.

            И аз вярвам в това и поддържам перфектен ред у нас.
            А в жените какво харесваш?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              До 10г. се надявам да са се пръкнали поне още 2 индивидуалности. Ако й остава енергия след тях, току-виж съм я наградил и с 3то, па нека си играе контра.
              Именно, ама си правиш сметката без кръчмарката

              Пробвай се на твоя връстница с професия да ѝ метнеш пепелника в коша и гледай какво се случва.
              Last edited by Arana; 28.06.2023, 10:57.

              Коментар


              • Добро утро,

                много ми харесва, че двамата по-млади колеги тук обичат реда вкъщи и са перфекционисти.

                И аз вярвам в това и поддържам перфектен ред у нас.



                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Защото след десет години тя ще придобие индивидуалност.
                  До 10г. се надявам да са се пръкнали поне още 2 индивидуалности. Ако й остава енергия след тях, току-виж съм я наградил и с 3то, па нека си играе контра.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Интересно ми е да чуя защо точно след 10г
                    Защото след десет години тя ще придобие индивидуалност.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Както и предполагах. Твоите ядове предстоят, но след около десет години.
                      Интересно ми е да чуя защо точно след 10г

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Не е наопАки работата при Аранчето бе , просто трябва ЛибоФ !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          При тебе май е наопаки работата(спрямо при нас), за това те избива в срещуположна посока Иначе 9г. разлика имаме.
                          Както и предполагах. Твоите ядове предстоят, но след около десет години.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Гледай сЯ , надявам се да не се разчувстваш . Няма такъв мъж дето цял живот да е бил кораво копеле и всички връзки да е приключвал той. По писанията ти за личните ти неща има несъответствия при това не едно ,да коментирам само един факт твой, няма как да съществува дългогодишна връзка в която мъжа да доминира и женската да не се е опитвала да му се качи на главата и да се е стигало до сълзи ,сополи и още нещо .Ти пишеш ,че всичко е по мед и масло 10г . Ми братко , сценарии пишеш за роман , но бъди сигурен ,че няма да се продава , ама хич .
                            Нищо подобно не пиша.Казвам,че 10 години с домакинството се занимава жената, а не че имам перфектен брак и че не се опитва понякога да прави сцени.
                            Перфектен е бракът на родителите ми.Направо бетон.Не и моят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Стига мъжО да не е от Перник, че Селенка не е голяма фенка на любовта от споменатия регион
                              Бе ако е на мъж мЕсто , не мисля,че би имала каквито и да било скрупули .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Не е наопАки работата при Аранчето бе , просто трябва ЛибоФ !
                                Стига мъжО да не е от Перник, че Селенка не е голяма фенка на любовта от споменатия регион

                                Коментар

                                Working...
                                X