IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    айде не почвай и ти сега
    такива неща е по-добре изобщо да не ги споменаваш


    тук се целИ в долната граница
    Бате Радко-изобщо не ми дреме какво работи и какво образование има дадена жена,ако е свестна и добре изглеждаща.Това,че някои дами във форума смятат образованието на жената за топ критерий,не означава ,че и мъжете мислим така.Последното нещо, което му трябва на един мъж,е претенциозна кариеристка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Материал има колкото искаш,свобода няма. В хотела две служителки ме закачаха-една на рецепцията и една чистачка.Дойдаха и четири мадами по на 20-25 години, които разиграваха някакви танци за Тик ток.В интерес на истината те не ме заглеждаха,ама ако бях сам щях да се пробвам.В петък вечерта ходих на пиано бар и там две жени ми хвърляха погледи.Ама бяха грозни,та нищо не предприех.В града като се разхождам постоянно ме стрелкат летовнички.На видима възраст 35-45 годините. Явно на тая възрастова група много им допадам.
      айде не почвай и ти сега
      такива неща е по-добре изобщо да не ги споменаваш


      тук се целИ в долната граница
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

        Важното е, че изборът ти е осъзнат. Не те съдя или нещо подобно. Просто задавам въпроси, защото всички вървим по този път и има различни гледни точки винаги.
        Няма смисъл от много задълбаване.Важното е лаф мохабет да става в темата.
        Виж как се бъзикам с Аранка.Не че не е истина това,което казвам.
        Last edited by mirodes; 10.07.2023, 20:44.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          С развод ще гледаш деца на куков ден.Аз сега постоянно ги карам с колата някъде, а жената няма книжка.Осигурил съм им и голяма къща с двор,където да си играят.Живеят в петстайно жилище, не в кутийка. Драстично ще се променят нещата и то в негативна посока за децата.А и възпитанието е важно-децата на разведени родители имат много повече проблеми от другите.
          А аз акъл не давам хората как да си живеят живота.Нито рецепти за щастие. Давам акъл как да се свалят жени.Пък който иска да се възползва.Не задължавам никого да ми следва съветите.
          А пък ако жена ми не е доволна, винаги може да се разведе.Със сигурност няма да й правя проблем.
          Колкото до моето щастие-аз съм щастлив, че имам две прекрасни деца, които са в добро здраве. Всичко друго е второстепенно.
          Важното е, че изборът ти е осъзнат. Не те съдя или нещо подобно. Просто задавам въпроси, защото всички вървим по този път и има различни гледни точки винаги.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

            Да овдовееш няма нищо общо с това да се разведеш. В единия случай прибираш всичко, в другия делиш на две. А децата можеш да си ги гледаш добре и с цивилизован развод. Ако жена ти попадне на форума или някой доброжелател й го прати, ми е много интересно какво ще си помисли и направи. Много его има в теб, човече. А сте двама с нуждите в този съюз, не си само ти. И ако си мислиш, че на жената й е достатъчно само да й предоставиш дом и да плащаш сметките, плескайки я по задника, че да си знае мястото, жестоко се лъжеш. И тука обясняваш на друга заблудена душа как да си живее живота. Ти самия не си щастлив, как може да проповядваш щастие на други?
            С развод ще гледаш деца на куков ден.Аз сега постоянно ги карам с колата някъде, а жената няма книжка.Осигурил съм им и голяма къща с двор,където да си играят.Живеят в петстайно жилище, не в кутийка. Драстично ще се променят нещата и то в негативна посока за децата.А и възпитанието е важно-децата на разведени родители имат много повече проблеми от другите.
            А аз акъл не давам хората как да си живеят живота.Нито рецепти за щастие. Давам акъл как да се свалят жени.Пък който иска да се възползва.Не задължавам никого да ми следва съветите.
            А пък ако жена ми не е доволна, винаги може да се разведе.Със сигурност няма да й правя проблем.
            Колкото до моето щастие-аз съм щастлив, че имам две прекрасни деца, които са в добро здраве. Всичко друго е второстепенно.
            Last edited by mirodes; 10.07.2023, 19:45.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Имам отговорност към децата си и не мога да ги оставя да растат без баща.Техният живот е по-важен за мен от моите сексуални желания.
              И не знам що си мислиш, че на повечето мъже не им отърва развод. Доста мои приятели и познати се разведоха(двама овдовяха) и никой не се ожени повторно,въпреки че имат жени до себе си.
              Да овдовееш няма нищо общо с това да се разведеш. В единия случай прибираш всичко, в другия делиш на две. А децата можеш да си ги гледаш добре и с цивилизован развод. Ако жена ти попадне на форума или някой доброжелател й го прати, ми е много интересно какво ще си помисли и направи. Много его има в теб, човече. А сте двама с нуждите в този съюз, не си само ти. И ако си мислиш, че на жената й е достатъчно само да й предоставиш дом и да плащаш сметките, плескайки я по задника, че да си знае мястото, жестоко се лъжеш. И тука обясняваш на друга заблудена душа как да си живее живота. Ти самия не си щастлив, как може да проповядваш щастие на други?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Миро си такъв и не е до жена му работата, гаранция.
                В момента съм най-привлекателен за жените в целият ми живот. Независимо, че е основно сред една възрастова група.Ама тя е и най-многобройната.Преди не съм изглеждал по-зле,ама като са млади жените имат огромен избор, а тогава аз не съм бил атрактивен за жените на 40 плюс.
                А имам един приятел, който на младини беше голям красавец. Рядко срещано за мъж.И много го харесваха жените. Сега напълня и стана на 54 години и не им е атрактивен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                  Толкова ли не си харесваш и обичаш жената, бат Миро? Само това не разбирам. Да не си се оженил рано, че сега така гаснеш по чуждо?
                  Миро си такъв и не е до жена му работата, гаранция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                    Да де, ама ти се измъчваш така. Нито така, нито иначе. Като толкова ти се живее пак, разведи се като баровец и си свиркай. Ама като повечето мъже най-вероятно не ти отърва.
                    Имам отговорност към децата си и не мога да ги оставя да растат без баща.Техният живот е по-важен за мен от моите сексуални желания.
                    И не знам що си мислиш, че на повечето мъже не им отърва развод. Доста мои приятели и познати се разведоха(двама овдовяха) и никой не се ожени повторно,въпреки че имат жени до себе си.
                    Last edited by mirodes; 10.07.2023, 19:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Като станеш на моите години и жена ти на годините на моята ще разбереш .Сега няма как.
                      Нали си чувал, че мъжете на средна възраст карат втори пубертет.
                      Нарича се "криза на средната възраст". При различните хора, протича по различен начин, но при теб е по предписание /макар и позакъсняла/.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Като станеш на моите години и жена ти на годините на моята ще разбереш .Сега няма как.
                        Нали си чувал, че мъжете на средна възраст карат втори пубертет.Още повече това се отнася за мъже,които са в добра физическа форма като мен.Щото някой плондер се задоволява да се натъпче и натряска.
                        Може би и затова съм толкова привлекателен за жените във възрастта 40-50 години, щото ме сравняват с връстниците ми.Днес видях един мой съученик. Беше много як на младини,сега е като буре.
                        За по-младите жени не съм чак толкова атрактивен. Да не остане някой с грешни впечатления. Но наистина жените във възрастта 40-50 години много си падат по мен.
                        Да де, ама ти се измъчваш така. Нито така, нито иначе. Като толкова ти се живее пак, разведи се като баровец и си свиркай. Ама като повечето мъже най-вероятно не ти отърва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                          Толкова ли не си харесваш и обичаш жената, бат Миро? Само това не разбирам. Да не си се оженил рано, че сега така гаснеш по чуждо?
                          Като станеш на моите години и жена ти на годините на моята ще разбереш .Сега няма как.
                          Нали си чувал, че мъжете на средна възраст карат втори пубертет.Още повече това се отнася за мъже,които са в добра физическа форма като мен.Щото някой плондер се задоволява да се натъпче и натряска.
                          Може би и затова съм толкова привлекателен за жените във възрастта 40-50 години, щото ме сравняват с връстниците ми.Днес видях един мой съученик. Беше много як на младини,сега е като буре.
                          За по-младите жени не съм чак толкова атрактивен. Да не остане някой с грешни впечатления. Но наистина жените във възрастта 40-50 години много си падат по мен.
                          Last edited by mirodes; 10.07.2023, 18:56.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Материал има колкото искаш,свобода няма. В хотела две служителки ме закачаха-една на рецепцията и една чистачка.Дойдаха и четири мадами по на 20-25 години, които разиграваха някакви танци за Тик ток.В интерес на истината те не ме заглеждаха,ама ако бях сам щях да се пробвам.В петък вечерта ходих на пиано бар и там две жени ми хвърляха погледи.Ама бяха грозни,та нищо не предприех.В града като се разхождам постоянно ме стрелкат летовнички.На видима възраст 35-45 годините. Явно на тая възрастова група много им допадам.
                            Толкова ли не си харесваш и обичаш жената, бат Миро? Само това не разбирам. Да не си се оженил рано, че сега така гаснеш по чуждо?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Мдам, мдам, продължавай с фантазиите. Гоуем си ми фантазьор , мире, мире, мире.

                              Пиши сега как върви лятото в петзвездния и давай препоръки за хотели, че ей го август иде
                              Материал има колкото искаш,свобода няма. В хотела две служителки ме закачаха-една на рецепцията и една чистачка.Дойдаха и четири мадами по на 20-25 години, които разиграваха някакви танци за Тик ток.В интерес на истината те не ме заглеждаха,ама ако бях сам щях да се пробвам.В петък вечерта ходих на пиано бар и там две жени ми хвърляха погледи.Ама бяха грозни,та нищо не предприех.В града като се разхождам постоянно ме стрелкат летовнички.На видима възраст 35-45 годините. Явно на тая възрастова група много им допадам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Вчера в магазина случайно бях на опашка с един приятел от социалните мрежи - аз съм писал за него, той също често носи ланец и много държи на външия си вид, с тен, с хубави дрехи, жена му също е така. Ланецът загатва, че мъжът има пари. Стига да не го носиш като циганите.

                                Скоро ще се обръсна нула номер и няма да ползвам техника на плажа,

                                Купих си 15 книги тези дни - предимно класики и стойностни. Някой съм ги чел, но ги нямах.
                                Чак нула номер мислиш ли че е ОК?
                                Какво означава "няма да ползвам техника на плажа"?

                                Коментар

                                Working...
                                X