IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    мишоците не се засягат

    не я слушай аранка, държала се мило с кандидат снахите
    само дебне да им намери слабо място
    не на нас тия
    Много ясно.Точно пък тя да си трае няма как да стане.
    Аз лично нямам намерение да се бъркам в живота на децата си.Ама няма как да се случи някой да идва и да ме тормози.
    Дядо Михо може и да си трайка,ама аз не съм Михо. Питай Ендер да ти обясни какъв тип психопрофил имам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Нямах предвид теб.Сори,ако съм те засегнал.
      мишоците не се засягат

      не я слушай аранка, държала се мило с кандидат снахите
      само дебне да им намери слабо място
      не на нас тия
      Last edited by ratten; 19.06.2023, 14:30.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Aми ако те тресне така популярният сред българските мъже инсулт и се парализираш след някоя и друга годинка?Старост нерадост.

        Съвет от мен дръж се добре със зетьовете си, за да те обичат. От тях зависи твоето бъдеще. По-малко се репчи и повече мисли. Няма да си вечно на 50, аз много се отнасям много мило и внимателно с кандидат снахите, ей тъй, за всеки случай
        Ако се парализирам ще си сложа въжето.За какво ми е подобно съществуване.
        И бих препоръчал на евентуалните зетьове да се държат добре с мен .Щото като гледам баща ми в каква форма е на 80 години,а аз съм по-едър и по-як от него, да не се окажат с подвити опашки.То във всички случаи ще се окажат така,щото дори и да са по-яки няма да изляза с голи ръце.Пред винкело всички козируват.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          мишоците са храбри
          Нямах предвид теб.Сори,ако съм те засегнал.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Как точно ще стане някой по-силен физически от мен да ми налага волята си и аз да мълча?Има тояги,ножове и други подръчни материали,с които ще се срещне подобен индивид при тормоз над мен.Още повече ако съм в старческа възраст и няма да ми пука за последствията.Избягвам конфликт, ама не бягам ако стане и се защитавам по всички възможни начини.
            Не всички сме мишоци,дядо Михо.

            Ми както си мълчи жената на “властния” мъж - по същия начин.

            Aми ако те тресне така популярният сред българските мъже инсулт и се парализираш след някоя и друга годинка?Старост нерадост.

            Съвет от мен дръж се добре със зетьовете си, за да те обичат. От тях зависи твоето бъдеще. По-малко се репчи и повече мисли. Няма да си вечно на 50, аз се отнасям много мило и внимателно с кандидат снахите, ей тъй, за всеки случай
            Last edited by Arana; 19.06.2023, 15:47.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Как точно ще стане някой по-силен физически от мен да ми налага волята си и аз да мълча?Има тояги,ножове и други подръчни материали,с които ще се срещне подобен индивид при тормоз над мен.Още повече ако съм в старческа възраст и няма да ми пука за последствията.Избягвам конфликт, ама не бягам ако стане и се защитавам по всички възможни начини.
              Не всички сме мишоци,дядо Михо.
              мишоците са храбри
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                Частицата "дано" изразява единствено моето желание скоро да станеш "деде" и не е прокълнаване, независимо от твоето произволно тълкуване на смисъла. Българският език има ясно тълкуване по въпроса, независимо от смисъла, който опитваш да ми вменяваш...

                Единственото ми желание е - да се срещнеш в "по-младата" си възраст на половинвековна "канара", в спор с младите ти (бъдещи) зетьове, защото при (хипотезата на) по-късна възраст - само ще клатиш глава одобрително, без да имаш възможност да поставиш различна теза от тая на младите (ти) бъдещи зетьове.

                Реалности, както и да тълкуваш моите коментари (за съжЕление)...

                Сам разбираш, че "какво искаТ жениТЕ" е една абстракция, която е лишена от смисъл.

                Вероятно подобна абстракция би могла да се приложи към харема на някой султан, но в никакъв случай това не се тълкува като вид "послушание" от 50 дами към един мъж, дори в самия харем, независимо какво е мнението на "султана" в твое лице.

                Опитай в харема и след това ела да споделиш опит. В ролята на "султан" може би ще разбереш някои истини за времето, в което живеем.

                Ако в харема ти предлагат ролята на евнух - не приемай. Бягай бързо!

                Как точно ще стане някой по-силен физически от мен да ми налага волята си и аз да мълча?Има тояги,ножове и други подръчни материали,с които ще се срещне подобен индивид при тормоз над мен.Още повече ако съм в старческа възраст и няма да ми пука за последствията.Избягвам конфликт, ама не бягам ако стане и се защитавам по всички възможни начини.
                Не всички сме мишоци,дядо Михо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Дядо си ,а кълнеш като стара баба.Точно такива неща не харесват жените в един мъж.
                  И как да ти кажа, че знаеш какво искат жените като не е така.Тоя коментар по никакъв начин не бе насочен към личният ти живот, за разлика от твоите злобни и хапливи коментари спрямо мен.
                  Частицата "дано" изразява единствено моето желание скоро да станеш "деде" и не е прокълнаване, независимо от твоето произволно тълкуване на смисъла. Българският език има ясно тълкуване по въпроса, независимо от смисъла, който опитваш да ми вменяваш...

                  Единственото ми желание е - да се срещнеш в "по-младата" си възраст на половинвековна "канара", в спор с младите ти (бъдещи) зетьове, защото при (хипотезата на) по-късна възраст - само ще клатиш глава одобрително, без да имаш възможност да поставиш различна теза от тая на младите (ти) бъдещи зетьове.

                  Реалности, както и да тълкуваш моите коментари (за съжЕление)...

                  Сам разбираш, че "какво искаТ жениТЕ" е една абстракция, която е лишена от смисъл.

                  Вероятно подобна абстракция би могла да се приложи към харема на някой султан, но в никакъв случай това не се тълкува като вид "послушание" от 50 дами към един мъж, дори в самия харем, независимо какво е мнението на "султана" в твое лице.

                  Опитай в харема и след това ела да споделиш опит. В ролята на "султан" може би ще разбереш някои истини за времето, в което живеем.

                  Ако в харема ти предлагат ролята на евнух - не приемай. Бягай бързо!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                    Дядо Вергиле, как да тълкувам твоето мнение, че не познавам женската психика? Нали това е добронамерен, а не злобен коментар? За теб, разбира се това е добронамерен коментар. За отсрещната страна това е различен (от добронамерен) коментар.

                    Дядо Вергиле, така и не стана ясна твоята теза защо "Благо" има 4 деца и го обсъждаш като успешен мъж, а в същото време - ти не постъпваш като него, въпреки че по твоята скАла си на първо място (във форума) по познаване на женската психика...

                    Накрая, деде Вергиле, ще ти кажа, че ми е все тая - какво според теб харесваЛИ жениТЕ. Тия ги разправяй на Евго (и на шапката ми)...

                    На мен ми е достатъчно да зная какво харесва ЕДНА дама, а какво харесват всички жени - оставям да умуваш и да учиш хората, които са ти поставили 2-та лайка.

                    Живот и здраве и дано скоро станеш дядо, че да те почнат зетьовете...

                    . (добронамерена усмивка!)
                    Дядо си ,а кълнеш като стара баба.Точно такива неща не харесват жените в един мъж.
                    И как да ти кажа, че знаеш какво искат жените като не е така.Тоя коментар по никакъв начин не бе насочен към личният ти живот, за разлика от твоите злобни и хапливи коментари спрямо мен.
                    Last edited by Vergil1975; 19.06.2023, 12:42.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Дядо Михо-станал си дядо, а така и не си научил,че един мъж не влиза в дребнави заяждания,които са характерни за жените.
                      Така че нямам никакво намерение да ти се обяснявам,нито пък да ти вляза в тона и да правя злобни коментари като твоя.
                      И жените не харесват мъже,които се държат като жени.

                      Дядо Вергиле, как да тълкувам твоето мнение, че не познавам женската психика? Нали това е добронамерен, а не злобен коментар? За теб, разбира се това е добронамерен коментар. За отсрещната страна това е различен (от добронамерен) коментар.

                      Дядо Вергиле, така и не стана ясна твоята теза защо "Благо" има 4 деца и го обсъждаш като успешен мъж, а в същото време - ти не постъпваш като него, въпреки че по твоята скАла си на първо място (във форума) по познаване на женската психика...

                      Накрая, деде Вергиле, ще ти кажа, че ми е все тая - какво според теб харесваЛИ жениТЕ. Тия ги разправяй на Евго (и на шапката ми)...

                      На мен ми е достатъчно да зная какво харесва ЕДНА дама, а какво харесват всички жени - оставям да умуваш и да учиш хората, които са ти поставили 2-та лайка.

                      Живот и здраве и дано скоро станеш дядо, че да те почнат зетьовете...

                      . (добронамерена усмивка!)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                        Няма да е лошо малко да разграничим исканията на жените в различните възрастови граници. Отвсякъде се пишат верни неща, и може да настане объркване. За младите жени, по-скоро важат на Миро правилата. Вече за по-зрелите и улегнали - останалите.

                        Като гледам ергените все зяпат младото, така че е излишно да тънат в безсмислено вайкане. Ако външния вид може да се сведе до ниво - ученички да искат огънче на улицата, значи теста за визия е преминат успешно. От там насетне става много лесно да се конфигурира правилното поведение.
                        Ами да ти кажа аз на 99 процента от времето контактувам с жени над 45 годишна възраст(изключвам естествено дъщерите ми), така че напълно си важат и за тях тия неща.
                        А най-голямата грешка за един мъж е да се вайка относно жените.Напротив трябва да разбере как да се държи с жените и резултатите няма да закъснеят.
                        За целта просто трябва да ми чете коментарите и да действа.

                        Коментар


                        • Няма да е лошо малко да разграничим исканията на жените в различните възрастови граници. Отвсякъде се пишат верни неща, и може да настане объркване. За младите жени, по-скоро важат на Миро правилата. Вече за по-зрелите и улегнали - останалите.

                          Като гледам ергените все зяпат младото, така че е излишно да тънат в безсмислено вайкане. Ако външния вид може да се сведе до ниво - ученички да искат огънче на улицата, значи теста за визия е преминат успешно. От там насетне става много лесно да се конфигурира правилното поведение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Така е, дядо съм и това е станало навреме.

                            Ти също би трябвало да си дядо на твоята възраст, но все още гледаш малки деца и скоро няма шанс да се окичиш с титлата на "дядото". Колкото и да се мяташ - няма как да ти се случи скоро.

                            А дали, когато ти се случи да станеш дядо - ще имаш все още интерес към дамите - това за сега е хипотеза.

                            В твой стил: дядо Вергиле (почти половинвековен "младеж" си, който е хванал последния влак що-годе навреме, за разлика от други половинвековни "младежи", с каквито е пълен форума, които мислят, че времето ще ги пожали...)... та, дядо Вергиле, ти пък - не само, че не ми светиш, но и няма как да си ми светил преди време, за да знаеш какви взаимоотношения и самият аз имам с дамите, за да твърдиш...

                            ... да ти припомня, че преди няколко дни (вече си забравил?!?..., дядовото )..., самият ти, дядо Вергиле - каза, че не познавам женската психика.

                            Този факт коментирам. Ти си добър психолог по дамската част, а в същото време завиждаш на някакъв "Благо", който хем не бил много умен, хем пък имаш успех с дамите и имал (видиш ли - 4 деца)...

                            Че кой ти пречи - като по-добър психолог от мен по отношение на дамите- (ти ми каза, че не познавам женската психика) - кой (какво) ти пречи, самият ти да имаш 4 деца? Кога ще стане това, че времето май те подпира, а Благо ще да е по-млад от теб - толкова колебаещ се и търсещ твоята истина...

                            Благо не бил много умен (според теб). Това, че ти си умен - това ли е причината, за да нямаш толкова деца?

                            (преведох ти всичко на разбираем език, който един умен човек като теб трябваше да е разбрал)

                            Продължавай да ни забавляваш. Повече от представените тук - сме около твоят половин век и добре те разбираме!


                            Дядо Михо-станал си дядо, а така и не си научил,че един мъж не влиза в дребнави заяждания,които са характерни за жените.
                            Така че нямам никакво намерение да ти се обяснявам,нито пък да ти вляза в тона и да правя злобни коментари като твоя.
                            И жените не харесват мъже,които се държат като жени.
                            Last edited by Vergil1975; 19.06.2023, 09:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Дядо Михо-ти да не ми светиш,та да знаеш какви взаимоотношения имам с жените?Иначе благодаря за съвета.

                              Така е, дядо съм и това е станало навреме.

                              Ти също би трябвало да си дядо на твоята възраст, но все още гледаш малки деца и скоро няма шанс да се окичиш с титлата на "дядото". Колкото и да се мяташ - няма как да ти се случи скоро.

                              А дали, когато ти се случи да станеш дядо - ще имаш все още интерес към дамите - това за сега е хипотеза.

                              В твой стил: дядо Вергиле (почти половинвековен "младеж" си, който е хванал последния влак що-годе навреме, за разлика от други половинвековни "младежи", с каквито е пълен форума, които мислят, че времето ще ги пожали...)... та, дядо Вергиле, ти пък - не само, че не ми светиш, но и няма как да си ми светил преди време, за да знаеш какви взаимоотношения и самият аз имам с дамите, за да твърдиш...

                              ... да ти припомня, че преди няколко дни (вече си забравил?!?..., дядовото )..., самият ти, дядо Вергиле - каза, че не познавам женската психика.

                              Този факт коментирам. Ти си добър психолог по дамската част, а в същото време завиждаш на някакъв "Благо", който хем не бил много умен, хем пък имаш успех с дамите и имал (видиш ли - 4 деца)...

                              Че кой ти пречи - като по-добър психолог от мен по отношение на дамите- (ти ми каза, че не познавам женската психика) - кой (какво) ти пречи, самият ти да имаш 4 деца? Кога ще стане това, че времето май те подпира, а Благо ще да е по-млад от теб - толкова колебаещ се и търсещ твоята истина...

                              Благо не бил много умен (според теб). Това, че ти си умен - това ли е причината, за да нямаш толкова деца?

                              (преведох ти всичко на разбираем език, който един умен човек като теб трябваше да е разбрал)

                              Продължавай да ни забавляваш. Повече от представените тук - сме около твоят половин век и добре те разбираме!



                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                                Нямам шанс да проследя диалога...

                                Все пак, мога да кажа няколко думи по казуса.

                                Коментираш някой си "Благо", с 4 деца. Той ли е твой идол за познавач на женската психика, без да е "много умен"... От тук ме объркваш...

                                Е, какво ти пречи, самият ти да "чук...ш" готини мацки? Прекалено умен ли си (за разлика от Благо)? Доколкото разбирам, оказва се, че единият от двама ви - по негови думи - познава женската психика (и е умен), а другият... чука (и имаЛ 4 деца).

                                ​​​​Е, как ще се откажеш от твоето самоопределяне като добър познавач на женската психика?

                                Според мен - изпадаш в някакви произволни теоретични постановки, които те демотивират! Чукай, бе, човек, чукай! Стига си теоретизирал. Минавай към практиката. Анализи и чудо!

                                Благо бил такъв, Благо - чудо (защото чукал и имал деца)... Защото това е много трудно!

                                Да мотивираш дамите е по-трудно, но, за добрите познавачи на женската психика - това би трябвало да бъде елементарно, нали?

                                Дядо Михо-ти да не ми светиш,та да знаеш какви взаимоотношения имам с жените?Иначе благодаря за съвета.

                                Коментар

                                Working...
                                X