IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Какъв нонсенс-отношенията ми с бивши гаджета не са се развивали както искам и затова съм ги прекратил.А не са били на ниво,щото не съм бил достатъчно властен с тях Какво точно не разбра?
    А отношенията в една връзка зависят основно от това как се отнася мъжът към жената, дали поема отговорност и е решителен.За да иска някоя жена да са в една лодка с мъжа, то той трябва да е спечелил уважението й.
    Гледай сЯ , надявам се да не се разчувстваш . Няма такъв мъж дето цял живот да е бил кораво копеле и всички връзки да е приключвал той. По писанията ти за личните ти неща има несъответствия при това не едно ,да коментирам само един факт твой, няма как да съществува дългогодишна връзка в която мъжа да доминира и женската да не се е опитвала да му се качи на главата и да се е стигало до сълзи ,сополи и още нещо .Ти пишеш ,че всичко е по мед и масло 10г . Ми братко , сценарии пишеш за роман , но бъди сигурен ,че няма да се продава , ама хич .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      При тебе май е наопаки работата, за това те избива в срещуположна посока Иначе 9г. разлика имаме.
      Не е наопАки работата при Аранчето бе , просто трябва ЛибоФ !
      Last edited by pa4anga; 27.06.2023, 22:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        За автомобила иди Доди - ама всички ремонти ги организирам, капарирам, плащам и оправям аз, така че много зависи.

        Ей го сега правя два, пия си дайкирито на костата тази седмица, чакам едри плочки и контролирам два ремонта в два апарта
        При тебе май е наопаки работата(спрямо при нас), за това те избива в срещуположна посока Иначе 9г. разлика имаме.
        Last edited by Bad_Bear; 27.06.2023, 22:14.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

          Нонсенс: хем не си бил (достатъчно) властен, хем пък си прекратявал отношенията с дамите. Това би трябвало да бъде Четвърто следствие...

          Все пак в момента си "наникъде", щом живееш при Второто следствие, а именно: "достатъчно властен " си, а на нея й е все едно като какъв се самоопределяш или представяш в нета, щом семейството движи в посоката, която тя е определила. Достатъчно властен или свръх-властен - прилича на поведението на петела, който догонва кокошката, защото тя забавя темпото. Преценила е, че това е необходимо за битието.. Петльо се мори да тича (скача в нета), после се кротва до нея с въпроса: "Скъпа, как мислиш? Достатъчно властен ли съм?"

          Тя отговаря"смирено": това е сред твоите приоритети, скъпи. Ако решиш, че си достатъчно - , а ако решиш, че си свръх - властен това е твое решение, което аз адмирирам!



          Какъв нонсенс-отношенията ми с бивши гаджета не са се развивали както искам и затова съм ги прекратил.А не са били на ниво,щото не съм бил достатъчно властен с тях Какво точно не разбра?
          А отношенията в една връзка зависят основно от това как се отнася мъжът към жената, дали поема отговорност и е решителен.За да иска някоя жена да са в една лодка с мъжа, то той трябва да е спечелил уважението й.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Никоя не ме е изритвала от живота си.Аз съм прекратявал отношенията, защото не са ми харесвали как се развиват. А не са се развивали както трябва, щото не съм бил достатъчно властен.
            И от какъв зор да се връщам при лелки по на 45-50 години някои и с деца?Каквото е било,останало е в миналото.
            Както виждаш търся вината в себе си.Ако отношенията с една жена не вървят както трябва само мъжът си е виновен.
            Нонсенс: хем не си бил (достатъчно) властен, хем пък си прекратявал отношенията с дамите. Това би трябвало да бъде Четвърто следствие...

            Все пак в момента си "наникъде", щом живееш при Второто следствие, а именно: "достатъчно властен " си, а на нея й е все едно като какъв се самоопределяш или представяш в нета, щом семейството движи в посоката, която тя е определила. Достатъчно властен или свръх-властен - прилича на поведението на петела, който догонва кокошката, защото тя забавя темпото. Преценила е, че това е необходимо за битието.. Петльо се мори да тича (скача в нета), после се кротва до нея с въпроса: "Скъпа, как мислиш? Достатъчно властен ли съм?"

            Тя отговаря"смирено": това е сред твоите приоритети, скъпи. Ако решиш, че си достатъчно - , а ако решиш, че си свръх - властен това е твое решение, което аз адмирирам!




            ​​​​​​​

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              За организирането на ремонтите ...

              . Преди няколко години дори се качих на покрива на гаражите да приема обекта, така да се каже.
              Както и преди съм писала, не трябва всички да се слагат под общия знаменател - както жените, така и мъжете.
              Наздраве!

              "Преди няколко години ДОРИ се качих на покрива...." - това е жестока фраза! Заслужавало е да се документира. Подобна лента сега (след няколкото години) би струвала милиони... Щеше да бъде озаглавена с многозначителното: "Когато субектът-габроУчанката - приемаше обекта-гараж!". Шедьовър от световна величина!




              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Ама затова ги пиши тея неща тука, щото виж как звучи отстрани - жената се късала от работа, докато мъжа кръстил краката по масата.

                На моята принцеса в началото се чудих как да намеря начин да й обясня, така че да не прозвучи обидно. Давам пример - тя е пушач, аз не. Не пуши в една стая с мен, но ми направи впечатление, че няма навик след като приключи да си измива пепелника. Предполагам, че мириса не го усеща, но аз влизайки в стаята веднага го прихващам. Това адски много ме дразнеше и първите 2-3 пъти демонстративно веднага след нея измивах пепелника, с цел да подсетя коконата. На 4тия път пепелника вместо за миене изхвърча в кофата. Тя се шокира, но от тогава се стреми да си подрежда, щото вече няма маминка вкъщи да върви след нея. А при мен което не си е на мястото, значи е за кофата. Така и бижута съм хвърлял, за които много рев имаше.

                Да видиш как бързо се възприема след това.
                Хахах, същите битки водя вкъщи. Аз се ядосвам като ми нахвърли шноли, ластици, кремчета и разни коземтики навсякъде. Аз съм си малко перфекционист и обичам всичко да ми е прибрано по шкафове и гардероби. Като ѝ кажа да си прибере нещо и чувам: "Офф, омръзна ми от твоите правила"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                  Именно, приносът ти за семейния уют и благоденствие е най-малкото еквивалентен, ако не и надвишаващ, приноса на жена ти, която се грижи за домакинството.
                  Съмнявам се. Хайде първо да износиш, родиш и отгледаш две деца и после пак ще приказваме.
                  Last edited by Arana; 27.06.2023, 20:23.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Ама затова ги пиши тея неща тука, щото виж как звучи отстрани - жената се късала от работа, докато мъжа кръстил краката по масата.

                    На моята принцеса в началото се чудих как да намеря начин да й обясня, така че да не прозвучи обидно. Давам пример - тя е пушач, аз не. Не пуши в една стая с мен, но ми направи впечатление, че няма навик след като приключи да си измива пепелника. Предполагам, че мириса не го усеща, но аз влизайки в стаята веднага го прихващам. Това адски много ме дразнеше и първите 2-3 пъти демонстративно веднага след нея измивах пепелника, с цел да подсетя коконата. На 4тия път пепелника вместо за миене изхвърча в кофата. Тя се шокира, но от тогава се стреми да си подрежда, щото вече няма маминка вкъщи да върви след нея. А при мен което не си е на мястото, значи е за кофата. Така и бижута съм хвърлял, за които много рев имаше.

                    Да видиш как бързо се възприема след това.
                    Колко ви е разликата в годините?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Принципно ако се захванем така, то на сметката на мъжа веднага можем да припишем и поддръжка на минимум 1 автомобил + поддръжка на жилище/къща. И то става не семейство, а счетоводство.

                      Разбирам, че не си съгласна с положението на Миро, но да допуснем, че това е форумна интерпретация и нещата не са чак толкова крайни в реалността.

                      Отделно, че отношението на жената към имуществото и поддържането на реда в него говори много за нея. За мъж е допустимо разхвърлена къща, но за жена - говори много лошо.
                      За автомобила иди Доди - ама всички ремонти ги организирам, капарирам, плащам и оправям аз, така че много зависи.

                      Ей го сега правя два, пия си дайкирито на костата тази седмица, чакам едри плочки и контролирам два ремонта в два апарта

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Ама затова ги пиши тея неща тука, щото виж как звучи отстрани - жената се късала от работа, докато мъжа кръстил краката по масата.

                        На моята принцеса в началото се чудих как да намеря начин да й обясня, така че да не прозвучи обидно. Давам пример - тя е пушач, аз не. Не пуши в една стая с мен, но ми направи впечатление, че няма навик след като приключи да си измива пепелника. Предполагам, че мириса не го усеща, но аз влизайки в стаята веднага го прихващам. Това адски много ме дразнеше и първите 2-3 пъти демонстративно веднага след нея измивах пепелника, с цел да подсетя коконата. На 4тия път пепелника вместо за миене изхвърча в кофата. Тя се шокира, но от тогава се стреми да си подрежда, щото вече няма маминка вкъщи да върви след нея. А при мен което не си е на мястото, значи е за кофата. Така и бижута съм хвърлял, за които много рев имаше.

                        Да видиш как бързо се възприема след това.
                        Ето затова говоря. Всяко по-добро отношение се приема за слабост.Затова по-кораво ако искаш връзката да върви.
                        И ако забременее веднага да спре цигарите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          За организирането на ремонтите не си съвсем прав. Аз, например, обожавам да се занимавам с основния ремонт на кочинката. Нека някой майстор да се изправи и да ми каже, че не му достига замазката, бетона или латекса и да ми намекне да му ги доставя.
                          По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ми е делегирал всички права, когато иде на дума за разправии с дюлгери, зидари, мазачи и паркетаджии.. Преди няколко години дори се качих на покрива на гаражите да приема обекта, така да се каже.
                          Както и преди съм писала, не трябва всички да се слагат под общия знаменател - както жените, така и мъжете.
                          Наздраве!
                          Както казва една моя приятелка на майсторите като нещо не е както трябва и тя трябвало да доплаща за сбъркан детайл от кухнята.
                          Не господине ВИЕ имате проблем и аз ще се погрижа да ви стъжня живота. Лично идва шефа на фирмата(над 100 човека) да и го оправя без пари
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            В моя случай семейното придвижване е изцяло моя грижа,щото жената няма книжка за кола.Ето сега съм закарал едното дете на тенис,утре другото на танци.В четвъртък и петък дабъл.Плюс каране на градина и забиране както и жената до и от работа. На ден въртя 50 км градско минимум.
                            Вместо да си почивам след работа. Ама това сигурно означава да не вършиш нищо. Когато има някакъв проблем с техника или по къщата пак аз се занимавам.
                            Ама затова ги пиши тея неща тука, щото виж как звучи отстрани - жената се късала от работа, докато мъжа кръстил краката по масата.

                            На моята принцеса в началото се чудих как да намеря начин да й обясня, така че да не прозвучи обидно. Давам пример - тя е пушач, аз не. Не пуши в една стая с мен, но ми направи впечатление, че няма навик след като приключи да си измива пепелника. Предполагам, че мириса не го усеща, но аз влизайки в стаята веднага го прихващам. Това адски много ме дразнеше и първите 2-3 пъти демонстративно веднага след нея измивах пепелника, с цел да подсетя коконата. На 4тия път пепелника вместо за миене изхвърча в кофата. Тя се шокира, но от тогава се стреми да си подрежда, щото вече няма маминка вкъщи да върви след нея. А при мен което не си е на мястото, значи е за кофата. Така и бижута съм хвърлял, за които много рев имаше.

                            Да видиш как бързо се възприема след това.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              В моя случай семейното придвижване е изцяло моя грижа,щото жената няма книжка за кола.Ето сега съм закарал едното дете на тенис,утре другото на танци.В четвъртък и петък дабъл.Плюс каране на градина и забиране както и жената до и от работа. На ден въртя 50 км градско минимум.
                              Вместо да си почивам след работа. Ама това сигурно означава да не вършиш нищо. Когато има някакъв проблем с техника или по къщата пак аз се занимавам.
                              Именно, приносът ти за семейния уют и благоденствие е най-малкото еквивалентен, ако не и надвишаващ, приноса на жена ти, която се грижи за домакинството.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                                То има и друг един "стандарт", че мъжът кара автомобилите за ремонти, обслужване и смяна на гуми, че той ремонтира малките проблеми в дома и организира майсторите за ремонт на големите, че подържа всякаква битова техника, било да се почистят филтри на миална или пералня или да се смени торбичка на прахосмукачка, да се закарат килими на пране. Който има къща, няма да види съпругата с лопатата за сняг или резачката за клони или тримера за трева. Ама това е стандарт, а като жената върши нещо в домакинството е "патриархия" хехе
                                За организирането на ремонтите не си съвсем прав. Аз, например, обожавам да се занимавам с основния ремонт на кочинката. Нека някой майстор да се изправи и да ми каже, че не му достига замазката, бетона или латекса и да ми намекне да му ги доставя.
                                По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ми е делегирал всички права, когато иде на дума за разправии с дюлгери, зидари, мазачи и паркетаджии.. Преди няколко години дори се качих на покрива на гаражите да приема обекта, така да се каже.
                                Както и преди съм писала, не трябва всички да се слагат под общия знаменател - както жените, така и мъжете.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X