IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мозъкът е най-феноменалния орган в човешкото тяло. Работи 24 часа в денонощие, 365 дни в годината още от момента на раждане до момента, в който се влюбиш.

    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	bonb.jpg
Views:	1
Size:	68.7 КБ
ID:	4094098
      Що бе, на едно такова мургаво бонбонче какво му е
      Last edited by Bad_Bear; 22.07.2023, 15:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Дениро пък харесва само тъмни дами. И Борис Бекер също. Вкусове разни.
        Техен си проблем.Негърки не харесвам.
        Харесвам бели преуспели професионално жени,с които да си поделяме грижите за домакинството.
        Ох-напече ме нещо слънцето и взех да пиша щуротии.
        Last edited by mirodes; 22.07.2023, 15:14.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ами хубавото си е хубаво. Ей го и Тръмп все за славянки се жени. А пък не е като да няма избор на жени.
          Дениро пък харесва само тъмни дами. И Борис Бекер също. Вкусове разни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Сигурен ли си, че не са ти от Чингис Хан?
            Гаранция. От хана са.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Усетили сме го отдавна тука.
              Все си мислех, че аз съм наследник на прабългарите - с една идея по-тъмна кожа. С тъмна коса и очи. Ма то теории откъде са заобиколили много, така, че няма да споря тук

              И по закона на Мърфи, каквото не му допада на човек, най-му се лепи.
              Ами хубавото си е хубаво. Ей го и Тръмп все за славянки се жени. А пък не е като да няма избор на жени.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Сигурен ли си, че не са ти от Чингис Хан?
                Всеки човек има милиони предци,така че всичко е възможно. По едно време мислех да си правя ДНК тест за произход ,но се отказах, щото го проследяват само по пряка мъжка или пряка женска линия. И няма как да се установи какъв е бил прадядото на баба ми.И се отказах.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Сигурно ми е закодирано генетично да харесвам такива жени при положение, че и и аз съм със славянски черти и много бяла кожа. Донякъде славянски, щото косата ми е кафява и имам присвити очи, наследство от прабългарите, които са живели в степите.
                  Но наистина славянките са ми слабост.
                  Усетили сме го отдавна тука.
                  Все си мислех, че аз съм наследник на прабългарите - с една идея по-тъмна кожа. С тъмна коса и очи. Ма то теории откъде са заобиколили много, така, че няма да споря тук

                  И по закона на Мърфи, каквото не му допада на човек, най-му се лепи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Сигурен ли си, че не са ти от Чингис Хан?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                      Донякъде славянски, щото косата ми е кафява и имам присвити очи, наследство от прабългарите, които са живели в степите.
                      Сигурен ли си, че не са ти от Чингис Хан?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Явно си падаш по светлата кожа и русите коси. Затова ти се струва така. Българката предлага разнообразие от всичко - ръст, коса, цвят на кожа, очи. Виж, на мен пък славянския ген не ми е сред най-любимите.
                        Сигурно ми е закодирано генетично да харесвам такива жени при положение, че и и аз съм със славянски черти и много бяла кожа. Донякъде славянски, щото косата ми е кафява и имам присвити очи, наследство от прабългарите, които са живели в степите.
                        Но наистина славянките са ми слабост.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          След три дни на Несебър (дори не съм ходил на Слънчев бряг)мога само да кажа,че красотата на българките е мит.Красиви българки не виждам (а и по принцип са малко)за разлика от красиви чехкини,полякини и естествено украинки.
                          Евго да отиде на Слънчев бряг, та да си о...е.
                          Явно си падаш по светлата кожа и русите коси. Затова ти се струва така. Българката предлага разнообразие от всичко - ръст, коса, цвят на кожа, очи. Виж, на мен пък славянския ген не ми е сред най-любимите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение



                            мъжът требе да се пуска на свобода - така жената си почива.

                            Е, виж, че има и мъже които не ги пускат.

                            Важното е разбирателство да има.

                            Коментар


                            • След три дни на Несебър (дори не съм ходил на Слънчев бряг)мога само да кажа,че красотата на българките е мит.Красиви българки не виждам (а и по принцип са малко)за разлика от красиви чехкини,полякини и естествено украинки.
                              Евго да отиде на Слънчев бряг, та да си о...е.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                А, личи си кой я чака Аранка
                                От списващите в темата, не е само тя от нежния пол.

                                Иначе мъжете които визираш са вече "уредени" и за това не оценяват. Я да постоят някоя и друга годинка на суша и да видиш как се отменя и лов и риболов, само да им звънне някоя кака за кафе


                                мъжът требе да се пуска на свобода - така жената си почива.

                                Коментар

                                Working...
                                X