IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    https://news2.bg/2023/07/dyado-i-vnu...-zheni-snimka/
    И Мик Джагър се бракува.
    Интересно що все на млади жени налитат такива като Мик Джагър,Ал Пачино и други подобни, а не вземат някоя зряла жена?
    Зрелите жени ги взимат младежи

    Коментар


    • https://news2.bg/2023/07/dyado-i-vnu...-zheni-snimka/
      И Мик Джагър се бракува.
      Интересно що все на млади жени налитат такива като Мик Джагър,Ал Пачино и други подобни, а не вземат някоя зряла жена?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Това парижанките в отпуск раждат богата фантазия. Да предположим, че и двамата в асансьора са на една вълна. Ако обаче тя е на вълна изключих ли котлона, изключих ли ютията, закъснявам, шефката ще ме уволни …. Не я виждам сингулярността …
        Е отпусни малко таз душа бре , "Жената си е жена" !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          Има нещо много отвъд човека, та не е ясно дали възможностите не създават човека. Помисли върху конструкта - непознати мъж и жена в асансьора. Спира внезапно между етажите. Настанява се неловкост, започват да се оглеждат един в друг, докато погледите им пускат случайни тегели ту към вратата, ту към аварийното осветление. Млади и хубави. Циците се повдигат, а панталонът започва да става тесен. Точка на сингулярност. Следва Големият взрив. Раждат се звездите. Някъде в тъмата между етажите. Коя е причината и кое е следствието? Каузална ли е картината в този фрактал, заседнал в асансьорната шахта?
          Това парижанките в отпуск раждат богата фантазия. Да предположим, че и двамата в асансьора са на една вълна. Ако обаче тя е на вълна изключих ли котлона, изключих ли ютията, закъснявам, шефката ще ме уволни …. Не я виждам сингулярността …

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Възможностите човек сам си ги създава.
            Има нещо много отвъд човека, та не е ясно дали възможностите не създават човека. Помисли върху конструкта - непознати мъж и жена в асансьора. Спира внезапно между етажите. Настанява се неловкост, започват да се оглеждат един в друг, докато погледите им пускат случайни тегели ту към вратата, ту към аварийното осветление. Млади и хубави. Циците се повдигат, а панталонът започва да става тесен. Точка на сингулярност. Следва Големият взрив. Раждат се звездите. Някъде в тъмата между етажите. Коя е причината и кое е следствието? Каузална ли е картината в този фрактал, заседнал в асансьорната шахта?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

              Ехо, още е 21 часа тамо у San Blas.
              Tи със кокошките ли си лягаш вре ?
              Мале, мале.
              Мдам - това е моята рецепта - ако знаеш колко работа съм отметнала от 6 часа до сега, защото сега вече имаме 45 градуса, скромното ти същество ще получи шок, а ние сме милозливи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                За целта трябва да лиша двете си деца от баща.Не стават така нещата при мен. Не съм Благо Георгиев.
                Многото лалане е импотентно изначално .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Всяко нещо си има цена. Всеки избор - последици. Лека от мен
                  Ехо, още е 21 часа тамо у San Blas.
                  Tи със кокошките ли си лягаш вре ?
                  Мале, мале.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    За целта трябва да лиша двете си деца от баща.Не стават така нещата при мен. Не съм Благо Георгиев.
                    Всяко нещо си има цена. Всеки избор - последици. Лека от мен

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Възможностите човек сам си ги създава.
                      За целта трябва да лиша двете си деца от баща.Не стават така нещата при мен. Не съм Благо Георгиев.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Е то не е до това можеш ли го или не,а дали имаш и възможност.
                        Възможностите човек сам си ги създава.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Ти си се размножавай спокойно. Щом Наоми може и ти може
                          Е то не е до това можеш ли го или не,а дали имаш и възможност.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Тоя форум е за разпускане.
                            Що пък трябва да се задълбочаваме.На мен лично изобщо не ми пука кой какъв е що е.
                            Ти си се размножавай спокойно. Щом Наоми може и ти може

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Ти не разбра и не прочете какво отговорих на ратко по въпроса. А иначе е така, но ще ти липсват четири цифри от егн -то.

                              Май верно само пачангич анализира в дълбочина тука.

                              Всичкото друго го играе воден паяк с дълги крака сърфиращ върху формулата за водното съпротивление. Аман

                              Да взема да стана и аз като никито един акциокупувач …

                              Добре, че до края на годината не мога.
                              Тоя форум е за разпускане.
                              Що пък трябва да се задълбочаваме.На мен лично изобщо не ми пука кой какъв е що е.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Далеч съм от мисълта, че Пачангича събира данни за съфорумци. Просто казвам как с малко информация може да се извлече още много
                                Ти не разбра и не прочете какво отговорих на ратко по въпроса. А иначе е така, но ще ти липсват четири цифри от егн -то.

                                Май верно само пачангич анализира в дълбочина тука.

                                Всичкото друго го играе воден паяк с дълги крака сърфиращ върху формулата за водното съпротивление. Аман

                                Да взема да стана и аз като никито един акциокупувач …

                                Добре, че до края на годината не мога.
                                Last edited by Arana; 02.07.2023, 22:36.

                                Коментар

                                Working...
                                X