IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Имал съм кандидатка за женитба преди 11 г от там. Но е много зле и изобщо не беше опция.

    И в моя квартал жените са с този манталитет - на квартално ниво и посредствени.

    В периода 1950-1968г баба ми е контактувала с баш софиянци от центъра (живяли са в идеалния център) и е научила много неща от старите софиянки, вкл. за готварство и ръкоделие. Също и като манталитет.
    да, бе
    баш па от софиянките
    они са мързеливи и горделиви
    и ако знаеш какви са разпоретини
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Те и преди са купували, ти гадже от Люлин имал ли си - първо поколение софиянка?
      Имал съм кандидатка за женитба преди 11 г от там. Но е много зле и изобщо не беше опция.

      И в моя квартал жените са с този манталитет - на квартално ниво и посредствени.

      В периода 1950-1968г баба ми е контактувала с баш софиянци от центъра (живяли са в идеалния център) и е научила много неща от старите софиянки, вкл. за готварство и ръкоделие. Също и като манталитет.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Ако Евго е фейк, имитаторът е за Оскар. Не мисля обаче.
        Чак пък Оскар.....твърде еднопластов е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Те и преди са купували, ти гадже от Люлин имал ли си - първо поколение софиянка?
          Мани, мани ... Прав си, обаче. Друго си е да си четвърто поколение жител на Модерно предградие, особено като усложливо забравиш, че дядо ти слязал у Голямо село от Чуйпетлово.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Разказът е 1:1 както ми го разказа той.

            Не съм бот и не ви лъжа,

            Лош мечо, в Люлин купуват жилища хора от провинцията, които търсят евтино и хубаво,
            Те и преди са купували, ти гадже от Люлин имал ли си - първо поколение софиянка?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              ааа, не така
              какво стана с т.н. женска солидарност
              Не четеш внимателно. Не е същото “столичанка” и “софиянка”.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                Евго, абе ти реален образ ли си..........да не е някой само да се бъзика с нас?
                Ако Евго е фейк, имитаторът е за Оскар. Не мисля обаче.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                  Той може и да не е реален образ, но мнозина от неговите разкази са
                  Разказът е 1:1 както ми го разказа той.

                  Не съм бот и не ви лъжа,

                  Лош мечо, в Люлин купуват жилища хора от провинцията, които търсят евтино и хубаво,

                  Коментар


                  • Той може и да не е реален образ, но мнозина от неговите разкази са

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      Добро утро,

                      да ви разкажа една история на един приятел, преди е работил като таксиметров шофьор в София, а сега работи като работник във фабрика в Канада.

                      Историята е от лятото на 2017 г.

                      Запознава се чрез Интернет с жена от Пловдив. Като си идва в България още на първата среща тя гризва моркова. А той в онзи момент е много влюбен и смята, че най-накрая е намерил щастието. И започва хубаво да харчи за нея лятото, вкл. е плащал таксата й за личен лекар. Ходили и на море.

                      След което той си заминава за Канада и продължава да контактува с жената. И си мислел, че тя ще реши да отиде при него. Тя му казва, че е закъсала и й трябват пари. Той й превежда няколко хиляди лева, след което тя го блокира от всякъде.

                      Накрая той се осъзнал за нея и ми каза, че много често при жените от провинцията има негативизъм, че идват от бедно място и все гледат да изработят мъжа.


                      Поздрави
                      Евго, абе ти реален образ ли си..........да не е някой само да се бъзика с нас?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        То, защото столичанки са цвете да мирисане.
                        Наздраве!
                        Кака, много пъти съм мислел по тоя повод да повдигна темата с анкета - гадже от провинцията vs първо поколение от Люлин(примерно).

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Той е искал да плаща всичко и да бъде като в приказките.

                          Отделно е бил влюбен за няколко седмици.
                          Къде ги намираш тези инфантилни господа, направо се чудя.
                          Сценаристите на Босфора се пукат от завист за сценария.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            ааа, не така
                            какво стана с т.н. женска солидарност
                            Плъх, вече не си първа младост и бе трябвало да знаеш, че има мъжка солидарност и женска завист.
                            Срещат се понякога изключения, но колкото да потвърдят горното правило.
                            ​​​​​​​Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Той е искал да плаща всичко и да бъде като в приказките.

                              Отделно е бил влюбен за няколко седмици.
                              В приказките нищо не се плаща. Всяка приказка завършва с "три дни яли, пили и се веселили" и никъде не пише кой плаща. Това с плащането е някаква наша, цивилизационна перверзия. Господ имал друга идея, но падналите ангели се потрошили и платили на първия ортопед. Оттам всичко тръгнало на плащане.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Най-много ме впечатли, че е плащал таксата за личен лекар. Тя е два лева. И ги е плащал, след като е харчил цяло лято хубаво за нея. Накрая отишли и на море. С оглед на последвалото мисля, че не е трябвало да плаща тези два лева. Могъл е да си вземе едно кафе от кафе автомата на гарата и да чака влака от Русе да дойде. А, така се е прекарал. Но, всеки бърка. Другият път първо да я оноди, после да дава два лева.
                                Той е искал да плаща всичко и да бъде като в приказките.

                                Отделно е бил влюбен за няколко седмици.

                                Коментар

                                Working...
                                X