IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Ние имахме книга "Мъжество" на руска писателка.

    Имахме 3 такива книги, подарявани на мои близки от училище или учреждения през соца. Аз ги изхвърлих и трите (последната преди няколко дни), защото книгата е тъпа, подобна на руските филми за войната.

    Ти само с една жена ли го каляваш?
    Калява го , твоя атрофира .....вземи се в ръце и стига писа тука а ходи на лов. Без плячка да не си се върнал !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Да питаме Арания, дали ще се вгледа в дюкяна му или в книгите зад него. А може да се вгледа и в безкрайните вирове на очите му, готови да погълнат всяка една мома, която ще предпочете сладолед на пейката в Борисовата пред вечеря в "Къщата под часовника".

      Недей засрамва дамите тук, защото по нежните черти на лицето им избива руменина...

      Иначе, за синоптичката - Натали - съм сигурен, че би избрала сладоледа, пред жълтия скъпоценен камък...

      ​​​​​​​И още, зачудих се дали жената трябваше да има, освен талия - и гърди? Не си ги спомням всичките подробности.., но това са мои проблеми. Други синоптички повече хващат око.
      Извод: за всеки влак си има пътници.

      Коментар


      • Някога имаше истинска стомана. Сега само лъскат...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Ние имахме книга "Мъжество" на руска писателка.

          Имахме 3 такива книги, подарявани на мои близки от училище или учреждения през соца. Аз ги изхвърлих и трите (последната преди няколко дни), защото книгата е тъпа, подобна на руските филми за войната.

          Ти само с една жена ли го каляваш?
          В масонския ритуал на "Рицарите на неръждавейката" масоните нареждат много на брой сакрални съдове и ти вървиш и потапяш меча във всеки един от тях, като произнасяш определени заклинания. Накрая Приорът те докосва с него по рамото и даваш клетва, че никога няма да допуснеш да ръждяса. Прибираш си го и по живо, по здраво следваш този завет. Ако ръждяса, отиваш в "Хил Клиник" и с тайния поздрав на Братята удряш една стружка до блясък.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            И аз имам голяма библиотека. И много се снимам. Над главата си на заден фон винаги поставям книгата - "Как се каляваше стоманата". Непретенциозна книга, но пък заглавието е метафора с огромен заряд. То казва много повече, отколкото ако бих си отворил устата. Има думи и картини, които зареждат въздуха с повече жар от един ТЕЦ, който стопля цяла Банишора, например. Ти каляваш ли стоманата? Топиш, вадиш, топиш, вадиш - докато мечът посинее и оксидира. После няма да хване ръжда доде си жив.
            Ние имахме книга "Мъжество" на руска писателка.

            Имахме 3 такива книги, подарявани на мои близки от училище или учреждения през соца. Аз ги изхвърлих и трите (последната преди няколко дни), защото книгата е тъпа, подобна на руските филми за войната.

            Ти само с една жена ли го каляваш?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Може и да споделяме, но днес ми се подиграваш.......а това не е приятелско.
              И аз имам голяма библиотека. И много се снимам. Над главата си на заден фон винаги поставям книгата - "Как се каляваше стоманата". Непретенциозна книга, но пък заглавието е метафора с огромен заряд. То казва много повече, отколкото ако бих си отворил устата. Има думи и картини, които зареждат въздуха с повече жар от един ТЕЦ, който стопля цяла Банишора, например. Ти каляваш ли стоманата? Топиш, вадиш, топиш, вадиш - докато мечът посинее и оксидира. После няма да хване ръжда доде си жив.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Мислех, че споделяме общи виждания, а ти внасяш огорчение у мен.
                Може и да споделяме, но днес ми се подиграваш.......а това не е приятелско.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Като ги пишеш тези глупости, радваш ли се,
                  Мислех, че споделяме общи виждания, а ти внасяш огорчение у мен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Ако напълниш библиотеката си с голи мадами, и на велоергометър да си, ще спечелиш сърцата и умовете на цялата редакция.
                    Като ги пишеш тези глупости, радваш ли се,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Напротив,

                      много успели хора все се снимат на фона на библиотеките си, костюмирани, седнали на стол или прави.

                      По-добре отколкото на фона на колата си или от спалнята си по хвалия,
                      Ако напълниш библиотеката си с голи мадами, и на велоергометър да си, ще спечелиш сърцата и умовете на цялата редакция.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Евгич ще издуха прахта като вятър брезента на Тир как издухва.
                        Напротив,

                        много успели хора все се снимат на фона на библиотеките си, костюмирани, седнали на стол или прави.

                        По-добре отколкото на фона на колата си или от спалнята си по хвалия,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                          Фактът, да се снимаш на фона на книгите в библиотеката си - няма голям смисъл, ако снимката не е качена в социалните мрежи...
                          (допълвам неангажиращо)

                          Преди време нямаше шанс да се купуват книги на класици и бестселъри, без абонамент. Уведомяваха абоната, когато излезе поредния том и той отиваше да си го купи, задължително с още 2-3 книги на автори, чиито книги залежаваха по рафтовете и партийна литература...
                          (сега човек може да напълни 2 стаи с бестселъри и дори може да се снима с фрак и цилиндър до тях!)

                          "Свободата, Санчо... " (Сервантес)
                          Да питаме Арания, дали ще се вгледа в дюкяна му или в книгите зад него. А може да се вгледа и в безкрайните вирове на очите му, готови да погълнат всяка една мома, която ще предпочете сладолед на пейката в Борисовата пред вечеря в "Къщата под часовника".

                          Коментар


                          • Фактът, да се снимаш на фона на книгите в библиотеката си - няма голям смисъл, ако снимката не е качена в социалните мрежи...
                            (допълвам неангажиращо)

                            Преди време нямаше шанс да се купуват книги на класици и бестселъри, без абонамент. Уведомяваха абоната, когато излезе поредния том и той отиваше да си го купи, задължително с още 2-3 книги на автори, чиито книги залежаваха по рафтовете и партийна литература...
                            (сега човек може да напълни 2 стаи с бестселъри и дори може да се снима с фрак и цилиндър до тях!)

                            "Свободата, Санчо... " (Сервантес)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              Не са виновни книгите, те не избират в чия библиотека да прашасват.
                              Евгич ще издуха прахта като вятър брезента на Тир как издухва.

                              Коментар


                              • Не са виновни книгите, те не избират в чия библиотека да прашасват.

                                Коментар

                                Working...
                                X