IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

    Момци, тая я тресе климактериумът с горещи вълни и със старческо почервеняване на сурата.
    ...

    Не, моите познати се справят спокойно с него – трябва просто лична човешка увереност.

    И сексът с тях е мн. добър.
    Напънала се планината и родила … мишка. Принципно простакът се дразни от интелигентни хора, не визирам теб конкретно, разбира се.

    Интересното е, че винаги усеща интелигентния и изпада в див бяс.

    Да ти спори годината, “момко”, щото по мои спомени си по-голям от мен
    Last edited by Arana; 07.01.2024, 15:26.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Евго е възпитано момче. Тя също е била възпитана, а не простачка.

      Ти си ПАР екселанс простак и никога няма да имаш проблеми да си намериш подходящата простачка, която да си легне след трета среща. С теб или с който и да е друг простак.

      Така че не се бъркай в нюанси, които не са ти по силите.

      Грешката на Евго е комуникационна. Не е разчел правилно сигналите.

      Много шаблони са му набили в главата, а най-вероятно и на момичето с десетте срещи.

      Оксиморонът при Евго е, че хем търси “жена от едно време” (а едно време жените не бяха бързо и лесно достъпни) хем иска секс простачка, която да “осребри” на първа среща - параграф 22.
      Момци, тая я тресе климактериумът с горещи вълни и със старческо почервеняване на сурата.
      ...

      Не, моите познати се справят спокойно с него – трябва просто лична човешка увереност.

      И сексът с тях е мн. добър.
      Last edited by Turbolan; 07.01.2024, 15:05.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Голям комплимент ми правиш, но аз съм омъжена дама.

        Която и да е свободна дама ако не оцени подобна щедра оферта е …. обикновена патица.

        Пожелавам ти тази година да я намериш . Не патицата, а спътницата.

        Благодаря за пожеланията!
        ​​
        Подозирах, че нещата стоят така. Направих онова, което трябваше да направя. Същото направи и самата ти.
        ​​​
        Живот и здраве!

        Добре е, когато човек има своите ангажименти. Не му остава време, за да мисли за глупости...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Евгич, кътам кътам по някой лев и да не паднат цените, не е болка за умиране. Отделно работя по едни проекти с голяма перспектива, та от там може да текне повече от доволно в един момент. Мерси за съвета иначе.

          За "боклуци" няма как да не харча, защото ограниченията ми действат депресиращо. Ако няма кръчми, жени и коли наоколо, в крайна сметка за какво живеем? Знам, че широките пръсти са една от причините, да не съм се "нагушил" с тухли, но много си ценя свободата. Ако имах деца, сигурно щях да направя саможертва, но за момента все още гледам да балансирам.

          Ти не реши ли 2024г. да развържеш кесията? Да видиш малко и в другия лагер как е? Може да е банално, но си има доза истина в приказката, че твоите пари са похарчените пари.
          И аз харча, вчера купих един нов модерен ТВ.

          Просто не съм свъкнал да харча по шантонерки, тъй като съм малко аристократичен софиянец и идвам от Аналоговата ера.

          Наскоро гледах един филм "Диви и щастливи", много ми хареса ролята на Ицо Хазарта,

          Говореше на диалект, караше хубав джип и искаше да опъне 2 жени за 50 лв. "Курви, сваляйте гащите". Едната извади пистолет и отвърна: "Сваляй ги ти",

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение



            Много се колебая, дали едно от качествата на дамата трябва да бъде това - мъжът да има възможност (дори) да си каже няколко разбрани думи с нея, ИЛИ - да може да помълчи до нея, при което - да си "кажат" (в мълчанието си) - още повече неща, или (дори) - без думи да напишат (сътворят) цял роман ...

            За себе си разбирам, че си умно момиче. Това (поне за мен ) е индикация за усложнения във взаимоотношенията (психолозите имат думата: параноя, или синдром на "Нероден Петко"). Не - самата ерудиция е притеснителна, а по-скоро статистиката, свързана с подобна констатация, не, че сме големи фенове на статистиката...

            Вероятно тук трябва да се подчертае и обратната теза: липсват разговори, въображението ни чертае недействителни картини, не вярваме на човека до себе си.... и нещата се провалят.

            След всичко, казано горе (доста неразбрано), мисля да кажа и нещо разбираемо. Както се очертават събитията, отново почвам нова работа...

            Харесах съдържанието на поста ти. Във връзка с това, през лятото (юли или август) - ВЕРОЯТНО ще мога да имам време за един круиз с теб - ако желаеш - мога да наема различни каюти на някой кораб. (предполагам, че новата работа няма да попречи на подобни мои планове, но Животът е напред!)...

            Тъй като всичко тук е дискретно (и липсва друг начин за връзка), вярвам, че би разбрала ситуацията, при която импровизирано обяснявам нещата? Споко, никой друг няма да прочетете поста ми!...май... , с ако някои все пак случайно го прочетат - нали всичко е анонимно и не влече след себе си проблеми! Някой казал нещо някъде...

            Да де, ама на дамата в твое лице - може да й се стори необяснима подобна активност!

            От ситуацията се излиза лесно с: нямам желание, или - ще помисля.... Всяка дама знае подобни изрази, а техните нюанси да стотици...

            (аз също презареждам, когато пътувам, т.е. - има някаква начална база/основа за повърхностно познанство)

            Здрава и успешна Нова година: Арана, или както те назовават в къщи!
            Голям комплимент ми правиш, но аз съм омъжена дама.

            Която и да е свободна дама ако не оцени подобна щедра оферта е …. обикновена патица.

            Пожелавам ти тази година да я намериш . Не патицата, а спътницата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Да, макар и малко.

              Понеже знам, че се оглеждаш за апартамент.

              Не го отлахай много, защото няма да паднат цените. Има инфлационна спирала и доста свободни, неспокойни пари.

              Не харчи за боклуци, а купи един хубав апарт.



              Арана не ме е чела внимателно, въпреки че редовно е тук. Въпросната жена още е незадомена и вероятно е с репродуктивен проблем, който прикрива.
              Евгич, кътам кътам по някой лев и да не паднат цените, не е болка за умиране. Отделно работя по едни проекти с голяма перспектива, та от там може да текне повече от доволно в един момент. Мерси за съвета иначе.

              За "боклуци" няма как да не харча, защото ограниченията ми действат депресиращо. Ако няма кръчми, жени и коли наоколо, в крайна сметка за какво живеем? Знам, че широките пръсти са една от причините, да не съм се "нагушил" с тухли, но много си ценя свободата. Ако имах деца, сигурно щях да направя саможертва, но за момента все още гледам да балансирам.

              Ти не реши ли 2024г. да развържеш кесията? Да видиш малко и в другия лагер как е? Може да е банално, но си има доза истина в приказката, че твоите пари са похарчените пари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                В мрежата мернах нещо добро тази сутрин - пътувайте ако сте имал успехи през изминалата година, за да ги отпразнувате. Ако сте имал неуспехи - пак пътувайте, за да ги забравите. А ако нищо не Ви се е случило - пътувайте, за да Ви се случи .

                Аз лично презареждам и се съизмервам. Само пътувайки получаваш реална представа за света, а той се изменя постоянно.


                Много се колебая, дали едно от качествата на дамата трябва да бъде това - мъжът да има възможност (дори) да си каже няколко разбрани думи с нея, ИЛИ - да може да помълчи до нея, при което - да си "кажат" (в мълчанието си) - още повече неща, или (дори) - без думи да напишат (сътворят) цял роман ...

                За себе си разбирам, че си умно момиче. Това (поне за мен ) е индикация за усложнения във взаимоотношенията (психолозите имат думата: параноя, или синдром на "Нероден Петко"). Не - самата ерудиция е притеснителна, а по-скоро статистиката, свързана с подобна констатация, не, че сме големи фенове на статистиката...

                Вероятно тук трябва да се подчертае и обратната теза: липсват разговори, въображението ни чертае недействителни картини, не вярваме на човека до себе си.... и нещата се провалят.

                След всичко, казано горе (доста неразбрано), мисля да кажа и нещо разбираемо. Както се очертават събитията, отново почвам нова работа...

                Харесах съдържанието на поста ти. Във връзка с това, през лятото (юли или август) - ВЕРОЯТНО ще мога да имам време за един круиз с теб - ако желаеш - мога да наема различни каюти на някой кораб. (предполагам, че новата работа няма да попречи на подобни мои планове, но Животът е напред!)...

                Тъй като всичко тук е дискретно (и липсва друг начин за връзка), вярвам, че би разбрала ситуацията, при която импровизирано обяснявам нещата? Споко, никой друг няма да прочетете поста ми!...май... , с ако някои все пак случайно го прочетат - нали всичко е анонимно и не влече след себе си проблеми! Някой казал нещо някъде...

                Да де, ама на дамата в твое лице - може да й се стори необяснима подобна активност!

                От ситуацията се излиза лесно с: нямам желание, или - ще помисля.... Всяка дама знае подобни изрази, а техните нюанси да стотици...

                (аз също презареждам, когато пътувам, т.е. - има някаква начална база/основа за повърхностно познанство)

                Здрава и успешна Нова година: Арана, или както те назовават в къщи!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                  Е какво "браво"?

                  Ако не ѝ харесва Евго, кво се влачи 10 пъти с него по ресторанти?

                  Три пъти най-много стига, а после "чао"!
                  Евго е възпитано момче. Тя също е била възпитана, а не простачка.

                  Ти си ПАР екселанс простак и никога няма да имаш проблеми да си намериш подходящата простачка, която да си легне след трета среща. С теб или с който и да е друг простак.

                  Така че не се бъркай в нюанси, които не са ти по силите.

                  Грешката на Евго е комуникационна. Не е разчел правилно сигналите.

                  Много шаблони са му набили в главата, а най-вероятно и на момичето с десетте срещи.

                  Оксиморонът при Евго е, че хем търси “жена от едно време” (а едно време жените не бяха бързо и лесно достъпни) хем иска секс простачка, която да “осребри” на първа среща - параграф 22.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Евгич, рязал ли си жена на среща, или след нея?
                    Да, макар и малко.

                    Понеже знам, че се оглеждаш за апартамент.

                    Не го отлахай много, защото няма да паднат цените. Има инфлационна спирала и доста свободни, неспокойни пари.

                    Не харчи за боклуци, а купи един хубав апарт.



                    Арана не ме е чела внимателно, въпреки че редовно е тук. Въпросната жена още е незадомена и вероятно е с репродуктивен проблем, който прикрива.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Браво на нея. Възпитано момиче. Не си я оценил. После врякаш каква била българката.
                      Е какво "браво"?

                      Ако не ѝ харесва Евго, кво се влачи 10 пъти с него по ресторанти?

                      Три пъти най-много стига, а после "чао"!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Аз съм ви разказвал за нея - не искаше да я думкам след 10-на срещи през 2016 г.
                        Евгич, рязал ли си жена на среща, или след нея?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Не съм виждал българка да черпи навън "при любовна среща".

                          Веднъж една ми предложи да си поделим сметката с половин уста, дори беше готова тя да плати доста неухотно (след няколко любовни срещи).

                          То като си решил да черпиш, направо даваш парите, без много да питаш.
                          Аз пък съм виждал и не само съм виждал а и са ме "черпели".
                          Евго, както неведнъж съм ти казвал, ти имаш пробле с комуникацията и изразяването. Както пишеш във форума, така и говориш с жените, а това ги отблъсква. Промяна трябва, промяна .....голяма!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Аз съм ви разказвал за нея - не искаше да я думкам след 10-на срещи през 2016 г.
                            Браво на нея. Възпитано момиче. Не си я оценил. После врякаш каква била българката.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Изпуснал си я. Лошо.
                              Аз съм ви разказвал за нея - не искаше да я думкам след 10-на срещи през 2016 г.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Не съм виждал българка да черпи навън "при любовна среща".

                                Веднъж една ми предложи да си поделим сметката с половин уста, дори беше готова тя да плати доста неухотно (след няколко любовни срещи).

                                То като си решил да черпиш, направо даваш парите, без много да питаш.
                                Това прословуто "водене" на ресторант има символно значение за жената, според мен, значение на жест от страната на мъжа към нея.
                                Навярно малко са жените, които ценят именно самата консумация, която ние, мъжете, ценим повече.

                                В случай на първа среща това е и начин на преценка в по-"лична", по-интимна обстановка.

                                Самото съгласие на жената да дойде с теб вече е жест на някакво (начално) доверие, например най-малкото че няма да бъде поставена в неудобна ситуация от партньора.

                                Не е само консумацията.

                                П.П. В изкривения Запад пък много от жените може да се засегна от самото предложение, даже, на мъжа да плати "нейната" сметка...
                                Last edited by Turbolan; 07.01.2024, 10:54.

                                Коментар

                                Working...
                                X