IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

    Нещо ревнуваш май, не ми пречиш. Ама ти наистина ли повярва, че съм тракторист ?? Стига бе : ) Още преди месец разказах случката откъде идва този прякор. Физик съм и с научна дейност се занимавам. С Кристина вечер сме по 2 часа на скайп видео, каза ми че двама от темата й предлагат секс, явно ти си бил единия, щом толкова ревнуваш. Доста се забавляваме с това.
    Че аз крисинка от самото начало я гавря на лични и се държа просташки с цел. ХАХах какъв секс може да искаш от човек който не си виждал, би ли ми обяснил? Ама ти си бил много запознат защото ти си КРИСТИНА. И искрено се забавлявам с простотиите дето говори и те възхвалява.

    Мъж да се прави на жена говори за едно, не си много наред.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

      Мисля си бай стамене, мисля си. как млади образовани и всякакви хора имат проблеми, пък ти, както казваш прост и неук, клльощав и грозноват си нае*ал половината свят. Завиждам ти благодордно Хаха.

      Разкрих ти провокацииката и ти станах неудобен нале????

      Като мъж с тия глупотевини няма какво да ми казвваш, защото определено не те взимам на сериозно.
      Нещо ревнуваш май, не ми пречиш. Ама ти наистина ли повярва, че съм тракторист ?? Стига бе Още преди месец разказах случката откъде идва този прякор. Физик съм и с научна дейност се занимавам. С Кристина вечер сме по 2 часа на скайп видео, каза ми че двама от темата й предлагат секс, явно ти си бил единия, щом толкова ревнуваш. Доста се забавляваме с това. Да , ся си спомних, че каза че отговорила нещо на единия, явно ти си бил. Не ни пречиш. Излагаш се.
      Last edited by бай Стамен Тракториста; 22.05.2020, 15:55.

      Коментар


      • """Трактористът за мен в момента е най-важния човек на земята. И чакам с нетърпение да дойде утре.
        Относно това, което е написал ти не можеш да го разбереш, нямаш тази духовност. Той е преживял много и много е страдал.""""

        Ето Кристинака какви ги плещи за бай ви стамен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

          Кристина напусна темата преди 3 дена, ти още ли мислиш за нея ?? Не се хаби и намери друго полезно приложение на мозъка си, като мъж ти го казвам. Сериозно.
          Мисля си бай стамене, мисля си. как млади образовани и всякакви хора имат проблеми, пък ти, както казваш прост и неук, клльощав и грозноват си нае*ал половината свят. Завиждам ти благодордно Хаха.

          Разкрих ти провокацииката и ти станах неудобен нале????

          Като мъж с тия глупотевини няма какво да ми казвваш, защото определено не те взимам на сериозно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
            Да ви кажа на вс, кристина на 100% е фейк профил.
            Кристина напусна темата преди 3 дена, ти още ли мислиш за нея ?? Не се хаби и намери друго полезно приложение на мозъка си, като мъж ти го казвам. Сериозно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
              Да ви кажа на вс, кристина на 100% е фейк профил.
              И откъде пише?

              Коментар


              • Да ви кажа на вс, кристина на 100% е фейк профил.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                  Подкрепвм,!
                  Без някакво количество тролня, темата ще е жива умряла
                  На кой му пука за тая тема, закривай, жените вече не са интересни, в темата за Успеха ще правя партия на Трактористите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                    Вчера, 18:35
                    Този коментар от 78-10 е изтрит от X_Y
                    Причина: Спрете да тролите.
                    ------------------------------------------------

                    Моля да бъде допускано троленето в тази тема, ако обичате?
                    Подкрепвм,!
                    Без някакво количество тролня, темата ще е жива умряла
                    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                    Коментар


                    • Вчера, 18:35
                      Този коментар от 78-10 е изтрит от X_Y
                      Причина: Спрете да тролите.
                      ------------------------------------------------

                      Моля да бъде допускано троленето в тази тема, ако обичате?

                      Пък и то моето е минимално, в сравнение с некои други...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        Поздрави на всички от мен /безимен/!

                        Приключвам участието си във форума - по ирония на съдбата, с последно участие в тая тема.

                        Имам планове, които изискват време, а впрягането ми в безпредметни спорове не е най-доброто /за мен/.

                        Бъдете здрави и успешни - вие, вашите семейства, роднини и приятели!

                        ...................................

                        Накрая: не зная някой от пишещите в темата - да е имал здравословни проблеми... Да СТЕ здрави!

                        Помня, че още в началото на пандемията - Съни беше казала, че се разболява... Някой от пишещите тук - има ли връзка със Съни и ако - да - нека пише как е тя? Дано всичко се е оправило с нея и вече да е оздравяла!
                        Успех и попътен вятър, друже! И най-вече здраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                          Поздрави на всички от мен /безимен/!

                          Приключвам участието си във форума - по ирония на съдбата, с последно участие в тая тема.

                          Имам планове, които изискват време, а впрягането ми в безпредметни спорове не е най-доброто /за мен/.

                          Бъдете здрави и успешни - вие, вашите семейства, роднини и приятели!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            И все пак, повечето мъже предпочитат жени...



                            Нямах предвид материална инвестиция.
                            А пък звездите на италианското кино Габриел Гарко и Франческо Тести, които са големи актьори и мъжкари, нямат все още деца, а са 40+.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                              За да не тръгне от това още една от размножаващите се напоследък неграмотни фрази: жабите квакат, когато са необезпокоявани. Ако хвърлиш камък във водоема, от който или около който те квакат – или даже само минеш покрай него – те се умълчават и/ли отиват под водата.

                              Прочее, крякат патките. По форуми също.
                              Да жабите крякат, а ти кудкудякаш ли кудкудякаш.

                              https://www.boyanovo.info/history.php

                              Герена (I: 50) – Geren (тур.) – 1.мочурлива почва; 2. място, което което се залива с вода и при изсъхване почвата му се напуква. Намира се до стария „Жабокряк” между реката и шосето (Старите обори).

                              Кудкудяк кудкудяк ... днеска снесох, утре пак ...

                              И все запрътъци .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                                Имам планове, които изискват време, а впрягането ми в безпредметни спорове не е най-доброто /за мен/.
                                Стига бе човече! Минавай да ни навестяваш. Във форума има и други неща, освен спорове...
                                Бъди здрав и успешен!

                                Коментар

                                Working...
                                X