IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



    Свършиха ли столичанките и образованите жени, че опряхме до шивачка от Русе? И на всичкото отгоре ти вири нос, нямала зор . Майко мила, думи нямам какви хора има по света и у нас.

    П.С. Надявам се, че вече си направил това, което трябва да се направи
    Ще я поканя на среща и ако откаже, я трия,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


      Моето неангажиращо мнение е, че няма общовалидни правила, чрез които се прави връзка между потентност и габарити на индивидите, които общуват помежду си.

      Това, че някой "лапа яко" (има апетит при хранене) - не пречи на неговите възможности да "изпълнява задълженията си" в рамките на половите взаимоотношения.

      Иначе, измислени "правила" за фаворизиране на структурата на тялото има в двете посоки. Например, по-слабите телесно казват за по- "Добър петел не е дебел!", а по-пълните обикновено им отговарят, имайки предвид обема на корема си: "Под голям камък - голяма змия се крие!"...

      Няма правила, да не се заблуждаваме!

      Все пак всеки има право на мнение.

      Всъщност, може и да има. Високото ниво на мазнини по тялото води до ниски нива на тестостерон, от което може да се направи извод за ниско либидо, респ. потентност. Нещо повече, в мастната тъкан тестостеронът се превръща в естроген.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


        П.С. Надявам се, че вече си направил това, което трябва да се направи
        Сигурно си е поръчал нов костюм/сватбен/ при нея, за да намекне, че е готов за сериозни отношения

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Евгич, чупиш тъпомера обаче . Откъде ги вадиш тия лафове идея нямам ,предполагам е от "редовния " полов живот !
          "А дебел петел не яри." - съм го чул от Сашо Диков.

          Мъжете в Добруджа наистина са дебели, свако ми е изключение.



          Нали помниш защо не пише Чаената чаша.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Възможно е по-едрата половина у вас да не си изпълнява задълженията.

            Чичовците в Добруджа са доста пълни и лапат яко. В това се уверих и това лято. Та е възможно и твоя да е така. "А дебел петел не яри."



            P.S. Единственото предимство на мадамата е, че е младичка и не е развратена.

            Моето неангажиращо мнение е, че няма общовалидни правила, чрез които се прави връзка между потентност и габарити на индивидите, които общуват помежду си.

            Това, че някой "лапа яко" (има апетит при хранене) - не пречи на неговите възможности да "изпълнява задълженията си" в рамките на половите взаимоотношения.

            Иначе, измислени "правила" за фаворизиране на структурата на тялото има в двете посоки. Например, по-слабите телесно казват за по- "Добър петел не е дебел!", а по-пълните обикновено им отговарят, имайки предвид обема на корема си: "Под голям камък - голяма змия се крие!"...

            Няма правила, да не се заблуждаваме!

            Все пак всеки има право на мнение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Възможно е по-едрата половина у вас да не си изпълнява задълженията.

              Чичовците в Добруджа са доста пълни и лапат яко. В това се уверих и това лято. Та е възможно и твоя да е така. "А дебел петел не яри."



              P.S. Единственото предимство на мадамата е, че е младичка и не е развратена.
              Евгич, чупиш тъпомера обаче . Откъде ги вадиш тия лафове идея нямам ,предполагам е от "редовния " полов живот !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Все ми е на ума, че дамата като професионална шивачка, някак си е усетила, че Евго по-скоро е носител на приза "Безопасна игла"
                Наздраве!
                Възможно е по-едрата половина у вас да не си изпълнява задълженията.

                Чичовците в Добруджа са доста пълни и лапат яко. В това се уверих и това лято. Та е възможно и твоя да е така. "А дебел петел не яри."



                P.S. Единственото предимство на мадамата е, че е младичка и не е развратена.

                Коментар


                • Както беше тихо...изведнъж се появиха големите черпаци и сипаха доволно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Предполагам, че това момиче е ползвало позивни - казвало е, че е шивачка, за да си намери шивач, който да я шие. Но ти си я намерил за проста, вместо да провериш, дали нещо шава в късите ти гащи. Явно не си разбрал посланието, но си избързал със заключението. Разумът е враг на естествените инстинкти. Ако лъвът му мислеше толкова много, около лъвицата щяха да обикалят магарета. Можело е да завържеш разговор с нея, че и ти си шивач, добър шивач, и си носител на приза - "Златната игла".
                    Все ми е на ума, че дамата като професионална шивачка, някак си е усетила, че Евго по-скоро е носител на приза "Безопасна игла"
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Total bullshit. Казах ти-в Испания има 32650 случая на домашно насилие, при 3000 в България. Като се сметне населението в Испания има почти 1.5 пъти повече такива случаи на човек от населението. В други държави от Западна Европа още повече.
                      Просто в България прекалено медийно внимание се отделя на подобни случаи. А и националният нихилизъм в България е на първо място в света. С огромна преднина пред останалите.
                      Така че нито има нещо по-различно в България, напротив тук престъпността е много по-ниска.Ама медиите като акцентират само на подобни случаи и се почва голямото вайкане.
                      Няма мяста за срявняване между Испания и България в нито едно отношение, камо ли за домашнто насилие!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Такова нещо не съм казвал - писах, че в самолета на връщане.......... Прочетете по-долу и не си измисляйте.


                        Преди 1 месец се запознах с една жена по Интернет на 28 г. Шивачка от Русе, иска да се премести в София, защото не й плащат хубаво, търсеше някой да я посрещне на гарата. Пишеше на много мъже в сайта за запознанства. Аз й казах, че няма да съм в София и да си вземе едно такси, а част от багажа да изпрати по Спиди и така ще си реши проблема.

                        Вчера й писах, вече е в София. Питах я: "А намери ли си мъж?"

                        Тя: "Не съм. Аз зор нямам."

                        Малко е проста и не знам как ще се разберем с нея.
                        Предполагам, че това момиче е ползвало позивни - казвало е, че е шивачка, за да си намери шивач, който да я шие. Но ти си я намерил за проста, вместо да провериш, дали нещо шава в късите ти гащи. Явно не си разбрал посланието, но си избързал със заключението. Разумът е враг на естествените инстинкти. Ако лъвът му мислеше толкова много, около лъвицата щяха да обикалят магарета. Можело е да завържеш разговор с нея, че и ти си шивач, добър шивач, и си носител на приза - "Златната игла".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Такова нещо не съм казвал - писах, че в самолета на връщане.......... Прочетете по-долу и не си измисляйте.


                          Преди 1 месец се запознах с една жена по Интернет на 28 г. Шивачка от Русе, иска да се премести в София, защото не й плащат хубаво, търсеше някой да я посрещне на гарата. Пишеше на много мъже в сайта за запознанства. Аз й казах, че няма да съм в София и да си вземе едно такси, а част от багажа да изпрати по Спиди и така ще си реши проблема.

                          Вчера й писах, вече е в София. Питах я: "А намери ли си мъж?"

                          Тя: "Не съм. Аз зор нямам."

                          Малко е проста и не знам как ще се разберем с нея.


                          Свършиха ли столичанките и образованите жени, че опряхме до шивачка от Русе? И на всичкото отгоре ти вири нос, нямала зор . Майко мила, думи нямам какви хора има по света и у нас.

                          П.С. Надявам се, че вече си направил това, което трябва да се направи
                          Last edited by Bad_Bear; 28.08.2023, 18:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            ...
                            Малко е проста и не знам как ще се разберем с нея.
                            Нищо де, ти нали си гений в стил Лео. да Винчи / Наполеон!

                            Ще компенсираш!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Евгич е забелязал батки с големи ... вафли, които са закривали гледката му към морето и неговите трудови хора.
                              Такова нещо не съм казвал - писах, че в самолета на връщане.......... Прочетете по-долу и не си измисляйте.


                              Преди 1 месец се запознах с една жена по Интернет на 28 г. Шивачка от Русе, иска да се премести в София, защото не й плащат хубаво, търсеше някой да я посрещне на гарата. Пишеше на много мъже в сайта за запознанства. Аз й казах, че няма да съм в София и да си вземе едно такси, а част от багажа да изпрати по Спиди и така ще си реши проблема.

                              Вчера й писах, вече е в София. Питах я: "А намери ли си мъж?"

                              Тя: "Не съм. Аз зор нямам."

                              Малко е проста и не знам как ще се разберем с нея.

                              Коментар


                              • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X