IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    А как ще му изпратиш лекарството?
    още не е дошло. като е тук ще пиша
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      А бе, дават си те, ама положението е както с парите - при едните е в излишък, при другите не достига.
      +1

      Така се получава.

      При някои хора си е чист късмет.

      Имам един познат, умен е и е амбициозен, ама иначе не е кой знае какво. Ходи смотано облечен, не е комуникативен, не е готин, не е висок, съмнявам се да е черпил жените, навремето нямаше пари и е бил и по квартири. Беше ми казал "Нямам намерение да изхранвам софиянци с наеми" и през 2006г. си купи евтин апарт, .

      Въпреки това е женен и има 2 деца.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        не, не съм сигурен, че личните работят
        А как ще му изпратиш лекарството?

        Коментар


        • Бат Миро ли е Вергилис?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


            май действително има проблем с тия жени
            деца, че не искат, разбрахме,
            но какво им пречи да дават на хората!?
            А бе, дават си те, ама положението е както с парите - при едните е в излишък, при другите не достига.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Миро писал ли ти е как е?
              не, не съм сигурен, че личните работят
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


                май действително има проблем с тия жени
                деца, че не искат, разбрахме,
                но какво им пречи да дават на хората!?
                Миро писал ли ти е как е?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  В момента на хоризонта нищо не се очертава.

                  май действително има проблем с тия жени
                  деца, че не искат, разбрахме,
                  но какво им пречи да дават на хората!?
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    да не си поканил някоя мома да види гоблените
                    В момента на хоризонта нищо не се очертава.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      Аз много не познавам баш аристократични семейства.

                      Ние сме канили много гости у нас до 2002 г. Правило ми е впечатление, че най-богатите и с възможности са най-стиснати. Нито нещо носят (като бонбони и шоколад), нито канят у тях.

                      През 1987 г дори сме правили войнишко изпращане на братовчед у нас. Леля ми (майката) беше много доволна, защото го бяхме уредили на хубава служба и лека. Бяха донеси у нас какво ли не, агнета, ракии и т.н. (не помня хубаво всичко, но помня че много неща бяха донесли). И беше богато изпращане.


                      Мисля скоро да правя крем с цедено кисело мляко и ябълки, по рецепта на баш софиянка от едно време,
                      да не си поканил някоя мома да види гоблените
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Аз много не познавам баш аристократични семейства.

                        Ние сме канили много гости у нас до 2002 г. Правило ми е впечатление, че най-богатите и с възможности са най-стиснати. Нито нещо носят (като бонбони и шоколад), нито канят у тях.

                        През 1987 г дори сме правили войнишко изпращане на братовчед у нас. Леля ми (майката) беше много доволна, защото го бяхме уредили на хубава служба и лека. Бяха донеси у нас какво ли не, агнета, ракии и т.н. (не помня хубаво всичко, но помня че много неща бяха донесли). И беше богато изпращане.


                        Мисля скоро да правя крем с цедено кисело мляко и ябълки, по рецепта на баш софиянка от едно време,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          да, бе
                          баш па от софиянките
                          они са мързеливи и горделиви
                          и ако знаеш какви са разпоретини
                          Братът на свекъра ми беше женен за софиянка от Княжево. Живееха на бул. Сливница и по думите на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, дори по времето на социализма са се обръщали помежду си с " господин" и "госпожа" с близките си приятели.
                          Съпругът ми беше впечатлен най-вече от наличието на домашната помощница в семейството.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Съкровище, не ставай смешен!
                            Сега ще ти скочи някой виден представител на тракийската аристокрация с леки примеси на римска кръв. Зер, Марк Крас си е мандахерцал там махалото и всякакви кръстоски са възможни.
                            Наздраве!
                            Викаш все ще се намери някой потомък на главния жрец на сердите
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Е, ти ако обикаляш из квартала е нормално да виждаш само кварталното ниво. Пусни се у центърО, там е аристокрацията. Препоръчително е обаче да си с анцуг. Костюмът не вдъхва доверие при първоначален контакт - ще мислят, че искаш да им продадеш нещо.
                              или, че е сектант.
                              в най-добрия случай, някоя прозорлива селянка, ще реши, че е будала.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                По полека с това "едикоеси поколение софиянци".....най-много да стигнете назад до хан Крум...по-назад няма как.....
                                Съкровище, не ставай смешен!
                                Сега ще ти скочи някой виден представител на тракийската аристокрация с леки примеси на римска кръв. Зер, Марк Крас си е мандахерцал там махалото и всякакви кръстоски са възможни.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X