IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Интересно ми е с какво я провокира, че се стигна до такива откровения?
    Щяхме да се срещаме пак, но аз се извиних и отмених срещата преди 1 седмица.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Дюре има и на 30 + години свободни за опрашване каки,подходящи за евгича !!! Много самотни читави момичета има . Ама "на крива ракета космоса и крив" : )
      Крива ли му е ракетата на Евгич? Сигурно затова не може да оноди в целта.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Малко да Ви разсея:

        вчера си писах по ф.б. с младата кроячка от Русе. Тя ми каза "Не ми пиши повече. Дъртак"

        Аз й казах: "Ти пък си проста и селянка, а по-лошото е, че си и неграмотна." (Пише на диалект и с много грешки.)

        Тя: "Много добре си пиша. Зная ко да прая и ще се оправя и сама."

        Така и не намерихме общ език и се блокирахме взаимно.




        Новите българи сте вие................... поклон!


        п.п.
        Очевидно е, че и двамата сте еднакво прости..... еднакво напомпани със самочувствие... и като краен резултат - напълно се заслужавате един друг!
        Last edited by Julius_BG; 04.10.2023, 19:34.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Интересно ми е с какво я провокира, че се стигна до такива откровения?
          С цялостно творчество...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Интересно ми е с какво я провокира, че се стигна до такива откровения?
            Аз ей така си го представям да е преминал “диалогът”

            https://youtu.be/kvBJe8tpHfU?si=ujWs77aDVdUW1Zr_

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Малко да Ви разсея:

              вчера си писах по ф.б. с младата кроячка от Русе. Тя ми каза "Не ми пиши повече. Дъртак"

              Аз й казах: "Ти пък си проста и селянка, а по-лошото е, че си и неграмотна." (Пише на диалект и с много грешки.)

              Тя: "Много добре си пиша. Зная ко да прая и ще се оправя и сама."

              Така и не намерихме общ език и се блокирахме взаимно.
              Интересно ми е с какво я провокира, че се стигна до такива откровения?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Абе и любовниците идват, че и една го изчука един от братята. 2 любовници се сбиха на терасата на болницата - официалната и една от неофициалните.
                Това не му помогна де - след 2-3 месеца го копаха. Аз 3 пъти влизах в болницата, той все там си беше и все по зле ставаше до края си.
                А нищо му нямаше като дойде - 38гр температура без никакви други оплаквания
                Идват при чичко паричко. Не е случаят на Миро.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                  Евго, това ти го пиша от много време ,но не се замисляш и удряш все на камък. Търси си жена с дете и гледай какво има и в главата, а не търси разни шивачки ,перачки и подобни без акълни простачки. Не се живее с такива ,а жената ще отглежда и възпитава и децата ти. Мисли и успех !
                  мисли той с долната си глава.
                  Да се клецала хубаво. Или ти си я учиш или друг я е научил.
                  Да ама шафрантия деца не гледа, тя е научена да се ебе не да гледа деца и мъж
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    Евго, това ти го пиша от много време ,но не се замисляш и удряш все на камък. Търси си жена с дете и гледай какво има и в главата, а не търси разни шивачки ,перачки и подобни без акълни простачки. Не се живее с такива ,а жената ще отглежда и възпитава и децата ти. Мисли и успех !
                    Дюре има и на 30 + години свободни за опрашване каки,подходящи за евгича !!! Много самотни читави момичета има . Ама "на крива ракета космоса и крив" : )

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      Малко да Ви разсея:

                      вчера си писах по ф.б. с младата кроячка от Русе. Тя ми каза "Не ми пиши повече. Дъртак"

                      Аз й казах: "Ти пък си проста и селянка, а по-лошото е, че си и неграмотна." (Пише на диалект и с много грешки.)

                      Тя: "Много добре си пиша. Зная ко да прая и ще се оправя и сама."

                      Така и не намерихме общ език и се блокирахме взаимно.
                      Евго, това ти го пиша от много време ,но не се замисляш и удряш все на камък. Търси си жена с дете и гледай какво има и в главата, а не търси разни шивачки ,перачки и подобни без акълни простачки. Не се живее с такива ,а жената ще отглежда и възпитава и децата ти. Мисли и успех !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                        20 годишните се хващат само с 2 вида мъже - на същите години жребец или МЪЖ с положение.
                        Дето ще я води на бали, малдиви, куршавел при това всеки сезон - 4 пъти годишно, ще и даде порше да ходи на маникур, фитнес, кредитна карта да си взема парцалки от мола ...
                        Ти дали се вписваш в една от тез 2 категории, че и претенции да имаш към бръмчалките от 20-те.
                        Та те - де що има същество дет му се мандахерца нещо из гащите и лази в краката, подритва ги всекидневно и баш у тебе ще се огледа.
                        ЗА КВО?
                        1000 пъти ти казваме да не залиташ по бръмчалки ма ти не та не.
                        "Аз съм ебати пича, не знам що никоя не ме обича."
                        Ма никой си бе евго - РАБОТНИК с 2-5к ЗАПЛАТА.
                        Някоите вземат 2-5к НА ДЕН не на месец
                        Има и трета категория , ама да не разправям ,че евгича ще се обърка .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Я си задай един простичък въпрос:

                          Кой седи и бди до леглото на Миро в момента?
                          Харем 20 годишни дългокраки украинки или жена му на 45-46?

                          Дано оздравее и от сърце му пожелавам да му дойде и на него акъла.

                          И не, не си дъртак, но е време да пораснеш вече.
                          Абе и любовниците идват, че и една го изчука един от братята. 2 любовници се сбиха на терасата на болницата - официалната и една от неофициалните.
                          Това не му помогна де - след 2-3 месеца го копаха. Аз 3 пъти влизах в болницата, той все там си беше и все по зле ставаше до края си.
                          А нищо му нямаше като дойде - 38гр температура без никакви други оплаквания
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • 20 годишните се хващат само с 2 вида мъже - на същите години жребец или МЪЖ с положение.
                            Дето ще я води на бали, малдиви, куршавел при това всеки сезон - 4 пъти годишно, ще и даде порше да ходи на маникур, фитнес, кредитна карта да си взема парцалки от мола ...
                            Ти дали се вписваш в една от тез 2 категории, че и претенции да имаш към бръмчалките от 20-те.
                            Та те - де що има същество дет му се мандахерца нещо из гащите и лази в краката, подритва ги всекидневно и баш у тебе ще се огледа.
                            ЗА КВО?
                            1000 пъти ти казваме да не залиташ по бръмчалки ма ти не та не.
                            "Аз съм ебати пича, не знам що никоя не ме обича."
                            Ма никой си бе евго - РАБОТНИК с 2-5к ЗАПЛАТА.
                            Някоите вземат 2-5к НА ДЕН не на месец
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Не се знае, нали Миродес ни е разказвал, за чичовци на 50г с млади жени.

                              Тя не можа нищо да ме използва, защото е проста и елементарна. Дори из София трудно се оправя още.

                              И чие възприятие е по-важно /и валидно/ в случая - твоето или чуждото? Не питам, кое е обективно.

                              Хубостта и младостта са субективни неща. ("Всеки се харесва някому, господарке" от една любима приказка)

                              Аз познавам смотани мухльовци, които са семейни, и мъже тип мачо с много хубава физика, които са ергени, на горе долу една възраст.
                              Я си задай един простичък въпрос:

                              Кой седи и бди до леглото на Миро в момента?
                              Харем 20 годишни дългокраки украинки или жена му на 45-46?

                              Дано оздравее и от сърце му пожелавам да му дойде и на него акъла.

                              И не, не си дъртак, но е време да пораснеш вече.
                              Last edited by Arana; 04.10.2023, 17:50.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Аз не се възприемам като дъртак обаче.

                                Въпросната жена е уникална простачка, беше писала на доста мъже в сайта за запознанства, че се мести от Русе в София и иска някой да й помогне на гарата. И никой не й помогнал, аз тогава бях на море.
                                Проста, ама в срок на годноооост

                                Коментар

                                Working...
                                X