IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Друга мъдра мисъл на Грую е, че корът е до време,

    Един приятел на 40+ ходил да се консултира с млад уролог, защото нещата не са като на 16г и на 25 г.. И лекарят му казал:

    "Ама Вие подигравате ли ми се! Вие сте на 40 г. и не може да го ползвате всеки ден по няколко пъти."
    Last edited by Evgo; 18.01.2024, 20:11.

    Коментар


    • Пеню Пенев е пич.

      И Грую Груев също.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

        Да не е Пеню Пенев това?
        От раз
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Бе не е баш така Да не каже някой, че е простотия - стих на един от големите ни поети е

          Поетите от Омир още,
          Та чак до Гарсия до наши дни,
          Възпяват във безсънни нощи
          Все добродетелни жени.

          Възпяват устните, косата,
          Гърдите като на коза!
          Възпяват ханша и бедрата,
          Ала забравят за Гъза!

          Жени без гъз?! Какво сте вие?!
          Кажете, ала без сръдня!
          Гъзът е нещо естетично,
          И кой не тръгва след жена,
          Която с крачки симетрични,
          Умело си върти Гъза!

          Кажете още кой не зяпа,
          Жена кога се наведе.
          Гъзът й белнат като ряпа,
          С греховна сила го зове!

          Не е ли вярно, че в кревата,
          Преди да почне любовта,
          Ние съблазняваме жената,
          Като я галим по Гъза!

          О, женски Гъз! Бъди прославен!
          Надебелявай и цъфти!
          Акъла мъжки покорявай,
          И към съблазни го води!

          Да не е Пеню Пенев това?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

            От изобразителен материал в Мрежата, а и от лични наблюдения в България, струва ми се, че дупетата на шпаньолките са вулгарни – даже дупарата на Голата/Облечената Маха на Гоя (представи си я права...). Нещо, отиващо към гъркините*.

            Унгаркините са добре.
            --------

            * – народите, най-много възпявали красотата на женската физика – др. гърци и францьози – имат най-голям процент женска грозотия всред населението; ния просто си имаме хубавелки и не страдаме да пишем поеми за некакво изключение, щото у нас то е норма.
            Бе не е баш така Да не каже някой, че е простотия - стих на един от големите ни поети е

            Поетите от Омир още,
            Та чак до Гарсия до наши дни,
            Възпяват във безсънни нощи
            Все добродетелни жени.

            Възпяват устните, косата,
            Гърдите като на коза!
            Възпяват ханша и бедрата,
            Ала забравят за Гъза!

            Жени без гъз?! Какво сте вие?!
            Кажете, ала без сръдня!
            Гъзът е нещо естетично,
            И кой не тръгва след жена,
            Която с крачки симетрични,
            Умело си върти Гъза!

            Кажете още кой не зяпа,
            Жена кога се наведе.
            Гъзът й белнат като ряпа,
            С греховна сила го зове!

            Не е ли вярно, че в кревата,
            Преди да почне любовта,
            Ние съблазняваме жената,
            Като я галим по Гъза!

            О, женски Гъз! Бъди прославен!
            Надебелявай и цъфти!
            Акъла мъжки покорявай,
            И към съблазни го води!


            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Е, да, руските дупьенцъ са сълзички, но след 25-годишна възраст отиват към мощна зелка обикновено
              Last edited by Turbolan; 18.01.2024, 16:29.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Мерси, към Мадрид нямам път засега - не ме впечатли преди години и едва ли ще се напъна втори път да ида. А и предпочитам, без да се обиждаш, Италия, макар че миналата година бях много впечатлен от абсолютно всичко в Тенерифе и се замислих дали, когато се пенсионирам след 20+ години, да не отида да живея там?
                От изобразителен материал в Мрежата, а и от лични наблюдения в България, струва ми се, че дупетата на шпаньолките са вулгарни – даже дупарата на Голата/Облечената Маха на Гоя (представи си я права...). Нещо, отиващо към гъркините*.

                Унгаркините са добре.
                --------

                * – народите, най-много възпявали красотата на женската физика – др. гърци и францьози – имат най-голям процент женска грозотия всред населението; ния просто си имаме хубавелки и не страдаме да пишем поеми за некакво изключение, щото у нас то е норма.
                Last edited by Turbolan; 18.01.2024, 16:10.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                  Много мъже се страхуват да не им оберат парите, които всъщност нямат
                  А хахахаха. Тушѐ!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Аз знам за Яя Туре - голем фудбалерац беше преди 10-на години. Иначе най-редовно срещам момиченца, кръстени Ая или Айя - явно фенове на кобилките и на творчеството на Йовков Майка ми ми е разказвала, че като ме родила, имало и едно цигане в залата, което си кръстило чавето Арсен и когато мама я попитала зашо кръщава детето си така и дали знае, че това е име на отровен химичен елемент, онази рекла, че ѝ звучи добре, затова. Хора много, свят широк
                    Да, да, Яя Туре, бях го забравил. А Арсеновци - много: Арсен Люпен, Арсен Дедич, югославски певец.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение
                      Какво искат жените ? Каквото е искала, постигнала го е – надвила е на всички, на мъжа си, майка си, баща си и е нарекла дъщеричката си Яя. Само с две еднакви, гласни букви. По екстравагантност И. Мъск я бие, той кръстил сина си с име приличащо на трудно запомняща се парола - X Æ A-Xii. Наскоро гледах филма „Триъгълник на тъгата“ (Triangle of Sadness), познат у нас и като „Идиотския триъгълник“ с режисьор Рубен Йостлунд. Много хубав (според мен), с оригинален сценарий филм, препоръчвам да се гледа. Спечелил Златна палма в Кан за 22-ра година. В него главната героиня Чарлби Дийн също се казва Яя (YaYa). Тя играе скъпоплатен супер модел; има сцена където е по бански до басейна на круизен кораб. На корема й се вижда белег от разрез 15 см над и толкова под пъпа. Прочетох някъде, че „Актрисата е починала поради усложнение след операция, която е извършена 10 години преди смъртта ѝ“. Това става малко след снимките на филма.

                      От 60те години Лий Дорси има хит YaYa https://www.youtube.com/watch?v=C1YusSmtBU0 . Дали любимата му се казва YaYa, или казва да, да – не знам?! Кавър на песента му прави Петула Кларк ("Ya Ya Twist,") и Горан Брегович с името Ringe ringe raja https://www.youtube.com/watch?v=VaHFTLxenog

                      В единственото изречение на български съставено само от гласни букви също присъства яя. То е „Я ю яя“ и в превод от трънски диалект означава „Аз го яхах“. Вероятно за магаре се отнася.
                      Толкова за Яя (YaYa). Ако някой знае повече – да се обади.
                      Може да е ни в клин, ни в ръкав, може да е тъпо, но ми се ще разговорите да тръгнат в друга насока.
                      Аз знам за Яя Туре - голем фудбалерац беше преди 10-на години. Иначе най-редовно срещам момиченца, кръстени Ая или Айя - явно фенове на кобилките и на творчеството на Йовков Майка ми ми е разказвала, че като ме родила, имало и едно цигане в залата, което си кръстило чавето Арсен и когато мама я попитала зашо кръщава детето си така и дали знае, че това е име на отровен химичен елемент, онази рекла, че ѝ звучи добре, затова. Хора много, свят широк
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение



                        Хората, които се "страхуват да не им оберат имуществото", което в много случаи и в голямата си част е наследено - живеят в свой свят. Те не си дават сметка, че имущество се купува лесно, именно с парите, които печелим...

                        Идеалът на хората, които се страхуват "да не им оберат имуществото" е образът на Чичо Скруч, който се кефи, плувайки в стаята, пълна със злато.

                        Удоволствие, което се дължи- само и единствено на самото трупане на активи е съмнително удоволствие и то не е характерно за всеки

                        (нищо лично)

                        ​​​​
                        Много мъже се страхуват да не им оберат парите, които всъщност нямат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Много неща изписа, колкото да се направиш на интелигентна и остроумна.

                          Лошия мечок е културен пич, с професия, млад е и е готин (чел съм го много тук), и ми се струва, че всяка жена би му се зарадвала във всяко отношение. Освен че понякога ходи на кръчма, няма други "пороци".

                          Хората умишлено не искат да се подписват в Съвета, за да не се развеждат после и да не им оберат имуществото.


                          Поздрави



                          Хората, които се "страхуват да не им оберат имуществото", което в много случаи и в голямата си част е наследено - живеят в свой свят. Те не си дават сметка, че имущество се купува лесно, именно с парите, които печелим...

                          Идеалът на хората, които се страхуват "да не им оберат имуществото" е образът на Чичо Скруч, който се кефи, плувайки в стаята, пълна със злато.

                          Удоволствие, което се дължи- само и единствено на самото трупане на активи е съмнително удоволствие и то не е характерно за всеки

                          ​​​​​​​(нищо лично)

                          ​​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Мерси, към Мадрид нямам път засега - не ме впечатли преди години и едва ли ще се напъна втори път да ида. А и предпочитам, без да се обиждаш, Италия, макар че миналата година бях много впечатлен от абсолютно всичко в Тенерифе и се замислих дали, когато се пенсионирам след 20+ години, да не отида да живея там?
                            Ти пък, няма обида. Италия е съкровище, Испания също

                            Светът е голям и спасение дебне отвсякъде

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Ми реших да си дам почивка от форума до нова година, затова и не влизах. Иначе не съм участвал в Съдебен спор - не е точно моето Здраве, успехи и сгодни женици желая
                              Мерси

                              Обаче колегите ти си правят реклама там и така си набират клиенти.

                              И излъчват видеа по ф.б. по правни въпроси.

                              Коментар


                              • Какво искат жените ? Каквото е искала, постигнала го е – надвила е на всички, на мъжа си, майка си, баща си и е нарекла дъщеричката си Яя. Само с две еднакви, гласни букви. По екстравагантност И. Мъск я бие, той кръстил сина си с име приличащо на трудно запомняща се парола - X Æ A-Xii. Наскоро гледах филма „Триъгълник на тъгата“ (Triangle of Sadness), познат у нас и като „Идиотския триъгълник“ с режисьор Рубен Йостлунд. Много хубав (според мен), с оригинален сценарий филм, препоръчвам да се гледа. Спечелил Златна палма в Кан за 22-ра година. В него главната героиня Чарлби Дийн също се казва Яя (YaYa). Тя играе скъпоплатен супер модел; има сцена където е по бански до басейна на круизен кораб. На корема й се вижда белег от разрез 15 см над и толкова под пъпа. Прочетох някъде, че „Актрисата е починала поради усложнение след операция, която е извършена 10 години преди смъртта ѝ“. Това става малко след снимките на филма.

                                От 60те години Лий Дорси има хит YaYa https://www.youtube.com/watch?v=C1YusSmtBU0 . Дали любимата му се казва YaYa, или казва да, да – не знам?! Кавър на песента му прави Петула Кларк ("Ya Ya Twist,") и Горан Брегович с името Ringe ringe raja https://www.youtube.com/watch?v=VaHFTLxenog

                                В единственото изречение на български съставено само от гласни букви също присъства яя. То е „Я ю яя“ и в превод от трънски диалект означава „Аз го яхах“. Вероятно за магаре се отнася.
                                Толкова за Яя (YaYa). Ако някой знае повече – да се обади.
                                Може да е ни в клин, ни в ръкав, може да е тъпо, но ми се ще разговорите да тръгнат в друга насока.

                                Коментар

                                Working...
                                X