IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

    Контрапункт: в евтино хранително заведение в Монс, Белгия, преди доста години зърнах и запомних мъж, облечен с изтъркан костюм, как се хранеше...

    Е, по всички правила на английския етикет* го правеше – само за себе си или просто такова му беше възпитанието. Пред него беше чиния с проста евтина храна.
    --------

    * – дор до предпазването от даже минимално дрънкане с приборите по чинията.
    Такова му е било възпитанието. То не всичко е до доходи. Има си и други важни работи.

    Тя добре им го беше казала една научна работничка. Роналдо да ви измисли ваксината.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Има ги. И такава фауна винаги е част от всяка столица.

      Като гарги са. Наскоро бях в едно централно столично кафене да уреждам семейни истории с един братовчед. Хубав мъж, богато облачен.

      Експириънсът бе неповторим
      Контрапункт: в евтино хранително заведение в Монс, Белгия, преди доста години зърнах и запомних мъж, облечен с изтъркан костюм, как се хранеше...

      Е, по всички правила на английския етикет* го правеше – само за себе си или просто такова му беше възпитанието. Пред него беше чиния с проста евтина храна.
      --------

      * – дор до предпазването от даже минимално дрънкане с приборите по чинията. Изправен гръб, не се навежда, донася храната до устата без да капне/падне нищо върху изтърканите панталони.
      Last edited by Turbolan; 19.01.2024, 17:47.

      Коментар


      • Абе не му давате хубави акъли на Евгича....на 40+ години, без сериозна връзка досега(по неговите думи).... Спешно сваляне на критериите му е майката. Да вземе да си намери някоя, ако трябва да излезе на квартира, ако не му се пуска да живеят у тях. Да отидат на една почивка заедно, да си лягат в едно легло всяка вечер....че ще вземе, по някое чудо, да се яви идеалната и ще я опущи от липса опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Тъй де, ама, ако нищо читаво не клъвне, поне ще му остане хубава вечер с хубавата компания/предполагам/ с която е отишъл.
          Друго си е да се пребереш в 4 сутринта леко весел с изтръпнали крака от танци.
          Говори му ти. Аз се уморих

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Не бърка той. Както правилно му указа Грую по клубовете се плаща

            Ще се изръси лирическият герой за бутилка черно Джони в клуб на върна в петък
            Тъй де, ама, ако нищо читаво не клъвне, поне ще му остане хубава вечер с хубавата компания/предполагам/ с която е отишъл.
            Друго си е да се пребереш в 4 сутринта леко весел с изтръпнали крака от танци.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

              Имам подозрение, че на жълтопаветничките/ците единствената им ценност е жълтопаветничеството.

              Седят на скъпото кафене три часа на едно кафе... "барнати" по модата... вдигнали жълтопаветен нос...и се оглеждат наоколо горделиво с празни очички, колко жълтопаветни са.

              Аз влизам с китайските дънки и сдърпан пуловер, пия си кафето за петнаесе минути, и ме напушва смях, като ги зърна.
              Вече не ме и напушва, очите ми минават през празно, свикнах на сегашните ви клоуни-шимпанзета.
              Има ги. И такава фауна винаги е част от всяка столица.

              Като гарги са. Наскоро бях в едно централно столично кафене да уреждам семейни истории с един братовчед. Хубав мъж, богато облечен.

              Експириънсът бе неповторим
              Last edited by Arana; 19.01.2024, 17:48.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Пак ли до танците опряхте?!?
                Говорим го много време, но Евго не чува, еднонси знае, едно си бае....нета.
                Беше споменал, че ще се записва на някви танци началото на 24та, но едва ли го е сторил.

                Евго, бъркаш и за читавите жени по клубовете. И там ги има.
                Не бърка той. Както правилно му указа Грую по клубовете се плаща

                Ще се изръси лирическият герой за бутилка черно Джони в клуб на върбав в петък
                Last edited by Arana; 19.01.2024, 17:28.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Ми какво да излезе от нета. Ще има дете естествено.

                  Евгоооо, иди на библиотека, запиши се на танци, на присъствени неща.

                  Стига с тоя интернет.
                  Пак ли до танците опряхте?!?
                  Говорим го много време, но Евго не чува, еднонси знае, едно си бае....нета.
                  Беше споменал, че ще се записва на някви танци началото на 24та, но едва ли го е сторил.

                  Евго, бъркаш и за читавите жени по клубовете. И там ги има.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    За съжаление, не съм такъв играч като приятеля ти.

                    А и от нощните заведения няма да намеря майка за децата ми. Бръмчалките от там свирят на различен инструмент всяка седмица.

                    Перничанки са малко простички, но бихме могли да се разберем и да има двойно съвпадение на желанията.

                    Иначе има мъже със скромна визия и скормна кола от село, а пък търсят манекенка???
                    Пробвай се.
                    Теорията си е теория, а опитът е друго.

                    Е, рискуваш малко загубени пари, малко загубено време, но след пробата имаш опит. Свой опит.

                    Теорията вече си я имаш, но пробвай дали съответства на реалността.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Жълтопаветничката ще има изисквания обаче

                      А нашият лирически герой си мисли, че със селянка ще се прави на велик и ще дерибейства.

                      Не е единствен с това погрешно мислене.

                      После олеле, селяндурката го навряла на кучето у …. Колибата …
                      Имам подозрение, че на жълтопаветничките/ците единствената им ценност е жълтопаветничеството.

                      Седят на скъпото кафене три часа на едно кафе... "барнати" по модата... вдигнали жълтопаветен нос...и се оглеждат наоколо горделиво с празни очички, колко жълтопаветни са.

                      Аз влизам с китайските дънки и сдърпан пуловер, пия си кафето за петнаесе минути, и ме напушва смях, като ги зърна.
                      Вече не ме и напушва, очите ми минават през празно, свикнах на сегашните ви клоуни-шимпанзета.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        За съжаление, не съм такъв играч като приятеля ти.

                        А и от нощните заведения няма да намеря майка за децата ми. Бръмчалките от там свирят на различен инструмент всяка седмица.
                        Мдам. Майката на децата ти няма да си легне с тебе за едното черпене обаче.

                        Центрирай си приоритетите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Баси, какви истории - ми без почерпка няма да стане, а ако си дрЪво, и почерпката няма да ти помогне. Последно бяхме с един приятел в известен наш клуб - взехме си маса (не голяма, за 6 човека, нищо че бяхме само двама), платихме си рекета със съответно уиски с редбули, за да ния дадат, и си правим експерименти - ми след не повече от 20 минути цъфнаха 2 "провинциалистки". Може ли при вас - ми може, заповядайте. Взеха да си правят снимки, простотии, едната седна при мен и гледам, че си чати с някакъв - натиснах я, веднага поддаде, но за всеки случай вика, че не била такава. Няма да разказвам продължението, ще кажа само, че моят познат неговата я свърши още в колата (стандартен таралясник за 40-50 бона, не е нещо уау).

                          Та предлагане винаги е имало и ще има, но и без да си подложиш, няма как да стане. Вече дали такава можеш да си водиш вкъщи и т.н. - пак е според случая - най-перверзната колежка, с която съм си имал вземане-даване, беше наистина много скромно момиче и чак ме беше яд, че не продължих някои неща с нея. Ок, не беше най-умната на света, но всичко друго ѝ беше абсолютен топ. та така

                          П.С. ЕВго, с перничанки много не съм си имал работа, но в казармата повечето във Вътрешни войски в моята рота бяха от там - няма такива ръбове евър, така че с нормално отношение, би следвало да я спечелиш на секундата. Без излишества, щото те не са свикнали май на тях, но да не генерализирам. И без да изглеждаш отчаян - в снукъра има един удар, дето му викат shot to nothing, а у Пловдив - кумини. Та ако мине, мине, ако не - свят широк, все ще намериш къде и как да се "прецакаш"
                          За съжаление, не съм такъв играч като приятеля ти.

                          А и от нощните заведения няма да намеря майка за децата ми. Бръмчалките от там свирят на различен инструмент всяка седмица.

                          Перничанки са малко простички, но бихме могли да се разберем и да има двойно съвпадение на желанията.

                          Иначе има мъже със скромна визия и скормна кола от село, а пък търсят манекенка???
                          Last edited by Evgo; 19.01.2024, 17:07.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                            Да ви разкажа.. Мое гадже замина да учи в София. Гимназиска. После ми разправя, че новите и приятелки сисменяли гаджетата почти всяка седмица..Събота, неделя излизат на дискотека. Пичовете черпят яко и после никакъв секс. Само свирка. Другата седмица друг.
                            Тука се завъртат стари, айде да не кажа стари, кореняк софиянки. Те могат да потвърдят или да отрекат информацията.

                            Говоря за преди повече от 25 години.
                            Прочее ти откъде точно си?

                            Коментар


                            • Баси, какви истории - ми без почерпка няма да стане, а ако си дрЪво, и почерпката няма да ти помогне. Последно бяхме с един приятел в известен наш клуб - взехме си маса (не голяма, за 6 човека, нищо че бяхме само двама), платихме си рекета със съответно уиски с редбули, за да ния дадат, и си правим експерименти - ми след не повече от 20 минути цъфнаха 2 "провинциалистки". Може ли при вас - ми може, заповядайте. Взеха да си правят снимки, простотии, едната седна при мен и гледам, че си чати с някакъв - натиснах я, веднага поддаде, но за всеки случай вика, че не била такава. Няма да разказвам продължението, ще кажа само, че моят познат неговата я свърши още в колата (стандартен таралясник за 40-50 бона, не е нещо уау).

                              Та предлагане винаги е имало и ще има, но и без да си подложиш, няма как да стане. Вече дали такава можеш да си водиш вкъщи и т.н. - пак е според случая - най-перверзната колежка, с която съм си имал вземане-даване, беше наистина много скромно момиче и чак ме беше яд, че не продължих някои неща с нея. Ок, не беше най-умната на света, но всичко друго ѝ беше абсолютен топ. та така

                              П.С. ЕВго, с перничанки много не съм си имал работа, но в казармата повечето във Вътрешни войски в моята рота бяха от там - няма такива ръбове евър, така че с нормално отношение, би следвало да я спечелиш на секундата. Без излишества, щото те не са свикнали май на тях, но да не генерализирам. И без да изглеждаш отчаян - в снукъра има един удар, дето му викат shot to nothing, а у Пловдив - кумини. Та ако мине, мине, ако не - свят широк, все ще намериш къде и как да се "прецакаш"
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                                Да ви разкажа.. Мое гадже замина да учи в София. Гимназиска. После ми разправя, че новите и приятелки сисменяли гаджетата почти всяка седмица..Събота, неделя излизат на дискотека. Пичовете черпят яко и после никакъв секс. Само свирка. Другата седмица друг.
                                Тука се завъртат стари, айде да не кажа стари, кореняк софиянки. Те могат да потвърдят или да отрекат информацията.

                                Говоря за преди повече от 25 години.
                                Преди повече от 25 г. колежките ми от гимназията и от групата се пляскаха с чужденци и с чичовци на готините на бащите им.

                                И харесваха по-зрели мъже, възмъжали.

                                В днешно време мъжете не са толкова тъпи и плащат донякъде. Ако няма за тях ..., спират с плащането.

                                Коментар

                                Working...
                                X