IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

    Тоя твоя приятел да не е безработен. Откъде това време всеки ден по няколко пъти.
    Имаше приятелка и искал да я впечатли, но станали засечки един път.

    Той също е фитнес маняк (6 -pack), с холивудска усмивка от град на р. Дунав, но има сходни проблеми с моите. Не е имал дълги връзки и иска да стане баща. Има работа и жилище, дори мисли да идва към София.

    Разказа, че младите жени имали играчки - делфин и заек, И бръмчат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Ех тая женска солидарност.

      Няма й нищо на Сънито, да не кажа, че тъкмо й стана интересно. На маса може, но няколко човека трябва да ни сложите в изолатора - за мен не съм сигурен, но ратко задължително. С това чувство за хумор, до него сядам само и единствено с каска...че кат почнат да хвърчат чаши и чинии...
      аз сред хората не съм така
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Вече ще се държа само cocky с жените, защото те това ценят,

        Дори още утре мисля да го приложа.
        браво, но за всеки случай си дръж ръцете близо до лицето
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Друга мъдра мисъл на Грую е, че корът е до време,

          Един приятел на 40+ ходил да се консултира с млад уролог, защото нещата не са като на 16г и на 25 г.. И лекарят му казал:

          "Ама Вие подигравате ли ми се! Вие сте на 40 г. и не може да го ползвате всеки ден по няколко пъти."
          Тоя твоя приятел да не е безработен. Откъде това време всеки ден по няколко пъти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Хаха, Евгич мерси за подкрепата, както и от всички останали, но целта ми беше да провокирам такава реакция

            Кака Съни е интелигентна, но и много реактивна. А такива мадами винаги е весело да ги закачаш. Държат като тенджера под налягане и в един момент като "отпушат", започва шоуто. Ти що мислиш съм я кръстил ококорени очички? - толкова се е натрупало, че ще й изскочат очичките от налягането.

            Повярвай ми, нищо от нещата които е изписала по мой адрес, не ги мисли, а са плод на "наранено его", които ако един мъж има интерес, много лесно може да обърне в негова полза. От там насетне "джентълменският" подход, който обичаш да прилагаш би се оценил изключително много.
            Вече ще се държа само cocky с жените, защото те това ценят,

            Дори още утре мисля да го приложа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Ех тая женска солидарност.

              Няма й нищо на Сънито, да не кажа, че тъкмо й стана интересно. На маса може, но няколко човека трябва да ни сложите в изолатора - за мен не съм сигурен, но ратко задължително. С това чувство за хумор, до него сядам само и единствено с каска...че кат почнат да хвърчат чаши и чинии...
              Прекали малко. По фино следва да е коментарчето ти.

              И без туй сме малко жени тука.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                Струва ми се, че тънката линия на социалния договор винаги минава през това да не обиждаме събеседника.

                В тоя ред на мисли много ми се ще да изпием физически заедно по едно питие за заглаждане на ръбовете. Проблем ми е, че когато съм в родината - август - вие сте по отпуски. Зимата не идвам, така че остава да е по Великден .

                От мен страхотен ден!
                Ех тая женска солидарност.

                Няма й нищо на Сънито, да не кажа, че тъкмо й стана интересно. На маса може, но няколко човека трябва да ни сложите в изолатора - за мен не съм сигурен, но ратко задължително. С това чувство за хумор, до него сядам само и единствено с каска...че кат почнат да хвърчат чаши и чинии...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Много неща изписа, колкото да се направиш на интелигентна и остроумна.

                  Лошия мечок е културен пич, с професия, млад е и е готин (чел съм го много тук), и ми се струва, че всяка жена би му се зарадвала във всяко отношение. Освен че понякога ходи на кръчма, няма други "пороци".

                  Хората умишлено не искат да се подписват в Съвета, за да не се развеждат после и да не им оберат имуществото.


                  Поздрави

                  Хаха, Евгич мерси за подкрепата, както и от всички останали, но целта ми беше да провокирам такава реакция

                  Кака Съни е интелигентна, но и много реактивна. А такива мадами винаги е весело да ги закачаш. Държат като тенджера под налягане и в един момент като "отпушат", започва шоуто. Ти що мислиш съм я кръстил ококорени очички? - толкова се е натрупало, че ще й изскочат очичките от налягането.

                  Повярвай ми, нищо от нещата които е изписала по мой адрес, не ги мисли, а са плод на "наранено его", които ако един мъж има интерес, много лесно може да обърне в негова полза. От там насетне "джентълменският" подход, който обичаш да прилагаш би се оценил изключително много.

                  Коментар


                  • Друга мъдра мисъл на Грую е, че корът е до време,

                    Един приятел на 40+ ходил да се консултира с млад уролог, защото нещата не са като на 16г и на 25 г.. И лекарят му казал:

                    "Ама Вие подигравате ли ми се! Вие сте на 40 г. и не може да го ползвате всеки ден по няколко пъти."
                    Last edited by Evgo; 18.01.2024, 20:11.

                    Коментар


                    • Пеню Пенев е пич.

                      И Грую Груев също.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                        Да не е Пеню Пенев това?
                        От раз
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Бе не е баш така Да не каже някой, че е простотия - стих на един от големите ни поети е

                          Поетите от Омир още,
                          Та чак до Гарсия до наши дни,
                          Възпяват във безсънни нощи
                          Все добродетелни жени.

                          Възпяват устните, косата,
                          Гърдите като на коза!
                          Възпяват ханша и бедрата,
                          Ала забравят за Гъза!

                          Жени без гъз?! Какво сте вие?!
                          Кажете, ала без сръдня!
                          Гъзът е нещо естетично,
                          И кой не тръгва след жена,
                          Която с крачки симетрични,
                          Умело си върти Гъза!

                          Кажете още кой не зяпа,
                          Жена кога се наведе.
                          Гъзът й белнат като ряпа,
                          С греховна сила го зове!

                          Не е ли вярно, че в кревата,
                          Преди да почне любовта,
                          Ние съблазняваме жената,
                          Като я галим по Гъза!

                          О, женски Гъз! Бъди прославен!
                          Надебелявай и цъфти!
                          Акъла мъжки покорявай,
                          И към съблазни го води!

                          Да не е Пеню Пенев това?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                            От изобразителен материал в Мрежата, а и от лични наблюдения в България, струва ми се, че дупетата на шпаньолките са вулгарни – даже дупарата на Голата/Облечената Маха на Гоя (представи си я права...). Нещо, отиващо към гъркините*.

                            Унгаркините са добре.
                            --------

                            * – народите, най-много възпявали красотата на женската физика – др. гърци и францьози – имат най-голям процент женска грозотия всред населението; ния просто си имаме хубавелки и не страдаме да пишем поеми за некакво изключение, щото у нас то е норма.
                            Бе не е баш така Да не каже някой, че е простотия - стих на един от големите ни поети е

                            Поетите от Омир още,
                            Та чак до Гарсия до наши дни,
                            Възпяват във безсънни нощи
                            Все добродетелни жени.

                            Възпяват устните, косата,
                            Гърдите като на коза!
                            Възпяват ханша и бедрата,
                            Ала забравят за Гъза!

                            Жени без гъз?! Какво сте вие?!
                            Кажете, ала без сръдня!
                            Гъзът е нещо естетично,
                            И кой не тръгва след жена,
                            Която с крачки симетрични,
                            Умело си върти Гъза!

                            Кажете още кой не зяпа,
                            Жена кога се наведе.
                            Гъзът й белнат като ряпа,
                            С греховна сила го зове!

                            Не е ли вярно, че в кревата,
                            Преди да почне любовта,
                            Ние съблазняваме жената,
                            Като я галим по Гъза!

                            О, женски Гъз! Бъди прославен!
                            Надебелявай и цъфти!
                            Акъла мъжки покорявай,
                            И към съблазни го води!


                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Е, да, руските дупьенцъ са сълзички, но след 25-годишна възраст отиват към мощна зелка обикновено
                              Last edited by Turbolan; 18.01.2024, 16:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Мерси, към Мадрид нямам път засега - не ме впечатли преди години и едва ли ще се напъна втори път да ида. А и предпочитам, без да се обиждаш, Италия, макар че миналата година бях много впечатлен от абсолютно всичко в Тенерифе и се замислих дали, когато се пенсионирам след 20+ години, да не отида да живея там?
                                От изобразителен материал в Мрежата, а и от лични наблюдения в България, струва ми се, че дупетата на шпаньолките са вулгарни – даже дупарата на Голата/Облечената Маха на Гоя (представи си я права...). Нещо, отиващо към гъркините*.

                                Унгаркините са добре.
                                --------

                                * – народите, най-много възпявали красотата на женската физика – др. гърци и францьози – имат най-голям процент женска грозотия всред населението; ния просто си имаме хубавелки и не страдаме да пишем поеми за некакво изключение, щото у нас то е норма.
                                Last edited by Turbolan; 18.01.2024, 16:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X