IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    чорапите дали минават за бельо
    В комбинация с жартиери винаги

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

      Щом са бели
      е, да. бели и леко разтегнати така от агресивното сваляне във възбудено състояние
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        чорапите дали минават за бельо
        Щом са бели

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
          Доста години вече съм на света, доста приятели и колеги съм имал, но на нито един не съм виждал една единствена провокативна снимка по бельо
          чорапите дали минават за бельо
          препоръка е

          Коментар


          • Доста години вече съм на света, доста приятели и колеги съм имал, но на нито един не съм виждал една единствена провокативна снимка по бельо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

              А, не така с лошо! Разкажи за дългите бели чорапи, че още съм втрещена.

              И не си забравяй корените!
              Ей тъй ли се носи Евго ?



              ЯСНО!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                А, не така с лошо! Разкажи за дългите бели чорапи, че още съм втрещена.

                И не си забравяй корените!
                Той качва провокативни снимки по бельо, по спортни бели чорапи като за баскетбол, има висше и хубава професия.

                Но не харесва жени и обикаля света с гаджето си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Аз също никак не ти харесвам мненията, за по-едрата половина, за по-дребната половина, разни провинциални простотии и особено чувство за хумор.
                  А, не така с лошо! Разкажи за дългите бели чорапи, че още съм втрещена.

                  И не си забравяй корените!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    ...
                    Та аз като дете съм живял в един блок с А. Фол. Н. Робева и Р. Делчева,
                    Шопе, шопеее.... язък, че си пропилял комшийството с професора и не си прихванал нищо ценно от него!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Малее, малее ... Софиянец 3-то поколение ще говори за провинциализъм. То вярно, че кога цървул стъпи на асфалт по друг начин ходи, ама чак пък толкоз!?
                      По принцип избягвам да те обиждам, но за да схванеш чувството за хумор на събеседника отсреща се иска определено ниво на интелигентност, което при твоята инфантилност убийствено липсва.
                      Наздраве!
                      Напълно вярвам в това, което съм написал. Сигурно си добра жена и имаш хубаво семейство, но не ми допадат постовете ти.

                      Та аз като дете съм живял в един блок с А. Фол. Н. Робева и Р. Делчева,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Малее, малее ... Софиянец 3-то поколение ще говори за провинциализъм. То вярно, че кога цървул стъпи на асфалт по друг начин ходи, ама чак пък толкоз!?
                        По принцип избягвам да те обиждам, но за да схванеш чувството за хумор на събеседника отсреща се иска определено ниво на интелигентност, което при твоята инфантилност убийствено липсва.
                        Наздраве!
                        ДАНО МИНЕ ЧЕ МОЯ ДИРЕКТЕН ИЗКАЗ НЕ СЕ ХАРЕСВА НА МОДЕРАЦИЯТА
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Аз също никак не ти харесвам мненията, за по-едрата половина, за по-дребната половина, разни провинциални простотии и особено чувство за хумор.
                          Малее, малее ... Софиянец 3-то поколение ще говори за провинциализъм. То вярно, че кога цървул стъпи на асфалт по друг начин ходи, ама чак пък толкоз!?
                          По принцип избягвам да те обиждам, но за да схванеш чувството за хумор на събеседника отсреща се иска определено ниво на интелигентност, което при твоята инфантилност убийствено липсва.
                          Наздраве!
                          Last edited by tnm; 29.04.2024, 19:23.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Аз също никак не ти харесвам мненията, за по-едрата половина, за по-дребната половина, разни провинциални простотии и особено чувство за хумор.
                            не говорим по този начин с дамите
                            абе, ти вместо да ги ухажваш...
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              В случая е важно, че на него са му интересни. И тъй като цялата аудитория на темата е принудена да се съобразява с желанията на Евго, ще се наложи да му четем писанията.
                              Наздраве!
                              Аз също никак не ти харесвам мненията, за по-едрата половина, за по-дребната половина, разни провинциални простотии и особено чувство за хумор.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                това добре, но много повече ми харесваше разговора докато споделяше за момичета, с които планираш да се срещаш
                                мачовците не са ми толко интересни
                                В случая е важно, че на него са му интересни. И тъй като цялата аудитория на темата е принудена да се съобразява с желанията на Евго, ще се наложи да му четем писанията.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X