IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


    Иначе аз се разбирам с жените. На рождения ми ден колежките ми се хвърлят на врата и ме целуват,

    Жените се хвърлят да целуват мъже, от които не се чувстват застрашени. Абе ти сериозно ли не знаеш, или се преструваш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Евго, не разбра какво ти казва Селена, нали?
      Май всеки го каза, по един или друг начин.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Евго, не разбра какво ти казва Селена, нали?


        Навремето 1997 -2003 г. и аз познавах доста зубърки. Учеха си момичетата, бяха прилежни, идваха редвоно във ВУЗ-а, искаха само шестици и стипендия, повечето не ходеха на работа, а то и нямаше много предложения, все мизерно и нископлатено. Доста от тях нямаха мъж, но бяха почтени. Майките им ги учеха: "Учи мама, за да не работиш."

        Имаше и мръсници, които чатеха и се занимаваха с чужденци. Дори сутринта се сетих за това, без да съм влизал тук. Една бивша колежка и с чернокож се занимава наскоро,


        Иначе аз се разбирам с жените. На рождения ми ден колежките ми се хвърлят на врата и ме целуват,

        И все си мисля, че навремето трябваше да взема нещо скормно или посредствено и сега щях да имам големи деца. И трябваше да си правя повече реклама.
        Last edited by aleks262; 30.04.2024, 11:48.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Има мъже играчи и с пари.

          И тях трудно може да ги усети човек.

          Не винаги е каквото изглежда.
          Евго, не разбра какво ти казва Селена, нали?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

            Слънце, ако някой е гей жените го усещат веднага. Няма нужда от детайли.

            И бягат. На секундата.
            Има мъже играчи и с пари.

            И тях трудно може да ги усети човек.

            Не винаги е каквото изглежда.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Въпросният пич излъчва мъжкарство, обаче има разни детайли, които подсказват че е гей. И той нарочно ги е направил.

              Татуси, брада......хили се, Не мога да ви го описвам сега.
              Слънце, ако някой е гей жените го усещат веднага. Няма нужда от детайли.

              И бягат. На секундата.

              Коментар


              • Въпросният пич излъчва мъжкарство, обаче има разни детайли, които подсказват че е гей. И той нарочно ги е направил.

                Татуси, брада......хили се, Не мога да ви го описвам сега.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  чорапите дали минават за бельо
                  В комбинация с жартиери винаги

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                    Щом са бели
                    е, да. бели и леко разтегнати така от агресивното сваляне във възбудено състояние
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      чорапите дали минават за бельо
                      Щом са бели

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                        Доста години вече съм на света, доста приятели и колеги съм имал, но на нито един не съм виждал една единствена провокативна снимка по бельо
                        чорапите дали минават за бельо
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Доста години вече съм на света, доста приятели и колеги съм имал, но на нито един не съм виждал една единствена провокативна снимка по бельо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                            А, не така с лошо! Разкажи за дългите бели чорапи, че още съм втрещена.

                            И не си забравяй корените!
                            Ей тъй ли се носи Евго ?



                            ЯСНО!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                              А, не така с лошо! Разкажи за дългите бели чорапи, че още съм втрещена.

                              И не си забравяй корените!
                              Той качва провокативни снимки по бельо, по спортни бели чорапи като за баскетбол, има висше и хубава професия.

                              Но не харесва жени и обикаля света с гаджето си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Аз също никак не ти харесвам мненията, за по-едрата половина, за по-дребната половина, разни провинциални простотии и особено чувство за хумор.
                                А, не така с лошо! Разкажи за дългите бели чорапи, че още съм втрещена.

                                И не си забравяй корените!

                                Коментар

                                Working...
                                X